Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Κορίτσια μου που είστε όλες???? Τράκαρα με το αυτοκίνητο σήμερα, είχα μέσα και τον Ιωάννη, τα είδα όλα... Ευτυχώς δεν πάθαμε τίποτα,εσπασε ο καθρέφτης, προφανώς τον πάτησα και έσκασε το λάστιχο... Τρόμαξα πολύ όμως τέλος καλό όλα καλά... Τώρα ταΐζω τα μωρά με τη σειρά και μόλις κοιμηθούν θα βγω στο μπαλκόνι να καπνίσω όλο το πακέτο μπας και χαλαρώσω.... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 59 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου που είστε όλες???? Τράκαρα με το αυτοκίνητο σήμερα, είχα μέσα και τον Ιωάννη, τα είδα όλα... Ευτυχώς δεν πάθαμε τίποτα,εσπασε ο καθρέφτης, προφανώς τον πάτησα και έσκασε το λάστιχο... Τρόμαξα πολύ όμως τέλος καλό όλα καλά... Τώρα ταΐζω τα μωρά με τη σειρά και μόλις κοιμηθούν θα βγω στο μπαλκόνι να καπνίσω όλο το πακέτο μπας και χαλαρώσω.... 

Ωχ βρε κορίτσι μου ευτυχώς δεν ήταν κάτι σοβαρό αυτά είναι υλικά φτιάχνονται. και εγω εδώ ταϊζω το κορίτσι για να κοιμηθει. Ο μικρουλης δεν τρόμαξε; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Ωχ βρε κορίτσι μου ευτυχώς δεν ήταν κάτι σοβαρό αυτά είναι υλικά φτιάχνονται. και εγω εδώ ταϊζω το κορίτσι για να κοιμηθει. Ο μικρουλης δεν τρόμαξε; 

Οχι δεν τρόμαξε ευτυχώς, ημουν κι εγώ πολύ ψυχραιμη δεν το περίμενα... 

Αχ δεν λέει να κοιμηθεί ο μικρός σήμερα, τι έπαθε δεν ξέρω, έχει ανησυχια... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου που είστε όλες???? Τράκαρα με το αυτοκίνητο σήμερα, είχα μέσα και τον Ιωάννη, τα είδα όλα... Ευτυχώς δεν πάθαμε τίποτα,εσπασε ο καθρέφτης, προφανώς τον πάτησα και έσκασε το λάστιχο... Τρόμαξα πολύ όμως τέλος καλό όλα καλά... Τώρα ταΐζω τα μωρά με τη σειρά και μόλις κοιμηθούν θα βγω στο μπαλκόνι να καπνίσω όλο το πακέτο μπας και χαλαρώσω.... 

Κοπελα μου μιατιασαμε τη σουπερ μαμα!! Ευτυχως ειστε ολοι καλα βαλε κανα ματι !!κ μη καπνιζεις!!ηρεμησε αγκαλιτσα με τον Ιωαννη καλυτερα γιατι μπορει να χει ταραχτει κ αυτος


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Anastasia_paris είπε:

Κορίτσια μου που είστε όλες???? Τράκαρα με το αυτοκίνητο σήμερα, είχα μέσα και τον Ιωάννη, τα είδα όλα... Ευτυχώς δεν πάθαμε τίποτα,εσπασε ο καθρέφτης, προφανώς τον πάτησα και έσκασε το λάστιχο... Τρόμαξα πολύ όμως τέλος καλό όλα καλά... Τώρα ταΐζω τα μωρά με τη σειρά και μόλις κοιμηθούν θα βγω στο μπαλκόνι να καπνίσω όλο το πακέτο μπας και χαλαρώσω.... 

Αχ σουπερ μαμα οντως σε ματιασαμε!! Αλλα ενταξει, σε ειχαμε πει σουπερ μαμα οχι σουπερ οδηγο, οποτε μπορει και να μη σε ματιασαμε χαχα. 

