Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Κορίτσια διάβασα πριν λίγο για μια γυναίκα που απέβαλε στην τουαλέτα και δεν ήξερε ότι ήταν 6 μηνών έγκυος.... ΓΊΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ;

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

 

 

Έβαλα φοτο το τεστ ωορρηξίας δεν το άφησα καθόλου στα 5δευτερα έβγαλε αυτό!!!! Άρα ισχυει

Οπότε Ναι ισχύει...σε λίγο θα δεις θα έχουν το ίδιο χρώμα και οι δύο γραμμές...όποτε εάν δεν έχουμε εγκυμοσυνης θα κάνουμε ωορρηξίας...χα χα χα χα 

Σ ευχαριστούμε Βαλεντινα :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τονιαα είπε:

Κορίτσια διάβασα πριν λίγο για μια γυναίκα που απέβαλε στην τουαλέτα και δεν ήξερε ότι ήταν 6 μηνών έγκυος.... ΓΊΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ;

Οπότε Ναι ισχύει...σε λίγο θα δεις θα έχουν το ίδιο χρώμα και οι δύο γραμμές...όποτε εάν δεν έχουμε εγκυμοσυνης θα κάνουμε ωορρηξίας...χα χα χα χα 

Σ ευχαριστούμε Βαλεντινα :x

Τίποτα κορίτσι μου εύχομαι σύντομα σε όλες δύο γραμμές στης εγκυμοσύνης το τεστ...

Όντως έγιναν ίδιο χρωμα

  • Μου αρέσει 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Μια χαρά μέρα πάρα μέρα  και οταν βρεις την ωορρηξία να κάνεις κάθε μερα

Δε κάνω τεστ ωορρηξίας ακόμα οπότε πάω λίγο στα τυφλά , είπα αρχή είναι ακόμα να το πάω λίγο πιο ας τ πούμε χαλαρά... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τονιαα είπε:

Κορίτσια διάβασα πριν λίγο για μια γυναίκα που απέβαλε στην τουαλέτα και δεν ήξερε ότι ήταν 6 μηνών έγκυος.... ΓΊΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ;

Οπότε Ναι ισχύει...σε λίγο θα δεις θα έχουν το ίδιο χρώμα και οι δύο γραμμές...όποτε εάν δεν έχουμε εγκυμοσυνης θα κάνουμε ωορρηξίας...χα χα χα χα 

Σ ευχαριστούμε Βαλεντινα :x

Γίνεται αλλά σπάνια..συνήθως κοπέλες παχύσαρκες δεν καταλαβαίνουν την διαφορά στην κοιλιά.κ συνδυαστικά είτε επειδή έχουν παράλληλα περίοδο είτε επειδή έχουν γενικά άστατο κύκλο με αμμηνοροιες κλπ...αλλά εντάξει....σπάνια. ...το να το αποβάλλεις κιόλας...μην τα βλέπεις καθόλου αυτά.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Θα μας τρελάνεις εσύ;;;;χαχαχαχα.τι εννοούσες μου ήρθε περίοδος ;;;;την νιώθω να ερχεται;;;;μπρε....εδώ εμείς αίμα βλέπουμε κ λέμε κάτσε θα δούμε έχει ο Θεός μπορεί να είναι άλλο......

Μα δεν έχω ελπίδα άφησα όχι ωορηξια να πάει χαμένη, σχεδόν τον μήνα ολόκληρο άστα κλαυτα!! Απλά έτσι να με τυραννισει και να αργήσει πάλι... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Τίποτα κορίτσι μου εύχομαι σύντομα σε όλες δύο γραμμές στης εγκυμοσύνης το τεστ...

Όντως έγιναν ίδιο χρωμα

Αχχχ....αχχχ......έλιωσα τώρα με αυτό που μού είπες....να σε καλά....με το καλό να έρθει το μωράκι σου....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Μα δεν έχω ελπίδα άφησα όχι ωορηξια να πάει χαμένη, σχεδόν τον μήνα ολόκληρο άστα κλαυτα!! Απλά έτσι να με τυραννισει και να αργήσει πάλι... 

