Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου!! Πλησιαζουμεεε για αυτο και ολα αυτα. Εγω βεβαια ειμαι μοσχαρα, κοιμαμαι ρε κοριτσια ανελπιστα καλα. Ξυπνησα σημερα 8.30 και κοιμηθηκα 12. Πανω απο 8ωρο υπνο, ειμαι φρεσκαδουρα χαχα, ενω αλλες μερες ξυπνουσα απ τις 6 επειδη με κλωτσουσε ο μικρος. Τωρα δεν κανει πολλες κινησεις οποτε με αφηνει κ κοιμαμαι για να χορτασω υπνο πριν με βαλει στην αϋπνια. Εφτιαξα κοκκινιστο με πουρε και τωρα ετοιμαζομαι να παω για καφεδακι να πιω εναν ζεστο λάτε με την κολλητη μου. Να βγω λιγο εξω να χαρώ. 

@Diavolitsa μεθαυριο μπαινεις????? Εφτασε η μεγαλη στιγμηηη?? Ρε ποσο τελειο!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος πλησιαζεις και συ!!! Για να πονας ετσι πιστευω οτι ειμαστε πολυ κοντα! Μη σου πω και μεσα στο ΣΚ. Στο νοσοκομειο ποτε σου ειπαν να πας?? Οταν θα χεις συσπασεις συνεχομενες?

 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 17 λεπτά , Ioio είπε:

 

Με το καλό, με το καλό! Σχεδόν έχεις μπει στο μήνα σου! Πώς είσαι; Σου έφυγε το άγχος;

Ναι χαλαρωσα φυσικα το ιδανικο για εμενα θα ηταν να γεννησω μετα την πεμπτη(36+4)για να γλυτωσω το ταξιδι μεχρι την θεσσαλονικη να μπορεσω να γεννησω εδω κατερινη....αλλα οταν ειναι να ρθει θα ρθει!!!! 

Εσυ τι κανεις ολα καλα;;;; με τον υπνο και εγω εχω προβλημμα τωρα λιγες μερες τι γινεται;;;

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

 

@Diavolitsa μεθαυριο μπαινεις????? Εφτασε η μεγαλη στιγμηηη?? Ρε ποσο τελειο!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος πλησιαζεις και συ!!! Για να πονας ετσι πιστευω οτι ειμαστε πολυ κοντα! Μη σου πω και μεσα στο ΣΚ. Στο νοσοκομειο ποτε σου ειπαν να πας?? Οταν θα χεις συσπασεις συνεχομενες?

 

Καλημερα κοπελα μου.....ναι ετσι μ ειπαν ειτε οταν με πιασουν συσπασεις συνεχομενες ειτε οταν δω αιματακι ειτε οταν μ σπασουν τα νερα απλα πρεπει να εχω το νου μ γιατι αν γινει τωρα μεχρι την πεμπτη θα πρεπει να παω θεσσαλονικη....εδω δεν αναλαμβανουν αν δεν ειμαι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 36+5 οποτε εχω το μυαλο μ ανα πασα στιγμη να προλαβω να παω ευτυχως ειναι 50λεπτα μακρια πιστευω θα προλαβω! Εσεις τι λετε; θα προλαβω;

@Diavolitsa με το καλο κοπελα μου ποτε μπαινεις κυριακη;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!! Πλησιαζουμεεε για αυτο και ολα αυτα. Εγω βεβαια ειμαι μοσχαρα, κοιμαμαι ρε κοριτσια ανελπιστα καλα. Ξυπνησα σημερα 8.30 και κοιμηθηκα 12. Πανω απο 8ωρο υπνο, ειμαι φρεσκαδουρα χαχα, ενω αλλες μερες ξυπνουσα απ τις 6 επειδη με κλωτσουσε ο μικρος. Τωρα δεν κανει πολλες κινησεις οποτε με αφηνει κ κοιμαμαι για να χορτασω υπνο πριν με βαλει στην αϋπνια. Εφτιαξα κοκκινιστο με πουρε και τωρα ετοιμαζομαι να παω για καφεδακι να πιω εναν ζεστο λάτε με την κολλητη μου. Να βγω λιγο εξω να χαρώ. 

@Diavolitsa μεθαυριο μπαινεις????? Εφτασε η μεγαλη στιγμηηη?? Ρε ποσο τελειο!!!

@ΒαλεντιναΧρηστος πλησιαζεις και συ!!! Για να πονας ετσι πιστευω οτι ειμαστε πολυ κοντα! Μη σου πω και μεσα στο ΣΚ. Στο νοσοκομειο ποτε σου ειπαν να πας?? Οταν θα χεις συσπασεις συνεχομενες?

 

Καλά κάνεις, αποθήκευσε ύπνο τώρα που μπορείς!!! Μετά θα ξυπνάς να βλέπεις ότι το μωρό αναπνέει. 

