Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Sofiamarinos είπε:

Πως πας απο συμπτώματα?? Εγω στην προσπάθεια κοριτσια μου.. Σημερα εδειξε θετικο το τεστ ωορηξιας.. Οποτε βουρρρ... Ελπιζω να ειναι ο μηνας μας γιατι το θελω πολυυυυυυ... 

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου να είναι ο τυχερός σου μήνας...εγώ είμαι στις γόνιμες Αλλά μάλλον θα είναι πιο μεγάλος ο κύκλος κ δεν κάνω ακόμα ωορρηξία...παρόλα αυτά το σεξ πάντα καλό μας κάνει...χαχαχαχα 

@Aria konstaόλα καλά να είναι στον υπέρηχο!!!!

On 14/7/2020 at 10:44 ΜΜ, Chris8229 είπε:

Πηγα στον γυναικολογο. Ολα οκ εσωτερικα αλλα πολυ φουσκωμενη η μητρα. Δυο τα ενδεχομενα. Ερχετε η περιοδος η υπαρχει εγκυμοσυνη για την οποια θα φανει αν εχω καθυστερηση γιατι ειναι πολυ νωρις να δει κατι. Οσο για τους πονους μαλλον τα εντερα μου απο το μεγαλο χειρουργειο που εκανα. Αρα.. περιμενουμε

Chris πως τα πας εσύ???Όλα καλά?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου να είναι ο τυχερός σου μήνας...εγώ είμαι στις γόνιμες Αλλά μάλλον θα είναι πιο μεγάλος ο κύκλος κ δεν κάνω ακόμα ωορρηξία...παρόλα αυτά το σεξ πάντα καλό μας κάνει...χαχαχαχα 

@Aria konstaόλα καλά να είναι στον υπέρηχο!!!!

Chris πως τα πας εσύ???Όλα καλά?

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και ανταποδίδω τις ευχες σου.. ❤️ Ευχομαι να πανε ολα οπως τα θες.. Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση κοριτσια μου.. Εσας ο γιατρος σας τι σας εχει συμβουλεψει? Καθημερινες επαφες η μερα παραπέρα?? Καθως εμας επειδω τωρα ξεκινησαμε σχετικα τις προσπάθειες μας ειπε οτι ειναι καλυτερο μερα παρα μερα καθως ειναι πιο δυνατό το σπερμα..  Πειτε μου εσεις τι γνωμη έχετε παρει.. Και οι ηδη εγκυμονουσες μας να μας πουν αν εκαναν καθημερινα η μερα παρα μερα στις γονιμες.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Στο εύχομαι κοριτσάκι μου να είναι ο τυχερός σου μήνας...εγώ είμαι στις γόνιμες Αλλά μάλλον θα είναι πιο μεγάλος ο κύκλος κ δεν κάνω ακόμα ωορρηξία...παρόλα αυτά το σεξ πάντα καλό μας κάνει...χαχαχαχα 

@Aria konstaόλα καλά να είναι στον υπέρηχο!!!!

Chris πως τα πας εσύ???Όλα καλά?

  Ακομα με πονους περιοδου. Ψες σταματησε να με ποναει το στηθος. Σημερα αρχισε παλι και τωρα παλι ηρεμησε. Αλλα πολυ φουσκωμενη τοσο εγω οσο και το στηθος. Ως και η μανα μου σημερα μου ειπε καλε ποτε εκανες τετοιο στηθος εσυ. Α! Και οι αναγουλες το πρωι για 1-2 ωρες. Αυτα. Κανονικα αν ειναι να ερθει θα ειναι μεχρι την Κυριακη. Ευχαριστω που ρωτατε ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Sofiamarinos είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και ανταποδίδω τις ευχες σου.. ❤️ Ευχομαι να πανε ολα οπως τα θες.. Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση κοριτσια μου.. Εσας ο γιατρος σας τι σας εχει συμβουλεψει? Καθημερινες επαφες η μερα παραπέρα?? Καθως εμας επειδω τωρα ξεκινησαμε σχετικα τις προσπάθειες μας ειπε οτι ειναι καλυτερο μερα παρα μερα καθως ειναι πιο δυνατό το σπερμα..  Πειτε μου εσεις τι γνωμη έχετε παρει.. Και οι ηδη εγκυμονουσες μας να μας πουν αν εκαναν καθημερινα η μερα παρα μερα στις γονιμες.. 

Να σου πω την αλήθεια φαντάζομαι πως το κάθε μέρα θα είναι και κουραστικό και λίγο ψυχοφθορο...σαν καταναγκαστικό έργο...χαχαχχα

Παρόλα αυτά ο δικός μου γιατρός μου προτείνει καθημερινές επαφες κοντά στις μέρες της ωορρηξίας...εκεί μόνο...Αλλά δε ξέρω αν είναι σωστό ή λάθος...

