Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Τίποτα γλυκειά μου περιμένω κ απλά είχα πονακια δύο μέρες σήμερα πιο χαλαρά κ θερμοκρασία στα ψηλά της για αυτόν τον μήνα 36,7 αλλά πριν την περίοδο δίνω ένα ανέβασμα κ μετά πέφτει.δεν έχω τρελές προσδοκίες καταπώς φαίνεται θα μερθει ως την Κυριακή.

ενταξει κατσε να δουμε,μπορει να μεινει σταθερή υψηλη!!!

να ρωτησω η LH  κανει σκαμπανεβασματα?γιατί σημερα ειναι πιο αχνό το τεστ απο εχθες.θα δω κ το μεσηνερι βέβαια 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ναι καλέ δεν έτυχε να το ακούσεις ποτέ....φυσικαααα έτσι είναι συζητούσα με τον άντρα μου να παραγγείλουμε παπούτσια για την δουλειά και μου έβγαλε διαφήμιση εντάξει από εκεί τα παρηγγειλα από την διαφήμιση

Το τεστ π έχεις στο προφίλ σου τι είναι???

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

κ εγω εχω κ μολις τελειωσε περιοδο!! λεγεται: δεν τρωω καλα τελευταια....

Φίλη αυτό με την πείνα σε εμένα είναι ορμονικό...να τρέμεις από πείνα.ειναι κ πριν την περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ενταξει λατσε να δουμε,μπορει να μεινει σταθερή υψηλη!!!

να ρωτησω η LH  κανει σκαμπανεβασματα?γιατί σημερα ειναι πιο αχνό το τεστ απο εχθες.θα δω κ το μεσηνερι βέβαια 

Δεν έχω ιδέα αλλά λογικά όταν τελειώσει η ωορηξια πέφτει για αυτό μετά δεν ανιχνεύεται εεεε;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Δεν έχω ιδέα αλλά λογικά όταν τελειώσει η ωορηξια πέφτει για αυτό μετά δεν ανιχνεύεται εεεε;;;

ναι αλλά εγώ εχθες δεν ειδα θετικο ,απλα ειδα οτι πηγαινε για θετικό αλλά τσιφος και εχθες το απογευμα ηταν το ιδιο με το χθεσινό το πρωινό και σημερα πιο αχνό ακομα


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Τι όμορφο!!!!!! Ελπίζω να τ ανανεώσεις σύντομα να μας βάλεις τ καινούριο....το είχες κάνει μετά την καθυστέρηση?

Μακάρι κορίτσι μου να γεμίσουν όλα τα προφίλ μας με τέτοιες φοτο....όχι δύο μέρες πριν την ημέρα που περιμενα το έκανα

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι αλλά εγώ εχθες δεν ειδα θετικο ,απλα ειδα οτι πηγαινε για θετικό αλλά τσιφος και εχθες το απογευμα ηταν το ιδιο με το χθεσινό το πρωινό και σημερα πιο αχνό ακομα

Εγώ εξακολουθώ να λέω πως το χθεσινό μου φάνηκε θετικό ρε συ

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 said:

Δεν τ κατάλαβα αυτό με τ επίθετο...!μπορείς να διαλέξεις για τ παιδί?

Ωραία...θα τα πιω τα κρασάκια μου!!χαχα

Ναι βεβαίως έχω ακούσει πλέον πολλες περιπτώσεις που οι γυναίκες βάζουν τα δικά τους επίθετα, από παλιά γινόταν αυτό σε ρωτάνε, στον πολιτικό τουλάχιστον το ξέρω σιγουρα. Ο πατέρας μου ρώτησε την μητέρα μου αν ήθελε το δικό της ανοιχτό μυαλός φεμινιστης πρώτος χεχε  και για την εποχή κάναν παιδιά σε μεγαλύτερη ηλικία κ από τους πρώτους πολιτικούς γάμους που γινόντουσαν τότε, κατά τα άλλα προστατευτικοι γονείς με τα όλα τους με τις γκρίνιες τους κτλ αχαχαχ Βέβαια εμείς το κάναμε γι άλλο λόγο, επειδή ο αντρας μου είναι από άλλη χώρα μόνο για τα παιδιά μας όχι για μας, βέβαια του ήταν εύκολο μηδέν εγωισμός και φεμινιστης πρώτος κ εκείνος τι σου είναι ο γονιός ακόμα κ σε παιδί που είναι μόνο σκεψη ακόμα να θέλει να το προστατεύσει!!! 

Just now, Emilly said:

Αααααα τιιιι λες;;;;;ρε συ εμένα εδώ με βγάζει αναζωογόνηση ωαρίων.....αμάν....πατάνε στις ανάγκες μας ....ου....x files.τρομαξα τώρα.δεν το κάνω που να σκάσουν.