Να πιεις και τον καφέ σου να τον ευχαριστηθεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Κι εμένα η μέση και οι γοφοί έχουν διαλυθεί... Αλλά δεν ζοριζομαι στον ύπνο... Ζοριζομαι όταν είναι να σηκωθώ...

Και εγώ σαν μοσχάρι κοιμάμαι το βραδυ!! Και σαν μοσχάρι τρώω την μέρα!!!! Καλά πάμε!!!

  • Χαχα 2

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι χαλαρωσα φυσικα το ιδανικο για εμενα θα ηταν να γεννησω μετα την πεμπτη(36+4)για να γλυτωσω το ταξιδι μεχρι την θεσσαλονικη να μπορεσω να γεννησω εδω κατερινη....αλλα οταν ειναι να ρθει θα ρθει!!!! 

Εσυ τι κανεις ολα καλα;;;; με τον υπνο και εγω εχω προβλημμα τωρα λιγες μερες τι γινεται;;;

Καλημερα κοπελα μου.....ναι ετσι μ ειπαν ειτε οταν με πιασουν συσπασεις συνεχομενες ειτε οταν δω αιματακι ειτε οταν μ σπασουν τα νερα απλα πρεπει να εχω το νου μ γιατι αν γινει τωρα μεχρι την πεμπτη θα πρεπει να παω θεσσαλονικη....εδω δεν αναλαμβανουν αν δεν ειμαι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 36+5 οποτε εχω το μυαλο μ ανα πασα στιγμη να προλαβω να παω ευτυχως ειναι 50λεπτα μακρια πιστευω θα προλαβω! Εσεις τι λετε; θα προλαβω;

@Diavolitsa με το καλο κοπελα μου ποτε μπαινεις κυριακη;;;

Αααα οποτε θελουμε να περιμενει ακομα. Πες στην κορη σου να περιμενει τοτε μια βδομαδουλα, να ναι καλο κοριτσι για να μην ταλαιπωρηθειτε και οι δυο. Και μετα φτου ξελευθερια! 

Τωρα εχεις συχνες συσπασεις μεσα στη μερα?

Just now, Natasoula85 είπε:

Καλημέρα!!! Κι εμένα η μέση και οι γοφοί έχουν διαλυθεί... Αλλά δεν ζοριζομαι στον ύπνο... Ζοριζομαι όταν είναι να σηκωθώ...

Και εγώ σαν μοσχάρι κοιμάμαι το βραδυ!! Και σαν μοσχάρι τρώω την μέρα!!!! Καλά πάμε!!!

Και γω εκει ζοριζομαι. Να σηκωθω και να αλλαξω πλευρο. Αλλα ο υπνος υπνος χαχαχα. Φαγητο δυστυχως με το ζαχαρο δεν απολαμβανω πολυ αλλα που θα παει. Θα γεννησω δεν θα γεννησω?? 

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι χαλαρωσα φυσικα το ιδανικο για εμενα θα ηταν να γεννησω μετα την πεμπτη(36+4)για να γλυτωσω το ταξιδι μεχρι την θεσσαλονικη να μπορεσω να γεννησω εδω κατερινη....αλλα οταν ειναι να ρθει θα ρθει!!!! 

Εσυ τι κανεις ολα καλα;;;; με τον υπνο και εγω εχω προβλημμα τωρα λιγες μερες τι γινεται;;;

Αλήθεια; Δεν χρειάζεται απλά να μπεις στο μήνα σου για να γλυτώσεις το ταξίδι; 

Σιγά μην μας ρωτήσουν για το πότε θα έρθουν. Η δική μου, πιστεύω ότι βολεύτηκε. Δεν θα βγει από μόνη της. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αααα οποτε θελουμε να περιμενει ακομα. Πες στην κορη σου να περιμενει τοτε μια βδομαδουλα, να ναι καλο κοριτσι για να μην ταλαιπωρηθειτε και οι δυο. Και μετα φτου ξελευθερια! 

Τωρα εχεις συχνες συσπασεις μεσα στη μερα?

Ναι περιπου καθε 9-10-12λεπτα....απλα δεν ειναι στανταρ η ωρα ουτε μειωνονται τα λεπτα αναμεσα στις συσπασεις γιαυτο δεν ανχωνομαι.... αυτο της λεω αλλα δεν την βλεπω κ πολλη προθυμη την μικρη μ!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ioio είπε:

Αλήθεια; Δεν χρειάζεται απλά να μπεις στο μήνα σου για να γλυτώσεις το ταξίδι; 

Σιγά μην μας ρωτήσουν για το πότε θα έρθουν. Η δική μου, πιστεύω ότι βολεύτηκε. Δεν θα βγει από μόνη της. 

Οχι μωρε αν ηταν ετσι θα ειχα παραχαλαρωσει....πρεπει να παρω τουλαχιστον 5μερες απο τον μηνα μ γιατι αλλιως φοβουνται μην χρειαστει κατι το μωρο κ δεν το εχουν εδω κ τρεχουμε.....μην πω καμια κουβεντα για το νοσοκομειο μας!