14 ώρες πρίν, Chris8229 είπε:

  Ακομα με πονους περιοδου. Ψες σταματησε να με ποναει το στηθος. Σημερα αρχισε παλι και τωρα παλι ηρεμησε. Αλλα πολυ φουσκωμενη τοσο εγω οσο και το στηθος. Ως και η μανα μου σημερα μου ειπε καλε ποτε εκανες τετοιο στηθος εσυ. Α! Και οι αναγουλες το πρωι για 1-2 ωρες. Αυτα. Κανονικα αν ειναι να ερθει θα ειναι μεχρι την Κυριακη. Ευχαριστω που ρωτατε ❤

Τα πήρες τα τεστ??έχεις κάποιο νέο??

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Να σου πω την αλήθεια φαντάζομαι πως το κάθε μέρα θα είναι και κουραστικό και λίγο ψυχοφθορο...σαν καταναγκαστικό έργο...χαχαχχα

Παρόλα αυτά ο δικός μου γιατρός μου προτείνει καθημερινές επαφες κοντά στις μέρες της ωορρηξίας...εκεί μόνο...Αλλά δε ξέρω αν είναι σωστό ή λάθος...

Τα πήρες τα τεστ??έχεις κάποιο νέο??

Το πιο πιθανον ως αυριο το βραδυ θα ερθει. Ποναω παραπανω τωρα και στη κοιλια και στην μεση. Τι να πω.. εκανα χαρα μονη μου :-)

Link to comment
Share on other sites

On 16/7/2020 at 8:44 ΜΜ, Sofiamarinos είπε:

Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου και ανταποδίδω τις ευχες σου.. ❤️ Ευχομαι να πανε ολα οπως τα θες.. Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση κοριτσια μου.. Εσας ο γιατρος σας τι σας εχει συμβουλεψει? Καθημερινες επαφες η μερα παραπέρα?? Καθως εμας επειδω τωρα ξεκινησαμε σχετικα τις προσπάθειες μας ειπε οτι ειναι καλυτερο μερα παρα μερα καθως ειναι πιο δυνατό το σπερμα..  Πειτε μου εσεις τι γνωμη έχετε παρει.. Και οι ηδη εγκυμονουσες μας να μας πουν αν εκαναν καθημερινα η μερα παρα μερα στις γονιμες.. 

Εγω κοριτσάκι μου στις γόνιμες που τις εντόπισα κι ολας με υπέρηχο.. εκανα κάθε μερα για 3 μερες .. και τσουπ .. 

Σας το εύχομαι ολόψυχα!!!

Επίσης δεν σηκωνομαστε για τουλάχιστον 30 λεπτά μετά την επαφουλα.. και βάζουμε και ενα μαξιλαράκι κατω απο τον ποπο .:grin:

  • Μου αρέσει 3

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Chris8229 είπε:

Το πιο πιθανον ως αυριο το βραδυ θα ερθει. Ποναω παραπανω τωρα και στη κοιλια και στην μεση. Τι να πω.. εκανα χαρα μονη μου :-)

Ηρθε η μισησμενη στην ωρα της. Ααα! Δεν ξαναλαμβανω υποψην κανενα συμπτωμα. Οτι ειναι να γινει θα γινει

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Chris8229 είπε:

Ηρθε η μισησμενη στην ωρα της. Ααα! Δεν ξαναλαμβανω υποψην κανενα συμπτωμα. Οτι ειναι να γινει θα γινει

Δεν πειράζει κοριτσακι.τον επόμενο μήνα πάλι.το έχω πει πολλές φορές στο φόρουμ από τις εμπειρίες μου σε τέσσερις εγκυμοσύνες κ τα δυο χρόνια προσπαθειων ότι η ερμηνεία των συμπτωμάτων δεν βγάζει πουθενά.ειναι πανομοιότυπα της περιόδου με της εγκυμοσυνης.το μόνο που καταφέρνουμε είναι επανειλημμένες απογοητεύσεις.μ η ν.  Τα ερμηνεύετε κοριτσια.δεν έχει κανένα νόημα.ολα παίζουν....και τίποτα.κοιταξτε μόνο αυτά που μπορείτε να ορίσετε εσείς,δηλαδή σωστή προετοιμασία για κάθε ενδεχόμενο,σωστούς γιατρούς που θα ελενξουν την εγκυμοσύνη που θα προκυψει.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Aria konsta είπε:

Εγω κοριτσάκι μου στις γόνιμες που τις εντόπισα κι ολας με υπέρηχο.. εκανα κάθε μερα για 3 μερες .. και τσουπ .. 

