Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sophaki21 είπε:

Ναι-ναι το κρασάκι δεν επηρεάζει καθόλου τον κύκλο. Εγώ δε πίνω επειδή κάθομαι και σκέφτομαι μήπως επιδράσει αρνητικά στη σύλληψη, αλλά αυτά είναι βλακείες του μυαλού μου. Υπερβολές!! Όταν βέβαια αδιαθετώ θα το πιώ το κρασάκι μου να γλεντήσω με την ακατανόμαστη μαζί αχαχαχα 

Εγώ γενικά δεν έχω συμπτώματα πριν. Απλά πονάω όταν μ έρχεται το πρώτο 24ωρο πολύ. Αλλά γενικά δεν έχω καμία ένδειξη πριν. Άντε να με πιάσει πονοκέφαλος την προηγούμενη μέρα, αλλά και αυτό δεν είναι κανόνας...

Να σου πω κάτι και εγώ έτσι έκανα τον πρώτο μήνα που άρχισα προσπάθεια ήμουν πολύ προσεκτική και μην σου πω παρανοϊκή, να μην φάω το ένα να μην πιω να μην κάνω έτσι, αλλά από την άλλη σκέφτηκα ότι κοπέλες μένουν έγκυες χωρίς να το έχουν προγραμματίσει και δεν κόβουν τίποτα, είπα θα συνεχίσω τη ζωή μου και τις συνήθειες μου και απλά πρέπει να αποβάλω το άγχος, το μόνο εμπόδιο!! 
 

Και το κρασάκι χαλαρώνει και μη σου πω ότι ισως βοηθήσει και στην σύλληψη στο τελος χαχαχα εγώ θα το εφαρμόσω στον επόμενο κύκλο χαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sophaki21 said:

Ναι-ναι, νομίζω με καταπιέζει αυτό κάπως και θα το αλλάξω. Δε γίνεται να είμαι τόσο αυστηρή με τον εαυτό μ!!

Δε νιώθω κάτι, όχι. Αλλά δε το ψάχνω κιόλας ιδιαιτέρως... την προηγούμενη φορά θυμάμαι το κατάλαβα μόνη μ από τον πόνο στο στήθος. Άντε να παίρνουμε σειρά μία-μία! Ο επόμενος θα είναι ο 5ος κύκλος προσπαθειών. Εσείς έχετε κάνει σπερμοδιάγραμμα;  

Όχι δν έχουμε κάνει αλλά γιατί πρέπει να κάνουμε? Δν υπάρχει λογοσ νομίζω θα μπούμε σε πολύ αγχωτικα μονοπάτια.. Αν περάσει χρόνος κ δν μείνω έγκυος θα δούμε τι Θ κάνουμε τότε.. Εσεισ δλδ έχετε κάνει?? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Να σου πω κάτι και εγώ έτσι έκανα τον πρώτο μήνα που άρχισα προσπάθεια ήμουν πολύ προσεκτική και μην σου πω παρανοϊκή, να μην φάω το ένα να μην πιω να μην κάνω έτσι, αλλά από την άλλη σκέφτηκα ότι κοπέλες μένουν έγκυες χωρίς να το έχουν προγραμματίσει και δεν κόβουν τίποτα, είπα θα συνεχίσω τη ζωή μου και τις συνήθειες μου και απλά πρέπει να αποβάλω το άγχος, το μόνο εμπόδιο!! 
 

Και το κρασάκι χαλαρώνει και μη σου πω ότι ισως βοηθήσει και στην σύλληψη στο τελος χαχαχα εγώ θα το εφαρμόσω στον επόμενο κύκλο χαχα

Χαχαχα - μα να σ πω την αλήθεια, πέρυσι τον Μάιο που έμεινα έγκυος, έπινα κανονικά το κρασάκι μου. Πιστεύω πως δε πρέπει να καταπιέζουμε τους εαυτούς μας τόσο πολύ, γιατί καταλήγουμε να είμαστε παρανοϊκές όπως λες και δε μας βοηθάει. Και εγώ στον επόμενο κύκλο θα αφεθώ χωρίς να βάζω στον εαυτό μου πολλούς περιορισμούς. Ίσως αυτό να μας βοηθήσει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 said:

Να σου πω κάτι και εγώ έτσι έκανα τον πρώτο μήνα που άρχισα προσπάθεια ήμουν πολύ προσεκτική και μην σου πω παρανοϊκή, να μην φάω το ένα να μην πιω να μην κάνω έτσι, αλλά από την άλλη σκέφτηκα ότι κοπέλες μένουν έγκυες χωρίς να το έχουν προγραμματίσει και δεν κόβουν τίποτα, είπα θα συνεχίσω τη ζωή μου και τις συνήθειες μου και απλά πρέπει να αποβάλω το άγχος, το μόνο εμπόδιο!! 
 