πρίν από 1 λεπτό , Diavolitsa είπε:

@ΒαλεντιναΧρηστος Σ'ευχαριστω πολυ! Με το καλο και συ! Ναι την Κυριακη το πρωι θα μπω!

Πωωωω 2μερες τπτ δεν εμεινε.....αντε κ αλλο μπεμπακιιιιι!!!!

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου!! Με το καλό τα μπεμπακια σας!! Εγω σήμερα κλείνω 36εβδομάδες!!!! Βλέπω οτι λέγε για συσπάσεις κλπ κ θέλω τα φωτα σας!! Με μπερδεύει πολύ αυτο και η δεν εχω καθόλου η δε τις καταλαβαίνω η τις μπερδευω με τον μπέμπη μου!! εσεις Τι ακριβώς νιώθετε οταν λετε συσπάσεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Irini123 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!! Με το καλό τα μπεμπακια σας!! Εγω σήμερα κλείνω 36εβδομάδες!!!! Βλέπω οτι λέγε για συσπάσεις κλπ κ θέλω τα φωτα σας!! Με μπερδεύει πολύ αυτο και η δεν εχω καθόλου η δε τις καταλαβαίνω η τις μπερδευω με τον μπέμπη μου!! εσεις Τι ακριβώς νιώθετε οταν λετε συσπάσεις;

Με το καλο κοπελα μ...σε ειχα βαλει στην αρχη στο πινακακι μας αλλα επειδη δεν ειχες μπει καθολου να μας πεις εστω την ΠΗΤ σου σε εβγαλα.....θελεις να μ πεις ΠΗΤ και τι μωρακι περιμενεις να σε βαλω;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Με το καλο κοπελα μ...σε ειχα βαλει στην αρχη στο πινακακι μας αλλα επειδη δεν ειχες μπει καθολου να μας πεις εστω την ΠΗΤ σου σε εβγαλα.....θελεις να μ πεις ΠΗΤ και τι μωρακι περιμενεις να σε βαλω;;;

Καλε ναι το ειχα δει και ειχα απαντήσει!! Δε πειραζει ομως χιχι!! ΠΗΤ 18-21/12 και περιμένω αγοράκι!!

Link to comment
Share on other sites

@Karpouzaki35  ΠΗΤ 4/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Σεβη93            ΠΗΤ 5/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Diavolitsa        ΠΗΤ 9/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Έλσα1978        ΠΗΤ 14/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Dimitra K            ΠΗΤ 19/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 

@Vagia1985         ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Kristi00              ΠΗΤ 20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012   ΠΗΤ 21/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@kathyv25            ΠΗΤ 21/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Irini123              ΠΗΤ 18-21/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Cath3rine           ΠΗΤ 19/12 ΑΓΟΡΑΚΙ   

@sunshine83        ΠΗΤ 23/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@ΒαλεντιναΧρηστος ΠΗΤ 23/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Eleni92               ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Natasoula85      ΠΗΤ 25/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Katerina-90        ΠΗΤ 25/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

@Anastasia_parisΠΗΤ 8/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΓΟΡΑΚΙ

@noni90             ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@mitsaki90        ΠΗΤ 28/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@zamia             ΠΗΤ 30/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 

ΟΤΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΥ ΛΕΤΕΕΕΕ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ:wub:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Irini123 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!! Με το καλό τα μπεμπακια σας!! Εγω σήμερα κλείνω 36εβδομάδες!!!! Βλέπω οτι λέγε για συσπάσεις κλπ κ θέλω τα φωτα σας!! Με μπερδεύει πολύ αυτο και η δεν εχω καθόλου η δε τις καταλαβαίνω η τις μπερδευω με τον μπέμπη μου!! εσεις Τι ακριβώς νιώθετε οταν λετε συσπάσεις;

Εγώ αισθάνομαι να πετρώνει όλη η κοιλιά μου και αισθάνομαι δυσφορία δηλαδή νιώθω ότι θέλω να αλλάξω θέση γιατί ενοχλούμαι... Ενω όταν κλωτσαει το μωρό δεν με ενοχλεί.. 


HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Irini123 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!! Με το καλό τα μπεμπακια σας!! Εγω σήμερα κλείνω 36εβδομάδες!!!! Βλέπω οτι λέγε για συσπάσεις κλπ κ θέλω τα φωτα σας!! Με μπερδεύει πολύ αυτο και η δεν εχω καθόλου η δε τις καταλαβαίνω η τις μπερδευω με τον μπέμπη μου!! εσεις Τι ακριβώς νιώθετε οταν λετε συσπάσεις;

Πετρωνει ή ολη η κοιλια ή καποιο μερος της κανει καρουμπαλο και ειτε ποναει(μπορει να νιωσεις κ πονο περιοδου χαμηλα κ πονο στη μεση)ειτε απλα μια δυσφορια ειτε και να ειναι ανωδυνη η συσπαση! Το μωρο οταν κουνιεται δεν αισθανεσαι τπτ απο αυτα....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...