Δεν είναι xfiles κορίτσια ούτε κάμερες κ μικρόφωνα είναι πιο απλό, όταν μπαίνουμε σε ένα site και πατάμε αποδοχή cokies αυτόματος επιτρέπουμε να αποθηκευτούν οι προτημισεις μας και το ιστορικό αναζήτησης κτλ, αυτό το κάνουν πιο πολύ για λόγους διαφημίσεων, παρατηρείστε ότι αν ψάξετε για κάτι κάπου, την επόμενη φορά μπορεί να σας βγάλει παρόμοιες διαφημίσεις αλλού, εμείς όλες εδώ μέσα έχουμε ξεσκιστεί να ψάχνουμε για μωράκια αχαχχα οπότε στο ίντερνετ θα πέφτουμε συνέχεια σε τέτοια πάνω.. Καλά βέβαια αυτό γίνεται κ στην έξω ζωή αλλά αυτό είναι άλλο θέμα αχχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου να γεμίσουν όλα τα προφίλ μας με τέτοιες φοτο....όχι δύο μέρες πριν την ημέρα που περιμενα το έκανα

Εγώ εξακολουθώ να λέω πως το χθεσινό μου φάνηκε θετικό ρε συ

δεν ηταν θετικο ,βαση του χθεσινού περιμενα σημερα να δω θετικο ή το απογευμα εχθες.σημερα ηταν πιο αχνα...εκανα κι αλλο τωρα ,θα κανω κ με πολυ πυκνά ουρα να δω πιο μετά. ειχα επαφη εχθες ,θα εχω κ σημερα καλού κακού 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, SerafinaPekala είπε:

Ναι βεβαίως έχω ακούσει πλέον πολλες περιπτώσεις που οι γυναίκες βάζουν τα δικά τους επίθετα, από παλιά γινόταν αυτό σε ρωτάνε, στον πολιτικό τουλάχιστον το ξέρω σιγουρα. Ο πατέρας μου ρώτησε την μητέρα μου αν ήθελε το δικό της ανοιχτό μυαλός φεμινιστης πρώτος χεχε  και για την εποχή κάναν παιδιά σε μεγαλύτερη ηλικία κ από τους πρώτους πολιτικούς γάμους που γινόντουσαν τότε, κατά τα άλλα προστατευτικοι γονείς με τα όλα τους με τις γκρίνιες τους κτλ αχαχαχ Βέβαια εμείς το κάναμε γι άλλο λόγο, επειδή ο αντρας μου είναι από άλλη χώρα μόνο για τα παιδιά μας όχι για μας, βέβαια του ήταν εύκολο μηδέν εγωισμός και φεμινιστης πρώτος κ εκείνος τι σου είναι ο γονιός ακόμα κ σε παιδί που είναι μόνο σκεψη ακόμα να θέλει να το προστατεύσει!!! 

Δεν είναι xfiles κορίτσια ούτε κάμερες κ μικρόφωνα είναι πιο απλό, όταν μπαίνουμε σε ένα site και πατάμε αποδοχή cokies αυτόματος επιτρέπουμε να αποθηκευτούν οι προτημισεις μας και το ιστορικό αναζήτησης κτλ, αυτό το κάνουν πιο πολύ για λόγους διαφημίσεων, παρατηρείστε ότι αν ψάξετε για κάτι κάπου, την επόμενη φορά μπορεί να σας βγάλει παρόμοιες διαφημίσεις αλλού, εμείς όλες εδώ μέσα έχουμε ξεσκιστεί να ψάχνουμε για μωράκια αχαχχα οπότε στο ίντερνετ θα πέφτουμε συνέχεια σε τέτοια πάνω.. Καλά βέβαια αυτό γίνεται κ στην έξω ζωή αλλά αυτό είναι άλλο θέμα αχχαχα

Όχι όχι σε εμάς Τουλ πριν το συζητήσουμε δεν είχα κάνει καμία αναζήτηση επί του θέματος!!!

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

δεν ηταν θετικο ,βαση του χθεσινού περιμενα σημερα να δω θετικο ή το απογευμα εχθες.σημερα ηταν πιο αχνα...εκανα κι αλλο τωρα ,θα κανω κ με πολυ πυκνά ουρα να δω πιο μετά. ειχα επαφη εχθες ,θα εχω κ σημερα καλού κακού 

Ε ναι εσύ εννοείται να κάνεις επαφές όπως και να εχει

  • Μπερδεμένη/-ος 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Το 79 είναι η ηλικία σου???? Αν είναι,ήθελα να πω πως εσάς σε αυτήν την ηλικία σας εκτιμώ λίγο περισσότερο που παλεύεται για παιδάκι η μαμά μου είναι το 76 και το έχω στο μυαλό σαν δύναμη μπράβο σου... 

