Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Η μέση μου πονάει πολύ.παιζει το μυαλό παιχνίδια.εμενα μέση σε εγκυμοσύνη πονούσε.δεν αντέχω άλλο.ξερεις κάθε μήνα έρχεται ένα καραμπινατη σύμπτωμα που ειχα σε εγκυμοσύνη.αλλα στο πιο μετά κατάλαβες;;;;τότε που το παρατηρούσα κ έλεγα από εγκυμοσύνη είναι.πριν δεν καταλάβαινα θεό.τωρα η μέση....χθες πέθανα στο γέλιο...καλά δεν πήρες χαμπάρι που έλα γλυκό κορίτσι καινούριο το μάλωνα να μην κάνει τεστ περιμένουμε περίπου μαζί...κ της λέω θα το κάνουμε μαζί τρίτη κ μετά πάω κ παίρνω τεστ κ μου λέει εεεπ.αφου είπες μαζί θα το κάνουμε..χαχαχαχαχαχα.φιλε έκλαιγα.

Γλυκούλα μου σε θυμήθηκα κ πάλι γελάω.λοιπον βαστά γερά μη κάνεις τα δικά μου τα καραγκιοζιλικια είχα δέκα κοπέλες εδώ να μου εύχονται χαχαχαχα.περιμενω τα νέα σου.

Εγώ κρατιεμαι με νύχια κ Μ δόντια να Μν τ κάνω...αλλά δεν έχω κανένα σύμπτωμα ρε γαμωτο ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Vasiliki33 said:

Σε ευχαριστω σοφια μου...μακαρι να γινει επαναληψη!!! <3 λες να ειναι τοσο τυχαιο;;;οι ημερομηνιες και τα συμπτωματα;;;

Αν κάνεις κ αγοράκι... Ε θα είναι τέλειο!!! Μακάρι μακαριιιι!! Εγώ έχω θετικό προαίσθημα να ξέρεις!!! 28η Οκτωβρίου έκανα το τεστ. Καντο τότε κ εσύ να αποτρελαθουμεεεε 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αν κάνεις κ αγοράκι... Ε θα είναι τέλειο!!! Μακάρι μακαριιιι!! Εγώ έχω θετικό προαίσθημα να ξέρεις!!! 28η Οκτωβρίου έκανα το τεστ. Καντο τότε κ εσύ να αποτρελαθουμεεεε 

Ε ενταξει δεν εχω λογια....αγορακι θελω και εγω!!πες μου οτι εκανες αγορακι;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 said:

Ε ενταξει δεν εχω λογια....αγορακι θελω και εγω!!πες μου οτι εκανες αγορακι;;

Ναι!!! 5/7 στις 40 βδομάδες ακριβώς! Κάνε το τεστ 28η Οκτωβρίου να γίνει χαμός!!!! 

@Emilly αύριο δεν περίμενες; μήπως ήταν νωρίς για θετικό; έκανες πρωινής ανιχνευσης ή απλό; συγνώμη αν έχει αναφερθεί μπήκα γρήγορα κ δεν έχω διαβάσει σελίδες!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Ναι!!! 5/7 στις 40 βδομάδες ακριβώς! Κάνε το τεστ 28η Οκτωβρίου να γίνει χαμός!!!! 

@Emilly αύριο δεν περίμενες; μήπως ήταν νωρίς για θετικό; έκανες πρωινής ανιχνευσης ή απλό; συγνώμη αν έχει αναφερθεί μπήκα γρήγορα κ δεν έχω διαβάσει σελίδες!! 

Θελω πολυ να το κανω στις 28 γιατι το θεωρω γουρικο με ολα αυτα που μου εχεις πει...αλλα δεν κρατιεμαι :(  εγω ελεγα να το κανω τεταρτη!!!ανυπομωνω...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sofiamar93 said:

Αυτο που εχω της clearblue το ψηφιακο τεστ ωορρηξιας λεει με τα πρωινα ουρα για αυτο το ειπα.. Και 4 μηνες που το χρησιμοποιω τους δυο το εκανα τα πρωινα και την μια φορα δεν μου βρηκε ωορρηξία την αλλα μου βρηκε και τον προηγούμενο το εκανα απογευμα για να βγει θετικο και τωρα παλι απογευμα βγηκε θετικό.. Για αυτο ειπα δεν ισχυει αυτο που γραφει για πρωινα ουρα.. 

