Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Ναι βεβαίως έχω ακούσει πλέον πολλες περιπτώσεις που οι γυναίκες βάζουν τα δικά τους επίθετα, από παλιά γινόταν αυτό σε ρωτάνε, στον πολιτικό τουλάχιστον το ξέρω σιγουρα. Ο πατέρας μου ρώτησε την μητέρα μου αν ήθελε το δικό της ανοιχτό μυαλός φεμινιστης πρώτος χεχε  και για την εποχή κάναν παιδιά σε μεγαλύτερη ηλικία κ από τους πρώτους πολιτικούς γάμους που γινόντουσαν τότε, κατά τα άλλα προστατευτικοι γονείς με τα όλα τους με τις γκρίνιες τους κτλ αχαχαχ Βέβαια εμείς το κάναμε γι άλλο λόγο, επειδή ο αντρας μου είναι από άλλη χώρα μόνο για τα παιδιά μας όχι για μας, βέβαια του ήταν εύκολο μηδέν εγωισμός και φεμινιστης πρώτος κ εκείνος τι σου είναι ο γονιός ακόμα κ σε παιδί που είναι μόνο σκεψη ακόμα να θέλει να το προστατεύσει!!! 

Δεν είναι xfiles κορίτσια ούτε κάμερες κ μικρόφωνα είναι πιο απλό, όταν μπαίνουμε σε ένα site και πατάμε αποδοχή cokies αυτόματος επιτρέπουμε να αποθηκευτούν οι προτημισεις μας και το ιστορικό αναζήτησης κτλ, αυτό το κάνουν πιο πολύ για λόγους διαφημίσεων, παρατηρείστε ότι αν ψάξετε για κάτι κάπου, την επόμενη φορά μπορεί να σας βγάλει παρόμοιες διαφημίσεις αλλού, εμείς όλες εδώ μέσα έχουμε ξεσκιστεί να ψάχνουμε για μωράκια αχαχχα οπότε στο ίντερνετ θα πέφτουμε συνέχεια σε τέτοια πάνω.. Καλά βέβαια αυτό γίνεται κ στην έξω ζωή αλλά αυτό είναι άλλο θέμα αχχαχα

Πωπωπω....

Just now, sofiadu είπε:

εμενα παλι ειναι απο τα νευρα!!!

Εγώ να δεις τι τραβάω που άρχισε το παιδί μου από Άγγελος πάνω στην γη ,να μεταλλάσσεται.να βγάζει γλώσσα κ αντίδραση φουλ κ αρχίζω να πελαγωνω.χθες έγινε σκοτωμος του λέω ααα ναι;;;;θα δεις από δω κ πέρα δεν έχει αυτό...κ μου λέει ναι καλά όλο έτσι λες κ μετά το κάνω....αααααα...τι είναι αυτό;;;ε καλά εγώ πονταρα στο ότι είχα το καλο το παιδάκι κ τώρα που αρχίζουν οι ορμόνες ξαφνικά οι τακτικές μου ήταν ανεπαρκείς...ουφφφφ δύσκολα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly said:

Πωπωπω....

Εγώ να δεις τι τραβάω που άρχισε το παιδί μου από Άγγελος πάνω στην γη να μεταλλάσσεται.να βγάζει γλώσσα κ αντίδραση φουλ κ αρχίζω να πελαγωνω.χθες έγινε σκοτωμος του λέω ααα ναι;;;;θα δεις από δω κ πέρα δεν έχει αυτό...κ μου λέει ναι καλά όλο έτσι λες κ μετά το κάνω....αααααα...τι είναι αυτό;;;ε καλά εγώ πονταρα στο ότι είχα το καλο το παιδάκι κ τώρα που αρχίζουν οι ορμόνες ξαφνικά οι τακτικές μου ήταν ανεπαρκείς...ουφφφφ δύσκολα.

