Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Καλημερα στα κοριτσια και μπεμπακια της παρεας!!! 

Τι κανετε;;; Εμεις καλα βρισκουμε σιγα σιγα τους ρυθμους μας η μικρη σχετικα ειναι καλη το απογευμα εχουμε ενα δυωρακι ρεσιταλ π λεει κ η φιλη μου @Anastasia_paris και σφιγγομαστε ταυτοχρονα σαν πονακια μ φαινονται σημερα θα επικοινωνησω με την παιδιατρο μας να δουμε τι θα μας πει!!! 

Αυτα απο εμενα σχετικα αυπνη αλλα οκ αξιζει χιλια τα εκατο τον κοπο...

Γερα μωρακια να εχουμε κ εγω αποθηλασα κοντεψα να παθω μαστιτιδα στην αρχη της την προλαβα ευτυχως πηρα πρεφα οτι πετρωσε ενω θηλαζε η μικρη τι να πω....γεροι να ειμαστε ολοι αυτο εχει σημασια.....θα μεγαλωσει κ με ξενο!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Κοιμήσου κορίτσι μου να ξεκουραστείς λιγάκι. 

Με τη χαρα εμεινα.

1 hour ago, Anastasia_paris είπε:

Γιατί έτσι ρε κορίτσι??? Δεν υπάρχει κανενας να τον κρατήσει δύο ώρες να κοιμηθείς??? Δεν γίνεται έτσι όμως, θα πέσεις και είναι πολύ νωρίς ακόμα... 

Ανοίγει το στομα και ψαχνει βυζι.τι να κανω?

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!! 

Το πρωτο βραδυ κ μας στο σπιτακι μας και ηταν αρκετα καλα σε συγκριση με το μαιευτηριο. Εμενα γκαριζει οταν ειναι να φαει και κανει σαν υστερικος. Ταυτοχρονα μου μαζευει ποδια και νομιζω οτι μαλλον ποναει η κοιλιτσα του. Με τα πολλα τον καταφερνω και τρωει, αλλα το βραδυ δεν κοιμαται ο σκατιαρης. Το ματι γαριδα και ψαχνει στηθος. 

Ασε που αν τον βαλω στο πορτ μπεμπε το καταλαβαινει και ξυπναει αμεσως. Τι παιδι ειναι αυτο. Καταφερα και κοιμηθηκα ενα 2ωρο επειδη τον εβαλα στο κρεβατι διπλα μου αλλιως θα συνεχιζα το σερι αϋπνιας. 

@ΒαλεντιναΧρηστος κ μενα μου πετρωνει σε σημεια. Δεν εχω ιδεα τι ειναι, αλλα λεω να καλεσω συμβουλο θηλασμου γιατι το λατρευω να ειναι πανω μου και να θηλαζει. Λες να ναι κ μενα μαστιτιδα?? Αν ειναι μαστιτιδα και πρεπει να το κοψω θα στενοχωρηθω. Δεν πειραζει ομως, στην τελικη σημασια εχει εννοειται να εχουμε γερα μπεμπακια και χαρουμενες μανουλες.

@loyloy και σεις αϋπνιες ε?? Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα. Το πρωι μου κοιμαται μια χαρα και το βραδυ μεταμορφωνεται σε βαμπιρ σου λεω χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! 

Το πρωτο βραδυ κ μας στο σπιτακι μας και ηταν αρκετα καλα σε συγκριση με το μαιευτηριο. Εμενα γκαριζει οταν ειναι να φαει και κανει σαν υστερικος. Ταυτοχρονα μου μαζευει ποδια και νομιζω οτι μαλλον ποναει η κοιλιτσα του. Με τα πολλα τον καταφερνω και τρωει, αλλα το βραδυ δεν κοιμαται ο σκατιαρης. Το ματι γαριδα και ψαχνει στηθος. 