Το διακομωδω, εφοσον ειναι ολα καλα. Αχ κοριτσι μου να προσεχεις πολυ. Οχι γιατι εσυ μπορει να κανεις κατι, αλλα γιατι οι υπολοιποι οδηγουν σαν τρελοι. Που να δεις εδω στην Αθηνα τι βλεπουν τα ματια μου καθε φορα. Εγω πραγματικα το φοβαμαι το τιμονι και ας οδηγαω! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Dimitra K είπε:

Κοπελα μου μιατιασαμε τη σουπερ μαμα!! Ευτυχως ειστε ολοι καλα βαλε κανα ματι !!κ μη καπνιζεις!!ηρεμησε αγκαλιτσα με τον Ιωαννη καλυτερα γιατι μπορει να χει ταραχτει κ αυτος

 

πρίν από 2 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ σουπερ μαμα οντως σε ματιασαμε!! Αλλα ενταξει, σε ειχαμε πει σουπερ μαμα οχι σουπερ οδηγο, οποτε μπορει και να μη σε ματιασαμε χαχα. 

Το διακομωδω, εφοσον ειναι ολα καλα. Αχ κοριτσι μου να προσεχεις πολυ. Οχι γιατι εσυ μπορει να κανεις κατι, αλλα γιατι οι υπολοιποι οδηγουν σαν τρελοι. Που να δεις εδω στην Αθηνα τι βλεπουν τα ματια μου καθε φορα. Εγω πραγματικα το φοβαμαι το τιμονι και ας οδηγαω! 

Χάχαχαχα εσείς φταίτε για όλα!!!! Κι εδώ σαν τρελοί οδηγούν μη νομίζεις... Τώρα πάει έγινε, αφού δεν χτυπήσαμε δεν με νοιάζει το αμάξι.... Ο Ιωάννης κοιμάται του καλού καιρού, ο μικρούλης είναι ανήσυχος... 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Οχι δεν τρόμαξε ευτυχώς, ημουν κι εγώ πολύ ψυχραιμη δεν το περίμενα... 

Αχ δεν λέει να κοιμηθεί ο μικρός σήμερα, τι έπαθε δεν ξέρω, έχει ανησυχια... 

Κατι θα τον πονάει ηρέμησε και εσύ γιατί το καταλάβενει και εχει υπερένταση το παθενω και εγώ με την μικρή. Θα κοιμηθεί το γλυκό μου λίγη υπομονή ξέρεις εσύ δε σε φοβάμαι!!! 

πρίν από 5 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχ σουπερ μαμα οντως σε ματιασαμε!! Αλλα ενταξει, σε ειχαμε πει σουπερ μαμα οχι σουπερ οδηγο, οποτε μπορει και να μη σε ματιασαμε χαχα. 

Το διακομωδω, εφοσον ειναι ολα καλα. Αχ κοριτσι μου να προσεχεις πολυ. Οχι γιατι εσυ μπορει να κανεις κατι, αλλα γιατι οι υπολοιποι οδηγουν σαν τρελοι. Που να δεις εδω στην Αθηνα τι βλεπουν τα ματια μου καθε φορα. Εγω πραγματικα το φοβαμαι το τιμονι και ας οδηγαω! 

Κοριτσάκι μου που είσαι εσύ τι κάνει το νινακι σου; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Κατι θα τον πονάει ηρέμησε και εσύ γιατί το καταλάβενει και εχει υπερένταση το παθενω και εγώ με την μικρή. Θα κοιμηθεί το γλυκό μου λίγη υπομονή ξέρεις εσύ δε σε φοβάμαι!!! 

Κοριτσάκι μου που είσαι εσύ τι κάνει το νινακι σου; 

Καλα ειμαι ματια μου, μολις κοιμισα τον μικρο. Αν και με τον δαιμονα ποτε δεν εισαι σιγουρος οτι κοιμηθηκε. Εκει που δειχνει οτι κοιμηθηκε πεταγεται και ανοιγει τα ματια του διαπλατα κ αρχιζει κ γκρινιαζει. Προς το παρον φαινεται να κοιμηθηκε. 

