Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Αγαπεεεεεεεεςςςςς νομίζω καλές fsh 6,9 ε2 36 lh 7,4 tsh 1,44 προλακτίνη 16,2..μήπως η ε 2 είναι χαμηλή;;;;;δεν ξέρω την τύφλα μου δύο τιμές πρόλαβα να μελετήσω. 

Τον γιατρό σου πάρε και ρώτα τον ή στείλε του με μέιλ

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI said:

Ειναι σουπερ οχι απλα καλες...Πιπινακι εισαι και επισημα με βουλα μικροβιολογου...

Εχω διαβασει η ε2 πρεπει να ειναι κατω απο 50...φυσικα ο γιατρος θα σου πει αλλα νιωθω ειναι τελειες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αγαπεεεεεεεεςςςςς νομίζω καλές fsh 6,9 ε2 36 lh 7,4 tsh 1,44 προλακτίνη 16,2

ΑΡΙΣΤΑ 10 ΜΕ ΤΟΝΟ!!!

Μανιτσα μου τετοιες τιμες ουτε οι 25 αρες δεν εχουν! Κανε λιγο κρατει με το σπερμα οπως σου ειπα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Βασούλα.....μπορείς να κάνεις ωοληψια χωρίς μέθη;;;;;;;μήπως αν ξεκινήσω να πλακωθω πηγαίνω κάθε μήνα ανοίγω πόδια πληρώνω την λυπητερή κ το παίρνουν;;;;;;;αν δεν είναι τρελά πράγματα ίσως το δω....τραβάω μια τσεβελεκ.η καλύτερη Θεσσαλονίκη ...αλλά με το τίποτα θέλω....σαν εξέταση....δεν αντέχω άλλο...τρεις αποξεσεις έκανα δεν θέλω άλλο ....όχι άλλο κάρβουνο...πόσο κουράστηκα θεέ μου...και φυσικά χωρίς φάρμακα.αν μου πουν ίσως το δω.

Μέχρι 3 εχω παρει μαζεμένα χωρίς μέθη και την παλεψα...θα άντεχα και 4ο....για παραπάνω σου κάνουν ομως μέθη!!!

 

@Ellidr με μεταφορά πιάνεις τα 2500 χιλιάρικα...με 3000.....

Just now, Emilly είπε:

Αγαπεεεεεεεεςςςςς νομίζω καλές fsh 6,9 ε2 36 lh 7,4 tsh 1,44 προλακτίνη 16,2..μήπως η ε 2 είναι χαμηλή;;;;;δεν ξέρω την τύφλα μου δύο τιμές πρόλαβα να μελετήσω. 

Ρεεεεεεεε μόνο το αγχος σε έφαγε!!τέλειες είναι!!!!βάζεις ολες τις 20αρες κάτω!!!!!!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Μέχρι 3 εχω παρει μαζεμένα χωρίς μέθη και την παλεψα...θα άντεχα και 4ο....για παραπάνω σου κάνουν ομως μέθη!!!

 

@Ellidr με μεταφορά πιάνεις τα 2500 χιλιάρικα...με 3000.....

Βασούλα fsh 6,9 ε2. 36 lh 7,4 tsh 1,44 προλακτίνη 16,2

Just now, TATAKI είπε:

Εχω διαβασει η ε2 πρεπει να ειναι κατω απο 50...φυσικα ο γιατρος θα σου πει αλλα νιωθω ειναι τελειες

Πωπω...δεν το περίμενα με τίποτα ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Βασούλα fsh 6,9 ε2. 36 lh 7,4 tsh 1,44 προλακτίνη 16,2

Πωπω...δεν το περίμενα με τίποτα ...

Καημενακι σε εφαγε το αγχος τζαμπα. Εισαι μοντελαρα που λεει και η Καγια στο gntm χαχαχα...μοντελο εξετασεων...μπραβο

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Βασούλα fsh 6,9 ε2. 36 lh 7,4 tsh 1,44 προλακτίνη 16,2

Πωπω...δεν το περίμενα με τίποτα ...

