Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Ναι έτσι είναι τους φαίνονται ενοχλητικά τα μωρά...σου λέει ήρθε τώρα αυτός ο μικρός κ θα μου πάρει την δόξα;;;χαχαζαχα.εχουν πολυ πλάκα.εμενα ζηλεύει τον εαυτό του σου λέω.βλεπω βίντεο που ήταν μωράκι κ λιώνω κ μου λέει εει εδώ είμαι μπορεί να μεγάλωσα αλλά είμαι ο ίδιος..και δεν είναι σωστό να λυμπιζεσαι μωρό όταν το παιδί σου μεγαλωνει κλπκλπ.πωπω.μετα τι άλλο να πω.

Ναι βοήθησες πολύ...θα δω άπαξ κ πιάσω πως θα πάει...θα δούμε κ τα θέματα της ζήλιας κ της εφηβείας κλπ.ας έρθει κ πιστεύω θα το βρω.ας κάνω εγώ όνειρα κ αν έρθει η στιγμή θα τα βολεψω όλα.

Σίγουρα θα το βρεις, μην το σκέφτεσαι καν αυτό. Σκέψου μόνο το στόχο που είναι το μωράκι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, marmelady είπε:

Κοιτα, μια απο τα ιδια αυτον τον μηνα. Απορω με τις κοπελες που τα καταφερνουν εστω και μερα παρα μερα. Κι εγω 2 επαφες ολες κι ολες, μια την προηγουμενη του θετικου τεστ και μια την επομενη οταν το τεστ ωορηξιας βγηκε αρνητικο. Μαλλον κατοπιν εορτης δηλαδη. Την ημερα του θετικου τεστ του λεω μην κοιμηθεις εχουμε δουλιτσα. Μου λεει χθες δεν εγινε δουλεια; Του λεω πρεπει βασικα σημερα που το τεστ βγηκε θετικο...τον ειδα χαλαστηκε, τις καθημερινες δεν μπορει με τιποτα. Μην τα πολυλογω, απο τις 22:00 ειχε πεσει για υπνο...ουτε δοντια δεν επλυνε!Και ειναι 38, δεν ειναι κ τοσο μεγαλος να μην αντεχει. Χθες τον βιασα σχεδον αλλα οπως ειπα το τεστ ειχε βγει αρνητικο. Αμα περιμενουμε απο τα σ/κ χαιρετα μου τον πλατανο!!

Τί εννοεις...σαπιο; 

κανονικα στο 1ο θετικο τεστ θελει 3 μερες σερι.

τωρα τελειώσαμε και το μάθημα απο το ίντερνετ κάτι κουτσό εγινε αλλα γενικα δεν είχε καλη σύνδεση.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κανονικα στο 1ο θετικο τεστ θελει 3 μερες σερι.

τωρα τελειώσαμε και το μάθημα απο το ίντερνετ κάτι κουτσό εγινε αλλα γενικα δεν είχε καλη σύνδεση.

Αααα έσκασα δύο ώρες ακτινοβολια για μια ανάγνωση κ τα παιδιά βαβούρα κ βλακείες.ασε που είχε κάκιστη σύνδεση...την μισή ώρα δεν ακουγόταν ο δικός μου.εκανε διακοπές.και λέω δύο ώρες γιατί στην πρώτη που είχαν ΤΠΕ έπεσε το συστημα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αααα έσκασα δύο ώρες ακτινοβολια για μια ανάγνωση κ τα παιδιά βαβούρα κ βλακείες.ασε που είχε κάκιστη σύνδεση...την μισή ώρα δεν ακουγόταν ο δικός μου.εκανε διακοπές.και λέω δύο ώρες γιατί στην πρώτη που είχαν ΤΠΕ έπεσε το συστημα

ωχ κατάλαβα, εμεις είχαμε κλείστε μικρόφωνα, μονο οποιον ελεγε η δασκάλα το ανοίγε, εκανε 2 με 4 γλωσσα μαθηματικά αυριο δεν πρόλαβαν,μουσική πολυ λιγο που μπήκαν και θεατρικό παιχνίδι καθολου δεν μπορούσε να μπει η δασκάλα 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κανονικα στο 1ο θετικο τεστ θελει 3 μερες σερι.

