Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Τοσο καιρο ετριβες με τα χερια χωρις ξυδι;;; κ πως καθαριζε;;:shock:

Just now, Anneliz είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Καθαρισα σήμερα τον αποστειρωτη μου με το ξύδι που είπες οτι κάνεις τον βραστηρα, και πραγματικά καθάρισε αμέσως, κι εγω τοσο καιρο παιδευομουν με τα χερια να τον τριβω.... πραγματικά με βοήθησες παρα πολυ!!!!! :grin:

 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Anneliz είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου!!! Καθαρισα σήμερα τον αποστειρωτη μου με το ξύδι που είπες οτι κάνεις τον βραστηρα, και πραγματικά καθάρισε αμέσως, κι εγω τοσο καιρο παιδευομουν με τα χερια να τον τριβω.... πραγματικά με βοήθησες παρα πολυ!!!!! :grin:

Ναιιι κ τον αποστείρωτη.. Κ τον βραστήρα.. Κ το θερμός κ τον πάγκο της κουζίνας νικελ κανω με ξύδι..... Ευτυχώς είναι φτηνό χαχααχαααα τα βγάζει ολα!!! 

ΑΣΕ κ εγώ στην αρχή έτριβα κ ειχα φριξει.. Μπράβο φίλη μου.! Χαίρομαι... Το ξύδι θα μας σώσει..!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Τι κανετε???

@Anastasia_paris κοριτσι μου να πανε ολα καλα με τον μικρο!! 

@Cath3rine σκετο ξυδι ή μαζι με νερο??

 

Κααλημερα κοριτσια!!! Αχχχχ περασαμε ενα απο τα πιο δυσκολα βραδυα δεν ξερω τ επαθε....ολη τη  ωρα ξυπνουσε κοιμηθηκε 22:15 ξυπνησε 01:15 δεν την ταιζω αυτην την ωρα την κοιμησα ξαναξυπνησε 04:00 εφαγε,κοιμηθηκε ξαναξυπνησε 05:40 την κοιμησα φαινεται δεν κοιμηθηκε καλα κ ξυπνησε παλι 06:15 κ μετα ξυπνησε 08:20....

Τι μαρτυριο ηταν αυτο;:shock: εγω βαζω σκετο ξυδι, κ μετα νερο.....

Καλο σ/κ κοριτσακιααα!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Τι κανετε???

@Anastasia_paris κοριτσι μου να πανε ολα καλα με τον μικρο!! 

@Cath3rine σκετο ξυδι ή μαζι με νερο??

 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Καλημέρααααα!!!! Εγώ βάζω 3/4 νερό 1/4 λευκό ξυδι

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Κααλημερα κοριτσια!!! Αχχχχ περασαμε ενα απο τα πιο δυσκολα βραδυα δεν ξερω τ επαθε....ολη τη  ωρα ξυπνουσε κοιμηθηκε 22:15 ξυπνησε 01:15 δεν την ταιζω αυτην την ωρα την κοιμησα ξαναξυπνησε 04:00 εφαγε,κοιμηθηκε ξαναξυπνησε 05:40 την κοιμησα φαινεται δεν κοιμηθηκε καλα κ ξυπνησε παλι 06:15 κ μετα ξυπνησε 08:20....

Τι μαρτυριο ηταν αυτο;:shock: εγω βαζω σκετο ξυδι, κ μετα νερο.....

Καλο σ/κ κοριτσακιααα!!!!

Καλημεεερς, εγω το περναω αυτο καθε μερα χαχαχα. Μια συνηθεια ειναι ολα. Το μονο που σκεφτομαι ειναι αν δουλευα πως θα τα βγαζα περα??? :shock: Πραγματικα ακατορθωτο!

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Καλημεεερς, εγω το περναω αυτο καθε μερα χαχαχα. Μια συνηθεια ειναι ολα. Το μονο που σκεφτομαι ειναι αν δουλευα πως θα τα βγαζα περα??? :shock: Πραγματικα ακατορθωτο!

Εγω δεν το σκεφτομαι αυτο! Πω πω ρε συ ακομα ετσι ειστε εμενα ειχε να το κανει αυτο χωρις αιτια γτ το εκανε κ οταν ηταν αρρωστη λογω μπουκωματος....εχει να το κανει αυτο απο λεχουδι νομιζω 20ημερων ηταν οταν εκανε ετσι αλλα τοτε καθε 3ωρο ετρωγε π σηκωνοταν!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εγω δεν το σκεφτομαι αυτο! Πω πω ρε συ ακομα ετσι ειστε εμενα ειχε να το κανει αυτο χωρις αιτια γτ το εκανε κ οταν ηταν αρρωστη λογω μπουκωματος....εχει να το κανει αυτο απο λεχουδι νομιζω 20ημερων ηταν οταν εκανε ετσι αλλα τοτε καθε 3ωρο ετρωγε π σηκωνοταν!

