Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Vasiliki33 είπε:

Ελα μην απογοητευεσαι...συγνωμη αν το εχεις αναφερει αλλα ποτε ειναι να αδιαθετησεις;;μηπως ειναι νωρις;;

Δευτέρα γλυκεια μου.αλλα μάλλον θα φαινόταν .δεν πειράζει τον επόμενο μηνα.εχω εδώ παρεούλα να έχουμε τον επόμενο μήνα θετικά τεστακια.

Just now, kons27 είπε:

Είναι κ πολύ νωρίς ακόμα Κούκλα...την τρίτη ακόμα ένα!

Ειδες;;;δεν το γλιτώνω θα κάνω κ μαζί σου χαχαχαχα.μπα θα έρθει μέχρι τότε.

Just now, tina79 είπε:

Το κοιταξες καλα στο φως? Αφησες να περασουν τοσα λεπτα οσο λεει στις οδηγιες? Εισαι ενα διωρο χωρις να πιεις οτιδηποτε? 

Το μάτιασμα χαχαχα.λοιπον τον επομενο.ολα καλά.εχω εδώ παρέα του μικρού τέσσερα παιδιά κ δεν μπορώ ούτε να κλάψω.γαμωτο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Δευτέρα γλυκεια μου.αλλα μάλλον θα φαινόταν .δεν πειράζει τον επόμενο μηνα.εχω εδώ παρεούλα να έχουμε τον επόμενο μήνα θετικά τεστακια.

Ειδες;;;δεν το γλιτώνω θα κάνω κ μαζί σου χαχαχαχα.μπα θα έρθει μέχρι τότε.

Το μάτιασμα χαχαχα.λοιπον τον επομενο.ολα καλά.εχω εδώ παρέα του μικρού τέσσερα παιδιά κ δεν μπορώ ούτε να κλάψω.γαμωτο...

Ευχομαι το επομενο να ειναι και το τυχερο...ενταξει οπως βλεπεις ειμαστε πολλες εδω μεσα... θα κανουμε παρεα... :)

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧ είπε:

Είσαι σε καλό δρομο λέω εγώ....

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια ποτέ είπαμε σταματάνε τα υγρά??? Η ωορρηξία πέρασε προ πέντε έξι ημερών εγώ γιατί έχω ακόμα υγρά? Σε οχτώ μέρες περιμενω

Στην κόρη μου είχα πολλά το θυμάμαι γιατί έλεγα τόσο υγρή πάει μου ήρθε ενώ είχα κάνει το τεστ!!!

ή εκανες αργα ωορρηξια ή θα είσαι έγκυος, θα δείξει..καλη επιτυχια!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ή εκανες αργα ωορρηξια ή θα είσαι έγκυος, θα δείξει..καλη επιτυχια!!

Ωορρηξία τσεκαρα με τεστ είχα την Δευτέρα δύο ιδιες γραμμές άρα δεν παίζει....

Just now, Emilly είπε:

Δευτέρα γλυκεια μου.αλλα μάλλον θα φαινόταν .δεν πειράζει τον επόμενο μηνα.εχω εδώ παρεούλα να έχουμε τον επόμενο μήνα θετικά τεστακια.

Ειδες;;;δεν το γλιτώνω θα κάνω κ μαζί σου χαχαχαχα.μπα θα έρθει μέχρι τότε.

Το μάτιασμα χαχαχα.λοιπον τον επομενο.ολα καλά.εχω εδώ παρέα του μικρού τέσσερα παιδιά κ δεν μπορώ ούτε να κλάψω.γαμωτο...

Είπαμε κλαίμε μόνο την πρώτη μέρα του περιόδου...σου ηρθε?? Δεν σου ήρθε....

  • Λυπημένη/-ος 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 είπε:

Ευχομαι το επομενο να ειναι και το τυχερο...ενταξει οπως βλεπεις ειμαστε πολλες εδω μεσα... θα κανουμε παρεα... :)

Εντάξει κορίτσια...αφού με τόσο σύμπτωμα εγκυμοσύνη γιοκ τουλάχιστον να το θυμάμαι την επόμενη φορά.

