Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Flolipop είπε:

Ίδια ώρα χθες ήταν αχνότατη και σήμερα είναι πολύ πολύ σκούρα. Είδα στις οδηγίες ότι μπορεί να είναι και σκουροτερη από τη γραμμή ελεγχου...όταν έχει γίνει η ωορρηξία προφανώς αρχίζει πάλι να γίνεται άχνη η γραμμή έτσι;

μετα αφου γινει η ωορρηξια σου θα είναι αχνη η γραμμή πσλι απο σκούρα. έτσι επιβεβαιωνεις οτι εγινε η ωορρηξια σου.

  • Μου αρέσει 3

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Λες;;;;ξέρεις σκέφτομαι κ το άλλο ότι για να μην έπιασα εδώ κ έξι μήνες  αδιακοπου σ,,,ξ μάλλον δεν θα είναι καλά τα αποτελέσματα μας.κ παίζει κ το εξής κάθε τρεις μήνες αλλάζει παρτίδα το σπέρμα κ κάθε τρεις μήνες τα ωάρια κάτι τέτοιο χονδρικά μαλλιών ν δεν συντονιστηκαν κ οι ποιότητες...αχχχ μεγαλώσαμε κ εγώ κ αυτός...κ άντε να τον πείσεις να κόψει κ αυτός το ποτάκι....τώρα που έχει κορονοιο θέλει κάποια βραδιά στο σπίτι..αφού κοιμηθεί ο μικρός να πίνουμε ποτό.εγω αυτό τον μήνα έχω πιει δέκα ποτά σίγουρα...θέλω κ εγκυμοσύνες χαχαχαχα 

Κορίτσι μου καλά έκανες και τις έκανες σήμερα 

Μια χαρά θ είναι μην αγχώνεσαι

@ΒαλεντιναΧ κορίτσι μου πολλά ,πολλά συγχαρητήρια 

Εγώ ήμουν σίγουρη από το πρώτο της home test αλλά καλύτερα να εχεις το πρεντικτορ να θυμάσαι ...

Κορίτσια έκανα σήμερα Τρίτη μέρα περιόδου οιστραδιόλη και βγήκε 57.87

Πώς είναι ;;;

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Flolipop είπε:

Κορίτσια μην στέκεστε σε ποσοστά... είναι πολλοί οι παράγοντες... αυτά τα στατιστικά μόνο άγχος μας επιφορτίζουν ... 

Αγαπη, αμα στεκομουν στα ποσοστα θα ειχα κανει ηδη εξωσωματικη κ πιθανον να ειχα ηδη το πρωτο μου παιδι κ δεν θα παλευα στην ηλικια μου φυσιολογικα δυο χρονια τωρα...

Προφανως κ ειναι πολυπαραγοντικο το θεμα της συλληψης ειτε γινει φυσιολογικα, ειτε επεμβατικα!
Αλλα ειναι αδυνατον να ισχυουν τα ιδια ποσοστα σε μια 27αρα κ σε μια 40αρα... ας ειμαστε ρεαλιστριες.. Η ελπιδα ειναι αυτη που μας εχει στο ροζ συννεφακι κ οχι η λογικη..

Με πολυ αγαπη στα λεω αυτα ετσι, μην με παρεξηγησεις! Εχω τελειωσει μαθηματικο κ η στατιστικη υφισταται σαν επιστημη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Αγαπη, αμα στεκομουν στα ποσοστα θα ειχα κανει ηδη εξωσωματικη κ πιθανον να ειχα ηδη το πρωτο μου παιδι κ δεν θα παλευα στην ηλικια μου φυσιολογικα δυο χρονια τωρα...

Προφανως κ ειναι πολυπαραγοντικο το θεμα της συλληψης ειτε γινει φυσιολογικα, ειτε επεμβατικα!
Αλλα ειναι αδυνατον να ισχυουν τα ιδια ποσοστα σε μια 27αρα κ σε μια 40αρα... ας ειμαστε ρεαλιστριες.. Η ελπιδα ειναι αυτη που μας εχει στο ροζ συννεφακι κ οχι η λογικη..

