Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Μακάρι να ήμουν και εγώ σχεδόν σίγουρη και δεν θα έκανα καθόλου τεστ πριν την καθυστέρηση μιας εβδομάδας

Αλήθεια σου λέω την προηγούμενη φορά το έμαθα νωρίς 4η προς 5η εβδομάδα και με έφαγε το άγχος αυτήν την φορά θα ήθελα να το μάθω 6η και μετά να άκουγα κατευθείαν καρδιά!!!

Ναι καλέ ξέρω για εσένα εννοώ ποτέ είναι???

Αύριο 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Αύριο 

 

Με κύκλο ποσών ημερών?? Εύχομαι να έχεις ένα καραθετικό ούτε αχνά και βλακείες

Εγώ τώρα μπήκα να δω σε ποια μέρα είμαι λέει 24η

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Με κύκλο ποσών ημερών?? Εύχομαι να έχεις ένα καραθετικό ούτε αχνά και βλακείες

Εγώ τώρα μπήκα να δω σε ποια μέρα είμαι λέει 24η

Αυτό το μήνα έκανα ωορρηξία την 15 μέρα το ξέρω γιατί έκανα υπερήχους 

Άρα είναι οι μέρες μου τώρα να έρθει 

( Που να μην έρθει Παναγία μου )

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αυτό το μήνα έκανα ωορρηξία την 15 μέρα το ξέρω γιατί έκανα υπερήχους 

Άρα είναι οι μέρες μου τώρα να έρθει 

( Που να μην έρθει Παναγία μου )

Άντε να μας γεμίσεις θετική ενέργεια και όχι μόνο ενέργεια!!!

Η @Emilly που είναι??? Έκανε κάνα τεστ και τις έσκασε θετικό???


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Μακάρι να ήμουν και εγώ σχεδόν σίγουρη και δεν θα έκανα καθόλου τεστ πριν την καθυστέρηση μιας εβδομάδας

Αλήθεια σου λέω την προηγούμενη φορά το έμαθα νωρίς 4η προς 5η εβδομάδα και με έφαγε το άγχος αυτήν την φορά θα ήθελα να το μάθω 6η και μετά να άκουγα κατευθείαν καρδιά!!!

Ναι καλέ ξέρω για εσένα εννοώ ποτέ είναι???

Ναι ενταξει...επειδη εμενα θα ειναι το πρωτο μου...το περιμενω πως και πως...οσο πιο γρηγορα το μαθω...τοσο καλυτερα θα ειναι... :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Vasiliki33 είπε:

Ναι ενταξει...επειδη εμενα θα ειναι το πρωτο μου...το περιμενω πως και πως...οσο πιο γρηγορα το μαθω...τοσο καλυτερα θα ειναι... :)

Εννοειται και καταλαβαίνω την προσμονή σου και καλά θα κάνεις! Εύχομαι να είναι θετικότατο

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, *Vasoula είπε:

Θέλουν περισσότερο χρόνο να επεξεργαστουν κάποια πράγματα είναι η αλήθεια...και βλέπεις??εσενα σκεφτόταν και δεν ήθελε να σε στεναχωρησει και ενω στεναχωριοταν και αυτός δεν μιλούσε!!!αφού έχετε αλλο ενα παιδάκι σου λέει να αυτό πως το πιάσαμε?άρα δεν υπάρχει πρόβλημα αρα θα ερθει και το δεύτερο!!!αυτο θα σου ευχηθώ λοιπόν!να βγει αληθινός!!!;)

Άρα λετε αυτή να είναι η απάντηση???όσο πιο εντονα τα συμπτώματα περιοδου τοσο πιο πιθανή ειναι η εγκυμοσύνη??χαχαχα

Χαχαχαχα,μπααα όχι απλά είναι ακριβώς το ίδιο..αν πριν την περίοδο πονάς πολύ έτσι θα είναι κ στην αρχή στην εγκυμοσύνη θα είναι σαν περίοδος.

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Άντε να μας γεμίσεις θετική ενέργεια και όχι μόνο ενέργεια!!!

Η @Emilly που είναι??? Έκανε κάνα τεστ και τις έσκασε θετικό???

Όχι..τι θετικό.χθες που έκανα κ ήταν αρνητικό.θες κιαλλο ααχαχχα.μπα τώρα περιμένω να έρθει η βλαμμένη πάλι.τι να κάνω....