τωρα τελειώσαμε και το μάθημα απο το ίντερνετ κάτι κουτσό εγινε αλλα γενικα δεν είχε καλη σύνδεση.

Ναι το ξερω!Αλλα εδω μια με το ζορι αν πετυχω!Σερι ο δικος μου δεν αντεχει. Τί να τον κανω;Ελπιζω στην τυχη!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ωχ κατάλαβα, εμεις είχαμε κλείστε μικρόφωνα, μονο οποιον ελεγε η δασκάλα το ανοίγε, εκανε 2 με 4 γλωσσα μαθηματικά αυριο δεν πρόλαβαν,μουσική πολυ λιγο που μπήκαν και θεατρικό παιχνίδι καθολου δεν μπορούσε να μπει η δασκάλα 

Εμείς μπαχαλο κ είχε ξεχάσει η κυρία με το αλσχαιμερ ότι κ περισυ όταν είχαν τα παιδάκια ανοιχτά τα μικρόφωνα κολλούσε το σύστημα κ της έστειλα μετά μύνημα να το θυμηθει.τζαμπα δύο ώρες σου λέω..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εμείς μπαχαλο κ είχε ξεχάσει η κυρία με το αλσχαιμερ ότι κ περισυ όταν είχαν τα παιδάκια ανοιχτά τα μικρόφωνα κολλούσε το σύστημα κ της έστειλα μετά μύνημα να το θυμηθει.τζαμπα δύο ώρες σου λέω..

Μα τι ταλαιπωρία. Μονη η Ελλάδα και η Κύπρος ειναι τοσο πισω στην εκπαίδευση.. Στο εξωτερικο τα παιδια ειναι τοσο εξοικειωμένα με την τεχνολογία απο το σχολειο που τωρα που κανουν διαδικτυακα δεν τους ηρθε βομβα ξαφνικα να μαθουν  αυτο τον νεο τροπο εκμαθησης.. Τραγικα πραγματα ζουμε.. Ελπιζω συντομα να περασει αυτο το κακο

Just now, Sofiamar93 είπε:

Μα τι ταλαιπωρία. Μονη η Ελλάδα και η Κύπρος ειναι τοσο πισω στην εκπαίδευση.. Στο εξωτερικο τα παιδια ειναι τοσο εξοικειωμένα με την τεχνολογία απο το σχολειο που τωρα που κανουν διαδικτυακα δεν τους ηρθε βομβα ξαφνικα να μαθουν  αυτο τον νεο τροπο εκμαθησης.. Τραγικα πραγματα ζουμε.. Ελπιζω συντομα να περασει αυτο το κακο

Και εννοειται οχι μονο για τους μαθητες βομβα.. Αλλα και για τους εκπαιδευτικούς και για τους γονεις ταυτοχρονα

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ωχ κατάλαβα, εμεις είχαμε κλείστε μικρόφωνα, μονο οποιον ελεγε η δασκάλα το ανοίγε, εκανε 2 με 4 γλωσσα μαθηματικά αυριο δεν πρόλαβαν,μουσική πολυ λιγο που μπήκαν και θεατρικό παιχνίδι καθολου δεν μπορούσε να μπει η δασκάλα 

Ζουζουνα πως εισαι? Πως παει η εγκυμοσυνη? Εισαι καλα? 

Just now, marmelady είπε:

Ναι το ξερω!Αλλα εδω μια με το ζορι αν πετυχω!Σερι ο δικος μου δεν αντεχει. Τί να τον κανω;Ελπιζω στην τυχη!

