Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Chris8229 είπε:

Μακαρι γιατι αλλιως δεν μπορω να προχωρησω με την εξωσωματικη

Μπορει επειδη εισαι αγχωμένη ισως με την αγωνία τωρα.. Η με το αγχος της εξωσωματικής να ανεβηκε.. Κανε την ξανα επαναληψη την εξεταση.. Μην αγχωνεσαι ομως.. Με το παραμικρο ανεβαινει αυτη η ορμονη. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sofiamarinos είπε:

Μπορει επειδη εισαι αγχωμένη ισως με την αγωνία τωρα.. Η με το αγχος της εξωσωματικής να ανεβηκε.. Κανε την ξανα επαναληψη την εξεταση.. Μην αγχωνεσαι ομως.. Με το παραμικρο ανεβαινει αυτη η ορμονη. 

Οπως ειπα πιο πανω εκλεγα ολη νυχτα πριν την αναλυση ακομα και το πρωι για ενα σκυλακι που ηταν σημαντικο. Ισως αυτο το αγχος να επεξε ρολο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chris8229 είπε:

Οπως ειπα πιο πανω εκλεγα ολη νυχτα πριν την αναλυση ακομα και το πρωι για ενα σκυλακι που ηταν σημαντικο. Ισως αυτο το αγχος να επεξε ρολο

Κοριτσι μου γλυκο.. ❤️❤️ Ολα καλα θα πανε... Να μην στενοχωριεσαι και να μην αγχωνεσαι.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Aria konsta είπε:

Ομαδουλα μου, τι κανετε ;; 

Πως είστε;; 

 

Καλησπέρα κορίτσι.πως πάει η εγκυμοσύνη;;;έκανες υπερηχο;;τι εβδομάδα είσαι;;να σε ρωτήσω...είπες πριν μέρες ότι ο γιατρός σου είπε μισή ώρα μετά την επαφή ξάπλα;;;εγώ κανένα δεκάλεπτο σηκώνω το σώμα κερακι,αν το θυμάσαι που κάναμε μικρά.αυτο κ δεν πάω τουαλέτα.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλησπέρα κορίτσι.πως πάει η εγκυμοσύνη;;;έκανες υπερηχο;;τι εβδομάδα είσαι;;να σε ρωτήσω...είπες πριν μέρες ότι ο γιατρός σου είπε μισή ώρα μετά την επαφή ξάπλα;;;εγώ κανένα δεκάλεπτο σηκώνω το σώμα κερακι,αν το θυμάσαι που κάναμε μικρά.αυτο κ δεν πάω τουαλέτα.

 

Ειμαι ξαπλα .. επαθα μια μικρή αποκόλληση ελπίζω να πανε ολα καλα .. στην 6 ειμαι .

Ναι ξαπλα τουλάχιστον 30 λεπτά..καλό θα ήταν τουαλέτα να πας πριν την επαφη ωστε να μη το εχεις και ανάγκη. 

Επίσης και το κεράκι που κανεις καλο ειναι ..

Αυτο που ξερω ειναι οτι όταν ολοκληρωθεί η στιγμή καλο ειναι ο σύντροφος μας να μη βιαστεί να βγει .. καταλάβατε τι εννοω .και φυσικά ξέρετε για τις στασουλες που πρέπει να προτιμάμε ε;; αυτα 

 

  • Ευχαριστώ 2

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Ειμαι ξαπλα .. επαθα μια μικρή αποκόλληση ελπίζω να πανε ολα καλα .. στην 6 ειμαι .

Ναι ξαπλα τουλάχιστον 30 λεπτά..καλό θα ήταν τουαλέτα να πας πριν την επαφη ωστε να μη το εχεις και ανάγκη. 

Επίσης και το κεράκι που κανεις καλο ειναι ..

Αυτο που ξερω ειναι οτι όταν ολοκληρωθεί η στιγμή καλο ειναι ο σύντροφος μας να μη βιαστεί να βγει .. καταλάβατε τι εννοω .και φυσικά ξέρετε για τις στασουλες που πρέπει να προτιμάμε ε;; αυτα 

 

Εγω δεν ξερωωω για πες μας.. Χαχχα συγνωμη κιολας αν σε φέρνω σε δύσκολη θεση. Εγω ειμαι στην αναμονη.. Πςριμενω την αλλη εβδομαδα περίοδο σε 7 με 8 μερουλες.. Ελπιζω να μην ερθει.. Απο συμπτώματα δεν ξερω να αναγνωριζω ακομη.. Το μονο που παρατηρησα εχει 2 μερουλες που με ειναι ερεθισμενη η ρωγα του στηθος μου.. Οχι το γυρω γύρω.. Το κεντρο.. Αν το ακουμπησω η το πιέσω νιωθω καπως.  Αυτο εννοώ ερεθισμενο.. Ουτε αν με αγγιξει ο αντρας μου εκει μαρεσεθ πλεον.. Και εχω ακομη τα πονακια αριστερα χαμηλα.. Απο την ωορρηξία δεν εφυγαν.. Και ανησυχω. 