Just now, Ellidr είπε:

Αυτό το μήνα έκανα ωορρηξία την 15 μέρα το ξέρω γιατί έκανα υπερήχους 

Άρα είναι οι μέρες μου τώρα να έρθει 

( Που να μην έρθει Παναγία μου )

Εσύ τι λες;;;;περιμένουμε κ αν δεν χοριακη;;;εγώ το έχω αποκλείσει κ πλέον πιστεύω κ σε μεγάλο κύκλο.θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Εγω ειμαι στην 10η μερα γεματη ελπιδα ξεκιναω τη μαχη γι αυτο τον μηνα. Μακαρι για ολες μας ενα θετικο αποτελεσμα ευχομαι...τωρα αν σε μενα δεν ερθει ξερω που θα κλαψω...εδω σε εσας για παρηγορια...Εχω κυκλο 27 με 28 μερες να ξεκινησω απο σημερα τεστ ωορρηξιας; δεν εχω εμπειρια καθολου

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Γεια σας κοριτσια. Εγω ειμαι στην 10η μερα γεματη ελπιδα ξεκιναω τη μαχη γι αυτο τον μηνα. Μακαρι για ολες μας ενα θετικο αποτελεσμα ευχομαι...τωρα αν σε μενα δεν ερθει ξερω που θα κλαψω...εδω σε εσας για παρηγορια...Εχω κυκλο 27 με 28 μερες να ξεκινησω απο σημερα τεστ ωορρηξιας; δεν εχω εμπειρια καθολου

Πολύ καλή επιτυχία.σου εύχομαι να ευχαριστηθεις τις στιγμές με τον αντρουλη σου γιατί το έχουμε καταντήσει δουλειά ρε συ.μια γιατρός στην Αμερική είπε όταν ο άντρας είναι στα τοπ ( πολύ αναμμενος χαχαχαχα) βγαίνει το καλύτερο σπέρμα.δηλαδη ας ανάψουν λίγο τα αίματα να γίνει της τρελής αυτό τον μήνα.να έρθουν όλα τα καλά υλικά να κάνουν πάρτυ.

Just now, TATAKI είπε:

Γεια σας κοριτσια. Εγω ειμαι στην 10η μερα γεματη ελπιδα ξεκιναω τη μαχη γι αυτο τον μηνα. Μακαρι για ολες μας ενα θετικο αποτελεσμα ευχομαι...τωρα αν σε μενα δεν ερθει ξερω που θα κλαψω...εδω σε εσας για παρηγορια...Εχω κυκλο 27 με 28 μερες να ξεκινησω απο σημερα τεστ ωορρηξιας; δεν εχω εμπειρια καθολου

Και εγώ λέω να πάρω αυτό τον μήνα κ θα ξεκινήσω από 12 μέρα.ετσι κ αλλιώς το σ,,ξ δεν το σταματάω ποτέ χαχαχαχα.απλα να ξέρω.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου χαθηκα λιγο εχθες και σημερα.. Γιόρταζα τον ερωτα μου με τον αντρουλη μου.. Το πρωι λιγο απογοητευτηκα γιατί παλι εδειχνε αρνητικο το τεστ και μου φανηκε παραξενο γιατι ημουν σιγουρη οτινθα γινει η ωορρηξία καθως οπως προείπα εχθες στην επαφη πονουσα οπως ποναω οταν εχω ωορρηξια.. Και ξανα εκανα τωρα αφου ολη μερα εχω τσιμπηματα και βγηκε χαμογελάκι.. Χοχοοχοχ.. Αποτι καταλαβα παντως δεν ισχυει αυτο που λεει για τα πρωινά ουρα. Γιατι και τον προηγουμενο μηνα παλι ετσι ωρα το εκανα και βγηκε θετικο.. Αρα εμενα η ορμονη μου ανεβαινει το απογευμα.. Ειδα επιτέλους το χαμογελακι.. Ειναι 17η μερα του κυκλου μου. Και τον προηγουμενο 17η μερα εγινε και ο κυκλος μου ηταν 30ρης..βασικα στην 30η μερα ειχε ερθει η περιοδος αρα 29 μερες ηταν ο προηγουμενο οχι 30..anyway αρα θα εχω και σημερα το βραδυ επαφουλα και αυριο για να πεσω μεσα και ο θεος βοηθος

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly said:

Πολύ καλή επιτυχία.σου εύχομαι να ευχαριστηθεις τις στιγμές με τον αντρουλη σου γιατί το έχουμε καταντήσει δουλειά ρε συ.μια γιατρός στην Αμερική είπε όταν ο άντρας είναι στα τοπ ( πολύ αναμμενος χαχαχαχα) βγαίνει το καλύτερο σπέρμα.δηλαδη ας ανάψουν λίγο τα αίματα να γίνει της τρελής αυτό τον μήνα.να έρθουν όλα τα καλά υλικά να κάνουν πάρτυ.

