Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Κορίτσια εδώ είμαι και σας διαβαζω!!!! Δεν γράφω όλο λέω να γράψω και όλη μέρα με την μικρή ξεχνιέμαι....εύχομαι θετικά σε όλες να πάρετε το ομορφότερο δώρο Χριστουγέννων.... 

  • Μου αρέσει 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Εντάξει μην αγχώνεσαι καθόλου έχεις δύο μέρες μπροστά σου κ μετά το ξαναβλεπεις αν δεν έρθει...κανονικά ένα μεγάλο ποσοστό δύο μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο με ουρά πρωινά θα έδειχνε...εγώ με τα οικεία προς εμένα αρνητικά τεστ απλά προετοιμάζομαι να υποδεχτώ όμορφα την περίοδο...αλλά καμιά φορά έχουν γίνει κ λάθη.

Πότε (δεν) την περιμένεις ? Μην απογοητεύεσε! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Ελάτε κοριτσάκια τώρα να σας πω κάποιες εμπειρίες μου για να μην πιστεύετε γυναίκες που παίνευοντσι ότι έπιασαν με τον αέρα κ πέφτει κ το ηθικό σας( δε λέω θα υπάρχει κ αυτό)..η μία γνωστή μου πήγαμε μαζί γιατρό όπου της διέγνωσε βάσει ορμονικών στα 39 προπερσυ κλιμακτηριο.εεεε κάνουμε κ παρέα κ αρχίζει να μου λέει τώρα χαλάρωσε ο άλλος κ κάνουμε ελεύθερα...κάθε μήνα να μου λέει έχω αυτό μπας κ είμαι έγκυος;;;;( Έχω αναφέρει για αυτή την κοπέλα απλά χονδρικά είχα πει τον ένα μήνα της διέγνωσαν κλιμακτηριο κ τον άλλο μήνα ήταν έγκυος...υπερβολή για να δώσω έμφαση) εεε μετά τέσσερις μήνες έπιασε...ξέχασε τι πρήξιμο κάθε μήνα έτρωγα όσο αυτή την έριχνε ο δικός της στόκους κ μου λέει...πωπω ρε συ με μια επαφή...η συνυφαδα μου κ αυτή είχε ξεχάσει ότι μου έλεγε επί δύο χρόνια ότι την πλάκωνε ο κουνιάδος να πιάσουνε κ τελικά δύο χρόνια μετά,,,κ σε κάποια φάση φέτος για να το παίξει κάποια σε συζήτηση για την κατάντια μου με τις αποβολές μου λέει αχ εγώ δεν το προγραμμάτισαν καθόλου έτσι ήρθε...έχω κ αλλά...έλεος ...γελοίο τόσο γελοίο από όσα ακούτε από ξιπαδμενο κόσμο τα μισά πιστέψτε...κ εγώ έμεινα σε τέσσερις δύο στον δεύτερο μήνα καμία τρίτο μια όγδοο.αλλα εμένα μη με βλέπετε καθόλου...μιλάμε για πολυυυυ σ,,ξ ....δεν χάθηκε μέρα στην συζηγικη ζωή μας χαχαχαχαχαχα.φουλ προσπάθεια κ να θέλει το σπέρμα να αυτοκτονήσει δεν το αφήνουμε.

Συγνώμη για το κατέβατο διαβάστε το όμως.γιατι δεν μπορώ τις βλακείες.

Δεν καταλαβαινω γιατι καποιος να παινευτει για τη συλληψη... Δεν ειναι καποιο επιτευγμα που στηριζεται στην ικανοτητα κ το ταλεντο... Τι να πω...

