Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Natasa24 είπε:

      kalispera kopeles .. eimai ligo se apognosi .. me ton sintrofo mu prospathoume 2 xronia kai 2 mines ... olo afto to diastima piga se polous ginekologous gia na paro perisoteres gnomes gia to thema mas .. me emena einai ola kala kalo endomitrio kales othikes exo mono polikistikes p meta legomena ton giatro einai okay .. o antras m exei ena themataki me to spera .. kai prin liges meres pigame se ena giatro polli kalo kai mas ipe pos i moni mas lisi einai i eksosomatiki .. na simiothi oti prin 5 mines ixa kani mia spermatenxisi xoris apotelesma tora to thema einai na proxoriso me akoma mia spermatenxisi dipli dld na mu valoun 2 fores to sperma me diafora 2 meron i na arxiso na filao lefta kai na proxoriso me eksosomatiko .. gia spermatenxisi mu dini 20% kai gia eksosomatiki 68% me 70% gia ena thetiko test xoris na mu egκiite oti i egkimosini tha proxorisi fisika .. Den ksero re koritsia m exw kourasti polli niotho oti pote den tha apoxtiso to moraki m ... kai den ksero kiolas an thelw na proxoriso me eksosomatiki giati den einai kai fisiki methodos .. 

      Σκέψου ότι εάν είχες ένα θέμα υγείας κ χρειαζόταν χειρουργείο ή αλλιώς θα πέθαινες τι θα έκανες ? Ούτε το χειρουργείο ούτε τα φάρμακα είναι φυσική μέθοδος αλλά τα χρησιμοποιούμε κάθε μέρα . Οπότε επιλέγεις ή μένεις χωρίς παιδί ή κάνεις ότι σου προσφέρει η επιστήμη Κ αποκτάς ένα παιδί. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

1 hour ago, Ellidr είπε:

Παίρνω εγώ 

Τη ξεκίνησα στο προηγούμενο κύκλο αλλά θέλει μικρή δόση μετά το φαι 

Παιδικό ασπιρινακι. αν έχεις κανονικό το σπας στα τέσσερα

 

Καθε μερα; Το εχεις παρει επειδη στο εχει πει ο γιατρος;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κοριτσουδια μου! Άρχισαν τα προεορτια σε μένα από χτες το βράδυ νιωθω να μου έρχεται.. Πονακια στην κοιλιά. Τουλάχιστον ας έρθει πιο γρήγορα να τελειώνουμε ουφφφ

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , eliza90 είπε:

Γειά σας κοριτσουδια μου! Άρχισαν τα προεορτια σε μένα από χτες το βράδυ νιωθω να μου έρχεται.. Πονακια στην κοιλιά. Τουλάχιστον ας έρθει πιο γρήγορα να τελειώνουμε ουφφφ

Γειαααα :) Εμένα μόλις μου ήρθε!! Οπότε πάμε για τον επόμενο δυναμικά!! Ευτυχώς μου ήρθε νωρίτερα και δεν είμαι στην αναμονή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

@eliza90 @Sophaki21 δεν πειράζει κορίτσια πάμε ολες μαζί δυναμικά τον επόμενο μήνα !! :wink:

Ναιιι!!! Αχ μακάρι να μας έρθει ταυτόχρονα το θαυματακι και να είμαστε στο ίδιο γκρουπάκι ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sophaki21 είπε:

Ναιιι!!! Αχ μακάρι να μας έρθει ταυτόχρονα το θαυματακι και να είμαστε στο ίδιο γκρουπάκι ❤️

Μακάααριι και ο Νοέμβριος ωραίος μήνας είναι ❤️ εύχομαι να μας έρθει σε ολες το θαύματακι μας το 2021 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,εμένα ακόμα να μου έρθει περίοδος αχ δ ξέρω τι γίνεται ..βέβαια πρώτη φορά λέω δεν αγχωνομαι αλλά ώρες ώρες σκέφτομαι διάφορα...αχ δε ξέρω...

Γιατί δεν κανεις ξανά ένα τεστ βρε κορίτσι; Τώρα σε σκεφτόμουν 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Μακάααριι και ο Νοέμβριος ωραίος μήνας είναι ❤️ εύχομαι να μας έρθει σε ολες το θαύματακι μας το 2021 

Αμεεε!! Τα μπεμπάκια του Νοεμβρίου θα είναι το pre-Christmas present μας!!! Θα έρθει-θα έρθει, είμαι αισιόδοξη και σίγουρη για εμάς ❤️

Just now, Ria_ είπε:

Καλησπέρα κορίτσια,εμένα ακόμα να μου έρθει περίοδος αχ δ ξέρω τι γίνεται ..βέβαια πρώτη φορά λέω δεν αγχωνομαι αλλά ώρες ώρες σκέφτομαι διάφορα...αχ δε ξέρω...

