Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα. Πριν 1 βδομάδα ειχα παλλινδρομη κυηση απο δωρεά ωάριων η πρώτη μου. Πριν ειχα αλλες 2 με δικά μου ωαρια. Όλες οι παλλινδρομες την ίδια βδομάδα μεταξύ 6-7 βδομάδα. Στείλαμε το έμβρυο για έλεγχο και περιμένω τα αποτελέσματα. Ο γιατρός θεωρεί τυχαίο γεγονός γιατί απο όλα ήμουν καλυμμένη. Εμένα παρόλα αυτά δεν με καλύπτει η απάντηση του. Τι εξετάσεις μου προτείνετε να κάνω;  Πήγα σε αιματολόγο, σε ενδοκρινολόγο.

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Νανα82 είπε:

Με συγχωρείς, λέω να πεταχτώ και εγώ σαν τη τσουτσου. Καταρχάς θέλω να σου πω ότι στεναχωρήθηκα πολύ για το αποτέλεσμα σου, έχεις κάνει ένα τεράστιο αγώνα και έχεις παλέψει πολύ για το πολυπόθητο (το έχεις τερματίσει σε εξετάσεις) . Προσωπική μου γνώμη είναι ότι είσαι άτυχη , αλλά που θα πάει θα γυρίσει και θα τα καταφέρεις . Θεωρώ γελοίο να σου πω να έχεις υπομονή, αλλά πρέπει, νομίζω ότι είσαι κοντά!! Το φόρουμ θα υπάρχει και εμείς θα χες@/!με από τη χαρά μας όταν θα τα καταφέρεις!!! 
Υ.Γ : Αυτό που έγραψες για τη μητρα το καταλαβαίνω, δεν είχα ποτέ καμία εμφύτευση , νόμιζα ότι η μητρα μου ήταν άχρηστη . Μην αδικείς το σώμα σου, ειλικρινά είσαι πολύ κοντά.. 

Συγνωμη αλλά δε θυμάμαι την ιστορία σου. Ειχες και εσύ αποτυχιες εμφύτευσης. Ευχαριστώ πολύ για τα καλα σας λόγια. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Roda είπε:

Ακριβώς!!! Τουλάχιστον ας δρούσαν σωστά στην πρόληψη κ την αποφυγή σφαλμάτων στις υπηρεσίες που εκεινα παρέχουν. Σ εναν ιδανικό κοσμο ίσως..Η στοχοποίησηκ ενοχοποίηση της ληπτριας ειναι η εύκολη λυση... 

Κάποια στιγμή η @anna73 είχε  γράψει ότι είχε αισθανθεί σαν ένα κομμάτι κρέας, δεν ξέρω εάν είναι τυχαίο ότι ήμασταν στο ιδιο κέντρο (χάρη στο διευθυντή του οποίου απέβαλα ) ,το ιδιο λοιπόν έχω αισθανθεί και εγώ! Φαντάσου έναν γνώρισα στου 5 που δεν κάνει κάτι τόσο σπουδαίο, κάνει το αυτό αυτονόητο είναι άνθρωπος και γιατρός!!

Για πολλά χρόνια δούλεψα με πιο περιθωριακές ομάδες ανθρώπων ,προσπαθούσα πάντα να θυμάμαι ότι εγώ δεν μπορώ να κρίνω και όφειλα να είμαι άνθρωπος. Δυστηχως όμως εδώ τα λεφτά είναι πολλααααααααααααααα!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Roda είπε:

Ακριβώς!!! Τουλάχιστον ας δρούσαν σωστά στην πρόληψη κ την αποφυγή σφαλμάτων στις υπηρεσίες που εκεινα παρέχουν. Σ εναν ιδανικό κοσμο ίσως..Η στοχοποίησηκ ενοχοποίηση της ληπτριας ειναι η εύκολη λυση... 

Ακριβώς , σε έναν ιδανικό κόσμο ίσως ..Στον δικό μας τον πραγματικό κόσμο όμως .: Με λένε Ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω , που λεν στο χωριό μου .  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Συγνωμη αλλά δε θυμάμαι την ιστορία σου. Ειχες και εσύ αποτυχιες εμφύτευσης. Ευχαριστώ πολύ για τα καλα σας λόγια. 

