Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Rafaela_123 είπε:

Δεν πειράζει που πήρες 2 έτσι και αλλιως θα το αποβάλεις το περίσσειο, βιταμίνη Δ δεν πειράζει την παίρνεις αύριο! Μην ανησυχείς...

Σε ευχαριστώ πολύ είχα ένα άγχος! 

Θα πάρω κουτάκι για χαπάκια γιατί περνώ αρκετά μέσα στη μέρα και ενέσεις και χάπια και μπορεί να ξανά γίνει κάτι παρόμοιο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμένα δεν μου ήρθε η περίοδος, αν δεν μου έρθει και αύριο θα κάνω τεστ...έχω πονάκια που πάνε και έρχονται από χθες στην κοιλια και σήμερα σε όλη την πλάτη και νιώθω ένα βάρος, εχω κάτι σαν τυμπανισμό δεν μπορούσα όλη μέρα στη δουλεια σήμερα ενιωθα ότι θα βγει το κουμπί του τζιν και έχει πρηστεί και το στήθος μου σήμερα και με πονάει...δεν ξέρω νιώθω ότι θα μου έρθει από στιγμή σε στιγμή! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Εμένα δεν μου ήρθε η περίοδος, αν δεν μου έρθει και αύριο θα κάνω τεστ...έχω πονάκια που πάνε και έρχονται από χθες στην κοιλια και σήμερα σε όλη την πλάτη και νιώθω ένα βάρος, εχω κάτι σαν τυμπανισμό δεν μπορούσα όλη μέρα στη δουλεια σήμερα ενιωθα ότι θα βγει το κουμπί του τζιν και έχει πρηστεί και το στήθος μου σήμερα και με πονάει...δεν ξέρω νιώθω ότι θα μου έρθει από στιγμή σε στιγμή! 

Σου εύχομαι ένα θετικότατο τεστακι!!! Εγώ είχα ακριβώς τα ίδια σύμπτωμα με την περίοδο τίποτα περισσότερο το μόνο που μου είχε κάνει εντύπωση ότι μου μύριζε η πιατέλα με τα μελομακάρονα που ήταν διπλωμένη! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Οκ σε ευχαριστώ πιστεύεις υπάρχει θέμα που πήρα κατάλάθος 2 φιλισιν πραγματικά δεν ξέρω τι σκεφτόμουν την ώρα που το πήρα!!Εχω άγχος  πολύ σήμερα είδα άσχημο όνειρο με την εγκυμοσύνη και όλη μέρα είμαι καπως!!Νομίζω πως τα όνειρα δεν θα τα αποφύγω μέχρι να γεννήσω πρώτα ο Θεός!!! 

Οχι μην ανχωνεσε οι βιταμηνες για να βλαψουν πρεπει να κανεις λαθος συστηματικα . Δεν παθαινεις τιποτα αν γινει ενα λαθος μια μερα δεν ειναι φαρμακα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια 

εκανα τεστ σήμερα πρώτη ημέρα καθυστέρησης αλλά βγήκε αρνητικό, βέβαια κάτι παράξενο συνέβηκε το τεστ δεν χρωματίστηκε ποτέ και μετά από πολλή ώρα βγήκε η γραμμή control, αφού νόμιζα ότι δεν το έκανα σωστά... δεν ξέρω ίσως να ήταν χαλασμένο; 

και πονάω παρά πολύ στην δεξιά πλευρά... θα πάω αργότερα στο φαρμακείο να πάρω και άλλο αν δεν μου έρθει η περίοδος 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Penny28 said:

Οκ σε ευχαριστώ πιστεύεις υπάρχει θέμα που πήρα κατάλάθος 2 φιλισιν πραγματικά δεν ξέρω τι σκεφτόμουν την ώρα που το πήρα!!Εχω άγχος  πολύ σήμερα είδα άσχημο όνειρο με την εγκυμοσύνη και όλη μέρα είμαι καπως!!Νομίζω πως τα όνειρα δεν θα τα αποφύγω μέχρι να γεννήσω πρώτα ο Θεός!!! 

Καλησπέρα! Καθόλου δν υπάρχει πρόβλημα για το felicine όπως και για τη d3. Μπορείς ν την πάρεις κ τώρα πάντως! 