Μια με το ζορι? Να τον βαζεις κατω με το ζορι χαχχαχα.. Αυτο θελει πολυ τυχη.. Δεν λεω.. Συμβαινει.. Η ξαδερφη μου και η νυφη μας φετος και οι δυο με μια μονο επαφη εμειναν εγκυες.. Αλλα ειναι να κατσει σωστο timing.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Μα τι ταλαιπωρία. Μονη η Ελλάδα και η Κύπρος ειναι τοσο πισω στην εκπαίδευση.. Στο εξωτερικο τα παιδια ειναι τοσο εξοικειωμένα με την τεχνολογία απο το σχολειο που τωρα που κανουν διαδικτυακα δεν τους ηρθε βομβα ξαφνικα να μαθουν  αυτο τον νεο τροπο εκμαθησης.. Τραγικα πραγματα ζουμε.. Ελπιζω συντομα να περασει αυτο το κακο

Και εννοειται οχι μονο για τους μαθητες βομβα.. Αλλα και για τους εκπαιδευτικούς και για τους γονεις ταυτοχρονα

Ζουζουνα πως εισαι? Πως παει η εγκυμοσυνη? Εισαι καλα? 

Μια με το ζορι? Να τον βαζεις κατω με το ζορι χαχχαχα.. Αυτο θελει πολυ τυχη.. Δεν λεω.. Συμβαινει.. Η ξαδερφη μου και η νυφη μας φετος και οι δυο με μια μονο επαφη εμειναν εγκυες.. Αλλα ειναι να κατσει σωστο timing.. 

Το καλο που του θελω να ειναι τουλαχιστον τουρμπο το υλικο!Ασε,αν πεσουν οι γονιμες καθημεριμες εχουμε θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Μα τι ταλαιπωρία. Μονη η Ελλάδα και η Κύπρος ειναι τοσο πισω στην εκπαίδευση.. Στο εξωτερικο τα παιδια ειναι τοσο εξοικειωμένα με την τεχνολογία απο το σχολειο που τωρα που κανουν διαδικτυακα δεν τους ηρθε βομβα ξαφνικα να μαθουν  αυτο τον νεο τροπο εκμαθησης.. Τραγικα πραγματα ζουμε.. Ελπιζω συντομα να περασει αυτο το κακο

Και εννοειται οχι μονο για τους μαθητες βομβα.. Αλλα και για τους εκπαιδευτικούς και για τους γονεις ταυτοχρονα

Ζουζουνα πως εισαι? Πως παει η εγκυμοσυνη? Εισαι καλα? 

Μια με το ζορι? Να τον βαζεις κατω με το ζορι χαχχαχα.. Αυτο θελει πολυ τυχη.. Δεν λεω.. Συμβαινει.. Η ξαδερφη μου και η νυφη μας φετος και οι δυο με μια μονο επαφη εμειναν εγκυες.. Αλλα ειναι να κατσει σωστο timing.. 

Βρε να τανε τα παιδιά πίσω καλά θα ήταν...δάσκαλοι πολλοί δεν το χουν.επαιρνα εγώ την δικιά μας κ την έλεγα κυρία δεχτείτε μας να μπούμε περιμένουμε σαν τα σκυλιά πέντε μαμάδες να παλεύουμε κ αυτή δεν καταλάβαινε να μας βάλει μέσα.ασε που ξέχασε ότι ο βασικός τρόπος να μην κολλάει το μάθημα ήταν από την προηγούμενη φορά όλοι κλειστά τα μικρόφωνα κ γινότανε ένας χαμός κ κολουσε όλη την ώρα.λυπηθηκα την ακτινοβολία που έφαγε το παιδί μου.

Just now, Sofiamar93 είπε:

Μα τι ταλαιπωρία. Μονη η Ελλάδα και η Κύπρος ειναι τοσο πισω στην εκπαίδευση.. Στο εξωτερικο τα παιδια ειναι τοσο εξοικειωμένα με την τεχνολογία απο το σχολειο που τωρα που κανουν διαδικτυακα δεν τους ηρθε βομβα ξαφνικα να μαθουν  αυτο τον νεο τροπο εκμαθησης.. Τραγικα πραγματα ζουμε.. Ελπιζω συντομα να περασει αυτο το κακο

Και εννοειται οχι μονο για τους μαθητες βομβα.. Αλλα και για τους εκπαιδευτικούς και για τους γονεις ταυτοχρονα

Ζουζουνα πως εισαι? Πως παει η εγκυμοσυνη? Εισαι καλα? 