Και το κρασάκι χαλαρώνει και μη σου πω ότι ισως βοηθήσει και στην σύλληψη στο τελος χαχαχα εγώ θα το εφαρμόσω στον επόμενο κύκλο χαχα

Συμφωνώ!! Ίσως κ αν αλλάζουμε Διάφορα απ την καθημερινότητα μας να σόκαρεται κ το σώμα.. Τι να πω! Αλλά εντάξει εμέισ κάνουμε ο, τι μπορούμε για το καλύτερο.. Καλά κάνουμε αλλά με μέτρο πιστεύω πρέπει! Κ το κρασακι μας θα πιούμε κ έξω θα το ρίξουμε (έξω τώρα.. Που λέει ο λόγος). Χαλαρότητα.. Μόνο αυτό θέλει και ΔΕΝ την έχω εγώ τουλάχιστον δυστυχώς! 

Just now, Sophaki21 said:

Χαχαχα - μα να σ πω την αλήθεια, πέρυσι τον Μάιο που έμεινα έγκυος, έπινα κανονικά το κρασάκι μου. Πιστεύω πως δε πρέπει να καταπιέζουμε τους εαυτούς μας τόσο πολύ, γιατί καταλήγουμε να είμαστε παρανοϊκές όπως λες και δε μας βοηθάει. Και εγώ στον επόμενο κύκλο θα αφεθώ χωρίς να βάζω στον εαυτό μου πολλούς περιορισμούς. Ίσως αυτό να μας βοηθήσει

Ναι αφέσου.. Δλδ τι άλλους περιορισμούς εχεις βάλει? Εγώ περιορισμό κανένα.. Αλλά προσπαθώ να τρώω κάποια υγιεινά που δν έτρωγα γτ δε μαρεσαν.. Και πιέζομαιιιιι αλλά το συνηθίζω σιγα σιγά! Α! Και μπουκώνω με το ζόρι τον άντρα καρύδια.. Τι τραβάει ο έρμος κ αυτόσ χαχαχ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, eliza90 είπε:

Όχι δν έχουμε κάνει αλλά γιατί πρέπει να κάνουμε? Δν υπάρχει λογοσ νομίζω θα μπούμε σε πολύ αγχωτικα μονοπάτια.. Αν περάσει χρόνος κ δν μείνω έγκυος θα δούμε τι Θ κάνουμε τότε.. Εσεισ δλδ έχετε κάνει?? 

Εμείς ναι! Έκανε ο σύζυγός μου μόλις ξεκινήσαμε τις προσπάθειες, πριν τον Μάιο π έμεινα έγκυος. Δε θα σας το πρότεινα γιατί εμάς μας άγχωσε και ο γυναικολόγος μου όταν του είπα πως κάναμε, μας είπε πως δε χρειαζόταν. Συγκεκριμένα μας είπε πως εξετάσεις χωρίς λόγο είναι σα να πληρώνεις για να αγοράσεις στρες! Και πραγματικά έτσι είναι... Βέβαια όταν είδαμε πως όλα είναι καλά έμεινα αμέσως έγκυος, οπότε ίσως βοήθησε στο ψυχολογικό...!

Just now, eliza90 είπε:

Συμφωνώ!! Ίσως κ αν αλλάζουμε Διάφορα απ την καθημερινότητα μας να σόκαρεται κ το σώμα.. Τι να πω! Αλλά εντάξει εμέισ κάνουμε ο, τι μπορούμε για το καλύτερο.. Καλά κάνουμε αλλά με μέτρο πιστεύω πρέπει! Κ το κρασακι μας θα πιούμε κ έξω θα το ρίξουμε (έξω τώρα.. Που λέει ο λόγος). Χαλαρότητα.. Μόνο αυτό θέλει και ΔΕΝ την έχω εγώ τουλάχιστον δυστυχώς! 

