Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 18 minutes ago, linaa said:

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Είσαι σε καλό δρομο λέω εγώ....

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια ποτέ είπαμε σταματάνε τα υγρά??? Η ωορρηξία πέρασε προ πέντε έξι ημερών εγώ γιατί έχω ακόμα υγρά? Σε οχτώ μέρες περιμενω

Στην κόρη μου είχα πολλά το θυμάμαι γιατί έλεγα τόσο υγρή πάει μου ήρθε ενώ είχα κάνει το τεστ!!!

Εγώ νόμιζα χω πάντα βλέπω υγρά πλέον.μονο έως μια εβδομάδα μετά την περίοδο είμαι στεγνή κ αρχίζω πάλι.αλλα τα διάφανα.

Just now, vasiliki2020 είπε:

Είσαι θεά όταν γράφεις χαχαχαχα.εχουμε λαλήσει τελείως ολες μας αλλα τι να κανουμε; ευτυχώς μου έφυγε η κατάθλιψη και πήρα τα πάνω μου πάλι.θα μας κάτσει σε όλες δεν μπορει διότι ο Θεός αργεί αλλα δεν ξεχνάει..!!

Λοιπόν κοιτα...αν δεν είμαι έγκυος τωρα....μην ακούσω την λέξη σύμπτωμα θα πάρω δρόμο κ θα τρέχω.εκαψα τα τεστ δεν έχω κ παίρνω τηλ στο μικροβιολογικό κ είναι κλειστο.κ νομίζω έπαθε κρίση κ ο άντρας μου χαχαχαχαχαχα.καλα θα μου έρθει πιστεύω αλλά νιώθω περίεργα.εχω συμπτώματα περιόδου πριν την περίοδο χαχαχαχαχαχα.

Just now, sofiadu είπε:

κοιτα τι λες ομως : "νιώθω ακριβώς το φούσκωμα που ένιωθα έγκυος"

κ εγω που ενιωθα πονους τι καταλαβα; ηρθε με τιμες η κυρια!!!! περιμενε, τπτ δεν τελειωσε ακομη!

Περιμένω θέλω δε θέλω...ούτε τεστ έχω ούτε τίποτα.η ζωή μου είναι άδεια...να πάθεις κρίση να μην έχεις τι να κάνεις...μου είπε ο δικός μου σιγά μην αντέξεις.θα με στείλεις φαρμακείο να πάρω τεστ..με πήρε χαμπάρι.αν ήταν έξυπνος έπρεπε ήδη να έχει πάρει ένα.μη περιμένει να του επιτεθώ...χαχαχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω που σημειωνω τα της περιοδου για να τα εχω για το κεντρο, παρατηρησα οτι στον τελευταιο κυκλο ειχα 2 μερες πριν, τρομερο πονοκεφαλο σχεδον οοολη μερα μεχρι που ειχα κανει κ εμετο με ανακατεματα ολη την ημερα. Την ιδια ενταση πονοκεφαλου με τα τα ιδια παρελκομενα του, ειχα κ στον προτελευταιο κυκλο 3 μερες πριν.. Εχω τρελαθει με τα ορμονικα μου

Δεν εχω να καψω κανενα τεστ, δεν παω να παρω κανενα τεστ..δεν πιστευω τπτ, δεν περιμενω τπτ, ειμαι ελευθερη!!! Χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

κοριτσι μου ειχε ο αντρας μου και το ανακαλυψε γυρω στα 20 του απο μια αλλη παθηση και εκανε εγχειρηση και εχουμε ηδη ενα παιδακι! Ποσο χρονων ειστε; δεν ξερω αν εχει αναφερθει. Δεν ειναι απαραιτητο να χρειαζεστε επεμβαση μπορει κ να θεραπευτει πιο ηπια με θεραπεια αλλα ακομα κ επεμβαση να χρειαστει μη τρομαξετε! Οι περισσοτεροι αντρες ανακαλυπτουν οτι εχουν κυρσοκυλη οταν προσπαθουν να κανουν παιδι. Και πιστεψε με ειναι πολλοι!!!! Αν κανει θα ειναι σουπερ μετα, μην το βλεπετε αρνητικα. καταλαβαινω οτι τωρα σας ηρθε ξαφνικο κ οσο να ναι ειναι ενα νεο που αναστατωνει την ολη κατασταση. Λιγους μηνες αποκατασταση κ μετα δεν θα πιανεστε! Περιμενετε να δειτε τις εξετασεις μπορει κ να ειναι κατι πιο απλο! Θα τον ρωτησω το απογευμα λεπτομερειες αν θες γιατι δεν τις ξερω ολες να σου πω. σχετικα με την αποκατασταση κυριως ποσο καιρο του πηρε αν κ νομιζω ειναι σχετικο ολο αυτο. καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος.

