Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Τώρα δουλεύω μονη μου όσο μπορω γιατί δεν έχω που να αφήσω την μικρή τις περισσότερες φορές. Κομμωτρια είμαι σε κομμωτήριο μου έκαναν μια πρόταση αλλά δεν το σκέφτηκα καν γιατί έδιωξε την κοπέλα που ήταν πριν γιατί έμεινε έγκυος και ζητάει άλλη φυσικά χωρίς ένσημο. Δεν μαρεσει αυτή η τακτική τους εδώ έτσι είναι στις περισσότερες δουλειές γιατί τους επόπτες τους έχουν πελάτες, καταλαβενεις τι εννοώ τους κάνουν τα χατήρια.

Κατάλαβα.... Αν έχεις δική σου πελατεία καλύτερα να κάνεις μόνη σου δουλειά.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anastasia_paris είπε:

Κατάλαβα.... Αν έχεις δική σου πελατεία καλύτερα να κάνεις μόνη σου δουλειά.... 

Αυτό κάνω αλλά είναι λίγο δύσκολο με το μωρό. Άλλες έρχονται σπίτι άλλες κανονίζω να πάω εγώ τώρα έχουν πέσει και οι ιώσεις και φοβάμαι πολύ η μαμά και η αδελφή μου χάλια που μου την κρατάνε αν μπορούν και οι πελάτισσες το ίδιο άστα τραγωδία.... 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Αυτό κάνω αλλά είναι λίγο δύσκολο με το μωρό. Άλλες έρχονται σπίτι άλλες κανονίζω να πάω εγώ τώρα έχουν πέσει και οι ιώσεις και φοβάμαι πολύ η μαμά και η αδελφή μου χάλια που μου την κρατάνε αν μπορούν και οι πελάτισσες το ίδιο άστα τραγωδία.... 

Φανταζομαι.... Δύσκολα είναι ρε γαμωτο να τα συνδυάσεις όλα, πάντα κάτι δεν γίνεται σωστά... Αλλά δεν γίνεται και χωρίς δουλειά κακα τα ψέματα.... Τώρα κοιμάται η μικρη σου??? 

@Nicol_ από χθες τώρα το εμφάνισε!!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Φανταζομαι.... Δύσκολα είναι ρε γαμωτο να τα συνδυάσεις όλα, πάντα κάτι δεν γίνεται σωστά... Αλλά δεν γίνεται και χωρίς δουλειά κακα τα ψέματα.... Τώρα κοιμάται η μικρη σου??? 

Ναι πρίν λίγο κοιμήθηκε ευτυχώς. Τα δικά σου πως τα κάνεις καλά 3; χαρά στο κουράγιο σου. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Φανταζομαι.... Δύσκολα είναι ρε γαμωτο να τα συνδυάσεις όλα, πάντα κάτι δεν γίνεται σωστά... Αλλά δεν γίνεται και χωρίς δουλειά κακα τα ψέματα.... Τώρα κοιμάται η μικρη σου??? 

@Nicol_ από χθες τώρα το εμφάνισε!!!!! 

Μα λεω και εγω γιατί δεν μου ηρθε ειδοποιηση χαχα..η αλήθεια ειναι πως οι διαχειριστες αργούν πολυ να εγκρινουν τα λινκ..

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alex. Arap είπε:

Ναι πρίν λίγο κοιμήθηκε ευτυχώς. Τα δικά σου πως τα κάνεις καλά 3; χαρά στο κουράγιο σου. 