Η αληθεια ειναι πως μια επαφη μπορει να φερει τη γονιμοποιηση αν συντρεξουν 100 αλλοι παραγοντες. Αλλα επειδη αυτο ειναι σπανιο, κανουμε περισσοτερες επαφες για να αυξησουμε τις πιθανοτητες! Στατιστικο και τυχαιο ειναι το θεμα εφοσον δεν υπαρχουν παθολογικα θεματα στο ζευγαρι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ελάτε κοριτσάκια τώρα να σας πω κάποιες εμπειρίες μου για να μην πιστεύετε γυναίκες που παίνευοντσι ότι έπιασαν με τον αέρα κ πέφτει κ το ηθικό σας( δε λέω θα υπάρχει κ αυτό)..η μία γνωστή μου πήγαμε μαζί γιατρό όπου της διέγνωσε βάσει ορμονικών στα 39 προπερσυ κλιμακτηριο.εεεε κάνουμε κ παρέα κ αρχίζει να μου λέει τώρα χαλάρωσε ο άλλος κ κάνουμε ελεύθερα...κάθε μήνα να μου λέει έχω αυτό μπας κ είμαι έγκυος;;;;( Έχω αναφέρει για αυτή την κοπέλα απλά χονδρικά είχα πει τον ένα μήνα της διέγνωσαν κλιμακτηριο κ τον άλλο μήνα ήταν έγκυος...υπερβολή για να δώσω έμφαση) εεε μετά τέσσερις μήνες έπιασε...ξέχασε τι πρήξιμο κάθε μήνα έτρωγα όσο αυτή την έριχνε ο δικός της στόκους κ μου λέει...πωπω ρε συ με μια επαφή...η συνυφαδα μου κ αυτή είχε ξεχάσει ότι μου έλεγε επί δύο χρόνια ότι την πλάκωνε ο κουνιάδος να πιάσουνε κ τελικά δύο χρόνια μετά,,,κ σε κάποια φάση φέτος για να το παίξει κάποια σε συζήτηση για την κατάντια μου με τις αποβολές μου λέει αχ εγώ δεν το προγραμμάτισαν καθόλου έτσι ήρθε...έχω κ αλλά...έλεος ...γελοίο τόσο γελοίο από όσα ακούτε από ξιπαδμενο κόσμο τα μισά πιστέψτε...κ εγώ έμεινα σε τέσσερις δύο στον δεύτερο μήνα καμία τρίτο μια όγδοο.αλλα εμένα μη με βλέπετε καθόλου...μιλάμε για πολυυυυ σ,,ξ ....δεν χάθηκε μέρα στην συζηγικη ζωή μας χαχαχαχαχαχα.φουλ προσπάθεια κ να θέλει το σπέρμα να αυτοκτονήσει δεν το αφήνουμε.

 

 

 

 

Συγνώμη για το κατέβατο διαβάστε το όμως.γιατι δεν μπορώ τις βλακείες.

Ισχυει οτι πολλες λενε αρλουμπες.. Και εγω δεν πιστευω πολλες που λενε πολλα.. Ειναι ασχημο να λες ομως ετσι ψέματα για κατι τοσο ευαισθητο.. Και γιατι να καμαρωνεις επισης ποσο γρηγορα επιασες μπροστα σε αλλες κοπελες.. Που ξερεις αν τις πληγωνεις η οχι.. Αυτα ειναι προσωπικα δεδομενα.. Ειτε έκανες μια φορα σεξ ειτε εκανες 100.. Σημασια εχει το αποτελεσμα.. Και το τι περνας για να φτασεις στο αποτελεσμα αυτο.. Και καλυτερα να μην ανοιγουμε το στομα μας.. Εγω πριν καν προσπαθήσω για παιδί ποτε δεν ρωτησα κοπέλα για παιδια και τετοια γιατι εχω ακουσει πολλες ιστοριες.. Και δεν θελω να πληγώνω αθελα μου.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mammylicious είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! Έχω άλλα δύο παιδάκια.. 8 και 3 χρονών.. 

Ουσιαστικά έχω 3 συμπτώματα.. το στήθος μου έχει πριστεί και έχει γίνει ελάχιστα σκούρο γύρω από τη θυλή.. το πρόσεξα στον καθρέφτη εχθές και εξεπλάγην να είμαι ειλικρινής.. Υπνηλία φοβερή 9-10 κοιμάμαι αλλά και πάλι λέω οκ μήπως επειδή όντως κουράζομαι! (σπουδάζω-εργάζομαι και τα παιδιά) Αλλά δεν κοιμάμαι τόσο νωρίς για να τα προλάβω όλα.. τις τελευταίες μέρες απλά δεν αντέχω περισσότερο.. Και το τρίτο είναι ότι εκεί που εγώ δεν έτρωγα πρωινό, τις τελευταίες μέρες αν δεν φάω με πονάει το στομάχι σε σημείο αναγούλας και νοιώθω ότι αν δεν φάω κάτι εκείνη τη στιγμή θα πέσω κάτω από την πείνα.. 

Όλα αυτά μπορούν να ερμηνευθούν και διαφορετικά.. Δεν δείχνουν απαραίτητα εγκυμοσύνη.. Γι αυτό και με έχει φάει η περιέργια.. Έχω κάνει γενικές αναλύσεις πριν 2-3 εβδομάδες πάντως και όλα ήταν καλά..