Εμάς μας ειπε πρωτα την εξέταση κ μετά θα μας πει.. μπορεί να φανεί ότι δεν έχει επιρρεαστει πουθενα!! Μακάρι δηλαδή.. τώρα όσο αφορα την αποκατάσταση κ λίγους μήνες που λες κατάλαβα... Τον πούλο για φέτος γτ ο άντρας μου έχει κ ελιές κ πριν το Δεκέμβρη Γενάρη δεν μπορεί να την κανει.. καλή χρονιά δηλαδή!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Εγω που σημειωνω τα της περιοδου για να τα εχω για το κεντρο, παρατηρησα οτι στον τελευταιο κυκλο ειχα 2 μερες πριν, τρομερο πονοκεφαλο σχεδον οοολη μερα μεχρι που ειχα κανει κ εμετο με ανακατεματα ολη την ημερα. Την ιδια ενταση πονοκεφαλου με τα τα ιδια παρελκομενα του, ειχα κ στον προτελευταιο κυκλο 3 μερες πριν.. Εχω τρελαθει με τα ορμονικα μου

Δεν εχω να καψω κανενα τεστ, δεν παω να παρω κανενα τεστ..δεν πιστευω τπτ, δεν περιμενω τπτ, ειμαι ελευθερη!!! Χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχ

Εγώ θέλω σαν τρελή να τον στείλω για ένα self clear και κρατιέμαι με νύχια κ με δοντια

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια..αυτον τον μηνα αποφασισα να παρω τα τεστ ωοριξιας γιατι εχω αστατο κυκλο και προσπαθουμε για μωρακι..δεν ξερω ποτε να τα αρχισω γιατι οπως σας ειπα εχω αστατο κυκλο..μπορειτε να με βοηθησετε να μου πειτε αν εχετε χρησημοποιησει και αν ειχατε αποτελεσματα δηλαδη αν σας εχουν βοηθησει να υπαρξει εγκυμοσυνη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Εγώ θέλω σαν τρελή να τον στείλω για ένα self clear και κρατιέμαι με νύχια κ με δοντια

Μωρε κ γω θα ηθελα αλλα προτιμω να τα φαω σε σουβλακια!! Χαχχαχαχαχαχαχ

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Μωρε κ γω θα ηθελα αλλα προτιμω να τα φαω σε σουβλακια!! Χαχχαχαχαχαχαχ

Αλήθεια σου λέω θέλω βοήθεια.πες μου χθες η προχθές αρνητικο hometest.περιμενω την Δευτέρα.να κάνω χοριακη Δευτέρα ηηη να τον τρέξω τον δικό μου να πάρει ένα από το φαρμακείο;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αλήθεια σου λέω θέλω βοήθεια.πες μου χθες η προχθές αρνητικο hometest.περιμενω την Δευτέρα.να κάνω χοριακη Δευτέρα ηηη να τον τρέξω τον δικό μου να πάρει ένα από το φαρμακείο;;;;

Να πάρεις ένα clear αλλά να το κάνεις Σάββατο ή Κυριακή μην το κάψεις σήμερα

  • Λυπημένη/-ος 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αλήθεια σου λέω θέλω βοήθεια.πες μου χθες η προχθές αρνητικο hometest.περιμενω την Δευτέρα.να κάνω χοριακη Δευτέρα ηηη να τον τρέξω τον δικό μου να πάρει ένα από το φαρμακείο;;;;

Λοιπον....ακουσε με για να γινει σωστα.. αφου λυσαξες στειλτον..αλλααααα...θα του πεις να ζητησει το clear blue που δειχνει 5 μερες μετα τη συλληψη!!! Γτ το λεω αυτο...γτ ειναι το μονο που πιανει 10mIu... τα υπολοιπα τεστ πρωιμης ανιχνευσης πιανουν 25mIu....  κ τα απλα τα τεστ πιανουν 50mIu.. αν κανω λαθος διορθωστε με.. μονο το πρωτο να παρει, μην του πουλησουν πρωιμης!