Με πολυ αγαπη στα λεω αυτα ετσι, μην με παρεξηγησεις! Εχω τελειωσει μαθηματικο κ η στατιστικη υφισταται σαν επιστημη

Πολύ σωστά τα λες και φυσικά δεν σε παρεξηγω. Εύχομαι να πετύχουμε αυτό το 5%! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Marialena86 είπε:

Συγχαρητηρια κορίτσι μου!! Σου ευχομαι μια ομορφη κ ηρεμη εγκυμοσύνη!!❤ Κ Χρόνια Πολλα για την επέτειο σας! Παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι!

 

Just now, Ασία είπε:

Συγχαρητηριαααα!!!τι τέλειο δώρο επετείου!!να ζήσετε μια ζωή μαζί ευτυχισμένοι και να πάνε όλα καλά με το νέο σας μωράκι!!!

Ευχαριστώ κορίτσια μου....αμήν όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Just now, tina79 είπε:

Σε αλλα νεα κορες, με αφορμη το θετικο τεστ που ειδα της Βαλεντινας, συνειδητοποιησα ποσες φορες εχω κανει το συγκεκριμενο τεστ πρωιμης, της συγκεκριμενης μαρκας κ ειδα μετα απο τοσα τεστ πως ειναι το θετικο του...πως ειναι να βγαινει η δευτερη γραμμη.. ειμαι 41 κ δεν εχω δει ποτε στη ζωη μου τεστ θετικο..ουτε ενα..

Απο την αλλη βεβαια κουναω το κεφαλι μου κ λεω συγκεντρωσου κοπελια..ξερει η Παναγιτσα ποτε θα στο δωσει..θα μου το δωσει για να μεινει στην κοιλιτσα μου, γτ αυτη η μελλοντικη κυηση θα ειναι για μενα το κυκνειο ασμα μου!

Μακρυγορησα παλι κ με πιασανε κ τα ζουμια... ρεεεεε μπουζουκια σας λεωωωω!!!! Χχαχχααχαχαχαχχααχ

Θα έρθει για όλες το θετικό να ειστε σίγουρες εσείς βαρατε όλο τον μήνα μεθοδικά θα έρθει σίγουρα κάποια στιγμή το πρωί πριν βγει θετικό το δεύτερο έκανα την προσευχή μου και είπα γεννηθήτω το θέλημα τους το μόνο που θέλω είναι να το κρατήσουμε γερό και υγιές στο τέλος!!!! Και πάντα σας βάζω στις προσευχές μου και όσα κορίτσια το επιθυμούν να έρθει γρήγορα

Just now, Ria_ είπε:

Συγχαρητήρια ,με το καλό κορίτσι ... :) Τελειο το δώρο επετείου το καλύτερο δωρο

Νομίζω θα σοκαριστεί ο άντρας μου χαχαχαχ θα σας πω εντυπώσεις

Just now, Avmar είπε:

@ΒαλεντιναΧ Βαλεντινακι μου συγχαρητηρια!!!!  Και να ζησετε!! Σε περιμενουμε εγω και η @Evouska στις MomS of June 2021... χχχχχ

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου θα έρθω από εκεί μόλις βεβαίωθω ότι όλα πάνε καλά!!!!

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσι μου καλά έκανες και τις έκανες σήμερα 

Μια χαρά θ είναι μην αγχώνεσαι

@ΒαλεντιναΧ κορίτσι μου πολλά ,πολλά συγχαρητήρια 

Εγώ ήμουν σίγουρη από το πρώτο της home test αλλά καλύτερα να εχεις το πρεντικτορ να θυμάσαι ...