Ναι αφέσου.. Δλδ τι άλλους περιορισμούς εχεις βάλει? Εγώ περιορισμό κανένα.. Αλλά προσπαθώ να τρώω κάποια υγιεινά που δν έτρωγα γτ δε μαρεσαν.. Και πιέζομαιιιιι αλλά το συνηθίζω σιγα σιγά! Α! Και μπουκώνω με το ζόρι τον άντρα καρύδια.. Τι τραβάει ο έρμος κ αυτόσ χαχαχ 

Και εγώ προσπαθώ να τρώω πιο υγιεινά (αν και ανέκαθεν ήμουν της υγιεινής διατροφής οπότε αυτό δε με ενοχλεί κθλ), να πίνω μαξ έναν καφέ την ημέρα, να μη πίνω αλκοόλ το διάστημα που προσπαθούμε και όπως λες και εσύ, να μπουκώνω τον άντρα μου με καρύδια, αχαχαχα! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, eliza90 είπε:

Συμφωνώ!! Ίσως κ αν αλλάζουμε Διάφορα απ την καθημερινότητα μας να σόκαρεται κ το σώμα.. Τι να πω! Αλλά εντάξει εμέισ κάνουμε ο, τι μπορούμε για το καλύτερο.. Καλά κάνουμε αλλά με μέτρο πιστεύω πρέπει! Κ το κρασακι μας θα πιούμε κ έξω θα το ρίξουμε (έξω τώρα.. Που λέει ο λόγος). Χαλαρότητα.. Μόνο αυτό θέλει και ΔΕΝ την έχω εγώ τουλάχιστον δυστυχώς! 

Ναι αφέσου.. Δλδ τι άλλους περιορισμούς εχεις βάλει? Εγώ περιορισμό κανένα.. Αλλά προσπαθώ να τρώω κάποια υγιεινά που δν έτρωγα γτ δε μαρεσαν.. Και πιέζομαιιιιι αλλά το συνηθίζω σιγα σιγά! Α! Και μπουκώνω με το ζόρι τον άντρα καρύδια.. Τι τραβάει ο έρμος κ αυτόσ χαχαχ 

Εμένα προσωπικά με επηρέασε και η καραντίνα, άσχετα ότι εργάζομαι ευτυχώς και βγαίνω έξω από το σπίτι και αλλάζω περιβάλλον, το ότι δεν μπορείς να βγεις έξω για κρασάκι για φαγητό με τον άνθρωπο σου ότι δεν μπορείς να πας ένα ταξιδάκι ένα διήμερο τουλάχιστο να βγεις από την ρουτίνα της δουλειάς, είμαστε ένα χρόνο δουλεια σπίτι δουλεια σπίτι αυτό και μόνο εμένα μου προκαλεί στρες πως να χαλαρώσεις να δεις τον άνθρωπο σου να ζήσεις λιγες στιγμές μαΖι του και όλα αυτά σε χαλαρώνουν και βοηθά και στην σύλληψη στην ανανέωση του οργανισμού να πάρει δυνάμεις!  
 

Αλλά υγιεινή διατροφή και ζωή έκανα ανέκαθεν όποτε αυτό δεν με ενοχλεί, αλλά μην φάω τα σούσι μου που και που η το κρασάκι μου ή να μην πάρω τσάι που έχει κουρκουμα μέσα άσε παρανόησα τον πρώτο καιρό! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 said:

Εμείς ναι! Έκανε ο σύζυγός μου μόλις ξεκινήσαμε τις προσπάθειες, πριν τον Μάιο π έμεινα έγκυος. Δε θα σας το πρότεινα γιατί εμάς μας άγχωσε και ο γυναικολόγος μου όταν του είπα πως κάναμε, μας είπε πως δε χρειαζόταν. Συγκεκριμένα μας είπε πως εξετάσεις χωρίς λόγο είναι σα να πληρώνεις για να αγοράσεις στρες! Και πραγματικά έτσι είναι... Βέβαια όταν είδαμε πως όλα είναι καλά έμεινα αμέσως έγκυος, οπότε ίσως βοήθησε στο ψυχολογικό...!