Νομίζω η αλως της θηλής δεν αλλάζει τόσο νωρίς χρώμα.η λιγούρα συμβαίνει κ πριν την περίοδο κ η υπνηλία πάρα πολλές φορές να ξέρεις αφού ανεβαίνει η προγεστερόνη κ είναι η ορμόνη που είναι υπεύθυνη για τα ίδια συμπτώματα είτε είσαι είτε όχι έγκυος...φαντάσου εμένα αυτή την φορά μέχρι αδρανοποίησης το έντερο μου από χθες το οποίο συμβαίνει σε εγκυμοσύνη αλλά δυστυχώς το έπαθα κ πριν την περίοδο.κ εγώ περιμένω σε λίγες μέρες κ είμαι κ εγώ φουλ συμπτώματα.θα γράψω λίστα το είπα για να βγάζουμε άκρη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofiamar93 είπε:

Μα τι ταλαιπωρία. Μονη η Ελλάδα και η Κύπρος ειναι τοσο πισω στην εκπαίδευση.. Στο εξωτερικο τα παιδια ειναι τοσο εξοικειωμένα με την τεχνολογία απο το σχολειο που τωρα που κανουν διαδικτυακα δεν τους ηρθε βομβα ξαφνικα να μαθουν  αυτο τον νεο τροπο εκμαθησης.. Τραγικα πραγματα ζουμε.. Ελπιζω συντομα να περασει αυτο το κακο

Και εννοειται οχι μονο για τους μαθητες βομβα.. Αλλα και για τους εκπαιδευτικούς και για τους γονεις ταυτοχρονα

Ζουζουνα πως εισαι? Πως παει η εγκυμοσυνη? Εισαι καλα? 

Μια με το ζορι? Να τον βαζεις κατω με το ζορι χαχχαχα.. Αυτο θελει πολυ τυχη.. Δεν λεω.. Συμβαινει.. Η ξαδερφη μου και η νυφη μας φετος και οι δυο με μια μονο επαφη εμειναν εγκυες.. Αλλα ειναι να κατσει σωστο timing.. 

δόξα το θεό πολυ καλα,εχω τα πρωινα αναγούλες κ τάση για εμετο χωρις να κανω ακομα,και το απογευμα προς βραδυ το ιδιο ...ζαλαδες ακομα έντονες που κ που, πονακια οχι ιδιαίτερα αλλα προσέχω πολυ!κλωσαω τα αυγά μου προς το παρον ,μεχρι να παω στην γιατρό την αλλη βδομαδα. 

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια κατι ξεμπαρκο.. Θελω να κανω ερωτηση για συμπτωμα.. Ειμαι στημ 18η μερα του κυκλου.. Εχθες 17η μερα του κυκλουπριντην επαφη ειχα μερικες κραμπουλες να το πω? Ενοχλησεις να το πω? Πολυ μικρες.. Στην αριστερη πλευρα. μετα την πραξη που ημουν ξαπλωμενη και ειχα βαλει μαξιλαρακι χαμηλα ειχα τοσο εντονους πονους τοσο εντονες κραμπες στην αριστερη πλευρα σε σημειο να τρομαξω.. Και μετα απο ενα 15 λεπτό περασε.. Εχει συμβει σε καμια? Δεν ξερω εχει απο την αρχη του μηνα που νιωθω οτι αυτος ειναι ο μηνας μου. Αλλα το θεμα ειναι δν ξερω ποτε εκανα ωορρηξία 

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

δόξα το θεό πολυ καλα,εχω τα πρωινα αναγούλες κ τάση για εμετο χωρις να κανω ακομα,και το απογευμα προς βραδυ το ιδιο ...ζαλαδες ακομα έντονες που κ που, πονακια οχι ιδιαίτερα αλλα προσέχω πολυ!κλωσαω τα αυγά μου προς το παρον ,μεχρι να παω στην γιατρό την αλλη βδομαδα. 