Just now, Sofiamarinos είπε:

Εγω δεν ξερωωω για πες μας.. Χαχχα συγνωμη κιολας αν σε φέρνω σε δύσκολη θεση. Εγω ειμαι στην αναμονη.. Πςριμενω την αλλη εβδομαδα περίοδο σε 7 με 8 μερουλες.. Ελπιζω να μην ερθει.. Απο συμπτώματα δεν ξερω να αναγνωριζω ακομη.. Το μονο που παρατηρησα εχει 2 μερουλες που με ειναι ερεθισμενη η ρωγα του στηθος μου.. Οχι το γυρω γύρω.. Το κεντρο.. Αν το ακουμπησω η το πιέσω νιωθω καπως.  Αυτο εννοώ ερεθισμενο.. Ουτε αν με αγγιξει ο αντρας μου εκει μαρεσεθ πλεον.. Και εχω ακομη τα πονακια αριστερα χαμηλα.. Απο την ωορρηξία δεν εφυγαν.. Και ανησυχω. 

Εσυ πως εισαι κοριτσι μου?? Πρεπει να μενεις στο κρεβατι ξαπλωμενη τωρα?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamarinos είπε:

Εγω δεν ξερωωω για πες μας.. Χαχχα συγνωμη κιολας αν σε φέρνω σε δύσκολη θεση. Εγω ειμαι στην αναμονη.. Πςριμενω την αλλη εβδομαδα περίοδο σε 7 με 8 μερουλες.. Ελπιζω να μην ερθει.. Απο συμπτώματα δεν ξερω να αναγνωριζω ακομη.. Το μονο που παρατηρησα εχει 2 μερουλες που με ειναι ερεθισμενη η ρωγα του στηθος μου.. Οχι το γυρω γύρω.. Το κεντρο.. Αν το ακουμπησω η το πιέσω νιωθω καπως.  Αυτο εννοώ ερεθισμενο.. Ουτε αν με αγγιξει ο αντρας μου εκει μαρεσεθ πλεον.. Και εχω ακομη τα πονακια αριστερα χαμηλα.. Απο την ωορρηξία δεν εφυγαν.. Και ανησυχω. 

Εσυ πως εισαι κοριτσι μου?? Πρεπει να μενεις στο κρεβατι ξαπλωμενη τωρα?? 

Αααα Sofaki δε θελω να σε επηρεάσω αλλα και εγω έτσι ξεκίνησα και ακόμα να σου πω την αλήθεια η Ρίγα με τσούζει χαχα 

Επίσης επειδή πιάσαμε ωορηξια ηξερα τη μέρα δηλαδή 3 μερες μετα ένιωθα τα τσιμπιματακια στην αριστερή πλευρά και ακόμα και σήμερα άσχετα αν το έμβρυο ειναι δεξια χαχαχχαα 

Επίσης η θερμοκρασία μου ήταν ανεβασμένη και ακομα ειναι απο 36,8 μεχρι 37,1 και οχι πρωι βεβαια οπως λένε μονο το πρωι ειναι χαμηλα στο 36.3 ή εγω ειμαι ανάποδη :-D

Τωρα ξαπλααααα ταβάνι φάση αναγκαστικά!!!

  • Χαχα 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Αααα Sofaki δε θελω να σε επηρεάσω αλλα και εγω έτσι ξεκίνησα και ακόμα να σου πω την αλήθεια η Ρίγα με τσούζει χαχα 

Επίσης επειδή πιάσαμε ωορηξια ηξερα τη μέρα δηλαδή 3 μερες μετα ένιωθα τα τσιμπιματακια στην αριστερή πλευρά και ακόμα και σήμερα άσχετα αν το έμβρυο ειναι δεξια χαχαχχαα 

Επίσης η θερμοκρασία μου ήταν ανεβασμένη και ακομα ειναι απο 36,8 μεχρι 37,1 και οχι πρωι βεβαια οπως λένε μονο το πρωι ειναι χαμηλα στο 36.3 ή εγω ειμαι ανάποδη :-D

Τωρα ξαπλααααα ταβάνι φάση αναγκαστικά!!!

Χαχαχα λεεεες?? Μακαριιιι να ειμαι και εγω ετσι τυχερή.. Να μεινεις να ξεκουραστεις.... Τωρα ειναι η ευκαιρια σου να χαλαρωσεις και να σε προσέχουν λιγακι οι αλλοι.. ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamarinos είπε:

Χαχαχα λεεεες?? Μακαριιιι να ειμαι και εγω ετσι τυχερή.. Να μεινεις να ξεκουραστεις.... Τωρα ειναι η ευκαιρια σου να χαλαρωσεις και να σε προσέχουν λιγακι οι αλλοι.. ❤️

Εγω παντως στο εύχομαι με όλη μου την ψυχή κοριτσακι μου !!!

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Κοριτσια που ειστε ολες ;;; 

Κάποιο νέο;;

Γειά σου άρια μου...εγω δυστυχώς περιμένω απλά την περιοδο...φαίνεται πως δεν έκανα ωορηξια αυτόν τον μηνα...και μου ήταν αρκετά στεναχωρο αλλα δεν πειράζει...παμε παρακάτω....

Πως είσαι εσύ κοριτσακι μου???είσαι ξάπλα????όλα καλά??

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Γειά σου άρια μου...εγω δυστυχώς περιμένω απλά την περιοδο...φαίνεται πως δεν έκανα ωορηξια αυτόν τον μηνα...και μου ήταν αρκετά στεναχωρο αλλα δεν πειράζει...παμε παρακάτω....

Πως είσαι εσύ κοριτσακι μου???είσαι ξάπλα????όλα καλά??

Γιατί το λες αυτό;; τι νιώθεις;; 

Εγω ξαπλα ναι .. σημερα εχω ξανα υπέρηχο. 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...