Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Να σ ζησει κοπελα μ ο πριγκηπα με το καλο να το δεις οπως ποθεις!!!! Καλα αναθρεμματα κ καλη αναρωση!

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου... Ολα ήταν υπέροχα!!  Κ το μωρακι μας, είναι κ ήσυχο κ γλυκό!!!

@nanoula90 να σου ζησει φιλενάδα...!!!! Γεμάτα υγεια να ναι τα αγγελούδια μας!!!!! Εσυ πως είσαι;;; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Κοριτσια μου γεννησα κ γω.

3300 με προκληση και επισκληριδιο. Αλλα ημουν στενη πολυ και πονεσα αρκετα στο σπρωξιμο. Αφου ο μικρος δεν εβγαινε, του βαλαμε βεντουζα για να βγει. Πονεσα πολυ αλλα τα καταφεραμε στο τελος. Τωρα μολις θηλασαμε και κοιμηθηκε.

@Cath3rine  περιμενουμε νεα σου.

@Sun38mam να σου ζησει κοριτσι μου. Γερο και κσλοτυχο να ειναι, ολα να πσνε καλα κσι καλη αναρρωση ευχομαι

 

3 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Κοριτσια γέννησα 18:00 ωρα έναν υπέροχο πρίγκηπα 2980κιλα....!!!! Εγω έκανα ραχιαια... Παιρνω παυσίπονα!!! Ολα ήταν τέλεια!!! 

Μπραβο βρε κοριτσια! Να σας ζησουν τα μπεμπακια σας!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Κοριτσια γέννησα 18:00 ωρα έναν υπέροχο πρίγκηπα 2980κιλα....!!!! Εγω έκανα ραχιαια... Παιρνω παυσίπονα!!! Ολα ήταν τέλεια!!! 

Να σου ζησει!!! 

Βλέπω σιγά σιγά μια μια γεννάμε!!!

  • Μου αρέσει 1

HHwPp2.pngQ1avp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Κοριτσια γέννησα 18:00 ωρα έναν υπέροχο πρίγκηπα 2980κιλα....!!!! Εγω έκανα ραχιαια... Παιρνω παυσίπονα!!! Ολα ήταν τέλεια!!! 

Καλημέρα κοπέλα μου να σου ζήσει το μωράκι σου!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 20/12/2018 at 6:20 ΠΜ, Sun38mam είπε:

Καλημερα κοριτσια. Γεννησα τελικα μια μπεμπα 2750. Τηντριτη. Ημουν ενα 24ωρο στην ανανηψη. Χθες βγηκα σε θαλαμο. Οι πονοι αφορητοι..ειμαι με μορφινη κ πεθιδινη. Ακομη δεν εχω καταφερει ουτε καθιστη να μεινω στο κρεβατι.ποναω πολυ. Πηρα 4 φιαλες αιμα. Δεν τρωω τιποτα. Ελπιζω να καταφερω να σταθω στα ποδια μου.

Να σου ζησει η μπεμπουλα σου!!!!! Σίγουρα θα καταφέρεις να σταθείς στα πόδια σου αλλα θέλει υπομονή!!! Η σκεψη μας ειναι μαζι σου!!! Να σκέφτεσαι το ομορφο μωρακι σου να παιρνεις δυναμη!!!

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από μένα :)

Έχω καιρό να σας γράψω.  Γέννησα και γω στης 14 /12 τελικά.  3630kg 53cm. Μου έκαναν καρδιοτοκογραφο και είχα 3 εκ διαστολή και έκανα εισαγωγή στης 2 το μεσημέρι.  Στης 6 το απόγευμα γέννησα ,χωρίς επισκληριδιο και οι δύο μας όλα καλά. Σας εύχομαι και σε σας ότι καλύτερο να σας ζησουν τα μωρακια σας και καλές γιορτές! 

On 7/9/2018 at 12:45 ΜΜ, loyloy είπε:

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Vagia1985 είπε:

Καλημέρα και από μένα :)

Έχω καιρό να σας γράψω.  Γέννησα και γω στης 14 /12 τελικά.  3630kg 53cm. Μου έκαναν καρδιοτοκογραφο και είχα 3 εκ διαστολή και έκανα εισαγωγή στης 2 το μεσημέρι.  Στης 6 το απόγευμα γέννησα ,χωρίς επισκληριδιο και οι δύο μας όλα καλά. Σας εύχομαι και σε σας ότι καλύτερο να σας ζησουν τα μωρακια σας και καλές γιορτές! 

 

Καλημέρα να σου ζήσει το μωράκι σου!!! 

  • Μου αρέσει 1

5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια. Ευχομαι σε ολες σας να σας ζησουν τα μωρακια..... Σημερα ειμαι καλυτερα...καθησα καθιστη κ μετα καταφερα κ σηκωθηκα. Ειμαι ακομη με ουροκαθετηρα κ παροχετευση στο τραυμα. Ο αναισθησιολογος μου ειπε οτι το χειρουργειο ηταν τοσο βαρυ οσο το ανευρυσμα κοιλιακης αορτης. 