Καλύτερα που δε τη θυμάσαι, φαντάσου ότι και εγώ προσπαθώ να τη ξεχάσω!!! Εγώ δε φύτευα τίποτα σε αυτή τη μητρα πάντα το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό, επειδή λοιπόν ο γιατρός που είχα δεν αποδεχόταν ότι το ενδομήτριο μπορεί να έχει πρόβλημα (παρότι μου έκανε νικα και θεραπεία για φλεγμονές ) . Μας πρότεινε μετά το δότη σπέρματος να πάμε σε δότρια ωαρίων και κάπου εκεί εγώ έμεινα έγκυος με φυσική σύλληψη το καλοκαίρι, μετα από 6 διεγέρσεις όπου η μια γονιμοποίηση ήταν με δότη (τα ωάρια μου όμως αναγνωρίζουν το dna του άντρα μου με αποτέλεσμα να μη γονιμοποιήθουν καν με το δότη) :-P. Με είχαν για τόσο χαμένη περίπτωση που πιο φυσιολογικο του φαινόταν να μου σταματάει η περίοδος παρά να είμαι έγκυος όταν εγώ επέμενα!! Απέβαλα όμως δυστηχως στη 17 εβδομάδα, βρήκα στήριξη σε όλες εσάς και εννοείται ότι σας ευχαριστώ όλες μια προς μια!! Έχω κλάψει και έχω γελάσει μαζί σας...   

Για εμένα λοιπόν είσαι παράδειγμα υπομονής κει επιμονής ,μου αρέσει το πείσμα σου ,ειλικρινά!!! Όποτε ναι θα χαρώ πολύ όταν έρθει η πολυπόθητη εγκυμοσύνη..

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανα82 είπε:

Καλύτερα που δε τη θυμάσαι, φαντάσου ότι και εγώ προσπαθώ να τη ξεχάσω!!! Εγώ δε φύτευα τίποτα σε αυτή τη μητρα πάντα το αποτέλεσμα ήταν αρνητικό, επειδή λοιπόν ο γιατρός που είχα δεν αποδεχόταν ότι το ενδομήτριο μπορεί να έχει πρόβλημα (παρότι μου έκανε νικα και θεραπεία για φλεγμονές ) . Μας πρότεινε μετά το δότη σπέρματος να πάμε σε δότρια ωαρίων και κάπου εκεί εγώ έμεινα έγκυος με φυσική σύλληψη το καλοκαίρι, μετα από 6 διεγέρσεις όπου η μια γονιμοποίηση ήταν με δότη (τα ωάρια μου όμως αναγνωρίζουν το dna του άντρα μου με αποτέλεσμα να μη γονιμοποιήθουν καν με το δότη) :-P. Με είχαν για τόσο χαμένη περίπτωση που πιο φυσιολογικο του φαινόταν να μου σταματάει η περίοδος παρά να είμαι έγκυος όταν εγώ επέμενα!! Απέβαλα όμως δυστηχως στη 17 εβδομάδα, βρήκα στήριξη σε όλες εσάς και εννοείται ότι σας ευχαριστώ όλες μια προς μια!! Έχω κλάψει και έχω γελάσει μαζί σας...   

Για εμένα λοιπόν είσαι παράδειγμα υπομονής κει επιμονής ,μου αρέσει το πείσμα σου ,ειλικρινά!!! Όποτε ναι θα χαρώ πολύ όταν έρθει η πολυπόθητη εγκυμοσύνη..

Τωρα θυμήθηκα τη 17 εβδομάδα.Η λέξη τραγικό είναι λίγη. Τι να πω..

Πάμε διαγωνισμό μηδενικών χοριακων; Θα χάσεις. Κάνω λίγο χιούμορ.Συγνώμη. 