Μια με το ζορι? Να τον βαζεις κατω με το ζορι χαχχαχα.. Αυτο θελει πολυ τυχη.. Δεν λεω.. Συμβαινει.. Η ξαδερφη μου και η νυφη μας φετος και οι δυο με μια μονο επαφη εμειναν εγκυες.. Αλλα ειναι να κατσει σωστο timing.. 

Άσε αυτό το μια επαφή μην το πιστεύεις κιόλας...εντάξει κ εγώ λέω ότι το δεύτερο μου το έπιασα με μια επαφή αλλά αυτό τι σημαίνει;;;;ότι δύο εβδομάδες πριν δεν έκανα τίποτα είχα πένθος με την γιαγιά μου κ όταν το έκανα έπιασα.μετα τι;;;;ότι δεν ξαναέκανα όλο τον μήνα;;;;αυτό θέλουν να πουν;;;;μα όλοι μια επαφή χρειαζόμαστε για να το πιάσουμε...βλακείες.εγω το δεύτερο το έπιασα με μια επαφή κ το έπιασα τον δεύτερο μήνα προσπάθειας όπου τον πρώτο ξεπατωθηκα κ δεν κ στον δεύτερο στην μια επαφή μετά από αποχή...γιατί έχω ακούσει κ εγώ μπούρδες του τύπου κ δεν τα μπορώ αυτά...όλοι μα όλοι με μια επαφή πιάνουν.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας κορίτσια! 

Είμαι παλιά αλλά καινούρια! :grin:  Θα χρειαστώ τα φώτα σας! Πότε πιστεύετε ότι πρέπει να κάνουμε ένα τεστ εγκυμοσύνης..? Έχω κάνει σήμερα το πρωί με αρνητικό αποτέλεσμα και κανονικά περιμένω να μου έρθει περίοδος σε 2 μέρες.. (Δεν άντεξα και το κανα! χαχα) Να βασιστώ στο αρνητικό αποτέλεσμα ..? Έχω κατα-αγχωθεί γιατί βλέπω συμπτώματα...αλλά έχω και πονάκια ότι θα μου έρθει περίοδος κιόλας... Μια βοήθεια παρακαλώ..? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Βρε να τανε τα παιδιά πίσω καλά θα ήταν...δάσκαλοι πολλοί δεν το χουν.επαιρνα εγώ την δικιά μας κ την έλεγα κυρία δεχτείτε μας να μπούμε περιμένουμε σαν τα σκυλιά πέντε μαμάδες να παλεύουμε κ αυτή δεν καταλάβαινε να μας βάλει μέσα.ασε που ξέχασε ότι ο βασικός τρόπος να μην κολλάει το μάθημα ήταν από την προηγούμενη φορά όλοι κλειστά τα μικρόφωνα κ γινότανε ένας χαμός κ κολουσε όλη την ώρα.λυπηθηκα την ακτινοβολία που έφαγε το παιδί μου.

Άσε αυτό το μια επαφή μην το πιστεύεις κιόλας...εντάξει κ εγώ λέω ότι το δεύτερο μου το έπιασα με μια επαφή αλλά αυτό τι σημαίνει;;;;ότι δύο εβδομάδες πριν δεν έκανα τίποτα είχα πένθος με την γιαγιά μου κ όταν το έκανα έπιασα.μετα τι;;;;ότι δεν ξαναέκανα όλο τον μήνα;;;;αυτό θέλουν να πουν;;;;μα όλοι μια επαφή χρειαζόμαστε για να το πιάσουμε...βλακείες.εγω το δεύτερο το έπιασα με μια επαφή κ το έπιασα τον δεύτερο μήνα προσπάθειας όπου τον πρώτο ξεπατωθηκα κ δεν κ στον δεύτερο στην μια επαφή μετά από αποχή...γιατί έχω ακούσει κ εγώ μπούρδες του τύπου κ δεν τα μπορώ αυτά...όλοι μα όλοι με μια επαφή πιάνουν.