Ευχαριστω το Θεο που ειμαι καλα. Ακομη τη μικρουλα δεν την εχω δει. Δε μπορω να ανεβω μεχρι το δευτερο οροφο.. θα παει ο αντρας μου τωρα στην ενημερωση απο τους παιδιατρους κ θα δουμε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Συγχαρητηρια και να σας ζησουν τα μωρακια σας! Είδα οτι γεννησε η Βαλεντίνα η Νανούλα η Sun38 και η Cathrine.

Σας εύχομαι ότι καλυτερο κορίτσια! Ελπίζω να μην ξέχασα καμιά απλά έχω μέρες να μπω, τα ξέρετε χαχαχα!

Εμείς με τον μπέμπη μας περνάμε τέλεια! Τον έχω βγάλει Δρακουμέλ γιατί τρώει συνέχεια και με μανία χαχαχα!

Είναι έρωτας ο άτιμος!

  • Μου αρέσει 3

 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Cath3rine είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου... Ολα ήταν υπέροχα!!  Κ το μωρακι μας, είναι κ ήσυχο κ γλυκό!!!

@nanoula90 να σου ζησει φιλενάδα...!!!! Γεμάτα υγεια να ναι τα αγγελούδια μας!!!!! Εσυ πως είσαι;;; 

Ολα καλα αγαπη μου!! Μονο που ο μικρος δεν φευγει απο πανω μου. Θελει ολη μερα κ ολη νυχτα αγκαλια! Δεν καθεται με αλλον χαχαχα. Ειναι ηδη μαμακιας ο σκατουλης. 

Εσυ ολα καλα φιλεναδα μου? 

Δεν προλαβαινω να μπω γιατι ο μικρος θελει ολη μερα αγκαλια! 

Σας φιλω ολες! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσακιααααααα!!!!!!

Εχω καιρό να μπω,τρέχω με τις κόρες μου!!!!:wub:

Γεννησα κι εγώ 5/12 2840γρ και 51 cm,μια κατάξανθη κούκλα!Ηταν πολύ εύκολη η γεννά,ευτυχώς,κι όλα πήγαν καλά!

Κοριτσακια που γεννησατε,να σας ζήσουν τα μωρακια σας!Γερα και τυχερά τα μικρά μας!!!!!!

  • Μου αρέσει 5

gCo4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Eleutheria2012 είπε:

Καλημέρα κοριτσακιααααααα!!!!!!

Εχω καιρό να μπω,τρέχω με τις κόρες μου!!!!:wub:

Γεννησα κι εγώ 5/12 2840γρ και 51 cm,μια κατάξανθη κούκλα!Ηταν πολύ εύκολη η γεννά,ευτυχώς,κι όλα πήγαν καλά!

Κοριτσακια που γεννησατε,να σας ζήσουν τα μωρακια σας!Γερα και τυχερά τα μικρά μας!!!!!!

Να σου ζήσει το μωράκι σου να χερεσε τα παιδάκια σου και την οικογένειά σου! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια  μουυυυ χαμος απο μωρακια Χριστουγεννιατικα!Γεννησα κ γω 3.450 η μπεμπουκα μας κ 51  εκ!ενθουσιασμενη αλλα ακομη μεσα στο μαιευτηριο 6η μερα εχουμε ικτερο εχω φρικαρει απο τις τοσες μερες εδω αλλα ειμαι τοσο χαρουμενηηη!!Απιστευτα δυνατη εμπειρια ο τοκετος τα ειδα ολα!Να μας ζησουν σε ολες γερα κ τυχερα!!

  • Μου αρέσει 4

7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Dimitra K είπε:

Κοριτσια  μουυυυ χαμος απο μωρακια Χριστουγεννιατικα!Γεννησα κ γω 3.450 η μπεμπουκα μας κ 51  εκ!ενθουσιασμενη αλλα ακομη μεσα στο μαιευτηριο 6η μερα εχουμε ικτερο εχω φρικαρει απο τις τοσες μερες εδω αλλα ειμαι τοσο χαρουμενηηη!!Απιστευτα δυνατη εμπειρια ο τοκετος τα ειδα ολα!Να μας ζησουν σε ολες γερα κ τυχερα!!

Να σου ζήσει κοπέλα μου σας εύχομαι να πάτε σπίτι σας!!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2018 at 9:25 ΜΜ, nanoula90 είπε:

Ολα καλα αγαπη μου!! Μονο που ο μικρος δεν φευγει απο πανω μου. Θελει ολη μερα κ ολη νυχτα αγκαλια! Δεν καθεται με αλλον χαχαχα. Ειναι ηδη μαμακιας ο σκατουλης. 

Εσυ ολα καλα φιλεναδα μου? 

Δεν προλαβαινω να μπω γιατι ο μικρος θελει ολη μερα αγκαλια! 

Σας φιλω ολες! 

Δεν προλαβαινομαστε, αχαχαχα καλα κ εγω. Πηγαν ολα με την καισαρική.. Απλα άργησα παρα πολυ να μπω χειρουργείο γτ ειχαν επείγοντα... Θηλαζω οσο μπορω κ αύριο πάμε σπίτι μας!! Επιτελους! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...