Εσυ τι κανεις?? Η μικρουλα σου? 

πρίν από 3 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

 

Χάχαχαχα εσείς φταίτε για όλα!!!! Κι εδώ σαν τρελοί οδηγούν μη νομίζεις... Τώρα πάει έγινε, αφού δεν χτυπήσαμε δεν με νοιάζει το αμάξι.... Ο Ιωάννης κοιμάται του καλού καιρού, ο μικρούλης είναι ανήσυχος... 

Εννοειται, μη σκεφτεσαι το αμαξι. Ενταξει κριμα ειναι για οποια ζημια επαθε, αλλα σημασια εχουν αλλα πραγματα. Το οτι δεν χτυπησατε!

Εχει πονακια μωρε μηπως?? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα ειμαι ματια μου, μολις κοιμισα τον μικρο. Αν και με τον δαιμονα ποτε δεν εισαι σιγουρος οτι κοιμηθηκε. Εκει που δειχνει οτι κοιμηθηκε πεταγεται και ανοιγει τα ματια του διαπλατα κ αρχιζει κ γκρινιαζει. Προς το παρον φαινεται να κοιμηθηκε. 

Εσυ τι κανεις?? Η μικρουλα σου? 

Εννοειται, μη σκεφτεσαι το αμαξι. Ενταξει κριμα ειναι για οποια ζημια επαθε, αλλα σημασια εχουν αλλα πραγματα. Το οτι δεν χτυπησατε!

Εχει πονακια μωρε μηπως?? 

Μην μου τον λες έτσι το μπεμπακι καλό είναι το μικρούλη όλα έτσι κάνουν θα στρώσει. Καλά σπίτι ο καιρός χάλια δεν έχουμε βγει καθόλου καμία βόλτα. Εσύ πως είσαι καμία βόλτα έχεις πάει; τώρα έφαγε το κορίτσι και έπεσε για ύπνο για να δούμε θα κοιμηθεί σήμερα εχθές κοιμήθηκε. 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλα ειμαι ματια μου, μολις κοιμισα τον μικρο. Αν και με τον δαιμονα ποτε δεν εισαι σιγουρος οτι κοιμηθηκε. Εκει που δειχνει οτι κοιμηθηκε πεταγεται και ανοιγει τα ματια του διαπλατα κ αρχιζει κ γκρινιαζει. Προς το παρον φαινεται να κοιμηθηκε. 

Εσυ τι κανεις?? Η μικρουλα σου? 

Εννοειται, μη σκεφτεσαι το αμαξι. Ενταξει κριμα ειναι για οποια ζημια επαθε, αλλα σημασια εχουν αλλα πραγματα. Το οτι δεν χτυπησατε!

Εχει πονακια μωρε μηπως?? 

Μάλλον, στην αγκαλια ηρέμησε και κοιμήθηκε.... Ελπίζω να έχουμε ήσυχο βράδυ.... 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Μην μου τον λες έτσι το μπεμπακι καλό είναι το μικρούλη όλα έτσι κάνουν θα στρώσει. Καλά σπίτι ο καιρός χάλια δεν έχουμε βγει καθόλου καμία βόλτα. Εσύ πως είσαι καμία βόλτα έχεις πάει; τώρα έφαγε το κορίτσι και έπεσε για ύπνο για να δούμε θα κοιμηθεί σήμερα εχθές κοιμήθηκε. 

Δεν εχουμε βγει. Αλλα αυτο το σκ κατι θα κανουμε αν κανει καλο καιρο. Θα τον βγαλω την πρωτη του βολτα με το καροτσι του!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Δεν εχουμε βγει. Αλλα αυτο το σκ κατι θα κανουμε αν κανει καλο καιρο. Θα τον βγαλω την πρωτη του βολτα με το καροτσι του!