Θα ακουσετε καρδουλα την αλλη εβδομαδα? Μπραβο ζουζουνα μου.. Να ξεκουραζεσαι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσια κατι ξεμπαρκο.. Θελω να κανω ερωτηση για συμπτωμα.. Ειμαι στημ 18η μερα του κυκλου.. Εχθες 17η μερα του κυκλουπριντην επαφη ειχα μερικες κραμπουλες να το πω? Ενοχλησεις να το πω? Πολυ μικρες.. Στην αριστερη πλευρα. μετα την πραξη που ημουν ξαπλωμενη και ειχα βαλει μαξιλαρακι χαμηλα ειχα τοσο εντονους πονους τοσο εντονες κραμπες στην αριστερη πλευρα σε σημειο να τρομαξω.. Και μετα απο ενα 15 λεπτό περασε.. Εχει συμβει σε καμια? Δεν ξερω εχει απο την αρχη του μηνα που νιωθω οτι αυτος ειναι ο μηνας μου. Αλλα το θεμα ειναι δν ξερω ποτε εκανα ωορρηξία 

Καλή ωορηξια πιστεύω...εγώ σχεδόν πάντα όταν κάνω ωορηξια μου είναι δυσβάσταχτη η επαφή.τοσο πόνο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Νομίζω η αλως της θηλής δεν αλλάζει τόσο νωρίς χρώμα.η λιγούρα συμβαίνει κ πριν την περίοδο κ η υπνηλία πάρα πολλές φορές να ξέρεις αφού ανεβαίνει η προγεστερόνη κ είναι η ορμόνη που είναι υπεύθυνη για τα ίδια συμπτώματα είτε είσαι είτε όχι έγκυος...φαντάσου εμένα αυτή την φορά μέχρι αδρανοποίησης το έντερο μου από χθες το οποίο συμβαίνει σε εγκυμοσύνη αλλά δυστυχώς το έπαθα κ πριν την περίοδο.κ εγώ περιμένω σε λίγες μέρες κ είμαι κ εγώ φουλ συμπτώματα.θα γράψω λίστα το είπα για να βγάζουμε άκρη.

Η αλήθεια είναι οτι και στο πρώτο μου παιδί από τη θηλή το κατάλαβα και ήταν 1 βδομάδα πριν την αναμενόμενη μου.. Στο 2ο δεν είχα κανένα σύμπτωμα.. Ναι όλα τα υπόλοιπα μπορώ να τα ερμηνεύσω αλλά τη θηλη όχι γι αυτό και με έπιασε ο πανικός να μάθω αμέσως :-D Να κάνουμε μια λίστα μπας και βγάλουμε άκρη όντως! 2 μέρες φαντάζει αιώνας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi_ABC είπε:

Δεν καταλαβαινω γιατι καποιος να παινευτει για τη συλληψη... Δεν ειναι καποιο επιτευγμα που στηριζεται στην ικανοτητα κ το ταλεντο... Τι να πω...

Η αληθεια ειναι πως μια επαφη μπορει να φερει τη γονιμοποιηση αν συντρεξουν 100 αλλοι παραγοντες. Αλλα επειδη αυτο ειναι σπανιο, κανουμε περισσοτερες επαφες για να αυξησουμε τις πιθανοτητες! Στατιστικο και τυχαιο ειναι το θεμα εφοσον δεν υπαρχουν παθολογικα θεματα στο ζευγαρι!

Η βλακεία είναι ανιατη.την έχω ζήσει στο πετσί μου.η κοπέλα με την κλιμακτηριο ενώ ήταν έγκυος εχασα εγώ δύο εγκυμοσύνες.δηλαδη μια στην αρχή της δικής της κ μια τρεις μήνες μετά την αποβολή μου ξανά...αυτή το γέννησε.εχει τρία κ έχω ένα παιδάκι...κ μου τρίβει στην μούρη την προσωπική της επιτυχία χωρίς τακτ.λογο προσωπικών κόμπλεξ...αν ( επειδή τα παιδιά μας είναι συμμαθητές) δει επίδοση καλύτερη στο μαθησιακό κομμάτι του δικού μου αυτή θα μου βγάλει φωτογραφία όλα τα παιδιά της μαζί που παίζουν.κ καλά δεν προλαβαίνει...κ αλλά τρέλα.ειναι σκληρός ο κόσμος κ ακόμα κ κάτι τόσο ευαίσθητο κ ιερό τα χρησιμοποιούν για τις μικρότητες τους.

Just now, mammylicious είπε:

Η αλήθεια είναι οτι και στο πρώτο μου παιδί από τη θηλή το κατάλαβα και ήταν 1 βδομάδα πριν την αναμενόμενη μου.. Στο 2ο δεν είχα κανένα σύμπτωμα.. Ναι όλα τα υπόλοιπα μπορώ να τα ερμηνεύσω αλλά τη θηλη όχι γι αυτό και με έπιασε ο πανικός να μάθω αμέσως :-D Να κάνουμε μια λίστα μπας και βγάλουμε άκρη όντως! 2 μέρες φαντάζει αιώνας!