Κορίτσια έκανα σήμερα Τρίτη μέρα περιόδου οιστραδιόλη και βγήκε 57.87

Πώς είναι ;;;

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Κορίτσια κάποια στιγμή θα κάνω και ένα ωορρηξίας να δούμε αν τελικά βγαίνουν θετικά και αυτά όταν είσαι έγκυος

Μακρυγορησα παλιιιιι

  • Μου αρέσει 6

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου....αμήν όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Θα έρθει για όλες το θετικό να ειστε σίγουρες εσείς βαρατε όλο τον μήνα μεθοδικά θα έρθει σίγουρα κάποια στιγμή το πρωί πριν βγει θετικό το δεύτερο έκανα την προσευχή μου και είπα γεννηθήτω το θέλημα τους το μόνο που θέλω είναι να το κρατήσουμε γερό και υγιές στο τέλος!!!! Και πάντα σας βάζω στις προσευχές μου και όσα κορίτσια το επιθυμούν να έρθει γρήγορα

Νομίζω θα σοκαριστεί ο άντρας μου χαχαχαχ θα σας πω εντυπώσεις

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου θα έρθω από εκεί μόλις βεβαίωθω ότι όλα πάνε καλά!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Κορίτσια κάποια στιγμή θα κάνω και ένα ωορρηξίας να δούμε αν τελικά βγαίνουν θετικά και αυτά όταν είσαι έγκυος

Μακρυγορησα παλιιιιι

Ναι ναι κάνε σε κάνα δυο μέρες να δούμε 

Καλή ιδέα

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου....αμήν όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Θα έρθει για όλες το θετικό να ειστε σίγουρες εσείς βαρατε όλο τον μήνα μεθοδικά θα έρθει σίγουρα κάποια στιγμή το πρωί πριν βγει θετικό το δεύτερο έκανα την προσευχή μου και είπα γεννηθήτω το θέλημα τους το μόνο που θέλω είναι να το κρατήσουμε γερό και υγιές στο τέλος!!!! Και πάντα σας βάζω στις προσευχές μου και όσα κορίτσια το επιθυμούν να έρθει γρήγορα

Νομίζω θα σοκαριστεί ο άντρας μου χαχαχαχ θα σας πω εντυπώσεις

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου θα έρθω από εκεί μόλις βεβαίωθω ότι όλα πάνε καλά!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Κορίτσια κάποια στιγμή θα κάνω και ένα ωορρηξίας να δούμε αν τελικά βγαίνουν θετικά και αυτά όταν είσαι έγκυος

Μακρυγορησα παλιιιιι

 Αχ θα παθει σοκκκ.. Θα πειιι με τον αερα σε αφησα εγκυο? Χαχχαχαχ δδν θα το περιμενει και αυτο ειναι το πιο ωραιο δωρο.. Θελουμε να μας τα πεις τι θα γινει.. Μην μας ξεχασεις και επισης η ιδεα σου για την ωορρηξία πολυ καλη.. Κανε το να μαςπεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου....αμήν όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Θα έρθει για όλες το θετικό να ειστε σίγουρες εσείς βαρατε όλο τον μήνα μεθοδικά θα έρθει σίγουρα κάποια στιγμή το πρωί πριν βγει θετικό το δεύτερο έκανα την προσευχή μου και είπα γεννηθήτω το θέλημα τους το μόνο που θέλω είναι να το κρατήσουμε γερό και υγιές στο τέλος!!!! Και πάντα σας βάζω στις προσευχές μου και όσα κορίτσια το επιθυμούν να έρθει γρήγορα

Νομίζω θα σοκαριστεί ο άντρας μου χαχαχαχ θα σας πω εντυπώσεις

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου θα έρθω από εκεί μόλις βεβαίωθω ότι όλα πάνε καλά!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Κορίτσια κάποια στιγμή θα κάνω και ένα ωορρηξίας να δούμε αν τελικά βγαίνουν θετικά και αυτά όταν είσαι έγκυος

Μακρυγορησα παλιιιιι

Σε ευχαριστουμε γλυκεια μανουλα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

 

Ευχαριστώ κορίτσια μου....αμήν όλα να πάνε καλά για όλες μας!!!