Και τωρα η πιο λογική ερώτηση εχεις κάποια λογικη εξήγηση για τη φυσική σύλληψη; Ειχες κανει κάτι νωρίτερα; 

Οσο κοινότυπο και να ακούγεται, αφού έγινε η αρχή θα έχεις αίσιο τέλος. Σίγουρο. Καλή δύναμη. 

Οσο για μένα μπορείς να φανταστείς ότι οι περισσότεροι μας ρωτάνε ποτέ θα τα παρατησουμε!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious said:

Τωρα θυμήθηκα τη 17 εβδομάδα.Η λέξη τραγικό είναι λίγη. Τι να πω..

Πάμε διαγωνισμό μηδενικών χοριακων; Θα χάσεις. Κάνω λίγο χιούμορ.Συγνώμη. 

Και τωρα η πιο λογική ερώτηση εχεις κάποια λογικη εξήγηση για τη φυσική σύλληψη; Ειχες κανει κάτι νωρίτερα; 

Οσο κοινότυπο και να ακούγεται, αφού έγινε η αρχή θα έχεις αίσιο τέλος. Σίγουρο. Καλή δύναμη. 

Οσο για μένα μπορείς να φανταστείς ότι οι περισσότεροι μας ρωτάνε ποτέ θα τα παρατησουμε!! 

Συγνώμη που πετάγομαι σαν τσουτσου...αλλά Γιατί να ρωτούν τέτοια πράγματα? Σε τί μπορεί να βοηθήσει μία τέτοια ερώτηση? Μα πραγματικά απορώ με το είδος μας ώρες ώρες!

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Συγνώμη που πετάγομαι σαν τσουτσου...αλλά Γιατί να ρωτούν τέτοια πράγματα? Σε τί μπορεί να βοηθήσει μία τέτοια ερώτηση? Μα πραγματικά απορώ με το είδος μας ώρες ώρες!

Γιατί οι περισσότεροι θέλουν με κομψό τρόπο να πούνε παρατήστε τα. Και ίσως δε θέλουν να μας πληγωσουν

Link to comment
Share on other sites

On 25/2/2021 at 1:24 ΜΜ, anoulious είπε:

Κορίτσια καλημέρα!Να σας πω τα νέα μου.Περιμενα να βγούνε οι χοριακες των κοριτσιών να μην επηρεάσω αρνητικά την αναμονή τους και μετά ήτανε τόσο ευχάριστο το όλο κλίμα που δεν ήθελα να το χαλάσω. Εξάλλου όταν όλοι είναι χαρούμενοι μάλλον δεν έχει χώρο ένας στεναχωρημενος. Επειδή όμως πολλά κοριτσια μου εύχονται, περιμένουν γιατί δε ξέρουν  και αυτό με πληγώνει ακόμη πιο πολύ, να σας πω ότι κάποια στιγμή τις προηγούμενες μέρες πήρα την πρώτη 0,78 αρνητική χοριακη με δωρεά. Ούτε εμφύτευση. 

 Και οι δύο γιατροί μου, ο γιατρός μου στη Θεσινκη και ο Σφακ ήτανε πολύ στεναχωρημενοι.Σα να συνεβει στην αδερφή τους. Μου είπανε και οι δύο αφού μου ανέλυσαν όλες τις συνθήκες ότι πιστεύουν ότι ήμουν απλά στο αρνητικό ποσοστό. Ήμουν απλά για μια ακόμη φορά άτυχη. Εμβρυα άριστα, σπέρμα καλό, ορμονες πάρα πολύ καλες, κύκλος φυσικός με ενδομήτριο 8,5 plus. Όλα ελεγμένα γενικά. 

Ξέρω ότι πολλές κοπέλες δεν πέτυχαν με την πρώτη, αφενός μεν είχαν κάποια εμφύτευση πχβιοχημικη(δεν το ζηλεύω, ξέρετε πως το γράφω) αφετέρου είχανε κάνει τεχνητό και με την αλλαγή σε φυσικό χωρίς φάρμακα πέτυχαν! Εγώ σε τι να ελπίζω?!! Από τις πιο ατυχές περιπτώσεις που έχει δει μου είπε ο Σφακ... Ειμαι ψυχολογικά κουρελι. Συγνώμη για το σεντόνι. 