Κοίτα έτσι όπως το λες έχεις ένα δίκιο.. Με το ψυχολογικό. Γτ μεχρι να κάνεις εξετάσεις έχεις συνεχώς την ανησυχία μέσα σου. Ενώ αν είναι όλα καλά έχεις άλλη ψυχολογία κ αυτοπεποίθηση. Δε θέλω καν να το αναφέρω στον άντρα μου δε θελω να του μεταφέρω τα άγχη μου.Γ αυτο κ είμαι εδώ μαζί σας κ τα συζήταμε όλα κ νιώθω καλύτερα.. Εκτονώνομαι καπως. Ούτε στην κολλητή μου δν τα συζητάω. Είμαι της άποψης ότι με το που παραδεχτείς φωναχτά τους φόβους σόυ είναι σα να τους ενισχύεις. Και δν το θελω.ασε που πιστεύω κ να τα έλεγα στον όποιονδηποτε δν ειναι στην ίδια θέση δε θα καταλάβαινε ακριβώς. Ενώ εμεις εδώ βλέπουμε τους εαυτούς μας στην κάθεμια.. 

Just now, Rafaela_123 said:

Εμένα προσωπικά με επηρέασε και η καραντίνα, άσχετα ότι εργάζομαι ευτυχώς και βγαίνω έξω από το σπίτι και αλλάζω περιβάλλον, το ότι δεν μπορείς να βγεις έξω για κρασάκι για φαγητό με τον άνθρωπο σου ότι δεν μπορείς να πας ένα ταξιδάκι ένα διήμερο τουλάχιστο να βγεις από την ρουτίνα της δουλειάς, είμαστε ένα χρόνο δουλεια σπίτι δουλεια σπίτι αυτό και μόνο εμένα μου προκαλεί στρες πως να χαλαρώσεις να δεις τον άνθρωπο σου να ζήσεις λιγες στιγμές μαΖι του και όλα αυτά σε χαλαρώνουν και βοηθά και στην σύλληψη στην ανανέωση του οργανισμού να πάρει δυνάμεις!  

Έχεις πολύ δίκιο κ σ αυτό.. Σε ρουτινιαζει η καραντίνα κ ακόμα κ η διάθεση για σεξ είναι λιγότερη λόγω του ότι δν κάνεις τπτ διαφορετικό να ανανεωθείς κ τον εαυτό κ τη σχέση σου.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, eliza90 είπε:

Κοίτα έτσι όπως το λες έχεις ένα δίκιο.. Με το ψυχολογικό. Γτ μεχρι να κάνεις εξετάσεις έχεις συνεχώς την ανησυχία μέσα σου. Ενώ αν είναι όλα καλά έχεις άλλη ψυχολογία κ αυτοπεποίθηση. Δε θέλω καν να το αναφέρω στον άντρα μου δε θελω να του μεταφέρω τα άγχη μου.Γ αυτο κ είμαι εδώ μαζί σας κ τα συζήταμε όλα κ νιώθω καλύτερα.. Εκτονώνομαι καπως. Ούτε στην κολλητή μου δν τα συζητάω. Είμαι της άποψης ότι με το που παραδεχτείς φωναχτά τους φόβους σόυ είναι σα να τους ενισχύεις. Και δν το θελω.ασε που πιστεύω κ να τα έλεγα στον όποιονδηποτε δν ειναι στην ίδια θέση δε θα καταλάβαινε ακριβώς. Ενώ εμεις εδώ βλέπουμε τους εαυτούς μας στην κάθεμια.. 