2 hours ago, Rafaela_123 said:

Καλημέρα κορίτσια 

εκανα τεστ σήμερα πρώτη ημέρα καθυστέρησης αλλά βγήκε αρνητικό, βέβαια κάτι παράξενο συνέβηκε το τεστ δεν χρωματίστηκε ποτέ και μετά από πολλή ώρα βγήκε η γραμμή control, αφού νόμιζα ότι δεν το έκανα σωστά... δεν ξέρω ίσως να ήταν χαλασμένο; 

και πονάω παρά πολύ στην δεξιά πλευρά... θα πάω αργότερα στο φαρμακείο να πάρω και άλλο αν δεν μου έρθει η περίοδος 

Γειά σου Ραφαέλα μου! Τι εταιρείας έκανες? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, eliza90 είπε:

Καλησπέρα! Καθόλου δν υπάρχει πρόβλημα για το felicine όπως και για τη d3. Μπορείς ν την πάρεις κ τώρα πάντως! 

Γειά σου Ραφαέλα μου! Τι εταιρείας έκανες? 

First step ονομάζεται, το είχα καιρό είχε μείνει από άλλη φορά αλλά όχι πολύ παλιό, στην Κύπρο μόνο αυτό έχει μάλλον γιατί δε 3 φαρμακεία που πήγα αυτό είχαν να μου δώσουν, πήρα ξανά αυτό και ένα άλλο που είχε το τελευταίο φαρμακείο core tests 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , eliza90 είπε:

Καλησπέρα! Καθόλου δν υπάρχει πρόβλημα για το felicine όπως και για τη d3. Μπορείς ν την πάρεις κ τώρα πάντως! 

Γειά σου Ραφαέλα μου! Τι εταιρείας έκανες? 

Καλησπέρα σήμερα τα ξεχώρισα τα φάρμακα και τα έβαλα σε μια σειρά για να αποφύγω πάλι κανένα λάθος!!! 

Μπήκα κανονικά στη σειρά μου σήμερα και τα ήπια όπως έπρεπε πίνω κάθε μεσημέρι D3... 

17 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Ναι δεν έχω άλλο

Δε πειράζει ,θα το κάνω και βλέπουμε

Καλησπέρα πως είσαι??? Έκανες και το άλλο τεστ?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Καλησπέρα σήμερα τα ξεχώρισα τα φάρμακα και τα έβαλα σε μια σειρά για να αποφύγω πάλι κανένα λάθος!!! 

Μπήκα κανονικά στη σειρά μου σήμερα και τα ήπια όπως έπρεπε πίνω κάθε μεσημέρι D3... 

Καλησπέρα πως είσαι??? Έκανες και το άλλο τεστ?? 

Ναι έκανα δε βγάζω άκρη 

Θα τ αφήσω έτσι ν περάσουν καμιά δυο μέρες και βλέπουμε αλλά δε νομίζω 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι έκανα δε βγάζω άκρη 

Θα τ αφήσω έτσι ν περάσουν καμιά δυο μέρες και βλέπουμε αλλά δε νομίζω 

Αν δεν σου έρθει πήγαινε κατευθείαν για χοριακή μην μπλέξεις ξανά με τεστ η χοριακή είναι και πιο έγκυρη! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Penny28 είπε:

Αν δεν σου έρθει πήγαινε κατευθείαν για χοριακή μην μπλέξεις ξανά με τεστ η χοριακή είναι και πιο έγκυρη! 

Ναι αυτό θα κάνω ,δε ξανακανω τεστ έτσι κ αλλιώς λογικά αύριο είναι η πρώτη μέρα περιόδου μου λογικά 

Αν δεν ήταν αυτά τα καφέ η περίοδος μου οπότε στα μέσα της βδομάδας θα το ξαναδώ 

Μπας κ έχω και κάνα αλλο συμπτώμα ,λέμε τώρα

Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ναι αυτό θα κάνω ,δε ξανακανω τεστ έτσι κ αλλιώς λογικά αύριο είναι η πρώτη μέρα περιόδου μου λογικά 

Αν δεν ήταν αυτά τα καφέ η περίοδος μου οπότε στα μέσα της βδομάδας θα το ξαναδώ 

Μπας κ έχω και κάνα αλλο συμπτώμα ,λέμε τώρα

Χαχαχαχα

Θα δεις πως θα εξελιχθεί μπορεί να είναι ο μήνας σου!!!!Αν δεν σου έρθει πήγαινε για χοριακή εγώ επειδή είχα πάντα σταθερό κύκλο στην 3η μέρα καθυστέρησης πηγαίνα για χοριακη... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...