Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Άσε με εμένα .. Εμένα ήταν από την πεμπτη εβδομάδα … ιδιαίτερη περίπτωση εγώ δεν συγκρίνεται καν … απλά στο ανέφερα γιατί δεν έβρισκα την γυναικολόγο μου … 

      Είμαι και μόνη μου δεν έχει γυρίσει ο άντρας μου από τη δουλειά. Έχω δυο εμβρυακια. Λέτε να έχουν πάθει τίποτα και τα δυο; Αχ τι ρωτάω τώρα κι εγω.. που να ξέρετε..τώρα δεν έχω ξανά δει εδώ και ένα τέταρτο κάτι 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Από τις τρίχες δεν μπορείς να κολλήσεις τοξοπλασμα;  η γενικότερα μύκητες κτλ;  φαντάζομαι και γω ότι αφού ήταν οικοσιτη η γάτα θα ταν εμβολιασμενη..  Αλλά με έπιασε πανικός γιατί με το συγκεκριμένο  θέμα με έχει πιάσει φονιάς στην εγκυμοσύνη... Τα καλύμματα  δεν βγαίνουν αλλά σκέφτηκα πριν τον χρησιμοποιησω  να τον καθαρίσω και με ατμοκαθαριστη

Για να κολλησεις τοξοπλασμα απο γατα πρεπει η να φας τα κακα της η να πιασεις τα κακα της και χωρις να πλυνεις τα χερια σου να πιασεις κατι και να το φας.Πολυ δυσκολα κολλας.Αν ειναι οικοσιτη πιθανον να μην εχει τοξοπλασμα.Τρωγοντας ποντικια στο δρομο το κολλανε.Πιο πολυ κινδυνευεις να κολλησεις απο απλυτη σαλατα εξω.Χαλαρωσε..Ολα καλα


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, loyloy είπε:

Έλα βελτιώνεται. Μπράβο το Μπουμπουκι.σας έχουν δώσει καποι α εκτίμηση για πόσους μήνες θα μείνει ακόμα Μέσα?

Κοιτα δε μας λενε στανταρ στην αρχη μας ειχαν πει οτι σιγουρα 4μηνες θα κατσει μεσα αλλα τωρα δε ξερω αναλογα πως θα παει στην πορεια μπορει λιγοτερο μπορει κ περισσότερο για να βγει ενα προωρο σιγουρα πρεπει να εχει πιασει τα 2κιλα να ειναι ενταξει το αναπνευστικο του να μπορει να τρωει με μπιμπερο χωρις να κουραζεται κ να μην κανει απνυες αυτα ειναι τα στανταρ απλα καποιες φορες προκυπτουν κ αλλα προβληματα γι αυτο δε σου λενε με σιγουρια το μονο που μας ειπαν ειναι οτι αν πιασει τις 34 εβδομαδες συμφωνα με την εγκυμοσυνη θα εχουμε ξεπερασει ενα μεγαλο κινδυνο κ απο κει κ περα θα δουμε πως θα εξελίσσεται 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Vasoth. είπε:

Κοιτα δε μας λενε στανταρ στην αρχη μας ειχαν πει οτι σιγουρα 4μηνες θα κατσει μεσα αλλα τωρα δε ξερω αναλογα πως θα παει στην πορεια μπορει λιγοτερο μπορει κ περισσότερο για να βγει ενα προωρο σιγουρα πρεπει να εχει πιασει τα 2κιλα να ειναι ενταξει το αναπνευστικο του να μπορει να τρωει με μπιμπερο χωρις να κουραζεται κ να μην κανει απνυες αυτα ειναι τα στανταρ απλα καποιες φορες προκυπτουν κ αλλα προβληματα γι αυτο δε σου λενε με σιγουρια το μονο που μας ειπαν ειναι οτι αν πιασει τις 34 εβδομαδες συμφωνα με την εγκυμοσυνη θα εχουμε ξεπερασει ενα μεγαλο κινδυνο κ απο κει κ περα θα δουμε πως θα εξελίσσεται 

Μακάρι!! !!!!!!τουλάχιστον να έχεις μια εικόνα πάνω κάτω.οσο να ναι άλλο να είσαι τελείως στο άγνωστο και άλλο να έχεις μια ιδέα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!πήγαμε γιατρό σμρ! Μεγαλωσαμε!1278 γρ γίναμε! Δόξα τω Θεώ!Όλα καλά..Έχει γυρίσει κιόλας..Όχι ότι παίζει ρόλο λόγω καισαρικής. Επίσης ο υπέρηχος μας έδειξε πητ 18/2 οπότε @Smile89 άλλαξε Μας Κ εμάς όταν μπορέσεις. Κατά τα άλλα Όλα καλά. Κ τ αμνιακό οπότε Προς το παρόν δεν ανησυχώ για ζάχαρο αν Κ τ παρακολουθω εννοείται. Βέβαια Θ δει τις μετρήσεις ο Ενδοκρινολογος Κ Θ κρίνει. Αυταα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα!!πήγαμε γιατρό σμρ! Μεγαλωσαμε!1278 γρ γίναμε! Δόξα τω Θεώ!Όλα καλά..Έχει γυρίσει κιόλας..Όχι ότι παίζει ρόλο λόγω καισαρικής. Επίσης ο υπέρηχος μας έδειξε πητ 18/2 οπότε @Smile89 άλλαξε Μας Κ εμάς όταν μπορέσεις. Κατά τα άλλα Όλα καλά. Κ τ αμνιακό οπότε Προς το παρόν δεν ανησυχώ για ζάχαρο αν Κ τ παρακολουθω εννοείται. Βέβαια Θ δει τις μετρήσεις ο Ενδοκρινολογος Κ Θ κρίνει. Αυταα..