Κοριτσάκι μου, τώρα το είδα! Λυπάμαι πραγματικά! Όμως μην το βάζεις κάτω, άσε να περάσει λίγος καιρός και προσπάθησε και πάλι, όσο μπορείς ηθικά και οικονομικά εννοείται! Είμαστε εδώ για να σου κρατάμε το χέρι...! Όλα τα κορίτσια που γράφουμε εδώ λίγο πολύ μπορούμε να καταλάβουμε όλα σου τα συναισθήματα. Αλλά έχεις κάνει δρόμο και πρέπει να τον ολοκληρώσεις! Μάζεψε τα κομμάτια σου και θα μαστέ εδώ μαζί σου!

  • Μου αρέσει 1

gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Τωρα θυμήθηκα τη 17 εβδομάδα.Η λέξη τραγικό είναι λίγη. Τι να πω..

Πάμε διαγωνισμό μηδενικών χοριακων; Θα χάσεις. Κάνω λίγο χιούμορ.Συγνώμη. 

Και τωρα η πιο λογική ερώτηση εχεις κάποια λογικη εξήγηση για τη φυσική σύλληψη; Ειχες κανει κάτι νωρίτερα; 

Οσο κοινότυπο και να ακούγεται, αφού έγινε η αρχή θα έχεις αίσιο τέλος. Σίγουρο. Καλή δύναμη. 

Οσο για μένα μπορείς να φανταστείς ότι οι περισσότεροι μας ρωτάνε ποτέ θα τα παρατησουμε!! 

Δε μου επιτρέπεται να εκφραστώ όπως θα ήθελα, θα το πω κομψά! Ο καθένας καλό είναι σε αυτό το κόσμο να κοιτάει τη δουλειά του και να μην ασχολείται με το ποτέ εσυ και ο σύζυγος σου θα εγκαταλείψετε! Εσείς θα ζυγίζετε τα ψυχικά και οικονομικά σας αποθέματα , είναι και ακριβό πολύ το σπορ αυτό, ανάλογα θα πράξετε. Εγώ βαρέθηκα στα χρόνια να με βλέπουν σαν τη στείρα που όλοι μου προτείνουν να υιοθετήσω, λέγοντας μου κιόλας οι πιο μαλ@:&€: ότι είναι κρίμα να στερώ την πατρότητα στο σύζυγο μου!!  
Σιγουρα δε θέλω να κάνω διαγωνισμό για με τρως λάχανο, άνετα!  
Εννοειται ότι το χιούμορ και η ελπίδα πρέπει να εξακολουθούν ακόμα και στις μαύρες μέρες μας, όποτε δεν παρηξηγιεμαι. Το μόνο που άλλαξα ήταν ότι έκανα νικα και επιβεβαίωσα ενδομητριτιδα και με ιστολογικες .Παράλληλα άρχισα να με αγαπάω λίγο παραπάνω ,θυμίζοντας μου ότι δε χρωστάω σε κανένα τίποτα, κάτι που με έκανε πιο χαρούμενη και με οδήγησε να κάνω πιο πολύ σεξ :oops:...Νομίζω ότι οι φλεγμονές με οδηγούσαν στο 0 ...    

Εαν θα τα καταφέρω είναι που κάτι ακόμα που επεξεργάζομαι και διαπραγματεύομαι, σίγουρα παίρνω κουράγιο από όλες εσάς και ελπίζω ότι θα έχω happy end!! Όλα Άννα έχουν αντίκτυπο πάνω μας ,στο σώμα και τη ψυχή μας, δεν βγαίνουμε αλώβητες ,εξακολουθώ 3 μήνες να έχω εφιάλτες αλλά είμαστε δυνατές γιατί είμαστε γυναίκες !!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανα82 είπε:

