Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Όλα με το καλό αύριο!!!!

      8 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία!!!!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, depifish είπε:

Πολυ πιθανόν να καθυστέρησε η ωορηξία σου αυτό το μήνα, πολλές φορές μπορεί να τύχει κάτι τέτοιο και είναι πολλοί παράγοντες που το επιρεάζουν. Θυμισέ μου, αυτό το μήνα είχες βρει θετικό τεστ ωορηξίας; 

Τελικά δεν έκανα τα τεστ ωορρηξιας, είπα να τα αφήσω για τον επόμενο μήνα για να τα μελετήσω καλύτερα...σύμφωνα με την προηγούμενη περίοδο κανονικά έπρεπε να έχω είτε 27/01 ή 28/01... την Πέμπτη και Παρασκευή πονούσα πολύ σαν να μου έρχεται περίοδος, τώρα δεν πονάω τίποτα, μόνο το στήθος μου νιώθω ευαίσθητο 

Just now, Μάντη είπε:

Με τα υγρά είναι μπέρδεμα! Καλύτερα πάρε ένα από φαρμακείο το πρωί να δεις τι γίνεται! Και μετά κάνε παραλαβή ίσως δεν σου χρειαστούν ;)

Σε ευχαριστώ Μάντη μου θα πάρω αύριο τεστ και θα σας πω... μακάρι απλά δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε περιόδου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε περιόδου ούτε εγκυμοσύνης είμαι 33η μέρα και μετά τη κρυάδα με το τεστ δεν ξανακάνω θα περιμένω γτ εφόσον δε βρήκα ποτέ θετικό τεστ ωορρηξίας μπορεί και να άργησε πολύ...πέρασα δύσκολα 2 μέρες που το σκεφτόμουν ,στεναχωρέθηκα αλλά λέω οκ συνέλθε και προχωράμε ...απλά ευτυχώς που είπα να κάνω χοριακη και άλλο τεστ γτ τώρα θα νόμιζα ότι είμαι έγκυος ...

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ria_ είπε:

Και εγώ δεν έχω κανένα σύμπτωμα ούτε περιόδου ούτε εγκυμοσύνης είμαι 33η μέρα και μετά τη κρυάδα με το τεστ δεν ξανακάνω θα περιμένω γτ εφόσον δε βρήκα ποτέ θετικό τεστ ωορρηξίας μπορεί και να άργησε πολύ...πέρασα δύσκολα 2 μέρες που το σκεφτόμουν ,στεναχωρέθηκα αλλά λέω οκ συνέλθε και προχωράμε ...απλά ευτυχώς που είπα να κάνω χοριακη και άλλο τεστ γτ τώρα θα νόμιζα ότι είμαι έγκυος ...

Μίλησες και με τον γιατρο σου; Θα πας τελικά την Πέμπτη; Μην στεναχωριέσαι, αν δεν είναι αυτος ο μηνας θα είναι ο επόμενος...! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Μίλησες και με τον γιατρο σου; Θα πας τελικά την Πέμπτη; Μην στεναχωριέσαι, αν δεν είναι αυτος ο μηνας θα είναι ο επόμενος...! 

Όχι μίλησα με τη γραμματέα του ακύρωσα το ραντεβού αφού δεν είμαι έγκυος , εντωμεταξυ της είπα ότι ήταν λάθος θετικό και σαστισε χαχα , αυτός σίγουρα δεν είναι... Αν δεν αδιαθετησω θα κλείσω κατευθείαν ραντεβού την άλλη εβδομάδα να πάω ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Όχι μίλησα με τη γραμματέα του ακύρωσα το ραντεβού αφού δεν είμαι έγκυος , εντωμεταξυ της είπα ότι ήταν λάθος θετικό και σαστισε χαχα , αυτός σίγουρα δεν είναι... Αν δεν αδιαθετησω θα κλείσω κατευθείαν ραντεβού την άλλη εβδομάδα να πάω ! 

Είχες ξανά τόσο καθυστέρηση; Και εγώ περιμένω να αδιαθετήσω για να αρχίςουμε πάλι από την αρχή προσπάθεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaela_123 είπε:

Είχες ξανά τόσο καθυστέρηση; Και εγώ περιμένω να αδιαθετήσω για να αρχίςουμε πάλι από την αρχή προσπάθεια!