Διαρκως νιωθω οτι δοκιμαζομαστε ρε συ! Στην υπομονη, στην επιμονη, στην καθημερινοτητα μας 24 ωρες το 24ωρο! ψυχολογικα νιωθω πολυ κουρασμενη τον τελευταιο καιρο. Αφεντικα να διαχειριστω, πελατες, σχολειο, παιδι, γιαγιαδες, σπιτι, δρομολογια, καθαρισμα, πλυσιμο, σιδερωμα, φαγητο, μονη μου στο σπιτι, ποιες μερες εχω ωορρηξα, τι βραδια εχει ο αντρας μου, θα μπορεσει να μου κατσει αραγε; η αποτυχια των τελευταιων μηνων με εχει καταβαλει κ νιωθω κουρασμενη. 

Εσυ ξεκινας τα της προεφηβειας. αυτη η χρονια θα ειναι ζορικη. εμενα η αδερφη μου μου ειπε μια χρονια ηταν η τρελα που της βγαζανε γλωσσα, μετα το πραγμα ισιωσε...αν βαλεις κ τις ορμονες μας παει το καψαμε...καποιος να μας λυπηθει!!!!!

κ εχεις κ τον συζυγο: τι εχεις;;; ντοιγκκκκκκ 

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

εμενα τον προηγουμενο μηνα 5 μερες σερι φουλ υγρα και πονους ωορρηξιας. σε ολες τις γονιμες δλδ. Δεν ειχε ξαναγινει!!! λογικα απο αυριο θα ηρεμησουν τα πονακια! Επαφη θυμησε μου ποτε εκανες;;; Ελπιζω να εμφυτευεται κατι εκει μεσα κ να νιωθεις αυτο!

Η κορη του αφεντικου μου, 41 ετων , ειναι εγκυος! τιποτα δεν τελειωσε κοριτσιαααααααααααααααααααααααα

Κυριακη τεστακι Εμιλυ ή το εκαψες ήδη;;

Τελευταια περιοδος 28/09 και επαφες απο 2-9/10

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 said:

Τελευταια περιοδος 28/09 και επαφες απο 2-9/10

28/9 ηταν η τελευταια μου περιοδος οταν ημουν εγκυος κ την ανεφερα σε καθε εξεταση. ευχομαι να ειναι τυχερη ημερομηνια κ για σενα!!!

Αν κανεις οντως 26αρι κυκλό μηπως αυτα τα πονακια σημαινουν κατι καλο...κ εγω θυμαμαι εκει γυρω στις 16/10 ειχα δυνατα πονακια που νομιζω ηταν τελικα εμφυτευσης. μακαρι βρε κοριτσι να επαναλλαβεις την ιστορια μου πριν 4 χρονια! 33 ημουν κ εγω τοτε!!! ελα θα εχεις κ πητ 5/7/21!! θα στα πω ολα εγω!! χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Διαρκως νιωθω οτι δοκιμαζομαστε ρε συ! Στην υπομονη, στην επιμονη, στην καθημερινοτητα μας 24 ωρες το 24ωρο! ψυχολογικα νιωθω πολυ κουρασμενη τον τελευταιο καιρο. Αφεντικα να διαχειριστω, πελατες, σχολειο, παιδι, γιαγιαδες, σπιτι, δρομολογια, καθαρισμα, πλυσιμο, σιδερωμα, φαγητο, μονη μου στο σπιτι, ποιες μερες εχω ωορρηξα, τι βραδια εχει ο αντρας μου, θα μπορεσει να μου κατσει αραγε; η αποτυχια των τελευταιων μηνων με εχει καταβαλει κ νιωθω κουρασμενη. 

Εσυ ξεκινας τα της προεφηβειας. αυτη η χρονια θα ειναι ζορικη. εμενα η αδερφη μου μου ειπε μια χρονια ηταν η τρελα που της βγαζανε γλωσσα, μετα το πραγμα ισιωσε...αν βαλεις κ τις ορμονες μας παει το καψαμε...καποιος να μας λυπηθει!!!!!