Τα clear blue λένε το πρωί, τα home test όχι πρωί! Είμαστε που είμαστε τρελές, θα μας απότρελάνουν κ τα τεστ... 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, TATAKI είπε:

Γεια σας κοριτσια. Εγω ειμαι στην 10η μερα γεματη ελπιδα ξεκιναω τη μαχη γι αυτο τον μηνα. Μακαρι για ολες μας ενα θετικο αποτελεσμα ευχομαι...τωρα αν σε μενα δεν ερθει ξερω που θα κλαψω...εδω σε εσας για παρηγορια...Εχω κυκλο 27 με 28 μερες να ξεκινησω απο σημερα τεστ ωορρηξιας; δεν εχω εμπειρια καθολου

ναι εννοείται να ξεκινήσεις από σημερα!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 said:

Θελω πολυ να το κανω στις 28 γιατι το θεωρω γουρικο με ολα αυτα που μου εχεις πει...αλλα δεν κρατιεμαι :(  εγω ελεγα να το κανω τεταρτη!!!ανυπομωνω...

Κοίτα ήταν ο πρώτος μήνας προσπάθειων κ ήμουν αναίσθητη ως προς το θέμα τεστ. Τυχαία έκανα 28η ενώ έλεγα από μέσα μου πως τσάμπα κάνω! Σε καταλαβαίνω που δεν αντέχεις, ούτε εγώ αντέχω πλέον!!! Όσο σκέφτομαι ότι περίμενα 2 μερες καθυστέρησης για τεστ μου φαίνεται σα ψέμα!! 28η Οκτωβρίου, μεσημέρι, 2πλη συσκευασία clear blue, τεστ μετά από καφέδες κ νερά! Δύο σταυροί που έβγαζαν μάτι!!! 

Με το ένα μάτι βλέπω netflix pablo escobar με το άλλο σας γράφω! Ξαφνικά σήμερα το απόγευμα πολλά υγρά, όχι εκκρεμές ακόμα. Αύριο θα κάνω τεστ ωορρηξιας κ βλέπουμε. 

@*ζουζουνα*!!!Εσύ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Κοίτα ήταν ο πρώτος μήνας προσπάθειων κ ήμουν αναίσθητη ως προς το θέμα τεστ. Τυχαία έκανα 28η ενώ έλεγα από μέσα μου πως τσάμπα κάνω! Σε καταλαβαίνω που δεν αντέχεις, ούτε εγώ αντέχω πλέον!!! Όσο σκέφτομαι ότι περίμενα 2 μερες καθυστέρησης για τεστ μου φαίνεται σα ψέμα!! 28η Οκτωβρίου, μεσημέρι, 2πλη συσκευασία clear blue, τεστ μετά από καφέδες κ νερά! Δύο σταυροί που έβγαζαν μάτι!!! 

Με το ένα μάτι βλέπω netflix pablo escobar με το άλλο σας γράφω! Ξαφνικά σήμερα το απόγευμα πολλά υγρά, όχι εκκρεμές ακόμα. Αύριο θα κάνω τεστ ωορρηξιας κ βλέπουμε. 

@*ζουζουνα*!!!Εσύ; 

εγω κοριτσακι μου,δεν ξερω ειχα λιγα εκκρεμές το απόγευμα, θετικο ουτε καν το μονο που σκέφτομαι είναι ότι είχα έντονους πονους κατά την περιοδο 4η με 5η μερα και 6 δεν ειχα σχεδόν τπτ και 10η που ειχα κανει το τεστ μηπως έχασα την κορύφωση μηπως έγινε νωρις?γιατι τοτε ηταν κοντα στο θετικό το τεστ αλλα να γινει κυκλος τοσο μικρος δεν νομιζω...πριν ειχα ασπροδιαφανα πολυ λιγα καποιες φορες τα βλέπω κ σε ωορρηξια και κάποιες άλλες μετα την ωορρηξια.τι να πω...θα δειξει..


