Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Penny28 είπε:

Θα δεις πως θα εξελιχθεί μπορεί να είναι ο μήνας σου!!!!Αν δεν σου έρθει πήγαινε για χοριακή εγώ επειδή είχα πάντα σταθερό κύκλο στην 3η μέρα καθυστέρησης πηγαίνα για χοριακη... 

Ναι αλλά κανονικά δε θα έπρεπε να έχω υγρά τώρα ;;; Λέμε τώρα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Ναι αλλά κανονικά δε θα έπρεπε να έχω υγρά τώρα ;;; Λέμε τώρα

 

Εγω είδα υγρά όταν είχα καθυστέρηση δεν ειναι απαραίτητο να έχεις νωρίτερα!Δεν έχεις κανένα σύμπτωμα? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Εγω είδα υγρά όταν είχα καθυστέρηση δεν ειναι απαραίτητο να έχεις νωρίτερα!Δεν έχεις κανένα σύμπτωμα? 

Να σαι ρωτήσω πως είναι τα υγρά; Συγγνώμη που ρωτάω, αλλά ακόμα να μου έρθει η περίοδος έκανα 1 τεστ σήμερα αρνητικό, αλλά νιώθω συνέχεια υγρή και είναι άσπρα πηκτά! Δεν νομίζω να είμαι εγκυος, νομίζω θα έδειχνε το τεστ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια 

εκανα πάλι ένα τεστ σήμερα το πρωι και αυτό πάλι δεν χρωματίστηκε δεν μου έβγαλε ούτε και την γραμμή ελέγχου είναι όλο άσπρο λες και είναι καινούργιο... ειναι ελαττωματικό μάλλον της ίδιας εταιρείας με χθες που πάλι δεν χρωματίστηκε και μετά από αρκετή ώρα εμφανίστηκε η γραμμή ελέγχου! 
 

Εν το μεταξύ δεν νιώθω τίποτα κανένα σύμπτωμα ούτε της περιόδου εκτός από φούσκωμα στην κοιλια και λίγο ευαίσθητο το στήθος μου! Την Παρασκευή και την Πέμπτη είχα πόνους περιόδου και νόμιζα ότι θα μου έρθει! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Καλημέρα κορίτσια 

εκανα πάλι ένα τεστ σήμερα το πρωι και αυτό πάλι δεν χρωματίστηκε δεν μου έβγαλε ούτε και την γραμμή ελέγχου είναι όλο άσπρο λες και είναι καινούργιο... ειναι ελαττωματικό μάλλον της ίδιας εταιρείας με χθες που πάλι δεν χρωματίστηκε και μετά από αρκετή ώρα εμφανίστηκε η γραμμή ελέγχου! 
 

Εν το μεταξύ δεν νιώθω τίποτα κανένα σύμπτωμα ούτε της περιόδου εκτός από φούσκωμα στην κοιλια και λίγο ευαίσθητο το στήθος μου! Την Παρασκευή και την Πέμπτη είχα πόνους περιόδου και νόμιζα ότι θα μου έρθει! 

Καλημέρα!!! Μάλλον ελαττωματικά είναι τα τεστ! Αν δεν σου έρθει πάρε ένα άλλο το πρωί!!! Μακάρι να είσαι το θετικό του μήνα!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Καλημέρα!!! Μάλλον ελαττωματικά είναι τα τεστ! Αν δεν σου έρθει πάρε ένα άλλο το πρωί!!! Μακάρι να είσαι το θετικό του μήνα!

Μακάρι αλλά δεν ξέρω αγχώθηκα τώρα μήπως έχω κάποιο πρόβλημα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Μακάρι αλλά δεν ξέρω αγχώθηκα τώρα μήπως έχω κάποιο πρόβλημα 

Άντε μωρέ τι πρόβλημα! Θετικουλι μυρίζομαι!!! Πότε είχες θετικό ωορρηξίας θύμισε μου


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μάντη είπε:

Άντε μωρέ τι πρόβλημα! Θετικουλι μυρίζομαι!!! Πότε είχες θετικό ωορρηξίας θύμισε μου

Δεν ξέρω ποτε είχα δεν δοκίμασα τα τεστ τελικά, είπα να τα αφήσω για αυτό τον μήνα...αλλά σύμφωνα με την προηγούμενη περίοδο θα έπρεπε να είχα ή 27/01 ή 28/01 σε εκείνες τις ημέρες υπολογίζω...θα δοκιμάσω και αύριο αν δεν έρθει... μάλλον τελικά δεν θα είχα ωορρηξία αυτες τις ημερες 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Δεν ξέρω ποτε είχα δεν δοκίμασα τα τεστ τελικά, είπα να τα αφήσω για αυτό τον μήνα...αλλά σύμφωνα με την προηγούμενη περίοδο θα έπρεπε να είχα ή 27/01 ή 28/01 σε εκείνες τις ημέρες υπολογίζω...θα δοκιμάσω και αύριο αν δεν έρθει... μάλλον τελικά δεν θα είχα ωορρηξία αυτες τις ημερες 

Πάρε ένα άλλο τεστ να δεις!!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Μάντη είπε:

Πάρε ένα άλλο τεστ να δεις!!!!!

Τώρα δεν έχω να κάνω, αύριο θα πάρω από το φαρμακείο και έχω και τα hometest στο ταχυδρομείο ελπίζω να προλάβω να τα πάρω... αν δεν μου έρθει η περίοδος βέβαια

ως εχθές είχα υγρά λευκά πηκτά, σήμερα έχω οπως αυτά τις ωορρηξιας, δεν ξέρω λες να έχω σήμερα ωορρηξια; Και οι πόνοι που είχα να ήταν από την ωορρηξία; Πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο...! 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rafaela_123 said:

Τώρα δεν έχω να κάνω, αύριο θα πάρω από το φαρμακείο και έχω και τα hometest στο ταχυδρομείο ελπίζω να προλάβω να τα πάρω... αν δεν μου έρθει η περίοδος βέβαια

ως εχθές είχα υγρά λευκά πηκτά, σήμερα έχω οπως αυτά τις ωορρηξιας, δεν ξέρω λες να έχω σήμερα ωορρηξια; Και οι πόνοι που είχα να ήταν από την ωορρηξία; Πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο...! 

Πολυ πιθανόν να καθυστέρησε η ωορηξία σου αυτό το μήνα, πολλές φορές μπορεί να τύχει κάτι τέτοιο και είναι πολλοί παράγοντες που το επιρεάζουν. Θυμισέ μου, αυτό το μήνα είχες βρει θετικό τεστ ωορηξίας; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 50 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Τώρα δεν έχω να κάνω, αύριο θα πάρω από το φαρμακείο και έχω και τα hometest στο ταχυδρομείο ελπίζω να προλάβω να τα πάρω... αν δεν μου έρθει η περίοδος βέβαια

ως εχθές είχα υγρά λευκά πηκτά, σήμερα έχω οπως αυτά τις ωορρηξιας, δεν ξέρω λες να έχω σήμερα ωορρηξια; Και οι πόνοι που είχα να ήταν από την ωορρηξία; Πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι τέτοιο...! 

Με τα υγρά είναι μπέρδεμα! Καλύτερα πάρε ένα από φαρμακείο το πρωί να δεις τι γίνεται! Και μετά κάνε παραλαβή ίσως δεν σου χρειαστούν ;)


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...