κ εχεις κ τον συζυγο: τι εχεις;;; ντοιγκκκκκκ 

 

Ναι αρχίζω να ζοριζομαι δεν στο κρύβω.παλια αν δεν υπακουγε να πάει να πλυθεί να κάνει κλπ το έπαιρνα σηκωτο κ το πήγαινα να το μπανιαρισω.τωρα ξέρεις τι είναι να τραβάς 45 κιλά άνθρωπο κ εσύ να είσαι 50;;;δύσκολο φίλε.αφου λέω τον άντρα μου δεν μπορώ να τον κουμαντάρω...

Κοριτσάκια για το αρχείο.για να κλείσουμε όλες τις τρύπες που συνδέουμε συμπτώματα με εγκυμοσυνη...σήμερα σταμάτησαν οι πόνοι περιόδου κ νιώθω ακριβώς το φούσκωμα που ένιωθα έγκυος.αυτο τον τυμπανισμο.σαν να έχω αέρα στην κοιλια.κ καούρα που είχα κ πριν δύο μήνες.που δεν ήταν εγκυμοσύνη.

Άρα αυτό τον μήνα πόνοι περιόδου λιγούρα λίγο καούρα φούσκωμα κ λαδωμένο μαλλί.τον παραπροηγουμενο τα είχα όλα αυτά αλλά πλυν το λαδωμένο μαλλί.μπορει απλά να πλένομουν πιο πολύ τότε χαχαχαχαχαχα.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly said:

Ναι αρχίζω να ζοριζομαι δεν στο κρύβω.παλια αν δεν υπακουγε να πάει να πλυθεί να κάνει κλπ το έπαιρνα σηκωτο κ το πήγαινα να το μπανιαρισω.τωρα ξέρεις τι είναι να τραβάς 45 κιλά άνθρωπο κ εσύ να είσαι 50;;;δύσκολο φίλε.αφου λέω τον άντρα μου δεν μπορώ να τον κουμαντάρω...

Κοριτσάκια για το αρχείο.για να κλείσουμε όλες τις τρύπες που συνδέουμε συμπτώματα με εγκυμοσυνη...σήμερα σταμάτησαν οι πόνοι περιόδου κ νιώθω ακριβώς το φούσκωμα που ένιωθα έγκυος.αυτο τον τυμπανισμο.σαν να έχω αέρα στην κοιλια.κ καούρα που είχα κ πριν δύο μήνες.που δεν ήταν εγκυμοσύνη.

κοιτα τι λες ομως : "νιώθω ακριβώς το φούσκωμα που ένιωθα έγκυος"

κ εγω που ενιωθα πονους τι καταλαβα; ηρθε με τιμες η κυρια!!!! περιμενε, τπτ δεν τελειωσε ακομη!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι αρχίζω να ζοριζομαι δεν στο κρύβω.παλια αν δεν υπακουγε να πάει να πλυθεί να κάνει κλπ το έπαιρνα σηκωτο κ το πήγαινα να το μπανιαρισω.τωρα ξέρεις τι είναι να τραβάς 45 κιλά άνθρωπο κ εσύ να είσαι 50;;;δύσκολο φίλε.αφου λέω τον άντρα μου δεν μπορώ να τον κουμαντάρω...

Κοριτσάκια για το αρχείο.για να κλείσουμε όλες τις τρύπες που συνδέουμε συμπτώματα με εγκυμοσυνη...σήμερα σταμάτησαν οι πόνοι περιόδου κ νιώθω ακριβώς το φούσκωμα που ένιωθα έγκυος.αυτο τον τυμπανισμο.σαν να έχω αέρα στην κοιλια.κ καούρα που είχα κ πριν δύο μήνες.που δεν ήταν εγκυμοσύνη.