Ασε που αν τον βαλω στο πορτ μπεμπε το καταλαβαινει και ξυπναει αμεσως. Τι παιδι ειναι αυτο. Καταφερα και κοιμηθηκα ενα 2ωρο επειδη τον εβαλα στο κρεβατι διπλα μου αλλιως θα συνεχιζα το σερι αϋπνιας. 

@ΒαλεντιναΧρηστος κ μενα μου πετρωνει σε σημεια. Δεν εχω ιδεα τι ειναι, αλλα λεω να καλεσω συμβουλο θηλασμου γιατι το λατρευω να ειναι πανω μου και να θηλαζει. Λες να ναι κ μενα μαστιτιδα?? Αν ειναι μαστιτιδα και πρεπει να το κοψω θα στενοχωρηθω. Δεν πειραζει ομως, στην τελικη σημασια εχει εννοειται να εχουμε γερα μπεμπακια και χαρουμενες μανουλες.

@loyloy και σεις αϋπνιες ε?? Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα. Το πρωι μου κοιμαται μια χαρα και το βραδυ μεταμορφωνεται σε βαμπιρ σου λεω χαχαχα

Να κανεις οτι αισθανεσαι εσυ καλυτερα παλεψε το με συμβουλο κ εγω στεναχωρηθηκα αλλα πιο πολλη στεναχωρηθηκα οταν μ ειπαν οτι δεν τρεφεται σωστα απο το στηθος αφου ειχε να κανει τσισα μια μερα κ ετσι το ξεπερασα γρηγορα! να κανεις μασαζ στα σημεια να κινειται το γαλα εμενα δεν ηταν απλα σε σημεια ηταν ολοκληρη σειρα πρησμενο σαν βουνα και ποναει πολυυ οταν ειναι για μαστιτιδα

Σε παιδευει ο μπεμπαρος εε;;; χαλαλι χαλαλι! Γιαυτο ειναι οι μανουλες...

Δεν ξερω για εσας εμενα παντως ο αντρας μ καθε φορα π ξυπναει το βραδυ για μαμ ξυπναει αυτος κ την κανει γαλα οσο εγω την αλλαζω για να μην καθυστερω και χανω τον υπνο....Ειναι φοβερος!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 24 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! 

Το πρωτο βραδυ κ μας στο σπιτακι μας και ηταν αρκετα καλα σε συγκριση με το μαιευτηριο. Εμενα γκαριζει οταν ειναι να φαει και κανει σαν υστερικος. Ταυτοχρονα μου μαζευει ποδια και νομιζω οτι μαλλον ποναει η κοιλιτσα του. Με τα πολλα τον καταφερνω και τρωει, αλλα το βραδυ δεν κοιμαται ο σκατιαρης. Το ματι γαριδα και ψαχνει στηθος. 

Ασε που αν τον βαλω στο πορτ μπεμπε το καταλαβαινει και ξυπναει αμεσως. Τι παιδι ειναι αυτο. Καταφερα και κοιμηθηκα ενα 2ωρο επειδη τον εβαλα στο κρεβατι διπλα μου αλλιως θα συνεχιζα το σερι αϋπνιας. 

@ΒαλεντιναΧρηστος κ μενα μου πετρωνει σε σημεια. Δεν εχω ιδεα τι ειναι, αλλα λεω να καλεσω συμβουλο θηλασμου γιατι το λατρευω να ειναι πανω μου και να θηλαζει. Λες να ναι κ μενα μαστιτιδα?? Αν ειναι μαστιτιδα και πρεπει να το κοψω θα στενοχωρηθω. Δεν πειραζει ομως, στην τελικη σημασια εχει εννοειται να εχουμε γερα μπεμπακια και χαρουμενες μανουλες.