Ειμαι 41 ναι.. ουυυυ πιτσιρικα ειναι η μαμα σου κ εχει κ εγγονι στην ηλικια της??? Μια χαρα....

Θα σου πω κατι χωρις να θελω να ακουστω καπως. Την ημερα της περιοδου, κανω το σταυρο μου κ λεω γενηθητω το θελημα σου..οταν μου ερχονται καφε (κατι που δυο χρονια πριν δεν το ειχα, ερχοταν μπαμ το αιμα), κανω παλι το ιδιο.. Στενοχωριεμαι κ κλαιω αλλα στο τελος της ημερας ξερεις τι λεω? Σε ευχαριστω Παναγιτσα μου που εχω ακομα περιοδο κ με αξιωνεις να προσπαθησω τον επομενο μηνα!!

Ειστε ολες πιπινακια ομορφα κ το εχω ξαναπει...επειδη εχω περιεργες ορμονες, πλεον, η περιοδουλα για μενα δεν ειναι δεδομενο η μαλλον δεν θα ειναι δεδομενο σε κανα δυο χρονια..

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala said:

Ναι βεβαίως έχω ακούσει πλέον πολλες περιπτώσεις που οι γυναίκες βάζουν τα δικά τους επίθετα, από παλιά γινόταν αυτό σε ρωτάνε, στον πολιτικό τουλάχιστον το ξέρω σιγουρα. Ο πατέρας μου ρώτησε την μητέρα μου αν ήθελε το δικό της ανοιχτό μυαλός φεμινιστης πρώτος χεχε  και για την εποχή κάναν παιδιά σε μεγαλύτερη ηλικία κ από τους πρώτους πολιτικούς γάμους που γινόντουσαν τότε, κατά τα άλλα προστατευτικοι γονείς με τα όλα τους με τις γκρίνιες τους κτλ αχαχαχ Βέβαια εμείς το κάναμε γι άλλο λόγο, επειδή ο αντρας μου είναι από άλλη χώρα μόνο για τα παιδιά μας όχι για μας, βέβαια του ήταν εύκολο μηδέν εγωισμός και φεμινιστης πρώτος κ εκείνος τι σου είναι ο γονιός ακόμα κ σε παιδί που είναι μόνο σκεψη ακόμα να θέλει να το προστατεύσει!!! 

κ στον θρησκευτικο σε ρωτανε τι επωμυνο θα εχει η συζυγος (κρατησα το δικο μου) κ τι επωνυμο θα παρουν τα τεκνα( διαλεξαμε του αντρα μου ειναι φοβερο, βγαινει κ σε θηλυκο κ με φωναζουν κ μενα ετσι για χαβαλε) στοιχειο: εγω κ η Kate middleton !!! το πιασατε;;;

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Ειμαι 41 ναι.. ουυυυ πιτσιρικα ειναι η μαμα σου κ εχει κ εγγονι στην ηλικια της??? Μια χαρα....

Θα σου πω κατι χωρις να θελω να ακουστω καπως. Την ημερα της περιοδου, κανω το σταυρο μου κ λεω γενηθητω το θελημα σου..οταν μου ερχονται καφε (κατι που δυο χρονια πριν δεν το ειχα, ερχοταν μπαμ το αιμα), κανω παλι το ιδιο.. Στενοχωριεμαι κ κλαιω αλλα στο τελος της ημερας ξερεις τι λεω? Σε ευχαριστω Παναγιτσα μου που εχω ακομα περιοδο κ με αξιωνεις να προσπαθησω τον επομενο μηνα!!

Ειστε ολες πιπινακια ομορφα κ το εχω ξαναπει...επειδη εχω περιεργες ορμονες, πλεον, η περιοδουλα για μενα δεν ειναι δεδομενο η μαλλον δεν θα ειναι δεδομενο σε κανα δυο χρονια..

Μπράβο κορίτσι μου πολύ σωστά τα λες....σε εκτιμώ χωρίς να σε ξέρω....εγώ ξέρω ζητά και θα σου δωθεί.....αργά ή γρήγορα....

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

κ στον θρησκευτικο σε ρωτανε τι επωμυνο θα εχει η συζυγος (κρατησα το δικο μου) κ τι επωνυμο θα παρουν τα τεκνα( διαλεξαμε του αντρα μου ειναι φοβερο, βγαινει κ σε θηλυκο κ με φωναζουν κ μενα ετσι για χαβαλε) στοιχειο: εγω κ η Kate middleton !!! το πιασατε;;;

Είναι κ γνωστός σχεδιαστής ! παπουτσιών?? Χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...