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Κοίτα ήταν ο πρώτος μήνας προσπάθειων κ ήμουν αναίσθητη ως προς το θέμα τεστ. Τυχαία έκανα 28η ενώ έλεγα από μέσα μου πως τσάμπα κάνω! Σε καταλαβαίνω που δεν αντέχεις, ούτε εγώ αντέχω πλέον!!! Όσο σκέφτομαι ότι περίμενα 2 μερες καθυστέρησης για τεστ μου φαίνεται σα ψέμα!! 28η Οκτωβρίου, μεσημέρι, 2πλη συσκευασία clear blue, τεστ μετά από καφέδες κ νερά! Δύο σταυροί που έβγαζαν μάτι!!! 

Με το ένα μάτι βλέπω netflix pablo escobar με το άλλο σας γράφω! Ξαφνικά σήμερα το απόγευμα πολλά υγρά, όχι εκκρεμές ακόμα. Αύριο θα κάνω τεστ ωορρηξιας κ βλέπουμε. 

@*ζουζουνα*!!!Εσύ; 

Το εχω δει! Πολυ καλογυρισμενο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Κοίτα ήταν ο πρώτος μήνας προσπάθειων κ ήμουν αναίσθητη ως προς το θέμα τεστ. Τυχαία έκανα 28η ενώ έλεγα από μέσα μου πως τσάμπα κάνω! Σε καταλαβαίνω που δεν αντέχεις, ούτε εγώ αντέχω πλέον!!! Όσο σκέφτομαι ότι περίμενα 2 μερες καθυστέρησης για τεστ μου φαίνεται σα ψέμα!! 28η Οκτωβρίου, μεσημέρι, 2πλη συσκευασία clear blue, τεστ μετά από καφέδες κ νερά! Δύο σταυροί που έβγαζαν μάτι!!! 

Με το ένα μάτι βλέπω netflix pablo escobar με το άλλο σας γράφω! Ξαφνικά σήμερα το απόγευμα πολλά υγρά, όχι εκκρεμές ακόμα. Αύριο θα κάνω τεστ ωορρηξιας κ βλέπουμε. 

@*ζουζουνα*!!!Εσύ; 

Χαχα...ε τοτε θα το κανω και εγω την τεταρτη και οτι βγει...η αληθεια ειναι πως δεν εχω κακο προαισθημα...και εγω clear blue θα παρω!!η το ψηφιακο η το διπλο!!

καλα pablo escobar το εχω δει τρεις φορες...δεν μπορω αλλο!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

εγω κοριτσακι μου,δεν ξερω ειχα λιγα εκκρεμές το απόγευμα, θετικο ουτε καν το μονο που σκέφτομαι είναι ότι είχα έντονους πονους κατά την περιοδο 4η με 5η μερα και 6 δεν ειχα σχεδόν τπτ και 10η που ειχα κανει το τεστ μηπως έχασα την κορύφωση μηπως έγινε νωρις?γιατι τοτε ηταν κοντα στο θετικό το τεστ αλλα να γινει κυκλος τοσο μικρος δεν νομιζω...πριν ειχα ασπροδιαφανα πολυ λιγα καποιες φορες τα βλέπω κ σε ωορρηξια και κάποιες άλλες μετα την ωορρηξια.τι να πω...θα δειξει..

Αν έκανες 5 η, 6η μέρα ωορρηξια (εκτός ότι είναι πολύ νωρίς) θα κρατούσαν τα υγρα ως σήμερα 12η μέρα; νομίζω ειναι πολύ! H' κάτι τρέχει με τα τεστ ή ακόμα δεν έχεις κάνει ωορρηξια!! Συνέχισε πάντως να δούμε!! 