@loyloy και σεις αϋπνιες ε?? Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα. Το πρωι μου κοιμαται μια χαρα και το βραδυ μεταμορφωνεται σε βαμπιρ σου λεω χαχαχα

Σορυ που πεταγομαι κ εδω αν θέλεις να συνεχισεις να θηλαζεις καλεσε μια συμβουλο θηλασμου να σε κατατοπισει οπως το περιγράφεις νομιζω οτι δεν ειναι ακομα μαστιτιδα αλλα αν το αφησεις ισως δημιουργηθει πρεπει να βγαλεις το γαλα να αδειασει το στηθος σου ασε ζεστο νερο βα τρεξει κ βαλε κ κομπρεσες ζεστες πριν θηλασεις κ κρυες μετα κ προσπάθησε να σπασεις με κυκλικες κινησεις τα γρομπαλακια την ωρα που βγαζεις γαλα μη βάλεις λαχανο γιατι μειωνει την παραγωγη μπορείς να θηλασεις κ με μαστιτιδα απλα παρε να σε κατατοπισουν. Κ μενα τις πρωτες μερες ετσι ηταν ολο γρομπαλακια κ με εκαιγε κ ποναγα ημιυν ετοιμη να τα παρατησω αλλα τα καταφερα.κ να μη μπορεσεις δε πειραζει σημασια ειναι να εισαι εσυ καλα μη στεναχωριεσαι

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Με τη χαρα εμεινα.

Ανοίγει το στομα και ψαχνει βυζι.τι να κανω?

Κοριτσιααα μου απελπισιαααα κ εμεις γυρισαμε απ το μαιευτηριο επεσε ο ικτερος κ τα χω βρει πολυυ σκουρα καθε μια με μιαμιση ωρα θελει βυζι κ γω σχεδον αποκοιμιεμαι ορθια δε ξερω τι να κανω στι μαιευτηριο καθε 3 ωρες μ τη φερνανε εδω τι στο καλο την εμπναιει το σπιτι??κ στην αλλαγη πανας χαμος μενει απ το κλαμα εχω κουραστειιιι

Loyloy αστα για το Γαια θα στα πω αναλυτικα περασα πολυ ασχημα ηταν τιγκα δεν ειχαν δωματια περιμενα 5 ωρες στην ανανηψη κ μετα κακοπερασα


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Dimitra K είπε:

Κοριτσιααα μου απελπισιαααα κ εμεις γυρισαμε απ το μαιευτηριο επεσε ο ικτερος κ τα χω βρει πολυυ σκουρα καθε μια με μιαμιση ωρα θελει βυζι κ γω σχεδον αποκοιμιεμαι ορθια δε ξερω τι να κανω στι μαιευτηριο καθε 3 ωρες μ τη φερνανε εδω τι στο καλο την εμπναιει το σπιτι??κ στην αλλαγη πανας χαμος μενει απ το κλαμα εχω κουραστειιιι

Loyloy αστα για το Γαια θα στα πω αναλυτικα περασα πολυ ασχημα ηταν τιγκα δεν ειχαν δωματια περιμενα 5 ωρες στην ανανηψη κ μετα κακοπερασα

Οχι ρε συ.εφαγες πακετο.με το δωματιο εγω ημουν μια χαρα ευτυχώς. Βεβαια αλλαξα σρην αρχη.με είχαν στον 6ο ζητησα αλλο δωματιο και πηγα στο 5ο.ευτυχως.οι μαιες στον 6ο σκυλες.η υπευθυνη αγενεστατη.οποτε βρεις χρονο στειλε μου πμ.καλα ετσι ειμαστε ολες 1μιση και βάλε στο βυζι.εγω εχω κλεισει και 2μισαωρο.υπομονη.αϋπνία φουλ.χτες δεν κοιμηθηκαμε το βραδυ.

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! 

Το πρωτο βραδυ κ μας στο σπιτακι μας και ηταν αρκετα καλα σε συγκριση με το μαιευτηριο. Εμενα γκαριζει οταν ειναι να φαει και κανει σαν υστερικος. Ταυτοχρονα μου μαζευει ποδια και νομιζω οτι μαλλον ποναει η κοιλιτσα του. Με τα πολλα τον καταφερνω και τρωει, αλλα το βραδυ δεν κοιμαται ο σκατιαρης. Το ματι γαριδα και ψαχνει στηθος. 