Αγάπη πλέον δεν ανεβάζω το πινακακι και σόρρυ. Το χασα με αλλαγή κινητού κ εν τω μεταξύ μπήκαν κι άλλα κορίτσι εγώ έλειπα κ χάθηκα τελείως. Αν θέλετε το πάμε από την αρχή. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Smile89 είπε:

Αγάπη πλέον δεν ανεβάζω το πινακακι και σόρρυ. Το χασα με αλλαγή κινητού κ εν τω μεταξύ μπήκαν κι άλλα κορίτσι εγώ έλειπα κ χάθηκα τελείως. Αν θέλετε το πάμε από την αρχή. 

Αα σορρυυ.. Ε εντάξει. Επιβιώνουμε Κ χωρίς πινακακι καλεεε..:P Επίσης σμρ έμαθα ότι έχω αντισώματα στον μεγαλοκυταροιο...αααν λέγεται Έτσι..λέει η γιατρός Θ κάνω μόνο τοξόπλασμα γτ στο αυτό έχει αντισώματα. Κ λεΩ ορίστε? Λέω τον πέρασα τον ιο?μ λέει έχεις αντισώματα..τλκ δε κατάλαβα τι παιχτηκε

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ βρε κορίτσια σε λίγες ώρες θα κανω την αμνιο και δεν μπορώ να κοιμηθώ από το άγχος μου.. :cry:

Υπομονη χαλαρωσε ολα καλα θα πανε μη σκεφτεσαι αρνητικά σημερα μονο θετικη σκεψη κ αισιοδοξια!! Προσπαθησε να κοιμηθεις να χαλαρωσεις λιγο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Vasoth. είπε:

Υπομονη χαλαρωσε ολα καλα θα πανε μη σκεφτεσαι αρνητικά σημερα μονο θετικη σκεψη κ αισιοδοξια!! Προσπαθησε να κοιμηθεις να χαλαρωσεις λιγο

Βρε Βάσω μου και εσύ έχεις τα δικά σου και παρηγορείς εμένα...σε ευχαριστώ πολυ!! 

Να ξέρεις ότι συνέχεια σας σκέφτομαι άσχετα αν δεν γράφω πολύ στο φόρουμ:x❤️


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κωνσταντίνα16 είπε:

Βρε Βάσω μου και εσύ έχεις τα δικά σου και παρηγορείς εμένα...σε ευχαριστώ πολυ!! 

Να ξέρεις ότι συνέχεια σας σκέφτομαι άσχετα αν δεν γράφω πολύ στο φόρουμ:x❤️

Δεν εχει σημασια τι εχει ο καθενας τοσο καιρο μαζι τα περναμε ολα! Το ξερω οτι ολες εισαστε διπλα μου ασχετα αν γράφετε η οχι σας νιωθω κοντα μου ολα καλα θα πανε θα το δεις μια δοκιμασια ειναι κ αυτο κ θα περασει

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ βρε κορίτσια σε λίγες ώρες θα κανω την αμνιο και δεν μπορώ να κοιμηθώ από το άγχος μου.. :cry:

Καλή επιτυχία! Όλα θα πάνε καλά. Λογικό να έχεις άγχος. Όποτε μπορείς να μας γράψεις νέα σου!! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια τι κανετε??καναμε τον δευτερο υπερηχο επιτελους χθες.αιωνας μου φανηκαν!7βδομαδων λοιπον περιπου!ολα καλα ειπε ο γιατρος!τον αλλο μηνα αυχενικη διαφανεια!απο τωρα αγχος!!

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Δεν εχει σημασια τι εχει ο καθενας τοσο καιρο μαζι τα περναμε ολα! Το ξερω οτι ολες εισαστε διπλα μου ασχετα αν γράφετε η οχι σας νιωθω κοντα μου ολα καλα θα πανε θα το δεις μια δοκιμασια ειναι κ αυτο κ θα περασει

Καλημέρα κορίτσι μου..αυτό λέω συνέχεια Θεέ μου μην μας στέλνεις όσα μπορούμε να αντέξουμε..θα περάσει το ξέρω.... Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι!!

4 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλή επιτυχία! Όλα θα πάνε καλά. Λογικό να έχεις άγχος. Όποτε μπορείς να μας γράψεις νέα σου!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. εννοείται πως μόλις μπορέσω θα σας γράψω..

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου..αυτό λέω συνέχεια Θεέ μου μην μας στέλνεις όσα μπορούμε να αντέξουμε..θα περάσει το ξέρω.... Σε ευχαριστώ πολύ και πάλι!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. εννοείται πως μόλις μπορέσω θα σας γράψω..

Καλημερα κοριτσακι εχω κανει αμνιο και ξερω .Πολυ αγχος  πριν και αγωνια μετα.Σε 2 μερες θα εχουν βγει και τα πρωτα αποτελεσματα και θα ηρεμησεις.Λιγο υπομονη και θα περασει.


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ βρε κορίτσια σε λίγες ώρες θα κανω την αμνιο και δεν μπορώ να κοιμηθώ από το άγχος μου.. :cry:

Καλημέρα κορίτσι μου. Τι γίνεται τι ώρα είναι η εξέταση?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...