Βρε μήπως να κάνεις ένα ακόμη hometest?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Γιατί δεν κανεις ξανά ένα τεστ βρε κορίτσι; Τώρα σε σκεφτόμουν 

Μετά τη κρυάδα που έφαγα φοβάμαι και τεστ να κάνω άσε που δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε εγκυμοσύνης αλλά ούτε και περιόδου είναι η αλήθεια...μόνο κάτι μικρά πονάκια που και που μπορεί χαμηλά έχω 

Just now, Sophaki21 είπε:

Αμεεε!! Τα μπεμπάκια του Νοεμβρίου θα είναι το pre-Christmas present μας!!! Θα έρθει-θα έρθει, είμαι αισιόδοξη και σίγουρη για εμάς ❤️

Βρε μήπως να κάνεις ένα ακόμη hometest?

Η αλήθεια είναι πως φοβάμαι ακόμα και τεστ να κάνω λέω αποκλείεται να είμαι ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria_ είπε:

Μετά τη κρυάδα που έφαγα φοβάμαι και τεστ να κάνω άσε που δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε εγκυμοσύνης αλλά ούτε και περιόδου είναι η αλήθεια...μόνο κάτι μικρά πονάκια που και που μπορεί χαμηλά έχω 

Μήπως γενικά είσαι αγχωμένη; Το στρες μπορεί να επηρεάσει τον κύκλο μας. Εγώ το είχα πάθει αυτό πέρυσι τον Απρίλιο και με βοήθησε πολύ η γυμναστική. Έκανα αρκετά εντατική γυμναστική, το υπερ-ευχαριστήθηκα και σα να χαλάρωσε το σώμα μου και κατέβηκε η περίοδός μου την επόμενη μέρα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 είπε:

Μήπως γενικά είσαι αγχωμένη; Το στρες μπορεί να επηρεάσει τον κύκλο μας. Εγώ το είχα πάθει αυτό πέρυσι τον Απρίλιο και με βοήθησε πολύ η γυμναστική. Έκανα αρκετά εντατική γυμναστική, το υπερ-ευχαριστήθηκα και σα να χαλάρωσε το σώμα μου και κατέβηκε η περίοδός μου την επόμενη μέρα. 

Όχι ίσα ίσα αυτή τη φορά δεν αγχώθηκα γτ μέχρι και 20η ή 21ή που έκανα το τελευταίο τεστ ωορηξιας και πάλι δεν ήταν θετικό ,λέω μπορεί και να μην έκανα αυτό το μήνα εντάξει θα έρθει και προχωράμε αλλά έλα που δεν έχει έρθει...αλλά σε σχέση με άλλες φορές όχι δεν είμαι αγχωμενη....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 said:

Ναιιι!!! Αχ μακάρι να μας έρθει ταυτόχρονα το θαυματακι και να είμαστε στο ίδιο γκρουπάκι ❤️

Χαχαχα ωραία κορίτσια περιμένετε με έρχεται κ σε μένα.. Θα το πηγαίνουμε μάζι μέχρι να έρθει το μπεμπέ μας!!! Θα σας ενημερώσω..! ❤️

 

Just now, Rafaela_123 said:

Μακάααριι και ο Νοέμβριος ωραίος μήνας είναι ❤️ εύχομαι να μας έρθει σε ολες το θαύματακι μας το 2021 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Μετά τη κρυάδα που έφαγα φοβάμαι και τεστ να κάνω άσε που δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε εγκυμοσύνης αλλά ούτε και περιόδου είναι η αλήθεια...μόνο κάτι μικρά πονάκια που και που μπορεί χαμηλά έχω 

Η αλήθεια είναι πως φοβάμαι ακόμα και τεστ να κάνω λέω αποκλείεται να είμαι ...

Κάνε απλά για να το απορρίψεις τελείως την εγκυμοσύνη...και να μιλήσεις και με τον γιατρο σου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Όχι ίσα ίσα αυτή τη φορά δεν αγχώθηκα γτ μέχρι και 20η ή 21ή που έκανα το τελευταίο τεστ ωορηξιας και πάλι δεν ήταν θετικό ,λέω μπορεί και να μην έκανα αυτό το μήνα εντάξει θα έρθει και προχωράμε αλλά έλα που δεν έχει έρθει...αλλά σε σχέση με άλλες φορές όχι δεν είμαι αγχωμενη....

Πφφφφ... πολύ κουραστικό και αυτό!! Σε καταλαβαίνω γιατί και σε εμένα έχει τύχει να καθυστερήσει. Πάντως δεν έχεις να χάσεις τπτ με το να κάνεις άλλο ένα τεστάκι. Μήπως έχει γίνει αρκετά καθυστερημένη σύλληψη και τα προηγούμενα τεστς δεν ανίχνευσαν την hcg... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...