Πωπω συμφωνώ απόλυτα και εγώ σε σας λεω τους προβληματισμούς μου γιατί εσείς ξέρω θα με καταλάβετε, ενώ οι φιλες μου είναι σε άλλη κατάσταση τώρα δεν θα με καταλάβουν καθόλου!! Ούτε εγώ στον άντρα μου είπα τίποτα γιατί θα τον φορτώσω με το στρες που έχω και εγώ...όποτε είπα να δοκιμάσουμε και βλέπουμε...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Εμένα προσωπικά με επηρέασε και η καραντίνα, άσχετα ότι εργάζομαι ευτυχώς και βγαίνω έξω από το σπίτι και αλλάζω περιβάλλον, το ότι δεν μπορείς να βγεις έξω για κρασάκι για φαγητό με τον άνθρωπο σου ότι δεν μπορείς να πας ένα ταξιδάκι ένα διήμερο τουλάχιστο να βγεις από την ρουτίνα της δουλειάς, είμαστε ένα χρόνο δουλεια σπίτι δουλεια σπίτι αυτό και μόνο εμένα μου προκαλεί στρες πως να χαλαρώσεις να δεις τον άνθρωπο σου να ζήσεις λιγες στιγμές μαΖι του και όλα αυτά σε χαλαρώνουν και βοηθά και στην σύλληψη στην ανανέωση του οργανισμού να πάρει δυνάμεις!  

Μεγάλη αλήθεια και αυτό. Και εγώ το σκέφτομαι πολλές φορές... επίσης το άλλο που λέγαμε με τον άντρα μου είναι πως αν δεν υπήρχε η πανδημία και κατ’ επέκταση η καραντίνα θα μπορούσαμε τλχστν να εκμεταλλευτούμε αυτό το διάστημα που είμαστε ακόμα οι 2 μας διαφορετικά, όπως πχ με εκδρομές και ταξίδια στο εξωτερικό που μας αρέσουν πάρα πολύ... βοηθάει πολύ να ξεφύγεις και να αλλάξεις παραστάσεις..

Just now, eliza90 είπε:

Κοίτα έτσι όπως το λες έχεις ένα δίκιο.. Με το ψυχολογικό. Γτ μεχρι να κάνεις εξετάσεις έχεις συνεχώς την ανησυχία μέσα σου. Ενώ αν είναι όλα καλά έχεις άλλη ψυχολογία κ αυτοπεποίθηση. Δε θέλω καν να το αναφέρω στον άντρα μου δε θελω να του μεταφέρω τα άγχη μου.Γ αυτο κ είμαι εδώ μαζί σας κ τα συζήταμε όλα κ νιώθω καλύτερα.. Εκτονώνομαι καπως. Ούτε στην κολλητή μου δν τα συζητάω. Είμαι της άποψης ότι με το που παραδεχτείς φωναχτά τους φόβους σόυ είναι σα να τους ενισχύεις. Και δν το θελω.ασε που πιστεύω κ να τα έλεγα στον όποιονδηποτε δν ειναι στην ίδια θέση δε θα καταλάβαινε ακριβώς. Ενώ εμεις εδώ βλέπουμε τους εαυτούς μας στην κάθεμια.. 

Αχ πόσο δίκιο έχεις... εδώ είμαστε όλες στην ίδια φάση, έχουμε τα ίδια άγχη, τις ίδιες σκέψεις, τις ίδιες ανησυχίες... έχουμε έναν κοινό στόχο και αλληλοστηριζόμαστε! Και εγώ δε το συζητάω με καμία απ τις φίλες μου, γιατί θα με αγχώσει περισσότερο. 
Αναφορικά με την εξέταση, όταν του το είχα πρωτο-συζητήσει του άντρα μου τον είχα αγχώσει, βέβαια μετά με ένα θετικό αποτέλεσμα παίρνουν και αυτοί τα πάνω τους. Αναπτερώνονται! Εμάς στην αρχή μας άγχωσε η όλη διαδικασία, αλλά μετά που πήραμε και τα αποτελέσματα χαλαρώσαμε. Και έκανε και μια ακόμη εξέταση, το dna fragmentation, μετά την αποβολή που είχα. Αυτή η εξέταση δείχνει το ποσοστό των γόνιμων «κολυμβητών» που έχουν κατεστραμμένο/ κατακερματισμένο dna. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaela_123 είπε:

Σου είπε για ποιο λόγο αλλάζει; 

Μου ειπε απο της ορμονες..διοτι το σωμα της γυναικας δεχεται καινουργιες ορμονες επειδη κανουμε ελευθερη επαφη και επειδη για το σωμα μας αυτο ειναι κατι αγνωστο δρα ετσι..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sophaki21 said:

Μεγάλη αλήθεια και αυτό. Και εγώ το σκέφτομαι πολλές φορές... επίσης το άλλο που λέγαμε με τον άντρα μου είναι πως αν δεν υπήρχε η πανδημία και κατ’ επέκταση η καραντίνα θα μπορούσαμε τλχστν να εκμεταλλευτούμε αυτό το διάστημα που είμαστε ακόμα οι 2 μας διαφορετικά, όπως πχ με εκδρομές και ταξίδια στο εξωτερικό που μας αρέσουν πάρα πολύ... βοηθάει πολύ να ξεφύγεις και να αλλάξεις παραστάσεις..