Περνατε αλματακι. Νομιζω το 15-19 ειναι και απο τα πιο δυσκολα. Ναι ακομα σαν λεχουδακι ειναι ο δικος μου. Δεν θελει να μεγαλωσει μαλλον χαχαχα. Πηγε να φτιαξει και πανω που πηγα να χαρω, ξαναχαλασε οοολο το προγραμμα του. Κλαιει το βραδυ, ειναι οξυθυμος, δεν θελει να φαει, μετα ξυπναει γιατι πειναει, γενικα περναμε ζορικα. Καλα να παθω. Ειχα την ευκαιρια να τον αλλαξω στο μαιευτηριο με το διπλανο μωρακι κ δεν το εκανα χαχαχαχα

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Περνατε αλματακι. Νομιζω το 15-19 ειναι και απο τα πιο δυσκολα. Ναι ακομα σαν λεχουδακι ειναι ο δικος μου. Δεν θελει να μεγαλωσει μαλλον χαχαχα. Πηγε να φτιαξει και πανω που πηγα να χαρω, ξαναχαλασε οοολο το προγραμμα του. Κλαιει το βραδυ, ειναι οξυθυμος, δεν θελει να φαει, μετα ξυπναει γιατι πειναει, γενικα περναμε ζορικα. Καλα να παθω. Ειχα την ευκαιρια να τον αλλαξω στο μαιευτηριο με το διπλανο μωρακι κ δεν το εκανα χαχαχαχα

Χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχα.......αμαρτιες γονεων παιδευουσιν τεκνων....εεε το αντιθετο!!!!  Καλε φοβαται ο μικρος σ μην μεγαλωσει κ σταματησεις τις πολλες αγγαλιες...κ σ λεει κατσε εκειιι να τις τα ψησω το ψαρι στα χειλη.....κ γω αλματακι νομιζω ηδη ειμαστε στην 2η εβδομαδα κ εχω δει διαφορα κ στην συμπεριφορα της....ουρλιαζει ολη μερα τσιριζει το θεωρει ωραιο!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Χαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχα.......αμαρτιες γονεων παιδευουσιν τεκνων....εεε το αντιθετο!!!!  Καλε φοβαται ο μικρος σ μην μεγαλωσει κ σταματησεις τις πολλες αγγαλιες...κ σ λεει κατσε εκειιι να τις τα ψησω το ψαρι στα χειλη.....κ γω αλματακι νομιζω ηδη ειμαστε στην 2η εβδομαδα κ εχω δει διαφορα κ στην συμπεριφορα της....ουρλιαζει ολη μερα τσιριζει το θεωρει ωραιο!

Κ μεεενα. Εχει μαθει τις τσιριδες κ ολη μερα βγαζει τσιριδες κ γελαει!! Τη μερα αυτο γιατι μολις αρχισει κ βραδιαζει ξεκιναει η γκρινια κ τα κλαματα. Τους αρεσει που ανακαλυπτουν τη φωνουλα τους πιστευω για αυτο. 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, nanoula90 είπε:

Κ μεεενα. Εχει μαθει τις τσιριδες κ ολη μερα βγαζει τσιριδες κ γελαει!! Τη μερα αυτο γιατι μολις αρχισει κ βραδιαζει ξεκιναει η γκρινια κ τα κλαματα. Τους αρεσει που ανακαλυπτουν τη φωνουλα τους πιστευω για αυτο. 

Aλματακι κ εσεις ε;;; ναι εμενα τωρα εχει καμια 3-4μερες πιανει κ τα ποδια της οταν την αλλαζω ανυπομονω να το βαλει στο στομα χαχαχα!!!!

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Aλματακι κ εσεις ε;;; ναι εμενα τωρα εχει καμια 3-4μερες πιανει κ τα ποδια της οταν την αλλαζω ανυπομονω να το βαλει στο στομα χαχαχα!!!!

Αχ βαζει το ποδαρακι στο στομα??? Εμενα οχι ακομα. Μονο απλα το πιανει. Θελω πολυ να το κανει κ μενα!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Αχ βαζει το ποδαρακι στο στομα??? Εμενα οχι ακομα. Μονο απλα το πιανει. Θελω πολυ να το κανει κ μενα!

Οχι αυτο λεω μονο τ πιανει ανυπομονω να το βαλει!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Οχι αυτο λεω μονο τ πιανει ανυπομονω να το βαλει!!

Ααα καταλαβα οτι εκεινη ανυπομονει για να τα βαλει χαχαχαχα. Ειναι τελεια τα μπεμπακια οσο μεγαλωνουν


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Ααα καταλαβα οτι εκεινη ανυπομονει για να τα βαλει χαχαχαχα. Ειναι τελεια τα μπεμπακια οσο μεγαλωνουν

Ναι ναιιι!!!!! Τωρα τρωει κ θα κανει νανι.........μαλλονν!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...