Δε μου επιτρέπεται να εκφραστώ όπως θα ήθελα, θα το πω κομψά! Ο καθένας καλό είναι σε αυτό το κόσμο να κοιτάει τη δουλειά του και να μην ασχολείται με το ποτέ εσυ και ο σύζυγος σου θα εγκαταλείψετε! Εσείς θα ζυγίζετε τα ψυχικά και οικονομικά σας αποθέματα , είναι και ακριβό πολύ το σπορ αυτό, ανάλογα θα πράξετε. Εγώ βαρέθηκα στα χρόνια να με βλέπουν σαν τη στείρα που όλοι μου προτείνουν να υιοθετήσω, λέγοντας μου κιόλας οι πιο μαλ@:&€: ότι είναι κρίμα να στερώ την πατρότητα στο σύζυγο μου!!  
Σιγουρα δε θέλω να κάνω διαγωνισμό για με τρως λάχανο, άνετα!  
Εννοειται ότι το χιούμορ και η ελπίδα πρέπει να εξακολουθούν ακόμα και στις μαύρες μέρες μας, όποτε δεν παρηξηγιεμαι. Το μόνο που άλλαξα ήταν ότι έκανα νικα και επιβεβαίωσα ενδομητριτιδα και με ιστολογικες .Παράλληλα άρχισα να με αγαπάω λίγο παραπάνω ,θυμίζοντας μου ότι δε χρωστάω σε κανένα τίποτα, κάτι που με έκανε πιο χαρούμενη και με οδήγησε να κάνω πιο πολύ σεξ :oops:...Νομίζω ότι οι φλεγμονές με οδηγούσαν στο 0 ...    

Εαν θα τα καταφέρω είναι που κάτι ακόμα που επεξεργάζομαι και διαπραγματεύομαι, σίγουρα παίρνω κουράγιο από όλες εσάς και ελπίζω ότι θα έχω happy end!! Όλα Άννα έχουν αντίκτυπο πάνω μας ,στο σώμα και τη ψυχή μας, δεν βγαίνουμε αλώβητες ,εξακολουθώ 3 μήνες να έχω εφιάλτες αλλά είμαστε δυνατές γιατί είμαστε γυναίκες !!

Κορίτσια μου κι εσύ @anoulious κάτι τέτοια διαβάζω και λέω θα τα παρατήσω όταν σβήσει ο ήλιος........

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Άραγε θα υπάρχει το φόρουμ όταν και αν πετύχω;!!!! 

Ναι το φορουμ θα λειτουργει και τον αλλο μηνα που θα πετυχεις:)

2 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Βρε θα κάνω δικό μου φόρουμ για να σας βρω να σας το πω αν δεν υπαρχει φορουμ

Να φτιαξεις ενα φορουμ "Οι ατυχησασες που ειδαν στον ηλιο μοιρα" Βαλε κ εμενα μεσα:lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Νανα82 είπε:

Δε μου επιτρέπεται να εκφραστώ όπως θα ήθελα, θα το πω κομψά! Ο καθένας καλό είναι σε αυτό το κόσμο να κοιτάει τη δουλειά του και να μην ασχολείται με το ποτέ εσυ και ο σύζυγος σου θα εγκαταλείψετε! Εσείς θα ζυγίζετε τα ψυχικά και οικονομικά σας αποθέματα , είναι και ακριβό πολύ το σπορ αυτό, ανάλογα θα πράξετε. Εγώ βαρέθηκα στα χρόνια να με βλέπουν σαν τη στείρα που όλοι μου προτείνουν να υιοθετήσω, λέγοντας μου κιόλας οι πιο μαλ@:&€: ότι είναι κρίμα να στερώ την πατρότητα στο σύζυγο μου!!  
Σιγουρα δε θέλω να κάνω διαγωνισμό για με τρως λάχανο, άνετα!  
Εννοειται ότι το χιούμορ και η ελπίδα πρέπει να εξακολουθούν ακόμα και στις μαύρες μέρες μας, όποτε δεν παρηξηγιεμαι. Το μόνο που άλλαξα ήταν ότι έκανα νικα και επιβεβαίωσα ενδομητριτιδα και με ιστολογικες .Παράλληλα άρχισα να με αγαπάω λίγο παραπάνω ,θυμίζοντας μου ότι δε χρωστάω σε κανένα τίποτα, κάτι που με έκανε πιο χαρούμενη και με οδήγησε να κάνω πιο πολύ σεξ :oops:...Νομίζω ότι οι φλεγμονές με οδηγούσαν στο 0 ...    