Και εγώ λέω να πάρω αυτό τον μήνα κ θα ξεκινήσω από 12 μέρα.ετσι κ αλλιώς το σ,,ξ δεν το σταματάω ποτέ χαχαχαχα.απλα να ξέρω.

Τα τεστ καταλαβα απο εσας που εχετε εμπειρια πως βοηθανε να ξερεις ποτε να περιμενεις. Εγω κανω παντα 13η με 14η μερα ωορρηξια. Απο την 12η εχω ενοχλησεις αλλα τα πηρα για να ειμαι 100% σιγουρη αρχικα οτι εκανα και μετα να ξερω ποτε περιμενω. Το μυστικο ειναι ομως αυτο που ειπες...Σεξ και παλι σεξ...απλα με υποχρεωσεις διαβασματα τρεξιμο καμια φορα θελω να ξεραθω στον υπνο αν εχω δει ομως θετικο τεστακι θα γινει το ματι γαριδα χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Τα τεστ καταλαβα απο εσας που εχετε εμπειρια πως βοηθανε να ξερεις ποτε να περιμενεις. Εγω κανω παντα 13η με 14η μερα ωορρηξια. Απο την 12η εχω ενοχλησεις αλλα τα πηρα για να ειμαι 100% σιγουρη αρχικα οτι εκανα και μετα να ξερω ποτε περιμενω. Το μυστικο ειναι ομως αυτο που ειπες...Σεξ και παλι σεξ...απλα με υποχρεωσεις διαβασματα τρεξιμο καμια φορα θελω να ξεραθω στον υπνο αν εχω δει ομως θετικο τεστακι θα γινει το ματι γαριδα χαχαχα

Τετάρτη πάει κ εσένα;;;;θέλει διάβασμα γιατί η πέμπτη είναι παλούκι.κ εγώ τον έχω υπ ατμον.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια μου χαθηκα λιγο εχθες και σημερα.. Γιόρταζα τον ερωτα μου με τον αντρουλη μου.. Το πρωι λιγο απογοητευτηκα γιατί παλι εδειχνε αρνητικο το τεστ και μου φανηκε παραξενο γιατι ημουν σιγουρη οτινθα γινει η ωορρηξία καθως οπως προείπα εχθες στην επαφη πονουσα οπως ποναω οταν εχω ωορρηξια.. Και ξανα εκανα τωρα αφου ολη μερα εχω τσιμπηματα και βγηκε χαμογελάκι.. Χοχοοχοχ.. Αποτι καταλαβα παντως δεν ισχυει αυτο που λεει για τα πρωινά ουρα. Γιατι και τον προηγουμενο μηνα παλι ετσι ωρα το εκανα και βγηκε θετικο.. Αρα εμενα η ορμονη μου ανεβαινει το απογευμα.. Ειδα επιτέλους το χαμογελακι.. Ειναι 17η μερα του κυκλου μου. Και τον προηγουμενο 17η μερα εγινε και ο κυκλος μου ηταν 30ρης..βασικα στην 30η μερα ειχε ερθει η περιοδος αρα 29 μερες ηταν ο προηγουμενο οχι 30..anyway αρα θα εχω και σημερα το βραδυ επαφουλα και αυριο για να πεσω μεσα και ο θεος βοηθος

καλε τα τεστ ωορηξιας δεν τα κανουν πρωι η ορμονη ανεβαινει σε ολους απτο μεσημερι κ μετα. το γραφουν κ οι οδηγιες οτι δεν τα κανεις με πρωινα ουρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Τετάρτη πάει κ εσένα;;;;θέλει διάβασμα γιατί η πέμπτη είναι παλούκι.κ εγώ τον έχω υπ ατμον.

Πεμπτη παει αστα....με νεα δασκαλα η οποια μου φαινεται στη κοσμαρα της.. δεν μας ελειπε η ιστορια φετος εχουμε και φυσικη...τρελα γλεντια σου λεω...περναμε τελεια σου λεω...που να μας κανει κουκου μετα χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Πεμπτη αστα....με νεα δασκαλα η οποια μου φαινεται στη κοσμαρα της.. δεν μας ελειπε η ιστορια φετος εχουμε και φυσικη...τρελα γλεντια σου λεω...περναμε τελεια σου λεω...που να μας κανει κουκου μετα χαχαχα

Αααα 10 είναι εσένα...ωχ δύσκολη τάξη...αγόρι είναι;;;;αρχίζουν τα νεύρα τώρα κ προεφηβεια.εγω τον έχω μεταλλαγμένο πλέον χαχαχαχα.δεν τον αναγνωρίζω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...