Just now, Vasiliki33 said:

Χαχα...ε τοτε θα το κανω και εγω την τεταρτη και οτι βγει...η αληθεια ειναι πως δεν εχω κακο προαισθημα...και εγω clear blue θα παρω!!η το ψηφιακο η το διπλο!!

καλα pablo escobar το εχω δει τρεις φορες...δεν μπορω αλλο!

Ειναι η Σαββατιάτικη κρεπαλη μου!!! Χαχχαχχαχα

Just now, tina79 said:

Το εχω δει! Πολυ καλογυρισμενο!

Εγω τώρα το ανακάλυψα! Κοσμαρα τελείως!! Έχω μείνει πολύ πίσω νόμιζα ότι είναι φετινό, τόσο αλλού είμαι χαχαχαχα!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αν έκανες 5 η, 6η μέρα ωορρηξια (εκτός ότι είναι πολύ νωρίς) θα κρατούσαν τα υγρα ως σήμερα 12η μέρα; νομίζω ειναι πολύ! H' κάτι τρέχει με τα τεστ ή ακόμα δεν έχεις κάνει ωορρηξια!! Συνέχισε πάντως να δούμε!! 

Ειναι η Σαββατιάτικη κρεπαλη μου!!! Χαχχαχχαχα

Εγω τώρα το ανακάλυψα! Κοσμαρα τελείως!! Έχω μείνει πολύ πίσω νόμιζα ότι είναι φετινό, τόσο αλλού είμαι χαχαχαχα!!!! 

Ε πανω κατω νομιζω πως ολες μας κατι τετοιο κανουμε τα σαββατοβραδα...εγω εχω λιωσει...εχω δει πολλες σειρες!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου έτρεχα σήμερα πολυ δουλειά!!!τώρα μπήκα και σας διάβασα!!!!!

@Vasiliki33 συνονοματη μακαρι να εισαι....και ναι καλε κανε την Τετάρτη...μα ποιος περιμένει 10 μερες μεχρο την 28η?χαχαχαχχα

@Ellidr αυριο πρωί κάνεις ε?????πωωωωωωωωωωωω ανυπομονώ να διαβάσω τα θετικά νέα σου!!!!!:wub:

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

εγω κοριτσακι μου,δεν ξερω ειχα λιγα εκκρεμές το απόγευμα, θετικο ουτε καν το μονο που σκέφτομαι είναι ότι είχα έντονους πονους κατά την περιοδο 4η με 5η μερα και 6 δεν ειχα σχεδόν τπτ και 10η που ειχα κανει το τεστ μηπως έχασα την κορύφωση μηπως έγινε νωρις?γιατι τοτε ηταν κοντα στο θετικό το τεστ αλλα να γινει κυκλος τοσο μικρος δεν νομιζω...πριν ειχα ασπροδιαφανα πολυ λιγα καποιες φορες τα βλέπω κ σε ωορρηξια και κάποιες άλλες μετα την ωορρηξια.τι να πω...θα δειξει..

Κάποιες φορές κάνουμε όντως πολυ νωρίς ωορηξια αλλα απο την περίοδο κιόλας?????δε ξερω!!!!

Εγω βρε κορίτσια μου είχα κάτι πονάκια στην αριστερή μεριά και τραβηγματα.....θυμίζω πως αυτό το ωοθηλακιο που πήραμε στην ωοληψια ηταν από την δεξιά μεριά....γιατι αυτο στην αριστερή ηταν παρα πολυ μικρό!αυτό λοιπόν το πολυ μικρό ωοθηλακιο δεν είχε σπάσει,η μάλλον είχε σπασει εσωτερικά,ωχρινοποιηθηκε μου ειπε ο γιατρος...και φανταστείτε έχει γινει 24 χιλιοστά και είναι σαν μια μπάλα με αίμα...και με τραβάει αυτό.....το κάνουμε λεει πολλες γυναίκες....και εγω πηρα τη χαρα πως θα μου κάνει αυτό ωορηξια...που να ήξερα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...