Μάλιστα.....δηλαδή δεν είδες αίμα...δεν είχες επαφές;;;;νιώθεις ότι έρχεται...και περιμένεις κ βλέπεις...μακάρι να είσαι τυχερή κ σου φτάνει κ μια επαφή.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

 

 

Έβαλα φοτο το τεστ ωορρηξίας δεν το άφησα καθόλου στα 5δευτερα έβγαλε αυτό!!!! Άρα ισχυει

ωωω τελεια!!!μια χαρά, ετσι για να ξέρουμε!!!χαχαχαχα.εκανες χοριακη?για υπέρηχο ποτε θα πας?

Just now, Τονιαα είπε:

Κορίτσια διάβασα πριν λίγο για μια γυναίκα που απέβαλε στην τουαλέτα και δεν ήξερε ότι ήταν 6 μηνών έγκυος.... ΓΊΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ;

Οπότε Ναι ισχύει...σε λίγο θα δεις θα έχουν το ίδιο χρώμα και οι δύο γραμμές...όποτε εάν δεν έχουμε εγκυμοσυνης θα κάνουμε ωορρηξίας...χα χα χα χα 

Σ ευχαριστούμε Βαλεντινα :x

προφανώς γινεται ,απλα δεν ξερω περιοδο ειχε?γιατί μόνο έτσι δεν θα της πηγε στο μυαλό για εγκυμοσύνη. 

 

  • Λυπημένη/-ος 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ωωω τελεια!!!μια χαρά, ετσι για να ξέρουμε!!!χαχαχαχα.εκανες χοριακη?για υπέρηχο ποτε θα πας?

προφανώς γινεται ,απλα δεν ξερω περιοδο ειχε?γιατί μόνο έτσι δεν θα της πηγε στο μυαλό για εγκυμοσύνη. 

 

Εγώ αύριο το πρωί πάω για υπέρηχο 

Ευχηθειτε μου καλή επιτυχία

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ αύριο το πρωί πάω για υπέρηχο 

Ευχηθειτε μου καλή επιτυχία

Καλη επιτυχια να εχεις ρε αγαπη!! Σου ειπε τι θα κανετε για να παχυνεται το ενδομητριο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr said:

Εγώ αύριο το πρωί πάω για υπέρηχο 

Ευχηθειτε μου καλή επιτυχία

Καλή επιτυχία να έχεις. Σου εύχομαι μέσα απο την ψυχή μου αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Καλη επιτυχια να εχεις ρε αγαπη!! Σου ειπε τι θα κανετε για να παχυνεται το ενδομητριο?

Κάτσε να δούμε μπορεί αυτό τον μήνα να είναι παχύ 

Να μου κάνει την χάρη

Αλλιώς μάλλον σικλακουρ

Δε νομίζω να γίνεται κάτι άλλο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κάτσε να δούμε μπορεί αυτό τον μήνα να είναι παχύ 

Να μου κάνει την χάρη

Αλλιώς μάλλον σικλακουρ

Δε νομίζω να γίνεται κάτι άλλο

Καλη επιτυχία κοριτσι μου.. Σου ευχομαι ολα τα καλα που ονειρευεσαι να γινουν πραγματικότητα αυτον τον μηνα.. ❤️Ολα να πανε κατευχην

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ωωω τελεια!!!μια χαρά, ετσι για να ξέρουμε!!!χαχαχαχα.εκανες χοριακη?για υπέρηχο ποτε θα πας?

προφανώς γινεται ,απλα δεν ξερω περιοδο ειχε?γιατί μόνο έτσι δεν θα της πηγε στο μυαλό για εγκυμοσύνη. 

 

Όχι για χοριακη δεν πήγα Δευτέρα θα πάω για υπέρηχο και βλέπουμε!!!

Εύχομαι οι επόμενες να είστε εσείς!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...