Υ.Γ. Στειλτον τωρα, 8 κλεινουν. Θα το κανεις αυριο αγαπη ομως ε???? Με τα πρωτα πρωινα..

Αν σε εχει πιασει λυσσα τρελη καντο αλλα σε κανα 2ωρο κ σταματα να πινεις νερα!!!

Αιντε μααααρηηηηηη με το καλοοοο!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Γεια σας κοριτσια..αυτον τον μηνα αποφασισα να παρω τα τεστ ωοριξιας γιατι εχω αστατο κυκλο και προσπαθουμε για μωρακι..δεν ξερω ποτε να τα αρχισω γιατι οπως σας ειπα εχω αστατο κυκλο..μπορειτε να με βοηθησετε να μου πειτε αν εχετε χρησημοποιησει και αν ειχατε αποτελεσματα δηλαδη αν σας εχουν βοηθησει να υπαρξει εγκυμοσυνη;

καλως ορισες . επειδη δεν τα εχεις ξαναχρησιμοποιησει θα τα ξεκινησεις αμεσως μολις τελειωσει η περιοδος σου μονο ετσι θα καταλαβεις πως λειτουργουν. εναν δυο κυκλους αν παρακολουθησεις με τεστ ωορηξιας μετα θα ξερεις ακριβως ποτε θα τα ξεκινας κ ποτε θα ειναι θετικα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, tina79 είπε:

Λοιπον....ακουσε με για να γινει σωστα.. αφου λυσαξες στειλτον..αλλααααα...θα του πεις να ζητησει το clear blue που δειχνει 5 μερες μετα τη συλληψη!!! Γτ το λεω αυτο...γτ ειναι το μονο που πιανει 10mIu... τα υπολοιπα τεστ πρωιμης ανιχνευσης πιανουν 25mIu....  κ τα απλα τα τεστ πιανουν 50mIu.. αν κανω λαθος διορθωστε με.. μονο το πρωτο να παρει, μην του πουλησουν πρωιμης!

Συμφωνώ απόλυτα

Και ένα μπράβο στον άντρα σου που τρέχει για τέτοια πράγματα

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βοήθεια και εγώ κορίτσια!! Θα μπορουσα σαν συμπτωμα να θεωρείται η αυξημένη ταχυπαλμία... Εγώ παντα είχα 60 μέσο όρο και τώρα ακομα και στον υπνο μου αγγίζει το 80. Να επισημάνω ότι η ωορρηξία μου έγινε 5 προς 6 του μήνα και εμείς είχαμε επαφές στις 4. 


oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Λοιπον....ακουσε με για να γινει σωστα.. αφου λυσαξες στειλτον..αλλααααα...θα του πεις να ζητησει το clear blue που δειχνει 5 μερες μετα τη συλληψη!!! Γτ το λεω αυτο...γτ ειναι το μονο που πιανει 10mIu... τα υπολοιπα τεστ πρωιμης ανιχνευσης πιανουν 25mIu....  κ τα απλα τα τεστ πιανουν 50mIu.. αν κανω λαθος διορθωστε με.. μονο το πρωτο να παρει, μην του πουλησουν πρωιμης!

Υ.Γ. Στειλτον τωρα, 8 κλεινουν. Θα το κανεις αυριο αγαπη ομως ε???? Με τα πρωτα πρωινα..

Αν σε εχει πιασει λυσσα τρελη καντο αλλα σε κανα 2ωρο κ σταματα να πινεις νερα!!!

Αιντε μααααρηηηηηη με το καλοοοο!!!!!!!!!

Τον έστειλα τον μαύρο..χαχαχαχαχαχα.τσαμπα πάει..λοιπόν πήρα πρώτη φορά αυτό με τον Σταύρο clear blue.δεν θα ξέρω τι παίζει.αν κάνει Σταύρο θετικό;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τον έστειλα τον μαύρο..χαχαχαχαχαχα.τσαμπα πάει..λοιπόν πήρα πρώτη φορά αυτό με τον Σταύρο clear blue.δεν θα ξέρω τι παίζει.αν κάνει Σταύρο θετικό;;;;;;;

Τι λεει στις οδηγιες????  Γραφει οτι ειναι 5 μερες μετα τη συλληψη???
Ειιι ψιτ...σε κανα διωρο καντο ε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...