Σας το εύχομαι ολόψυχα!!!

Επίσης δεν σηκωνομαστε για τουλάχιστον 30 λεπτά μετά την επαφουλα.. και βάζουμε και ενα μαξιλαράκι κατω απο τον ποπο .:grin:

Σε ευχαριστω πολυυυ για τις συμβουλες σου.. Για το μαξιλαράκι μου το ειπε και ο γιατρος μου.. Το εφαρμοσα.. Θα δειξει σς δυο εβδομαδες... Αυτη την φορα πετύχαμε τις γονιμες.. Αρα ελπιζω στον θεο να μας βοηθησει.. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Δεν πειράζει κοριτσακι.τον επόμενο μήνα πάλι.το έχω πει πολλές φορές στο φόρουμ από τις εμπειρίες μου σε τέσσερις εγκυμοσύνες κ τα δυο χρόνια προσπαθειων ότι η ερμηνεία των συμπτωμάτων δεν βγάζει πουθενά.ειναι πανομοιότυπα της περιόδου με της εγκυμοσυνης.το μόνο που καταφέρνουμε είναι επανειλημμένες απογοητεύσεις.μ η ν.  Τα ερμηνεύετε κοριτσια.δεν έχει κανένα νόημα.ολα παίζουν....και τίποτα.κοιταξτε μόνο αυτά που μπορείτε να ορίσετε εσείς,δηλαδή σωστή προετοιμασία για κάθε ενδεχόμενο,σωστούς γιατρούς που θα ελενξουν την εγκυμοσύνη που θα προκυψει.

Ακομα 2 μηνες περιπου και παω για την εξωσωματικη. Απλα επειδη υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα να ερθει φυσικα ελπιζω ακομα.. αλλα κοριτσια ειστε πολυ καλες. Η καθε μια η ψυχολογος της αλλης. Να στε καλα παντα με υγεια και πολλα μωρακια 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Chris8229 είπε:

Ηρθε η μισησμενη στην ωρα της. Ααα! Δεν ξαναλαμβανω υποψην κανενα συμπτωμα. Οτι ειναι να γινει θα γινει

Ήρθε Η άτιμη Ε??μακάρι ο άλλος μήνας να είναι ο τυχερός σου!!!Όσο για τα συμπτώματα είναι ύπουλα ρε γαμωτο...

3 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Δεν πειράζει κοριτσακι.τον επόμενο μήνα πάλι.το έχω πει πολλές φορές στο φόρουμ από τις εμπειρίες μου σε τέσσερις εγκυμοσύνες κ τα δυο χρόνια προσπαθειων ότι η ερμηνεία των συμπτωμάτων δεν βγάζει πουθενά.ειναι πανομοιότυπα της περιόδου με της εγκυμοσυνης.το μόνο που καταφέρνουμε είναι επανειλημμένες απογοητεύσεις.μ η ν.  Τα ερμηνεύετε κοριτσια.δεν έχει κανένα νόημα.ολα παίζουν....και τίποτα.κοιταξτε μόνο αυτά που μπορείτε να ορίσετε εσείς,δηλαδή σωστή προετοιμασία για κάθε ενδεχόμενο,σωστούς γιατρούς που θα ελενξουν την εγκυμοσύνη που θα προκυψει.

Έχεις δίκιο κορίτσι μου!!!Είναι η αγωνία μας που μας κάνει τρελές...

1 ώρα πρίν, Sofiamarinos είπε:

Σε ευχαριστω πολυυυ για τις συμβουλες σου.. Για το μαξιλαράκι μου το ειπε και ο γιατρος μου.. Το εφαρμοσα.. Θα δειξει σς δυο εβδομαδες... Αυτη την φορα πετύχαμε τις γονιμες.. Αρα ελπιζω στον θεο να μας βοηθησει.. 

Στο εύχομαι από την καρδιά μου!!!Αφού βρήκατε και τις γονιμες υπάρχουν περισσότερες πιθανότητες ε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chris8229 είπε:

Ακομα 2 μηνες περιπου και παω για την εξωσωματικη. Απλα επειδη υπαρχει μια μικρη πιθανοτητα να ερθει φυσικα ελπιζω ακομα.. αλλα κοριτσια ειστε πολυ καλες. Η καθε μια η ψυχολογος της αλλης. Να στε καλα παντα με υγεια και πολλα μωρακια

Σου εύχομαι τον επόμενο μήνα να τα καταφέρεις φυσιολογικά,αλλά κ σε διαδικασία εξωσωματικής να μπεις εγώ το βλέπω σαν ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο,πολλά κορίτσια έπιασαν και με την πρώτη προσπάθεια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...