Αχ πόσο δίκιο έχεις... εδώ είμαστε όλες στην ίδια φάση, έχουμε τα ίδια άγχη, τις ίδιες σκέψεις, τις ίδιες ανησυχίες... έχουμε έναν κοινό στόχο και αλληλοστηριζόμαστε! Και εγώ δε το συζητάω με καμία απ τις φίλες μου, γιατί θα με αγχώσει περισσότερο. 
Αναφορικά με την εξέταση, όταν του το είχα πρωτο-συζητήσει του άντρα μου τον είχα αγχώσει, βέβαια μετά με ένα θετικό αποτέλεσμα παίρνουν και αυτοί τα πάνω τους. Αναπτερώνονται! Εμάς στην αρχή μας άγχωσε η όλη διαδικασία, αλλά μετά που πήραμε και τα αποτελέσματα χαλαρώσαμε. Και έκανε και μια ακόμη εξέταση, το dna fragmentation, μετά την αποβολή που είχα. Αυτή η εξέταση δείχνει το ποσοστό των γόνιμων «κολυμβητών» που έχουν κατεστραμμένο/ κατακερματισμένο dna. 

Μέτα την αποβολή καλά κάνατε κ ψαχτηκατε πολύ κ εγώ θα το έκανα.. Αλλά προς το παρόν το αφήνω..

Η αληθεια είναι πως δν έχω κακή διαίσθηση με το ότι συμβαίνει κτ κακό. Πιστεύω πως θα ρθει η ώρα αυτή κ θα γίνει το θαύματακι.. Τρελή ανυπομονησια έχω που μετατρέπεται σε άγχος που με τρελαίνει! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Κοριτσια περνει καμια απο εσας ασπιρινη στην περιοδο που προσπαθειτε για μωρο;

Παίρνω εγώ 

Τη ξεκίνησα στο προηγούμενο κύκλο αλλά θέλει μικρή δόση μετά το φαι 

Παιδικό ασπιρινακι. αν έχεις κανονικό το σπας στα τέσσερα

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Παίρνω εγώ 

Τη ξεκίνησα στο προηγούμενο κύκλο αλλά θέλει μικρή δόση μετά το φαι 

Παιδικό ασπιρινακι. αν έχεις κανονικό το σπας στα τέσσερα

 

Κορίτσι τι κάνεις ? Σε σκεφτόμουν...τι έγινε με το θετικό τεστακι σου? 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, eliza90 είπε:

Μέτα την αποβολή καλά κάνατε κ ψαχτηκατε πολύ κ εγώ θα το έκανα.. Αλλά προς το παρόν το αφήνω..

Η αληθεια είναι πως δν έχω κακή διαίσθηση με το ότι συμβαίνει κτ κακό. Πιστεύω πως θα ρθει η ώρα αυτή κ θα γίνει το θαύματακι.. Τρελή ανυπομονησια έχω που μετατρέπεται σε άγχος που με τρελαίνει! 

Εννοείται πως θα γίνει το θαυματάκι και σε εμας!! Δε θέλει στρες και όλα θα μας πάνε τέλεια :) ανυπομονησία έχω και εγώ, αλλά δεν αισθάνομαι αγχωμένη. Απλά ανυπόμονη να μεγαλώσει η οικογένεια μας!!! 

πρίν από 2 λεπτά , elena93 είπε:

Κοριτσια περνει καμια απο εσας ασπιρινη στην περιοδο που προσπαθειτε για μωρο;

Εγώ δεν παίρνω - η ασπιρίνη νομίζω κάνει το αίμα να ρέει καλύτερα, σωστά; Βοηθάει αυτό κάπου;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...