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ωορρηξία τσεκαρα με τεστ είχα την Δευτέρα δύο ιδιες γραμμές άρα δεν παίζει....

Είπαμε κλαίμε μόνο την πρώτη μέρα του περιόδου...σου ηρθε?? Δεν σου ήρθε....

Στενοχωριέμαι.....τσάμπα ο τυμπανισμος...αέρια θα είναι χαχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ή εκανες αργα ωορρηξια ή θα είσαι έγκυος, θα δείξει..καλη επιτυχια!!

Ούτε εγκυμοσύνη παίζει να είναι με μια επαφή στις γόνιμες μάλλον τα έχω πάντα απλά τώρα τα παρατήρησα..χαχαχα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έλα το έκανες;;;;

Μας εσκασες

Που είσαι φιλη.;;;το έστειλα το αγόρι κ του είπα να πάρει με τον Σταύρο κ με πήρε πάλι self clear μήπως φταίει αυτό;;;ιιχιχχχι.γ,,,,μωτο.αντε να δω τώρα πότε θα μου ρθει να δω τι θα κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εντάξει κορίτσια...αφού με τόσο σύμπτωμα εγκυμοσύνη γιοκ τουλάχιστον να το θυμάμαι την επόμενη φορά.

Στενοχωριέμαι.....τσάμπα ο τυμπανισμος...αέρια θα είναι χαχαχαχα.

Ε ναι αφού σε εσκασαν τα παλιοτεστ γι'αυτό έχεις αέρια!!! Σε επρηξαν

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Που είσαι φιλη.;;;το έστειλα το αγόρι κ του είπα να πάρει με τον Σταύρο κ με πήρε πάλι self clear μήπως φταίει αυτό;;;ιιχιχχχι.γ,,,,μωτο.αντε να δω τώρα πότε θα μου ρθει να δω τι θα κάνω.

Ρε συ...σου ειπα clear blue ενω το τεστ με τις 5 μερες μετα τη συλληψη ει αι το self clear!!! Πωωω ποιο πηρες???

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Ρε συ...σου ειπα clear blue ενω το τεστ με τις 5 μερες μετα τη συλληψη ει αι το self clear!!! Πωωω ποιο πηρες???

Κοιτα κ αυτό λέει 5 μέρες πριν την σύλληψη.τον είπα τον δικό μου να μην τον πω να μου πάρει το άλλο κ πάλι μπερδεύτηκε.νομιζω ,99 τα εκατό δεν είμαι αλλά αφήνω την ελπίδα ελεύθερη να αιωρείται.εγω αυτό έκανα πάντα αλλά με πέντε μέρες καθυστέρησης.κ την μια φορά κιόλας μου είχε βγει κ όχι μπαμ θυμάμαι.ναι ναι....και μπαμ μου είχε βγει ένα ντιπ ανώνυμο τώρα θυμήθηκα.κοριτσακι να το ξέρεις....έλεγα αχ δεν θα χω χοριακη πολύ κ όμως είχα...το ανώνυμο μου είχε δείξει Καράμπαμπα ενώ το άλλο με πέντε μέρες καθυστέρηση ροζ.αρα δεν ισχύει κ τόσο με την ευαισθησία τουλάχιστον..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Καλέ.....χαχαχαχαχαχα.αυτο με την φατσούλα είχα κάνει στον γιο μου...πόσο απλά τα πράγματα....απλά μου τα χάρισε η κουνιάδα της αδερφής μου που έμεινε έγκυος γιατί είχα ξεκινήσει εγώ προσπάθεια...και λέω άντε να κατουρήσω σε αυτό το πράμα..κ είχα έρθει σε επαφή την προηγούμενη κ βγάζει μια φάτσα ιιιχιχιχι.λεω τι είναι αυτό;;;φάτσα με τρελό χαμόγελο;;;;α ααα αυτά μαρεσουν.οχι απλά γραμμές.τι μου θυμίζεις...