Ασε που αν τον βαλω στο πορτ μπεμπε το καταλαβαινει και ξυπναει αμεσως. Τι παιδι ειναι αυτο. Καταφερα και κοιμηθηκα ενα 2ωρο επειδη τον εβαλα στο κρεβατι διπλα μου αλλιως θα συνεχιζα το σερι αϋπνιας. 

@ΒαλεντιναΧρηστος κ μενα μου πετρωνει σε σημεια. Δεν εχω ιδεα τι ειναι, αλλα λεω να καλεσω συμβουλο θηλασμου γιατι το λατρευω να ειναι πανω μου και να θηλαζει. Λες να ναι κ μενα μαστιτιδα?? Αν ειναι μαστιτιδα και πρεπει να το κοψω θα στενοχωρηθω. Δεν πειραζει ομως, στην τελικη σημασια εχει εννοειται να εχουμε γερα μπεμπακια και χαρουμενες μανουλες.

@loyloy και σεις αϋπνιες ε?? Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα. Το πρωι μου κοιμαται μια χαρα και το βραδυ μεταμορφωνεται σε βαμπιρ σου λεω χαχαχα

Ειχσμε κλαματα ολη νυχυα.εχουμε ηδη κολικούς. Παντως απο οταν γεννησα ξεχασα τον υπνο.παντως ολες εδω απελπισμένες μας βλεπω απο τη νυστα.ομως ρε συ τον λατρεύω. Χαλαλι του!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μανουλες Δεκεμβρίου σας παρακολουθώ και εγω να δω τι με περιμενει..αααχ τι αϋπνίες ειναι αυτες? Στα σεμινάρια μας ειχαν δειξει μια σταση θηλασμου ξαπλωμενες. Για πιο ξεκούραστα το βράδυ. Εσεις το κανετε η δύσκολο? Μια και γεννήσατε ηθελα να σας ρωτησω και κατι ακομα,τα σουτιέν θηλασμού να τα παρω κανενα νουμερο μεγαλύτερο?  Γιατι απο οτι διαβάζω διπλασιάστηκαν τα στήθη? Να ξερω :mrgreen:

 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια και μπεμπακια καλησπερα και χρονια πολλα.Ετσι ειναι με τα μωρακια στην αρχη ολη την ωρα στηθος και αγκαλια και μολις τα αφησεις ξυπνανε και παλι αγκαλια,πολυ αυπνια και ταλαιπωρια για τις μανουλες.Ομως η εμπειρη πια μανουλα(χαχαχα...)εχει να σας πει οτι θα περασει. Τα μωρακια σας θα μεγαλωσουν λιγο και θα βρειτε τους ρυθμους σας.Υπομονη 2-3 μηνες και θα ερθουν πιο ησυχες μερες και νυχτες.Μου το λεγανε και δεν το πιστευα αλλα ναι συμβαινει.  Σημερα το ζουζουνακι το εντυσα Αγιο Βασιλη και καναμε βολτα. Ηταν μια γλυκα.Οσοι τον ειδαν γελουσαν.

6 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!! 

Το πρωτο βραδυ κ μας στο σπιτακι μας και ηταν αρκετα καλα σε συγκριση με το μαιευτηριο. Εμενα γκαριζει οταν ειναι να φαει και κανει σαν υστερικος. Ταυτοχρονα μου μαζευει ποδια και νομιζω οτι μαλλον ποναει η κοιλιτσα του. Με τα πολλα τον καταφερνω και τρωει, αλλα το βραδυ δεν κοιμαται ο σκατιαρης. Το ματι γαριδα και ψαχνει στηθος. 