Εαν θα τα καταφέρω είναι που κάτι ακόμα που επεξεργάζομαι και διαπραγματεύομαι, σίγουρα παίρνω κουράγιο από όλες εσάς και ελπίζω ότι θα έχω happy end!! Όλα Άννα έχουν αντίκτυπο πάνω μας ,στο σώμα και τη ψυχή μας, δεν βγαίνουμε αλώβητες ,εξακολουθώ 3 μήνες να έχω εφιάλτες αλλά είμαστε δυνατές γιατί είμαστε γυναίκες !!

Εχω παθει σοκ μαζι σου πηρατε δοτη και δεν ειχες γονιμοποιηση ο λογος που κανεις εξωσωματικη ειναι αντρικος παραγοντας ?θα τρελαθωωωω

Ωστοσο συμπασχω δεν θες να  ξερεις ποσες ετ εχω κανει !!!!!!

Just now, happykar είπε:

Κοριτσια, εχετε καμια εμπειρια απο Παντο για δανεικα;

Please υπαρχουν σοβαροτεροι για αυτην την διαδικασια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, happykar είπε:

Κοριτσια, εχετε καμια εμπειρια απο Παντο για δανεικα;

Ο Παντος ειναι απο τους πιο ακριβους στα δανεικα και δυστυχως εχουμε ακουσει περιπτωσεις που πηρανε μονο 2 βλαστοκυστες.Δεν το εχει πολυ με τα δανεικα

Just now, MaryH είπε:

Ναι το φορουμ θα λειτουργει και τον αλλο μηνα που θα πετυχεις:)

Να φτιαξεις ενα φορουμ "Οι ατυχησασες που ειδαν στον ηλιο μοιρα" Βαλε κ εμενα μεσα:lol:

Νομιζω θα ειμαι δικαια η ιδρυτης του φορουμ με τετοια επωνυμια.Χαμος θα γινει για τις υπολοιπες θεσεις του ΔΣ του φορουμ...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Neverislate είπε:

Εχω παθει σοκ μαζι σου πηρατε δοτη και δεν ειχες γονιμοποιηση ο λογος που κανεις εξωσωματικη ειναι αντρικος παραγοντας ?θα τρελαθωωωω

Ωστοσο συμπασχω δεν θες να  ξερεις ποσες ετ εχω κανει !!!!!!

Please υπαρχουν σοβαροτεροι για αυτην την διαδικασια 

Σκέφτομαι πως θα στο γράψω, πριν 20 χρόνια ο άντρας πέρασε καρκίνο στους όρχεις με αποτέλεσμα να αφαιρεθεί ο ένας!! Βρήκαν και πάτησαν σε αυτό ,όλες μα όλες οι εξετάσεις του είναι άψογες, μας μίλησε κάποια στιγμή ο μαστρ.... μαζί με το εμβρυολογο- γενετιστή (δε θυμαμαι ακριβώς) του κέντρου και μας είπαν ότι το σπερμα είναι εκφυλισμενο και ενώ φαίνεται καλό δεν είναι!!! Πήρε το χρόνο του ο άντρας μου και για χάρη μου το δέχτηκε, αφού πέρασε μια μικρή κατάθλιψη, έκανα διέγερση έδωσα 10 ωάρια και κανένα μα κανένα δε γονιμοποιηθηκε. 
Ξαφνικα τα ωάρια μου από τη μια στιγμή στην άλλη έγιναν από υγιή και δυνατά έγιναν  σκάρτα, μου πρότειναν δότρια και επειδή από τους δυο μας το παιδί θέλω πιο πολύ να μοιάζει στον άντρα μου δέχτηκα αμέσως, άλλωστε παιδί θέλω να δώσω αγάπη.. Το καλοκαιράκι έμεινα φυσιολογικά...πλέον δεν εμπιστεύομαι κανέναν πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...