Άρα αυτό τον μήνα πόνοι περιόδου λιγούρα λίγο καούρα φούσκωμα κ λαδωμένο μαλλί.τον παραπροηγουμενο τα είχα όλα αυτά αλλά πλυν το λαδωμένο μαλλί.μπορει απλά να πλένομουν πιο πολύ τότε χαχαχαχαχαχα.

Είσαι θεά όταν γράφεις χαχαχαχα.εχουμε λαλήσει τελείως ολες μας αλλα τι να κανουμε; ευτυχώς μου έφυγε η κατάθλιψη και πήρα τα πάνω μου πάλι.θα μας κάτσει σε όλες δεν μπορει διότι ο Θεός αργεί αλλα δεν ξεχνάει..!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

28/9 ηταν η τελευταια μου περιοδος οταν ημουν εγκυος κ την ανεφερα σε καθε εξεταση. ευχομαι να ειναι τυχερη ημερομηνια κ για σενα!!!

Αν κανεις οντως 26αρι κυκλό μηπως αυτα τα πονακια σημαινουν κατι καλο...κ εγω θυμαμαι εκει γυρω στις 16/10 ειχα δυνατα πονακια που νομιζω ηταν τελικα εμφυτευσης. μακαρι βρε κοριτσι να επαναλλαβεις την ιστορια μου πριν 4 χρονια! 33 ημουν κ εγω τοτε!!! ελα θα εχεις κ πητ 5/7/21!! θα στα πω ολα εγω!! χαχαχαχα

@sofiadu μακαρι κοριτσι μου...ενταξει ανατριχιασα...τοσο συμπτωση πια;;;και ηλικια και πι ημερομηνιες;;;ευχομαι σε λιγες νερες να εχουμε ευχαριστα νεα :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι αρχίζω να ζοριζομαι δεν στο κρύβω.παλια αν δεν υπακουγε να πάει να πλυθεί να κάνει κλπ το έπαιρνα σηκωτο κ το πήγαινα να το μπανιαρισω.τωρα ξέρεις τι είναι να τραβάς 45 κιλά άνθρωπο κ εσύ να είσαι 50;;;δύσκολο φίλε.αφου λέω τον άντρα μου δεν μπορώ να τον κουμαντάρω...

Κοριτσάκια για το αρχείο.για να κλείσουμε όλες τις τρύπες που συνδέουμε συμπτώματα με εγκυμοσυνη...σήμερα σταμάτησαν οι πόνοι περιόδου κ νιώθω ακριβώς το φούσκωμα που ένιωθα έγκυος.αυτο τον τυμπανισμο.σαν να έχω αέρα στην κοιλια.κ καούρα που είχα κ πριν δύο μήνες.που δεν ήταν εγκυμοσύνη.

Άρα αυτό τον μήνα πόνοι περιόδου λιγούρα λίγο καούρα φούσκωμα κ λαδωμένο μαλλί.τον παραπροηγουμενο τα είχα όλα αυτά αλλά πλυν το λαδωμένο μαλλί.μπορει απλά να πλένομουν πιο πολύ τότε χαχαχαχαχαχα.

Είσαι σε καλό δρομο λέω εγώ....

Να σας ρωτήσω βρε κορίτσια ποτέ είπαμε σταματάνε τα υγρά??? Η ωορρηξία πέρασε προ πέντε έξι ημερών εγώ γιατί έχω ακόμα υγρά? Σε οχτώ μέρες περιμενω

Στην κόρη μου είχα πολλά το θυμάμαι γιατί έλεγα τόσο υγρή πάει μου ήρθε ενώ είχα κάνει το τεστ!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 said:

@sofiadu μακαρι κοριτσι μου...ενταξει ανατριχιασα...τοσο συμπτωση πια;;;και ηλικια και πι ημερομηνιες;;;ευχομαι σε λιγες νερες να εχουμε ευχαριστα νεα :)

Μακαρι στο ευχομαι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...