Τον Οκτώβριο που είδα το ημερολόγιο μου ,αδιαθετησα 37η μέρα ,μετά που ξεκινήσαμε να προσπαθούμε και για μωρό αδιαθετουσα κανονικά.Μηπως είσαι εγκυουλα ,δε κάνεις κάνενα τεστ?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Τον Οκτώβριο που είδα το ημερολόγιο μου ,αδιαθετησα 37η μέρα ,μετά που ξεκινήσαμε να προσπαθούμε και για μωρό αδιαθετουσα κανονικά.Μηπως είσαι εγκυουλα ,δε κάνεις κάνενα τεστ?

Ισως να αναταράχθηκε κύκλος αυτή την φορά αφού δεν βρήκες ούτε ωορρηξία...

Εκανα χθες ένα που αγόρασα από το φαρμακείο το οποίο δεν χρωματίστηκε ποτέ και δεν έδειξε τίποτα, ούτε και την γραμμή ελέγχου σαν καινούργιο, μετά έκανα ένα άλλο το οποίο και αυτό εμφάνισε την γραμμή ελέγχου μετά από ώρα και αυτό πάλι δεν χρωματίστηκε ισως να ήταν ελαττωματικά! 

Τωρα επειδή δεν είμαι σπίτι θα κάνω αύριο το πρωί γιατί πήρα από το ταχυδρομείο τα hometest, απλά δεν νιώθω καθόλου σύμπτωμα και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχήσω... Την Πέμπτη και Παρασκευή νόμιζα θα μου έρθει η περίοδος γιατί είχα πόνους περιόδου και ενιωθα και κουρασμένη...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Ισως να αναταράχθηκε κύκλος αυτή την φορά αφού δεν βρήκες ούτε ωορρηξία...

Εκανα χθες ένα που αγόρασα από το φαρμακείο το οποίο δεν χρωματίστηκε ποτέ και δεν έδειξε τίποτα, ούτε και την γραμμή ελέγχου σαν καινούργιο, μετά έκανα ένα άλλο το οποίο και αυτό εμφάνισε την γραμμή ελέγχου μετά από ώρα και αυτό πάλι δεν χρωματίστηκε ισως να ήταν ελαττωματικά! 

Τωρα επειδή δεν είμαι σπίτι θα κάνω αύριο το πρωί γιατί πήρα από το ταχυδρομείο τα hometest, απλά δεν νιώθω καθόλου σύμπτωμα και δεν ξέρω αν πρέπει να ανησυχήσω... Την Πέμπτη και Παρασκευή νόμιζα θα μου έρθει η περίοδος γιατί είχα πόνους περιόδου και ενιωθα και κουρασμένη...

Πωπω κοίτα να δεις , δε πειράζει κάνε αύριο της hometest και σου εύχομαι να είναι θετικό :)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ria_ είπε:

Πωπω κοίτα να δεις , δε πειράζει κάνε αύριο της hometest και σου εύχομαι να είναι θετικό :)

Αν κάνω τώρα θα δείξει ή πρέπει να είναι με τα πρωινά  ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaela_123 είπε:

Μου βγήκε αρνητικό έκανα πριν στην δουλεια... περιμένω να μου έρθει να αρχίσουμε πάλι προσπάθεια...

Μη στεναχωριέσαι ,πάμε δυναμικά τον επόμενο μήνα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, eliza90 είπε:

καλημέραααα!! Τι γίνεται ??Πότε περιμένεις? @Rafaela_123

Χαίρεται 4η ημέρα καθυστέρησης αλλά έχω αρνητικό τεστ όποτε περιμένω να μου έρθει για να αρχίσουμε πάλι την προσπάθεια! 
εσυ ποτέ περιμένεις; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 said:

Χαίρεται 4η ημέρα καθυστέρησης αλλά έχω αρνητικό τεστ όποτε περιμένω να μου έρθει για να αρχίσουμε πάλι την προσπάθεια! 
εσυ ποτέ περιμένεις; 

Χμμμμ.. Το χω παθει με 5 μέρες καθυστέρηση αλλά χωρίς ν κάνω τεστ! Μπορεί να συμβεί να χαλαει ο κύκλος λίγο..περιμένω 22 σε μια εβδομάδα κ δν περνάνε οι μέρες!βεβαία δν πιστεύω να είμαι έγκυος γτ μέσα μου κάτι μ λέει ότι όταν μείνω θα το νιώσω με κάποιο τρόπο.. Σαν διαίσθηση. Οπότε πολύυυυ λίγες πιθανότητες μου δίνω!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...