Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, kons27 είπε:

Ειιι κανόνισε.....εγώ δεν τ έκανα! Μου είπες μαζί!

Αχαχαχαχαχα αχαχαχαχ.σε ξέχασα εσένα χαχαχαχα ωχ...με έπιασες..τώρα θα σε πω που θα είμαι σαν βρεγμένη γάτα κ θα περιμένω το δικό σου το μπουζατο.κλαιω από τα γέλια...που σε μάλωνα κιολας

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Αχαχαχαχαχα αχαχαχαχ.σε ξέχασα εσένα χαχαχαχα ωχ...με έπιασες..τώρα θα σε πω που θα είμαι σαν βρεγμένη γάτα κ θα περιμένω το δικό σου το μπουζατο.κλαιω από τα γέλια...που σε μάλωνα κιολας

Μόνο για σένα κρατήθηκα κ δεν τ έκανα σήμερα για να έχω παρηγοριά....έλα άντε καντο αφού δεν κρατιεσαιιι.. εγώ πήρα αυτό π έχει 2 μέσα...π λέει 5 ημέρες μετά την σύλληψη

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Τι λεει στις οδηγιες????  Γραφει οτι ειναι 5 μερες μετα τη συλληψη???
Ειιι ψιτ...σε κανα διωρο καντο ε???

Κράτησα όλα μου τα ούρα τρεις ώρες δεν αντέχω απ' ταφτια θα με βγουν.βλακεια κάνω.σε πέντε λεπτά θα ξέρω.κ μετά δεν θα έχω μαντήλι να κλαψω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κράτησα όλα μου τα ούρα τρεις ώρες δεν αντέχω απ' ταφτια θα με βγουν.βλακεια κάνω.σε πέντε λεπτά θα ξέρω.κ μετά δεν θα έχω μαντήλι να κλαψω

Αναμένουμε φωτογραφία έναν μεγάλο σταυρό!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Κράτησα όλα μου τα ούρα τρεις ώρες δεν αντέχω απ' ταφτια θα με βγουν.βλακεια κάνω.σε πέντε λεπτά θα ξέρω.κ μετά δεν θα έχω μαντήλι να κλαψω

Πολυ πολυ καλη επιτυχια κοριτσαρα μου!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Τον έστειλα τον μαύρο..χαχαχαχαχαχα.τσαμπα πάει..λοιπόν πήρα πρώτη φορά αυτό με τον Σταύρο clear blue.δεν θα ξέρω τι παίζει.αν κάνει Σταύρο θετικό;;;;;;;

Ναι αν κάνει σταυρό θετικο


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αρνητικό.κλαμα.με πήρε self clear.,και ήθελα μια φορά αυτό με τον Σταύρο.δρν πειράζει τον επομενο

Το κοιταξες καλα στο φως? Αφησες να περασουν τοσα λεπτα οσο λεει στις οδηγιες? Εισαι ενα διωρο χωρις να πιεις οτιδηποτε? 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αρνητικό.κλαμα.με πήρε self clear.,και ήθελα μια φορά αυτό με τον Σταύρο.δρν πειράζει τον επομενο

Ελα μην απογοητευεσαι...συγνωμη αν το εχεις αναφερει αλλα ποτε ειναι να αδιαθετησεις;;μηπως ειναι νωρις;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...