Αααααα.ε ναι τότε φυσικά είσαι ψιλιασμενη....πωπω.εγω δεν θυμάμαι την τύφλα μου ....γιατί δεν είχα τίποτα τρέλα ιδιαίτερο που δεν το είχα κ σε περίοδο.εεεε ένα Τσικ πιο περίεργα τα πονακια κ τσιμπιες να πω;;;;;κάτι τέτοιο.

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Η βλακεία είναι ανιατη.την έχω ζήσει στο πετσί μου.η κοπέλα με την κλιμακτηριο ενώ ήταν έγκυος εχασα εγώ δύο εγκυμοσύνες.δηλαδη μια στην αρχή της δικής της κ μια τρεις μήνες μετά την αποβολή μου ξανά...αυτή το γέννησε.εχει τρία κ έχω ένα παιδάκι...κ μου τρίβει στην μούρη την προσωπική της επιτυχία χωρίς τακτ.λογο προσωπικών κόμπλεξ...αν ( επειδή τα παιδιά μας είναι συμμαθητές) δει επίδοση καλύτερη στο μαθησιακό κομμάτι του δικού μου αυτή θα μου βγάλει φωτογραφία όλα τα παιδιά της μαζί που παίζουν.κ καλά δεν προλαβαίνει...κ αλλά τρέλα.ειναι σκληρός ο κόσμος κ ακόμα κ κάτι τόσο ευαίσθητο κ ιερό τα χρησιμοποιούν για τις μικρότητες τους.

Κόμπλεξ είναι αυτό και δεν έχει γιατρειά.. Θα μπορούσες κι εσύ να απαντήσεις χίλια δυο αλλά μην πέσεις στο επίπεδο της.. Πολλά τα κόμπλεξ ! Έλεος.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mammylicious είπε:

Κόμπλεξ είναι αυτό και δεν έχει γιατρειά.. Θα μπορούσες κι εσύ να απαντήσεις χίλια δυο αλλά μην πέσεις στο επίπεδο της.. Πολλά τα κόμπλεξ ! Έλεος.. 

Κοίτα όταν εγώ είχα την αποβολή Ιανουάριο κ αυτή γέννησε μετά από 20 μέρες κ μου έστελνε φωτό του μωρού και φωτό την ίδια με το μάρσιπο κ να το φιλάνε τα παιδιά της κλπ...ήταν το μεγαλύτερο κρας τεστ κ απορρω πως δεν της είπα τίποτα κ πως μέσα μου την συγχώρησα κ βλέπω τα καλά της δικής μου ζωής..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοίτα όταν εγώ είχα την αποβολή Ιανουάριο κ αυτή γέννησε μετά από 20 μέρες κ μου έστελνε φωτό του μωρού και φωτό την ίδια με το μάρσιπο κ να το φιλάνε τα παιδιά της κλπ...ήταν το μεγαλύτερο κρας τεστ κ απορρω πως δεν της είπα τίποτα κ πως μέσα μου την συγχώρησα κ βλέπω τα καλά της δικής μου ζωής..

Ορισμένοι άνθρωποι απλά δεν αξίζει να τους δίνουμε αξία γιατι απλά δεν νοιώθουν 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ορισμένοι άνθρωποι απλά δεν αξίζει να τους δίνουμε αξία γιατι απλά δεν νοιώθουν 

Δεν θα το κάνα ποτέ στην ζωή μου.

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ορισμένοι άνθρωποι απλά δεν αξίζει να τους δίνουμε αξία γιατι απλά δεν νοιώθουν 

Μάλλον αύριο έρχεται η παρτίδα....την περιμένω με κόκκινο χαλί...πως άντεξα κ τόσο απορρω.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Κοίτα όταν εγώ είχα την αποβολή Ιανουάριο κ αυτή γέννησε μετά από 20 μέρες κ μου έστελνε φωτό του μωρού και φωτό την ίδια με το μάρσιπο κ να το φιλάνε τα παιδιά της κλπ...ήταν το μεγαλύτερο κρας τεστ κ απορρω πως δεν της είπα τίποτα κ πως μέσα μου την συγχώρησα κ βλέπω τα καλά της δικής μου ζωής..

Πωωω τι λες... Πολλή κακία.. Εάν μπορείς μην της μιλάς καν κιόλας προτείνω.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...