Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Μηηηη!!!! Μη κάνεις τα δικά μας λαθηηηη..συγκρατησου!!!!πλάκα κάνω...λοιπόν περίμενε μετά το σκ.ρε σεις λεφτά καίμε.δε θα δείξει κ έγκυος να είσαι.ξερω όπως εγώ τρογωντε τα μέσα σου τώρα αλλά υπομονή.αντε σου βάζω στόχο.μεχρι τρίτη που θα κάνω εγώ.αν μερθει πριν θα το κάνεις μόνη κ θα σε καμαρώνω χαχαχαχαχαχα.

Χαχαχα!!!με έπεισες !!! Την Τρίτη μαζί!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Εγω το έχω φτάσει σε άλλο επίπεδο, προσπαθώ να βρω λυσεις από τώρα για την διαπαιδαγωγηση στην εφηβεία τι μου λε τώρα αχαχχαχα φοβάμαι και προσπαθώ να σκεφτώ τρόπους να το προστατεύσω αχαχαχχα, ηδη με τον αντρα μου στο γάμο που κάναμε διαλέξαμε το δικό μου επίθετο για να αποφύγει μελλοντικο ρατσισμό αχχαχα από σχέδια που κάνουμε άλλο τίποτε....

Αχουυ ναι κ εγώ αυτό σκευτομαι πως θα τα καταφέρω είμαι κ ανοιχτός κ@@ς και για αυτός που θα χαρούν για μένα μην τους απογοητεύσω μετά κ στεναχωρηθουν μαζί μου, και για τους κακεντρεχείς εννοείται... 

Άστα όλο πάνω σε τέτοια πέφτω κ εγώ... Ιι

Ιιιιιιχαχαχαχα.ποιο ανοιχτος από μένα με τίποτα....καλέ γιατί το έλεγα...αφού πλάκα ήμουν....βλακεία.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Για όσες είπαν για τα σχέδια με τα μωράκια που θα έρθουν είναι ωραία τα όνειρα και τζάμπα απλά εγώ φτάνω μόνο μέχρι εκεί στο πώς θα το πω στον άντρα μου αυτή τη φορά γιατί σκέφτομαι καμιά φορά το εγώ κάνω σχέδια αλλά ο Θεός γελάει

Αχχχ...συμφωνω απολυτα ρε αγαπη! Δεν αφηνω καν τον εαυτο μου να σκεφτει κατι τετοιο, παντα με φρεναρω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ανοιγω ιντερνετ να χαζεψω να ηρεμησω κ σκασει πρωτη πρωτη σελιδα αρθρο: ποια παπουτσια να αποφευγετε στην εγκυμοσυνη κ ποια να προτιματε" 

θελω να ριξω μπουνια σε καποιον αυτη τη στιγμη....

 

Είναι λογικό να πέφτεις σε τέτοια τα κινητά μας έχουν μικρόφωνο και ακόμα και κλειδωμένο δίπλα σου να το έχεις ακούει...και μετά πετάει διαφημίσεις και άρθρα έμενα ας πούμε όταν το συζητήσαμε με τον άντρα μου αμέσως μετά μου έβγαλε διαφημίσει από τεστ εγκυμοσύνης είναι λογικο


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Εγω το έχω φτάσει σε άλλο επίπεδο, προσπαθώ να βρω λυσεις από τώρα για την διαπαιδαγωγηση στην εφηβεία τι μου λε τώρα αχαχχαχα φοβάμαι και προσπαθώ να σκεφτώ τρόπους να το προστατεύσω αχαχαχχα, ηδη με τον αντρα μου στο γάμο που κάναμε διαλέξαμε το δικό μου επίθετο για να αποφύγει μελλοντικο ρατσισμό αχχαχα από σχέδια που κάνουμε άλλο τίποτε....

Αχουυ ναι κ εγώ αυτό σκευτομαι πως θα τα καταφέρω είμαι κ ανοιχτός κ@@ς και για αυτός που θα χαρούν για μένα μην τους απογοητεύσω μετά κ στεναχωρηθουν μαζί μου, και για τους κακεντρεχείς εννοείται... 

Άστα όλο πάνω σε τέτοια πέφτω κ εγώ... 

Δεν τ κατάλαβα αυτό με τ επίθετο...!μπορείς να διαλέξεις για τ παιδί?