Θα έρθει για όλες το θετικό να ειστε σίγουρες εσείς βαρατε όλο τον μήνα μεθοδικά θα έρθει σίγουρα κάποια στιγμή το πρωί πριν βγει θετικό το δεύτερο έκανα την προσευχή μου και είπα γεννηθήτω το θέλημα τους το μόνο που θέλω είναι να το κρατήσουμε γερό και υγιές στο τέλος!!!! Και πάντα σας βάζω στις προσευχές μου και όσα κορίτσια το επιθυμούν να έρθει γρήγορα

Νομίζω θα σοκαριστεί ο άντρας μου χαχαχαχ θα σας πω εντυπώσεις

Σας ευχαριστώ κορίτσια μου θα έρθω από εκεί μόλις βεβαίωθω ότι όλα πάνε καλά!!!!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ

Κορίτσια κάποια στιγμή θα κάνω και ένα ωορρηξίας να δούμε αν τελικά βγαίνουν θετικά και αυτά όταν είσαι έγκυος

Μακρυγορησα παλιιιιι

Συγχαρητηρια Κοριτσι μου! τελειο δωρο για την επετειο σας! Τελειομηνη ευχομαι!!!!!!!!!!! ημουν σιγουρη!!!!!
Συγνωμη αλλα σημερα ειναι μια περιεργη μερα κ δεν ειμαι μεσα στο φορουμ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εντάξει κορίτσια είμαι έγκυος βέβαια και αυτό αχνό οπότε και να το βάλω δεν θα φανεί!!! Αν σκουρηνει και άλλο θα προσπαθήσω να το βάλω!!!!

Κοριτσι μου συγχαρητηρια...με το καλο το μωρακι σου...

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Συγχαρητηρια Κοριτσι μου! τελειο δωρο για την επετειο σας! Τελειομηνη ευχομαι!!!!!!!!!!! ημουν σιγουρη!!!!!
Συγνωμη αλλα σημερα ειναι μια περιεργη μερα κ δεν ειμαι μεσα στο φορουμ!

Εισαι καλα συνωνοματη? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσι μου καλά έκανες και τις έκανες σήμερα 

Μια χαρά θ είναι μην αγχώνεσαι

@ΒαλεντιναΧ κορίτσι μου πολλά ,πολλά συγχαρητήρια 

Εγώ ήμουν σίγουρη από το πρώτο της home test αλλά καλύτερα να εχεις το πρεντικτορ να θυμάσαι ...

Κορίτσια έκανα σήμερα Τρίτη μέρα περιόδου οιστραδιόλη και βγήκε 57.87

Πώς είναι ;;;

Ε2 είναι αυτή;;;;εγώ σε τρεις ώρες θα σου πω τα δικά μου..γιατί μόνο αυτή;;;εμένα ο γιατρός μου είπε δεν τον ενδιαφέρει η ε2...εντάξει είναι παλιός ίσως αλλαξαν τα πράγματα ...αχ θα πέσω άσχημα αν είναι σκ',,τα...να σου πω...αν είναι χάλια σημαίνει να μην προσπαθήσω καν αυτό τον μήνα;;κ αν πιάσω εγκυμοσύνη ας πούμε το έμβρυο δεν θα είναι καλό;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ε2 είναι αυτή;;;;εγώ σε τρεις ώρες θα σου πω τα δικά μου..γιατί μόνο αυτή;;;εμένα ο γιατρός μου είπε δεν τον ενδιαφέρει η ε2...εντάξει είναι παλιός ίσως αλλαξαν τα πράγματα ...αχ θα πέσω άσχημα αν είναι σκ',,τα...να σου πω...αν είναι χάλια σημαίνει να μην προσπαθήσω καν αυτό τον μήνα;;κ αν πιάσω εγκυμοσύνη ας πούμε το έμβρυο δεν θα είναι καλό;;;;;;

Χαχαχαχα

Μη λες βλακειουλες 

Θα κάνεις τις προσπάθειες σου κανονικά 

Θέλει συγκεκριμένα μόνο αυτή λόγω των ενέσεων 

Κάτι θα ξέρει 

Πάντως κ εγώ η αλήθεια είναι 

Και το δήλωσα και στον άντρα μου 

Ότι είναι η τελευταία φορά που παίρνω φάρμακα 

Θα πάω για εξωσωματική αλλά με φυσικό 

Θα κάνω υπέρηχο αν έχω ωάρια θα τα μαζεύω κ οπότε θελήσει ο Θεός 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...