Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα και από εμένα! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!! Να χαίρεστε όποιον έχετε! 

Εγώ δεν κατάλαβα ωορρηξία σ' αυτόν τον κύκλο, οπότε δεν έχω ιδέα αν πέτυχα τις γόνιμες μέρες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ αύριο το πρωί πάω για υπέρηχο 

Ευχηθειτε μου καλή επιτυχία

καλη επιτυχια με ένα πολύ καλό ενδομήτριο εύχομαι!!!

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Όχι για χοριακη δεν πήγα Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο και βλέπουμε!!!

Εύχομαι οι επόμενες να είστε εσείς!!!!

σε ευχαριστούμε πολυ κοριτσι μου!!

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra94 said:

Καλημέρα και από εμένα! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!! Να χαίρεστε όποιον έχετε! 

Εγώ δεν κατάλαβα ωορρηξία σ' αυτόν τον κύκλο, οπότε δεν έχω ιδέα αν πέτυχα τις γόνιμες μέρες.

Χρονια Πολλα να εισαι παντα γερη και να εχεις καθε ευτυχια βρε κουκλα. Συντομα με το μωρακι σου.. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra94 είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!! Να χαίρεστε όποιον έχετε! 

Εγώ δεν κατάλαβα ωορρηξία σ' αυτόν τον κύκλο, οπότε δεν έχω ιδέα αν πέτυχα τις γόνιμες μέρες.

Χρόνια πολλά κορίτσι μου τα καλύτερα σου εύχομαι 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Dimitra94 είπε:

Καλημέρα και από εμένα! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!! Να χαίρεστε όποιον έχετε! 

Εγώ δεν κατάλαβα ωορρηξία σ' αυτόν τον κύκλο, οπότε δεν έχω ιδέα αν πέτυχα τις γόνιμες μέρες.

Χρόνια πολλά ότι επιθυμείς κορίτσι μου..αυτό με την ωορηξια που δεν την καταλαβαίνουμε μεγάλος μπελάς...γιατί μετά λες δεν ξέρω πότε έχω καθυστέρηση...ποτέ να ψάχτω κλπ..

Just now, Ellidr είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια 

Και χρόνια πολλά στις εορταζουσες 

Και να χαίρεστε οποίους έχετε

Καλή επιτυχία ρε φίλη...εύχομαι μαζί με τις δύο εξάδες αβγά που βγάζεις κ ένα χοντρό ενδομήτριο να το τελειώνεις αυτό τον μήνα.

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Χρόνια πολλά ότι επιθυμείς κορίτσι μου..αυτό με την ωορηξια που δεν την καταλαβαίνουμε μεγάλος μπελάς...γιατί μετά λες δεν ξέρω πότε έχω καθυστέρηση...ποτέ να ψάχτω κλπ..

Καλή επιτυχία ρε φίλη...εύχομαι μαζί με τις δύο εξάδες αβγά που βγάζεις κ ένα χοντρό ενδομήτριο να το τελειώνεις αυτό τον μήνα.

Αύριο θα έχουμε μια πρώτη άποψη 

Ενώ μεταξύ δε ξέρω 

Με τις ενέσεις μήπως κανείς πιο γρήγορα ωορρηξία ;;;

Γιατί θέλει να με δει 7 μέρα του κύκλου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αύριο θα έχουμε μια πρώτη άποψη 

Ενώ μεταξύ δε ξέρω 

Με τις ενέσεις μήπως κανείς πιο γρήγορα ωορρηξία ;;;

Γιατί θέλει να με δει 7 μέρα του κύκλου;

Μηπως γτ στην αρχες του κυκλου, αναλογα το ποτε κανει η καθεμια ωορηξια, αρχιζουν να σχηματιζονται τα ωοθηλακια?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αύριο θα έχουμε μια πρώτη άποψη 

Ενώ μεταξύ δε ξέρω 

Με τις ενέσεις μήπως κανείς πιο γρήγορα ωορρηξία ;;;

Γιατί θέλει να με δει 7 μέρα του κύκλου;

Εύχομαι να πάνε ολα καλά και να είναι ο τυχερός σου μήνας!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια κοιτάξτε να δείτε τώρα τι έπαθα. Πήγα για ψώνια κάτω (χριστουγεννιάτικα συμπληρώματα) κ ένιωθα κάπως περίεργα από κάτω.. πάω να κάτσω σε μια καρέκλα που μου άρεσε να δω πως ήταν κ δεν ένιωθα άνετα κ τώρα που γύρισα έχω ελαφριά τσιμπήματα από κάτω.. ωω θεέ να με ταράξει θέλει πάλι.. προσπαθώ να κάτσω στα αυγά μου κ να ξεχνιέμαι αλλά δεν με αφήνει...

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama said:

Κορίτσια κοιτάξτε να δείτε τώρα τι έπαθα. Πήγα για ψώνια κάτω (χριστουγεννιάτικα συμπληρώματα) κ ένιωθα κάπως περίεργα από κάτω.. πάω να κάτσω σε μια καρέκλα που μου άρεσε να δω πως ήταν κ δεν ένιωθα άνετα κ τώρα που γύρισα έχω ελαφριά τσιμπήματα από κάτω.. ωω θεέ να με ταράξει θέλει πάλι.. προσπαθώ να κάτσω στα αυγά μου κ να ξεχνιέμαι αλλά δεν με αφήνει...

Ποτε ΔΕΝ περιμενεις; 

Link to comment
Share on other sites

Θετικα τα βλεπω τα συμπτωματα σου. Κατα την γνωμη μου ασε μερικες μερες να περασουν και κανε το τεστακι σου. Εγω οταν κανω τεστ νωρις απογοητευομαι, μετα ανυπομονω να αδιαθετησω να ξεκινησει νεος κυκλος νεες προσπαθειες και γενικα ο χρονος δεν περναει και χαλιεμαι πολυ...σου λεω αυτα αλλα εγω δεν ξερω αν θα κανω τεστ νωριτερα...δεν εγγυομαι τιποτα χαχαχα...μπορει να λυγισω παλι...

Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Θετικα τα βλεπω τα συμπτωματα σου. Κατα την γνωμη μου ασε μερικες μερες να περασουν και κανε το τεστακι σου. Εγω οταν κανω τεστ νωρις απογοητευομαι, μετα ανυπομονω να αδιαθετησω να ξεκινησει νεος κυκλος νεες προσπαθειες και γενικα ο χρονος δεν περναει και χαλιεμαι πολυ...σου λεω αυτα αλλα εγω δεν ξερω αν θα κανω τεστ νωριτερα...δεν εγγυομαι τιποτα χαχαχα...μπορει να λυγισω παλι...

Ούτως η άλλως είχα πει πως ότι κ να γίνει πρώτα θα περιμένω τα αποτελέσματα από το σπερμοδιαγραμμα αύριο κ μετά θα έκανα η τέταρτη πρωί η πέμπτη... Γτ αν δεν βγουν τα αποτελέσματα καλά τότε απλά κάνω σενάρια κ δεν υπάρχει λόγος να έχω ελπίδες τουλάχιστον αυτό το μήνα!! Μακάρι να είναι όλα καλά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...