Εγω τώρα ταΐζω τον μικρό, στις 9μιση ταισα την μικρή ενώ ταυτόχρονα κοιμιζει η μαμα μου τον μεγάλο, άργησε πολύ σήμερα γιατί ήρθε ο νονός του και έφυγε αργά... 8μιση τον έκανα μπάνιο, άλλες φορές 8μιση είναι ήδη στο κρεβάτι να φανταστείς... Ευτυχως η μικρή κοιμήθηκε κατευθείαν, αφού όλο το απόγευμα έκλαιγε και δεν κοιμόταν.... Ελπίζω να κοιμηθεί έτσι γρήγορα και ο μικρός, να φάω κάτι και να χαλαρώσω όταν τελειώσω και από την κουζινα... Η πλάκα είναι ότι με πιάνει υπερενταση απ όλα αυτα και δεν κοιμάμαι, λέω να δω καμία ταινια χαχαχαχαχα


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia_paris είπε:

Εγω τώρα ταΐζω τον μικρό, στις 9μιση ταισα την μικρή ενώ ταυτόχρονα κοιμιζει η μαμα μου τον μεγάλο, άργησε πολύ σήμερα γιατί ήρθε ο νονός του και έφυγε αργά... 8μιση τον έκανα μπάνιο, άλλες φορές 8μιση είναι ήδη στο κρεβάτι να φανταστείς... Ευτυχως η μικρή κοιμήθηκε κατευθείαν, αφού όλο το απόγευμα έκλαιγε και δεν κοιμόταν.... Ελπίζω να κοιμηθεί έτσι γρήγορα και ο μικρός, να φάω κάτι και να χαλαρώσω όταν τελειώσω και από την κουζινα... Η πλάκα είναι ότι με πιάνει υπερενταση απ όλα αυτα και δεν κοιμάμαι, λέω να δω καμία ταινια χαχαχαχαχα

Μια χαρά έχεις και την μαμά σου. Κολικούς έχει η μικρούλα; έτσι μου έκλεγε και εμένα. Τα έχει βάλει σε τάξη τα μικρα μπράβο σου!!!σε πιάνει υπερένταση όλη μέρα στο πόδι μετά έτσι γίνετε πάντα βάλε την ταινία και μπορεί να σε πάρει ο ύπνος!!! 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Μια χαρά έχεις και την μαμά σου. Κολικούς έχει η μικρούλα; έτσι μου έκλεγε και εμένα. Τα έχει βάλει σε τάξη τα μικρα μπράβο σου!!!σε πιάνει υπερένταση όλη μέρα στο πόδι μετά έτσι γίνετε πάντα βάλε την ταινία και μπορεί να σε πάρει ο ύπνος!!! 

Ναι ευτυχώς αλλιώς δε θα γινόταν, καμία φορά πέφτουν μαζί τα τάισματα, θέλει δύο άτομα δεν γίνεται αλλιώς..και από τον άντρα μου δεν έχω καθόλου βοήθεια, ειδικά με τα μωρά, πότε πότε έχει αναλαμπές και ασχολείται με τον μεγάλο αλλά μέχρι εκεί. .. Ναι έχουμε κολικούς και η μικρή και ο μικρός αλλά όχι τόσο έντονους ευτυχώς, μας πιάνει απόγευμα όχι βράδυ για κανένα 2ωρο με 3ωρο.... Τέλος και ο μικρός!!! Εκτός απροόπτου ξανατρωμε κατά τις 2 τώρα!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_paris είπε:

Ναι ευτυχώς αλλιώς δε θα γινόταν, καμία φορά πέφτουν μαζί τα τάισματα, θέλει δύο άτομα δεν γίνεται αλλιώς..και από τον άντρα μου δεν έχω καθόλου βοήθεια, ειδικά με τα μωρά, πότε πότε έχει αναλαμπές και ασχολείται με τον μεγάλο αλλά μέχρι εκεί. .. Ναι έχουμε κολικούς και η μικρή και ο μικρός αλλά όχι τόσο έντονους ευτυχώς, μας πιάνει απόγευμα όχι βράδυ για κανένα 2ωρο με 3ωρο.... Τέλος και ο μικρός!!! Εκτός απροόπτου ξανατρωμε κατά τις 2 τώρα!!!! 