Ασε που αν τον βαλω στο πορτ μπεμπε το καταλαβαινει και ξυπναει αμεσως. Τι παιδι ειναι αυτο. Καταφερα και κοιμηθηκα ενα 2ωρο επειδη τον εβαλα στο κρεβατι διπλα μου αλλιως θα συνεχιζα το σερι αϋπνιας. 

@ΒαλεντιναΧρηστος κ μενα μου πετρωνει σε σημεια. Δεν εχω ιδεα τι ειναι, αλλα λεω να καλεσω συμβουλο θηλασμου γιατι το λατρευω να ειναι πανω μου και να θηλαζει. Λες να ναι κ μενα μαστιτιδα?? Αν ειναι μαστιτιδα και πρεπει να το κοψω θα στενοχωρηθω. Δεν πειραζει ομως, στην τελικη σημασια εχει εννοειται να εχουμε γερα μπεμπακια και χαρουμενες μανουλες.

@loyloy και σεις αϋπνιες ε?? Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα. Το πρωι μου κοιμαται μια χαρα και το βραδυ μεταμορφωνεται σε βαμπιρ σου λεω χαχαχα

Ολα ξυπνανε μολις τα αφησεις απο την αγκαλια.Η συγκοιμηση ειναι η καλυτερη λυση να κοιμασαι λιγο αλλα με πολλη προσοχη

  • Μου αρέσει 2

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια βλέπω όλες κάτι τραβάμε.... Εμενα ξεκίνησε μόλις η μικρή.... Ντρέπομαι που το λέω, αλλά την αφήνω να κλαίει... Της δίνω την πιπίλα πότε πότε αλλά την βγάζει κατευθείαν.... Δεν μπορώ να κάνω τίποτα δυστυχώς... Λέτε να ξεκίνησαν από τώρα οι κολικοι???? @loyloy μου, εφόσον δίνεις και ξένο κανόνισε μια φορά το βράδυ να παίρνει ξένο, να το δινει κάποιος αλλος ώστε να κοιμάσαι, δεν γίνεται έτσι, θα καταρρεύσεις.... @nanoula90 μου θα συμφωνήσω με την @Vasoth., μην το αφήνεις έτσι μιλά με μια σύμβουλο θηλασμου να σε κατευθύνει, πριν πάθεις μαστίτιδα, κι εγώ στο τσακ το είχα προλάβει θυμάμαι.... 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Αχ κορίτσια βλέπω όλες κάτι τραβάμε.... Εμενα ξεκίνησε μόλις η μικρή.... Ντρέπομαι που το λέω, αλλά την αφήνω να κλαίει... Της δίνω την πιπίλα πότε πότε αλλά την βγάζει κατευθείαν.... Δεν μπορώ να κάνω τίποτα δυστυχώς... Λέτε να ξεκίνησαν από τώρα οι κολικοι???? @loyloy μου, εφόσον δίνεις και ξένο κανόνισε μια φορά το βράδυ να παίρνει ξένο, να το δινει κάποιος αλλος ώστε να κοιμάσαι, δεν γίνεται έτσι, θα καταρρεύσεις.... @nanoula90 μου θα συμφωνήσω με την @Vasoth., μην το αφήνεις έτσι μιλά με μια σύμβουλο θηλασμου να σε κατευθύνει, πριν πάθεις μαστίτιδα, κι εγώ στο τσακ το είχα προλάβει θυμάμαι.... 