Εσυ εισαι η superwoman χαχαχα

Just now, mammylicious είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια! 

Είμαι παλιά αλλά καινούρια! :grin:  Θα χρειαστώ τα φώτα σας! Πότε πιστεύετε ότι πρέπει να κάνουμε ένα τεστ εγκυμοσύνης..? Έχω κάνει σήμερα το πρωί με αρνητικό αποτέλεσμα και κανονικά περιμένω να μου έρθει περίοδος σε 2 μέρες.. (Δεν άντεξα και το κανα! χαχα) Να βασιστώ στο αρνητικό αποτέλεσμα ..? Έχω κατα-αγχωθεί γιατί βλέπω συμπτώματα...αλλά έχω και πονάκια ότι θα μου έρθει περίοδος κιόλας... Μια βοήθεια παρακαλώ..? 

Καλως την. Κανονικα δειχνει αφού περιμενεις σε 2 μερες αλλα παντα ελπίζουμε.τι συμπτωματακια εχεις;εχεις αλλο παιδακι;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Ελάτε κοριτσάκια τώρα να σας πω κάποιες εμπειρίες μου για να μην πιστεύετε γυναίκες που παίνευοντσι ότι έπιασαν με τον αέρα κ πέφτει κ το ηθικό σας( δε λέω θα υπάρχει κ αυτό)..η μία γνωστή μου πήγαμε μαζί γιατρό όπου της διέγνωσε βάσει ορμονικών στα 39 προπερσυ κλιμακτηριο.εεεε κάνουμε κ παρέα κ αρχίζει να μου λέει τώρα χαλάρωσε ο άλλος κ κάνουμε ελεύθερα...κάθε μήνα να μου λέει έχω αυτό μπας κ είμαι έγκυος;;;;( Έχω αναφέρει για αυτή την κοπέλα απλά χονδρικά είχα πει τον ένα μήνα της διέγνωσαν κλιμακτηριο κ τον άλλο μήνα ήταν έγκυος...υπερβολή για να δώσω έμφαση) εεε μετά τέσσερις μήνες έπιασε...ξέχασε τι πρήξιμο κάθε μήνα έτρωγα όσο αυτή την έριχνε ο δικός της στόκους κ μου λέει...πωπω ρε συ με μια επαφή...η συνυφαδα μου κ αυτή είχε ξεχάσει ότι μου έλεγε επί δύο χρόνια ότι την πλάκωνε ο κουνιάδος να πιάσουνε κ τελικά δύο χρόνια μετά,,,κ σε κάποια φάση φέτος για να το παίξει κάποια σε συζήτηση για την κατάντια μου με τις αποβολές μου λέει αχ εγώ δεν το προγραμμάτισαν καθόλου έτσι ήρθε...έχω κ αλλά...έλεος ...γελοίο τόσο γελοίο από όσα ακούτε από ξιπαδμενο κόσμο τα μισά πιστέψτε...κ εγώ έμεινα σε τέσσερις δύο στον δεύτερο μήνα καμία τρίτο μια όγδοο.αλλα εμένα μη με βλέπετε καθόλου...μιλάμε για πολυυυυ σ,,ξ ....δεν χάθηκε μέρα στην συζηγικη ζωή μας χαχαχαχαχαχα.φουλ προσπάθεια κ να θέλει το σπέρμα να αυτοκτονήσει δεν το αφήνουμε.

 

 

 

 

Just now, vasiliki2020 είπε:

Εσυ εισαι η superwoman χαχαχα

Καλως την. Κανονικα δειχνει αφού περιμενεις σε 2 μερες αλλα παντα ελπίζουμε.τι συμπτωματακια εχεις;εχεις αλλο παιδακι;

Συγνώμη για το κατέβατο διαβάστε το όμως.γιατι δεν μπορώ τις βλακείες.

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, mammylicious said:

Καλησπέρα σας κορίτσια! 

