Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια κ καλη εβδομαδα!!! Χρονια πολλα στους εορταζοντες σημερα!!

Εχω ερωτηση..αδιαθετησα τη Δευτερα στις 4:00 το μεσημερι, τη μετραω σαν πρωτη μερα περιοδου??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, tina79 said:

Καλημερα κοριτσια κ καλη εβδομαδα!!! Χρονια πολλα στους εορταζοντες σημερα!!

Εχω ερωτηση..αδιαθετησα τη Δευτερα στις 4:00 το μεσημερι, τη μετραω σαν πρωτη μερα περιοδου??

Ναι...κατέβασε και την εφαρμογή στο κινητό σου θα σε βοηθήσει πολύ 

Just now, Emilly said:

Εγώ ωορηξιας δεν παίρνω γιατί θα πάω στον μπάρμπα σε κ λιγες μέρες.και εγκυμοσύνης θα αργήσω να παραγγείλω γιατί αλλιώς θα τα φάω δέκα μέρες πριν την καθυστέρηση.και μετά θα στέλνω τον άλλο φαρμακείο,θα με βάλει πάλι τιμωρία κλπ.

Αν δεν έχεις καθυστέρηση περίμενε κ κάνε με μια μέρα καθυστέρησης.

Όχχχ τι πατήσαμε τώρα....ετοιμαστείτε κορίτσια....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, sofiadu said:

Κοριτσάκια μου μόλις γυρίσαμε από το σκ μας, δε έχω μπει καθόλου φόρουμ! Σήμερα το πρωί είχα ένα θετικό τεστ ωορρηξιας λες κ το έβαψα με μαρκαδόρο, μετά φύγαμε εκκλησία για τη βάφτιση, τραπέζι κ ένα πολύ δύσκολο ταξίδι επιστροφής.τεστ δεύτερο δεν εκανα αλλά επαφή κατάφεραμε!

Πως σας βρίσκω; κάνα νέο ευχάριστο;;; 

Μπράβοοο Σοφίααα έτσι βγάλε μας ασπροπρόσωπες εμάς το τρίο στουντζες!! Εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να είναι το τυχερό σου!!! 

Just now, tina79 said:

Καλημερα κοριτσια κ καλη εβδομαδα!!! Χρονια πολλα στους εορταζοντες σημερα!!

Εχω ερωτηση..αδιαθετησα τη Δευτερα στις 4:00 το μεσημερι, τη μετραω σαν πρωτη μερα περιοδου??

Νομίζω έτσι πάει πρώτη μέρα περιόδου και την επόμενη είναι η πρώτη μέρα κύκλου χμμ σωστά? 

Καλημερα κορίτσια μου και χρόνια πολλά στην Δήμητρα που έχουμε εδώ, και σε όσους έχετε Δημήτρηδες να τους χαίρεστε!! Εδώ σε μας όλη η πόλη γιορτάζει χεχε εκτός απ τον μπαμπά μου!! 

Εμένα δεν ήρθε τελικά η περίοδος, νόμιζα θα ρχοταν χτες έτσι πως ένιωθα αλλά περιμένω σίγουρα κοίτα να δεις που νόμιζα έχασα την ωορηξια κ αυτή θα πήγε κ θα γίνε αργά κ δεν θα δωσα σημασία πιιιφφφ

10 hours ago, ΒαλεντιναΧ said:

Εύχομαι να σου δείξει θετικό!!!! Να πάει καλά η εβδομάδα

Βαλεντίνα έκανες τεστακι ωορηξιας να δούμε αν βγαίνει θετικό? 

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου.. έχεις ακόμα μέρες από όσο θυμάμαι. Έχεις κανένα σύμπτωμα;;;

Ναι, 29 ή 30 περιμενω. Δεν εχω συμπτωματα, μονο πού και πού τα γνωστα πονακια περιοδου. Τωρα πια αν δεν ερθει μεχρι 1/11 θα ξανακανω ενα. Σε ευχαριστω πολυ!Ευχομαι να εισαι εσυ η τυχερη!!

Just now, TATAKI είπε:

Καλημέρα. Μην απογοητευσαι καλε απο τωρα. Εχεις 4 μερες ακομα αν θυμαμαι καλα.. οσο δεν ερχεται ειμαστε αισιοδοξες

Εχετε δικιο ολες, αλλα επειδη στη μονη εγκυμοσυνη που πηγε καλα, το θετικο φανηκε απο νωρις, μου εχει κολλησει οτι το καλο πραγμα φαινεται απο νωρις νωρις!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tina79 είπε:

Καλημερα κοριτσια κ καλη εβδομαδα!!! Χρονια πολλα στους εορταζοντες σημερα!!