Εμεις παντως κολικους εχουμε.μας ειδε η παιδιατρος.αποψε ετσι ειπαμε.αναλαμβανει η γιαγιά. Αν και ειμαι μαζοχα.θελω να τον φροντιζω εγω.παντως με την κουραση και ολα αυτα μπηκα στα ρουχα μου. :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Εμεις παντως κολικους εχουμε.μας ειδε η παιδιατρος.αποψε ετσι ειπαμε.αναλαμβανει η γιαγιά. Αν και ειμαι μαζοχα.θελω να τον φροντιζω εγω.παντως με την κουραση και ολα αυτα μπηκα στα ρουχα μου. :)

Να κι ένα καλό χαχαχαχαχα!!!! Κι εγώ γύρισα ήδη στα κιλά προ εγκυμοσύνης, παράπονο δεν έχω.... Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα ρώτησα την γιατρό μας, της είπα ακριβώς τι γίνεται με την μικρή και μου είπε ότι δεν είναι κολικοι, οι κολικοι λέει ξεκινούν μετά από 3 βδομάδες, αλλά να σου πω την αλήθεια εγώ πιστεύω ότι είναι... Στο μεταξύ εμεις είχαμε και θέμα με τα κακάκια της, είχαμε αιματακι και πλέον πίνουμε υπόαλλεργικό γάλα και η γιατρός το ρίχνει εκεί... Τι να πω δεν ξέρω, έχω μπερδευτεί λίγο... Δίνεις δηλαδή ήδη σταγόνες??? Biogaia δίνεις??? 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Μανουλες Δεκεμβρίου σας παρακολουθώ και εγω να δω τι με περιμενει..αααχ τι αϋπνίες ειναι αυτες? Στα σεμινάρια μας ειχαν δειξει μια σταση θηλασμου ξαπλωμενες. Για πιο ξεκούραστα το βράδυ. Εσεις το κανετε η δύσκολο? Μια και γεννήσατε ηθελα να σας ρωτησω και κατι ακομα,τα σουτιέν θηλασμού να τα παρω κανενα νουμερο μεγαλύτερο?  Γιατι απο οτι διαβάζω διπλασιάστηκαν τα στήθη? Να ξερω :mrgreen:

 

Καλησπέρα κορίτσι! Εμένα μου την έδειξαν τη στάση στο ξάπλα είναι όντως βολική απλά σε παίρνει ο ύπνος σίγουρα,  που ύπνος δεν είναι ουσιαστικά  γιατί έχεις το νου σου να μην πλακωσεις το μωρό...Δεν το πλακώνεις βέβαια αλλά εισαι στην τσίτα. 

Εμεις την κάνουμε 1 φορά το βράδυ όταν δεν αντέχω άλλο και θέλω λίγο να ισιώσω, γιατί κατά τα άλλα τη βγάζω στον καναπέ. ..

Αλλα όπως λένε και τα κορίτσια χίλιες φορές χαλαλι το παιδάκι μου! Εγώ είχα πάρει βαμβακερά σουτιεν  οπότε και που μεγάλωσε το στήθος δεν είχα θέμα. Μην πάρεις σε καμία περίπτωση με μπανέλες! 

  • Ευχαριστώ 1

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Να κι ένα καλό χαχαχαχαχα!!!! Κι εγώ γύρισα ήδη στα κιλά προ εγκυμοσύνης, παράπονο δεν έχω.... Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα ρώτησα την γιατρό μας, της είπα ακριβώς τι γίνεται με την μικρή και μου είπε ότι δεν είναι κολικοι, οι κολικοι λέει ξεκινούν μετά από 3 βδομάδες, αλλά να σου πω την αλήθεια εγώ πιστεύω ότι είναι... Στο μεταξύ εμεις είχαμε και θέμα με τα κακάκια της, είχαμε αιματακι και πλέον πίνουμε υπόαλλεργικό γάλα και η γιατρός το ρίχνει εκεί... Τι να πω δεν ξέρω, έχω μπερδευτεί λίγο... Δίνεις δηλαδή ήδη σταγόνες??? Biogaia δίνεις??? 

Ναι του δινω τις σταγόνες. Εμενα μου πε οτι απο τη 10η μερα ξεκινανε.ειδικα τα αγορια ειναι πιο ευαισθητα.και μου φανηκε περιεργο τοσο νωρις καο το κοιταξα στο ιντερνετ και λεει και εκει απο τη 10η μερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...