Είμαι παλιά αλλά καινούρια! :grin:  Θα χρειαστώ τα φώτα σας! Πότε πιστεύετε ότι πρέπει να κάνουμε ένα τεστ εγκυμοσύνης..? Έχω κάνει σήμερα το πρωί με αρνητικό αποτέλεσμα και κανονικά περιμένω να μου έρθει περίοδος σε 2 μέρες.. (Δεν άντεξα και το κανα! χαχα) Να βασιστώ στο αρνητικό αποτέλεσμα ..? Έχω κατα-αγχωθεί γιατί βλέπω συμπτώματα...αλλά έχω και πονάκια ότι θα μου έρθει περίοδος κιόλας... Μια βοήθεια παρακαλώ..? 

Καλησπερα! 
 

Αν ηταν τεστ πρωιμης ανιχνευσης συνηθως δειχνει 12 μερες μετα την ωορρηξια,δηλαδη 2-3 μερες πριν την περιοδο. Αν ηταν κανονικο, τοτε καλυτερα να περιμενεις την πρωτη μερα καθυστερησης για σιγουρα αποτελεσματα! Καλη επιτυχια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mammylicious είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια! 

Είμαι παλιά αλλά καινούρια! :grin:  Θα χρειαστώ τα φώτα σας! Πότε πιστεύετε ότι πρέπει να κάνουμε ένα τεστ εγκυμοσύνης..? Έχω κάνει σήμερα το πρωί με αρνητικό αποτέλεσμα και κανονικά περιμένω να μου έρθει περίοδος σε 2 μέρες.. (Δεν άντεξα και το κανα! χαχα) Να βασιστώ στο αρνητικό αποτέλεσμα ..? Έχω κατα-αγχωθεί γιατί βλέπω συμπτώματα...αλλά έχω και πονάκια ότι θα μου έρθει περίοδος κιόλας... Μια βοήθεια παρακαλώ..? 

Εντάξει μην αγχώνεσαι καθόλου έχεις δύο μέρες μπροστά σου κ μετά το ξαναβλεπεις αν δεν έρθει...κανονικά ένα μεγάλο ποσοστό δύο μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο με ουρά πρωινά θα έδειχνε...εγώ με τα οικεία προς εμένα αρνητικά τεστ απλά προετοιμάζομαι να υποδεχτώ όμορφα την περίοδο...αλλά καμιά φορά έχουν γίνει κ λάθη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Εσυ εισαι η superwoman χαχαχα

Καλως την. Κανονικα δειχνει αφού περιμενεις σε 2 μερες αλλα παντα ελπίζουμε.τι συμπτωματακια εχεις;εχεις αλλο παιδακι;

Ευχαριστώ πολύ!! Έχω άλλα δύο παιδάκια.. 8 και 3 χρονών.. 

Ουσιαστικά έχω 3 συμπτώματα.. το στήθος μου έχει πριστεί και έχει γίνει ελάχιστα σκούρο γύρω από τη θυλή.. το πρόσεξα στον καθρέφτη εχθές και εξεπλάγην να είμαι ειλικρινής.. Υπνηλία φοβερή 9-10 κοιμάμαι αλλά και πάλι λέω οκ μήπως επειδή όντως κουράζομαι! (σπουδάζω-εργάζομαι και τα παιδιά) Αλλά δεν κοιμάμαι τόσο νωρίς για να τα προλάβω όλα.. τις τελευταίες μέρες απλά δεν αντέχω περισσότερο.. Και το τρίτο είναι ότι εκεί που εγώ δεν έτρωγα πρωινό, τις τελευταίες μέρες αν δεν φάω με πονάει το στομάχι σε σημείο αναγούλας και νοιώθω ότι αν δεν φάω κάτι εκείνη τη στιγμή θα πέσω κάτω από την πείνα.. 

Όλα αυτά μπορούν να ερμηνευθούν και διαφορετικά.. Δεν δείχνουν απαραίτητα εγκυμοσύνη.. Γι αυτό και με έχει φάει η περιέργια.. Έχω κάνει γενικές αναλύσεις πριν 2-3 εβδομάδες πάντως και όλα ήταν καλά..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...