Εχω ερωτηση..αδιαθετησα τη Δευτερα στις 4:00 το μεσημερι, τη μετραω σαν πρωτη μερα περιοδου??

Καλημέρα τίνα.ναι πρωτη μέρα ήταν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!! Καλή εβδομάδα με πολλά θετικά τεστ εύχομαι...

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα!!!

καλημέρα!!ναι @ΒαλεντιναΧ κανε τεστ ωορρηξιας να δουμε αν θα βγει θετικό !να ξέρουμε κ εμεις οι επόμενες!!!χαχαχαχα 

χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!

  • Μου αρέσει 3

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Ναι, 29 ή 30 περιμενω. Δεν εχω συμπτωματα, μονο πού και πού τα γνωστα πονακια περιοδου. Τωρα πια αν δεν ερθει μεχρι 1/11 θα ξανακανω ενα. Σε ευχαριστω πολυ!Ευχομαι να εισαι εσυ η τυχερη!!

Εχετε δικιο ολες, αλλα επειδη στη μονη εγκυμοσυνη που πηγε καλα, το θετικο φανηκε απο νωρις, μου εχει κολλησει οτι το καλο πραγμα φαινεται απο νωρις νωρις!!!

Σε ευχαριστώ πολύ. Πάντως από ότι ξέρω κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Δεν έχει σημασία πως έγινε την πρώτη φορά. Άλλωστε έχουμε ακούσει διάφορες περιπτώσεις που ουτε καν έχουν συμπτώματα κ είναι και άλλες όπως εμάς που μέχρι κ πόνους γέννας αισθανόμαστε κ δεν είμαστε. Χαχαχα.. εγώ έχω διάφορα συμπτώματα αλλά δεν πολύ δινω σημασία. Πρησμένα κ τα δύο στήθη κ πόνο αυτή τη φορά κ στα δύο.. άσπρα υγρά 3 μέρες κ σήμερα λίγο πιο διάφανα στο εσώρουχο.. η κοιλιά μην πω πως είναι άστα.. αλλά δεν ενθουσιάζομαι γτ προέχει το αποτέλεσμα της εξέτασης του άντρα μου... Αν όλα πάνε καλά Τετάρτη Πέμπτη κάνω τεστ..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

καλημέρα!!ναι @ΒαλεντιναΧ κανε τεστ ωορρηξιας να δουμε αν θα βγει θετικό !να ξέρουμε κ εμεις οι επόμενες!!!χαχαχαχα 

Και εγώ αυτό σκεφτόμουν να της πω έχω μείνει με την απορία 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, SerafinaPekala είπε:

Μου ηρθε σήμερα περίοδος, η ρου@@να η εφαρμογή ακριβώς μέσα έπεσε, χάθηκε ο κόσμος να έχει ακρίβεια και στην ωορηξια να μην παιδευομαστε? Εντωμεταξύ μου ήρθε ιδέα και την κατοχυρώνω εδώ μπορεί να γίνω ο επόμενος Μπιλ Γκειτς, έχω δει σε τουρίστες έχουν ένα πράματακι καρφωμένο στο σώμα τους σαν τσιπάκι στρογγυλό είναι για τον διαβήτη παιρνει αυτόματα μετρήσεις του αίματος και τις βλέπουν σε εφαρμογή ετσι τους ειδοποιεί αν έχουν ανεβασμένο ζάχαρο κλπ. Θα αρχίσει κ εδώ σιγά σιγά να γίνετε γνωστό. Λοιπόν ένα τέτοιο θα φτιάξω για να μας ειδοποιεί για ωορηξια, τσουπ ληψουλα αίματακι τσουπ ειδοποίηση. Ποια Windows χρυση θα με κάνουν οι γυναίκες όλου του κόσμου, ποιο σημαντική δεν είναι η σύλληψη? Αχαχχαχα τι λεεεωωω θεέ μου, οι σκέψεις μιας τρελής. Η τρέλα δεν πάει στα βουνά, έρχεται με τις ορμόνες.... 