Η αληθεια ειναι οτι μαρεσει γιατι ειναι εθκολο στο διαβασμα.. Φατσουλα εχεις ωορρηξία κυκλος δεν εχεις.. Ασε που οποτεβλεπω φατσουλα ανεβαινω δεκα σκαλια υψος απο την χαρα μου.. Χαχχαχα.. Παντως σημερα έχουμε επετειο και ηρθαμε σε επαφη εννοείται και ειχα και πονο κατα την επαφη που παντα εχω στην ωορρηξία οποτε μπορει αύριο να γινει.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ωορρηξία τσεκαρα με τεστ είχα την Δευτέρα δύο ιδιες γραμμές άρα δεν παίζει....

Είπαμε κλαίμε μόνο την πρώτη μέρα του περιόδου...σου ηρθε?? Δεν σου ήρθε....

ωραια οποτε μια χαρά, σου είπα παιζει να ειναι καλό!!μετά τσέκαρες οτι επεσε η ορμόνη?

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ούτε εγκυμοσύνη παίζει να είναι με μια επαφή στις γόνιμες μάλλον τα έχω πάντα απλά τώρα τα παρατήρησα..χαχαχα

γιατι δεν παιζει?είπαμε και μια επαφη στις γόνιμες αρκεί!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ωραια οποτε μια χαρά, σου είπα παιζει να ειναι καλό!!μετά τσέκαρες οτι επεσε η ορμόνη?

γιατι δεν παιζει?είπαμε και μια επαφη στις γόνιμες αρκεί!

Ναι το τσεκαρα τρίτη ίσα που αχνό φαινόταν!!! Μακάρι κορίτσι μου τι να πω!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Τον έστειλα τον μαύρο..χαχαχαχαχαχα.τσαμπα πάει..λοιπόν πήρα πρώτη φορά αυτό με τον Σταύρο clear blue.δεν θα ξέρω τι παίζει.αν κάνει Σταύρο θετικό;;;;;;;

Τι γλυκούλης ο άντρας σου μπράβο εδώ τον παρακαλάμε να μας κάτσει ψόφιος ο δικός μου τι είναι αυτό!! με αυτά κ μ αυτά εμείς αργήσαμε κ επαφές γιοκ αυτόν τον μήνα ελπίζω να ναι μεγάλος κ αυτός ο κύκλος αφού ήταν κ ο προηγούμενος αλλά παίζει να μαι τόσο γκαντεμο που θα ξανά έλθει στα φυσιολογικά του και θα γίνει μικρός άρα περάσαμε κ την ωοριξια, μα να μην περνω κ χαμπάρι γμτ ούτε ένα συμπτωμα ωορηξιας ωχουυ Εμιλυ αν δεν έρθει περίοδος δεν απογοητευομαστε εσυ με τόσες επαφές δεν μπορείς να υπολογίσεις εύκολα πια ήταν η τυχερή Οπότε ελπίζουμε ακόμααα τρέλανε μαςςς!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοιτα κ αυτό λέει 5 μέρες πριν την σύλληψη.τον είπα τον δικό μου να μην τον πω να μου πάρει το άλλο κ πάλι μπερδεύτηκε.νομιζω ,99 τα εκατό δεν είμαι αλλά αφήνω την ελπίδα ελεύθερη να αιωρείται.εγω αυτό έκανα πάντα αλλά με πέντε μέρες καθυστέρησης.κ την μια φορά κιόλας μου είχε βγει κ όχι μπαμ θυμάμαι.ναι ναι....και μπαμ μου είχε βγει ένα ντιπ ανώνυμο τώρα θυμήθηκα.κοριτσακι να το ξέρεις....έλεγα αχ δεν θα χω χοριακη πολύ κ όμως είχα...το ανώνυμο μου είχε δείξει Καράμπαμπα ενώ το άλλο με πέντε μέρες καθυστέρηση ροζ.αρα δεν ισχύει κ τόσο με την ευαισθησία τουλάχιστον..

Ναι καταλαβα.. Κατσε ηρεμησε τωρα κ μη στενοχωριεσαι.. Δευτερα κοντη γιορτη.. Παρε μια αγκαλια το ζουζουναρο σου τωρα κ ολα καλα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...