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Αν και ένα ποτάκι δεν κάνει κακό....και να είσαι είναι νωρίς ακομα

Ωραία...θα τα πιω τα κρασάκια μου!!χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tina79 είπε:

Αχχχ...συμφωνω απολυτα ρε αγαπη! Δεν αφηνω καν τον εαυτο μου να σκεφτει κατι τετοιο, παντα με φρεναρω..

Εντάξει εννοειται σκεφτόμαστε κάθε αποτέλεσμα για εμένα είναι καλύτερο για να μην πέσω ξαφνικά από το συννεφάκι μου.....

Κορίτσια σόρρυ που δεν απαντάω ακριβώς στις καταθέσεις που θέλω έβγαλα την μικρή βόλτα και αν δεν την κρατάω από το χέρι πάει και πατάει στις λακούβες με τα νερά!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Είναι λογικό να πέφτεις σε τέτοια τα κινητά μας έχουν μικρόφωνο και ακόμα και κλειδωμένο δίπλα σου να το έχεις ακούει...και μετά πετάει διαφημίσεις και άρθρα έμενα ας πούμε όταν το συζητήσαμε με τον άντρα μου αμέσως μετά μου έβγαλε διαφημίσει από τεστ εγκυμοσύνης είναι λογικο

Αααααα τιιιι λες;;;;;ρε συ εμένα εδώ με βγάζει αναζωογόνηση ωαρίων.....αμάν....πατάνε στις ανάγκες μας ....ου....x files.τρομαξα τώρα.δεν το κάνω που να σκάσουν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Αχχχ...συμφωνω απολυτα ρε αγαπη! Δεν αφηνω καν τον εαυτο μου να σκεφτει κατι τετοιο, παντα με φρεναρω..

Το 79 είναι η ηλικία σου???? Αν είναι,ήθελα να πω πως εσάς σε αυτήν την ηλικία σας εκτιμώ λίγο περισσότερο που παλεύεται για παιδάκι η μαμά μου είναι το 76 και το έχω στο μυαλό σαν δύναμη μπράβο σου... 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kons27 είπε:

Δεν τ κατάλαβα αυτό με τ επίθετο...!μπορείς να διαλέξεις για τ παιδί?

Ναι εγώ όταν πήγα για τον πολιτικο ήμουν κ έγκυος μας ρώτησαν στα χαρτιά ποιο επίθετο θέλουμε.μετα λύπης μου του άντρα μου έχει είναι σιδηρόδρομος.εκατω συλλαβές το καημένο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι εγώ όταν πήγα για τον πολιτικο ήμουν κ έγκυος μας ρώτησαν στα χαρτιά ποιο επίθετο θέλουμε.μετα λύπης μου του άντρα μου έχει είναι σιδηρόδρομος.εκατω συλλαβές το καημένο.

Ααα δεν τ ήξερα αυτό...δεν έχουμε κάνει γάμο ακόμη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Αααααα τιιιι λες;;;;;ρε συ εμένα εδώ με βγάζει αναζωογόνηση ωαρίων.....αμάν....πατάνε στις ανάγκες μας ....ου....x files.τρομαξα τώρα.δεν το κάνω που να σκάσουν.

Ναι καλέ δεν έτυχε να το ακούσεις ποτέ....φυσικαααα έτσι είναι συζητούσα με τον άντρα μου να παραγγείλουμε παπούτσια για την δουλειά και μου έβγαλε διαφήμιση εντάξει από εκεί τα παρηγγειλα από την διαφήμιση

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ενημερώνω το αρχείο ότι έχω λυσσασμένη πείνα.εχει συμβεί κ πριν την περίοδο πολλές φορές.δεν το δένω κόμπο αλλά το σημειώνουμε.

Εγώ έντονους πονοκεφάλους....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Ενημερώνω το αρχείο ότι έχω λυσσασμένη πείνα.εχει συμβεί κ πριν την περίοδο πολλές φορές.δεν το δένω κόμπο αλλά το σημειώνουμε.

κ εγω εχω κ μολις τελειωσε περιοδο!! λεγεται: δεν τρωω καλα τελευταια....

Just now, kons27 said:

Εγώ έντονους πονοκεφάλους....

κ εγω, σημερα πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...