Άμα έχει καλό καιρό βάλτον αλλά όχι σε κλειστούς χώρους εχουν όλη ιώσεις και γρίπη είναι μικρούλη προσεχετον λίγο τώρα και μόλις ανοίξει ο καιρός έξω συνέχεια όλο βόλτες να δεις πως θα ηρεμησει με την βόλτα δεν θα βγάζει κιχ. Αντε να εγκαίνιασετε και το καρότσι κάθετε η δεν θέλει; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Alex. Arap είπε:

Άμα έχει καλό καιρό βάλτον αλλά όχι σε κλειστούς χώρους εχουν όλη ιώσεις και γρίπη είναι μικρούλη προσεχετον λίγο τώρα και μόλις ανοίξει ο καιρός έξω συνέχεια όλο βόλτες να δεις πως θα ηρεμησει με την βόλτα δεν θα βγάζει κιχ. Αντε να εγκαίνιασετε και το καρότσι κάθετε η δεν θέλει; 

Δεν εχω ιδεα! Δεν τον εχω βαλει καθολου στο καροτσι ακομα φαντασου. Φανταζομαι θα κατσει, εστω κ λιγο. Καλα εννοειται οχι σε κλειστους χωρους. Ο περισσοτερος κοσμος ειναι κρυωμενος, πραγματικα! 

Εν τω μεταξυ, εχει το κακο οτι θα κοιμηθει τωρα και θα ξυπνησει σε κανα 2ωρο να φαει αλλα μετα δεν μου ξανακοιμαται. Παει η ωρα 3-4 το πρωι και ειναι ακομα ξυπνιος και εγω ειμαι σαν ζομπι. Η μικρη σου ποσες ωρες κοιμαται?? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , nanoula90 είπε:

Δεν εχω ιδεα! Δεν τον εχω βαλει καθολου στο καροτσι ακομα φαντασου. Φανταζομαι θα κατσει, εστω κ λιγο. Καλα εννοειται οχι σε κλειστους χωρους. Ο περισσοτερος κοσμος ειναι κρυωμενος, πραγματικα! 

Εν τω μεταξυ, εχει το κακο οτι θα κοιμηθει τωρα και θα ξυπνησει σε κανα 2ωρο να φαει αλλα μετα δεν μου ξανακοιμαται. Παει η ωρα 3-4 το πρωι και ειναι ακομα ξυπνιος και εγω ειμαι σαν ζομπι. Η μικρη σου ποσες ωρες κοιμαται?? 

Όταν ήταν σαν τον δικό σου την έβαζα 11 και ξυπναγε 5. Τώρα κοιμάτε 10 και αν δεν έχει πονακια θα ξυπνήσει στις 7αλλιώς ξυπ αεί την περνώ αγκαλιά την κοιμηζω και κοιμάτε πάλι αυτό μπορεί να γίνετε και 3 4 φορές το βραδυ.την ημέρα το πολυ 1 ώρα είναι όλο ξύπνια και θέλει όρθια να πιανετε παντού όπου βρει και εγώ από πισω


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anastasia_paris φιλενάδα αφου ολα είναι μια χαρα.. Μπράβο!! Αρα είσαι κ σούπερ οδηγός που κράτησες την ψυχραιμία σου!!! Γενικά είσαι σούπερ οπως πολυ καλα λεει η φιλτατη @nanoula90!!!να τα λέμε κ αυτα.. 

Εμενα ο δικός μ σήμερα κοιμαται σερί κ πολυ φοβάμαι οτι θα κανουμε λαϊκό πρόγραμμα.. Θα μας πάει μέχρι το πρωί ξύπνιος.. Ας βγω ψεύτρα αλλα κοιμάται σηκώνεται τρώει κ ξανά ύπνος. Πφφφ... Ελπιζω να μην..!! Κ λυπάμαι να τον ξυπνησω... Βρέχει κιόλας εξω.. Μάλλον τον έπιασε ο καιρός χαχαχαχαα 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...