Θα μας τρελάνεις εσύ;;;;χαχαχαχα.τι εννοούσες μου ήρθε περίοδος ;;;;την νιώθω να ερχεται;;;;μπρε....εδώ εμείς αίμα βλέπουμε κ λέμε κάτσε θα δούμε έχει ο Θεός μπορεί να είναι άλλο......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια..Εγώ λέω από σήμερα να αρχίσουμε τη προσπαθεια μέρα παρά μέρα το θέμα είναι να ακολουθήσει και ο άντρας μου, μη μου κάνει το ζορικο του φαίνεται κάπως να το πάμε με πρόγραμμα..Είμαι 11 μέρα τ κύκλου και λέω μέχρι την 21 να τ πάμε γιατί νομίζω το προηγούμενο μήνα τελικά ότι 21 έκανα ωορρηξία 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ. Πάντως από ότι ξέρω κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Δεν έχει σημασία πως έγινε την πρώτη φορά. Άλλωστε έχουμε ακούσει διάφορες περιπτώσεις που ουτε καν έχουν συμπτώματα κ είναι και άλλες όπως εμάς που μέχρι κ πόνους γέννας αισθανόμαστε κ δεν είμαστε. Χαχαχα.. εγώ έχω διάφορα συμπτώματα αλλά δεν πολύ δινω σημασία. Πρησμένα κ τα δύο στήθη κ πόνο αυτή τη φορά κ στα δύο.. άσπρα υγρά 3 μέρες κ σήμερα λίγο πιο διάφανα στο εσώρουχο.. η κοιλιά μην πω πως είναι άστα.. αλλά δεν ενθουσιάζομαι γτ προέχει το αποτέλεσμα της εξέτασης του άντρα μου... Αν όλα πάνε καλά Τετάρτη Πέμπτη κάνω τεστ..

Μακαρι να πανε ολα κατ'ευχην!!Και εμενα η κοιλια ειναι πρησμενη. Να φανταστεις ειχα παρει ενα παντελονι καινουριο που μου αρεσε πολυ να φορεσω χθες σε μια γιορτη και πηγα να το βαλω και εφαγα ακυρο... αλλα οντως δεν μπορεις να εισαι σιγουρη γιατι τα συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσυνης ειναι πανομοιοτυπα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ said:

Καλημέρα κορίτσια..Εγώ λέω από σήμερα να αρχίσουμε τη προσπαθεια μέρα παρά μέρα το θέμα είναι να ακολουθήσει και ο άντρας μου, μη μου κάνει το ζορικο του φαίνεται κάπως να το πάμε με πρόγραμμα..Είμαι 11 μέρα τ κύκλου και λέω μέχρι την 21 να τ πάμε γιατί νομίζω το προηγούμενο μήνα τελικά ότι 21 έκανα ωορρηξία 

Μια χαρά μέρα πάρα μέρα  και οταν βρεις την ωορρηξία να κάνεις κάθε μερα

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Μπράβοοο Σοφίααα έτσι βγάλε μας ασπροπρόσωπες εμάς το τρίο στουντζες!! Εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να είναι το τυχερό σου!!! 

Νομίζω έτσι πάει πρώτη μέρα περιόδου και την επόμενη είναι η πρώτη μέρα κύκλου χμμ σωστά? 

Καλημερα κορίτσια μου και χρόνια πολλά στην Δήμητρα που έχουμε εδώ, και σε όσους έχετε Δημήτρηδες να τους χαίρεστε!! Εδώ σε μας όλη η πόλη γιορτάζει χεχε εκτός απ τον μπαμπά μου!! 

Εμένα δεν ήρθε τελικά η περίοδος, νόμιζα θα ρχοταν χτες έτσι πως ένιωθα αλλά περιμένω σίγουρα κοίτα να δεις που νόμιζα έχασα την ωορηξια κ αυτή θα πήγε κ θα γίνε αργά κ δεν θα δωσα σημασία πιιιφφφ

Βαλεντίνα έκανες τεστακι ωορηξιας να δούμε αν βγαίνει θετικό? 

 

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημέρα!!ναι @ΒαλεντιναΧ κανε τεστ ωορρηξιας να δουμε αν θα βγει θετικό !να ξέρουμε κ εμεις οι επόμενες!!!χαχαχαχα 

χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!

 

Just now, Τονιαα είπε:

Και εγώ αυτό σκεφτόμουν να της πω έχω μείνει με την απορία 

Έβαλα φοτο το τεστ ωορρηξίας δεν το άφησα καθόλου στα 5δευτερα έβγαλε αυτό!!!! Άρα ισχυει

  • Μου αρέσει 10

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...