Α Ωραία μια χαρά ξεκούρασου λιγάκι γιατί εχεις πάλι μέτα τάισμα. Άστους τους άντρες πελαγωνουν μόνο που τα βλέπουν τα μωρά!!!


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Alex. Arap είπε:

Α Ωραία μια χαρά ξεκούρασου λιγάκι γιατί εχεις πάλι μέτα τάισμα. Άστους τους άντρες πελαγωνουν μόνο που τα βλέπουν τα μωρά!!!

Ε δε γίνεται όμως μόνο να λέμε ότι έχουμε παιδιά, τέλος πάντων οι περισσότερες τα τραβάνε αυτά, ευτυχώς έχω τη μαμά μου.... Έβαλε και ωραία ταινιούλα στο Village cinema, μια χαρά!!! 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 ώρες πρίν, Anastasia_paris είπε:

Δυστυχώς συμβαίνει πολύ συχνά και στις μεγαλουπολεις όχι μόνο επαρχία.... Βρήκες άλλη δουλειά ή είσαι στο ψάξιμο?? 

@Cath3rine φίλη μου τι είναι αυτό που ρώτησες, σορρυ δεν ξέρω!!!! 

Καλημερα φιλη μου.. Ο χαλινος γλώσσας είναι η μικρη μεβρανη κατω απο την γλωσσα.. Τωρα θα περιμένω μεχρι κ την τετάρτη για να δούμε αν θα το κάνουμε ..να μας δει κ η παιδίατρος.. Η αλλη που είχε ερθει σπίτι είπε δνε είναι ανησυχητικό... Η νεογνολογος στο νοσοκομείο ειπε το ίδιο  .η μαία είπε μονο οτι ίσως εχει θεμα με θηλαμσο.. Αργότερα με ομιλια.. Κλπ.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Τώρα δουλεύω μονη μου όσο μπορω γιατί δεν έχω που να αφήσω την μικρή τις περισσότερες φορές. Κομμωτρια είμαι σε κομμωτήριο μου έκαναν μια πρόταση αλλά δεν το σκέφτηκα καν γιατί έδιωξε την κοπέλα που ήταν πριν γιατί έμεινε έγκυος και ζητάει άλλη φυσικά χωρίς ένσημο. Δεν μαρεσει αυτή η τακτική τους εδώ έτσι είναι στις περισσότερες δουλειές γιατί τους επόπτες τους έχουν πελάτες, καταλαβενεις τι εννοώ τους κάνουν τα χατήρια.

Κορίτσια γράφω εδώ γιατί μιλατε για δουλειά ...είναι κάποια που πήρε το εξάμηνο του ΟΑΕΔ?

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Eleni92 είπε:

Κορίτσια γράφω εδώ γιατί μιλατε για δουλειά ...είναι κάποια που πήρε το εξάμηνο του ΟΑΕΔ?

Καλησπέρα! Εγώ θα το πάρω από Ιούνιο και μετά που τελειώνει η άδεια του μειωμένου ωραρίου. Γιατί ρωτάς, έμαθες κάτι?  Περιμενω να δω τι θα γίνει και με τον βασικό μισθό,  είπανε ότι θα αυξηθεί και το επίδομα του οαεδ μαζί με αυτό.  Για να δούμε! 


 

U9Tvp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , kathyv25 είπε:

Καλησπέρα! Εγώ θα το πάρω από Ιούνιο και μετά που τελειώνει η άδεια του μειωμένου ωραρίου. Γιατί ρωτάς, έμαθες κάτι?  Περιμενω να δω τι θα γίνει και με τον βασικό μισθό,  είπανε ότι θα αυξηθεί και το επίδομα του οαεδ μαζί με αυτό.  Για να δούμε! 

Όχι όχι δεν εχω μαθει κάτι ...εγώ κάτι ακυρο ήθελα να ρωτήσω...πρώτα πήρες μειωμένο και μετά θα πάρεις το εξάμηνο δεν κατάλαβα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...