Βρε είναι καταπληκτικες λεμε!!!!μα σε έχουμε ξαναρωτησει???ο άντρας έχει κάνει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly said:

Αγαπεεεεεεεεςςςςς νομίζω καλές fsh 6,9 ε2 36 lh 7,4 tsh 1,44 προλακτίνη 16,2..μήπως η ε 2 είναι χαμηλή;;;;;δεν ξέρω την τύφλα μου δύο τιμές πρόλαβα να μελετήσω. 

Μπράβο Εμιλη είδες όλα καλά τελικά...Μπράβο μπράβο 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Αυτά τα έχω κάνει από τον Μάιο έχω κλείσει ραντεβού  με άλλον γιατρό και θα τα ξακα κανω από την αρχή όλα...

ααα οκ αφου αλλαξες μια χαρα! να πανε ολα καλα!

Just now, Emilly είπε:

Αγαπεεεεεεεεςςςςς νομίζω καλές fsh 6,9 ε2 36 lh 7,4 tsh 1,44 προλακτίνη 16,2..μήπως η ε 2 είναι χαμηλή;;;;;δεν ξέρω την τύφλα μου δύο τιμές πρόλαβα να μελετήσω. 

ειδες τοσο ανχος ουτε 30 να ησουν τοσο καλες ! ολα καλα ειναι νομιζω πρεπει απλως να περιμενεις ειναι θεμα χρονου . κ ενοσχυσε πιο πολυ τον οργανισμο σου με φυσικους τροπους κ του αντρα σου . 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa said:

ααα οκ αφου αλλαξες μια χαρα! να πανε ολα καλα!

Ναι Ναι δεν είχα καλή αντιμετώπιση... Σ ευχαριστώ!!

Just now, *Vasoula said:

Μέχρι 3 εχω παρει μαζεμένα χωρίς μέθη και την παλεψα...θα άντεχα και 4ο....για παραπάνω σου κάνουν ομως μέθη!!!

 

@Ellidr με μεταφορά πιάνεις τα 2500 χιλιάρικα...με 3000.....

Ρεεεεεεεε μόνο το αγχος σε έφαγε!!τέλειες είναι!!!!βάζεις ολες τις 20αρες κάτω!!!!!!

Οπότε Βασούλα το κόστος το συνολικό είναι 2500 με 3000 η είναι αυτά + τα αλλαχού ειπες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αγαπεεεεεεεεςςςςς νομίζω καλές fsh 6,9 ε2 36 lh 7,4 tsh 1,44 προλακτίνη 16,2..μήπως η ε 2 είναι χαμηλή;;;;;δεν ξέρω την τύφλα μου δύο τιμές πρόλαβα να μελετήσω. 

εισαι μια χαρα και εγω τοσο ειχα e2 36 παντως!!fsh 6,5 και lh 11,3...κοντα ειμαστε ..μηπως κανεις πιο μεγαλο κυκλο τωρα εγω φαντάσου τωρα ειδα θετικο 18η οποτε θα κανω 19 ή 20 μαλλον αυριο ομως...ξανα εκανα τεστ και ισως τωρα επεσε ενα τσακ απο αυτο που εχω στη φωτο μου


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

εισαι μια χαρα και εγω τοσο ειχα e2 36 παντως!!fsh 6,5 και lh 11,3...κοντα ειμαστε ..μηπως κανεις πιο μεγαλο κυκλο τωρα εγω φαντάσου τωρα ειδα θετικο 18η οποτε θα κανω 19 ή 20 μαλλον αυριο ομως...ξανα εκανα τεστ και ισως τωρα επεσε ενα τσακ απο αυτο που εχω στη φωτο μου

Αν είχα ίδια με εσένα νιατο χαχαχαχα.δεν μπορώ....

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

εισαι μια χαρα και εγω τοσο ειχα e2 36 παντως!!fsh 6,5 και lh 11,3...κοντα ειμαστε ..μηπως κανεις πιο μεγαλο κυκλο τωρα εγω φαντάσου τωρα ειδα θετικο 18η οποτε θα κανω 19 ή 20 μαλλον αυριο ομως...ξανα εκανα τεστ και ισως τωρα επεσε ενα τσακ απο αυτο που εχω στη φωτο μου

Ας κάνω όσο κύκλο θέλει σ,,ξ κάνω που κάνω...ίσως αραίωση κ κάνω μέρα παρά μέρα μπας κ κάτσει.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...