Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

13 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας για το τεστ ωορρηξιας θα το βαλω φωτο εδω..εκανα σημερα γιατι ειχα τρομερο πονοκεφαλο ολη μερα σημερα 

Έχει ακόμα για να γίνει θετικό

13 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Κοριτσια σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας για το τεστ ωορρηξιας θα το βαλω φωτο εδω..εκανα σημερα γιατι ειχα τρομερο πονοκεφαλο ολη μερα σημερα 

Μπες να δεις το δικό μου σημερινό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

14 ώρες πρίν, elena93 είπε:

Εχω κανει υπερηχο και η γιατρος μου εχει πει οτι εχεις 1-2κυστες αρκετα μικρες και δεν υπαρχει προβλημα..γενικα απο παντα ειχα αστατο κυκλο..κανω κυκλους απο 28 μερες μεχρι και 35..αλλα απο τοτε που εχουμε ελευθερες επαφες εχει μεγαλωσει παρα πολυ ο κυκλος εχει παει μεχρι και 45 μερες

Το εκανα βγηκε χωρις φατσουλα αλλα οι γραμμες ειναι πολυ εντονες στο στικακι.. μπορει να κανω αυτες τις μερες μαλλον

Καλησπέρα @elena93 :) επειδή το ψηφιακό δεν έχει δείξει ακόμη τη φατσούλα και το στικάκι στη φωτογραφία σου δεν είναι πάρα πολύ έντονο ακόμη θα σου έλεγα πως ακόμη δεν είναι το peak της LH. Να επαναλάβεις και σήμερα και το βλέπεις αναλόγως... εγώ γενικά εμπιστεύομαι αρκετά τα ψηφιακά τεστ. Έτσι έμεινα έγκυος τον περασμένο Μάιο, από τον πρώτο μήνα. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Καλησπέρα!!! Συνήθως ξεκινάμε μετά τη περίοδο μέρα παρά μέρα και ανάλογα τα τεστ προχωράω! Ας πούμε τώρα είμαι 10η μέρα και το τεστ είναι εντελώς αρνητικό άσπρο οπότε σημαίνει ότι θα αργήσει ακόμα η ωορρηξία έτσι είμαστε χαλαρά σε επαφές μην τον ξεπατωσω πριν την ωορρηξία χαχαχαχα:-P

Μολις βγει θετικό τι σημαίνει; Ότι ελευθερώθηκε το ωάριο; Ή ότι θα ελευθερωθεί σε καποιες μερες; Συγγνώμη που ρωτάω αλλά θέλω να το κάνω σωστά 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμένα μου συνεβει κάτι περίεργο σήμερα δεν έχω κανένα σημάδι ότι θα αδιαθετησω αν και πολλές φορές δεν έχω... Το μεσημέρι στο σκούπισμα είδα μερικές σταγόνες αίμα και λίγο καφέ στο εσώρουχο και τώρα δεν έχω τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Μολις βγει θετικό τι σημαίνει; Ότι ελευθερώθηκε το ωάριο; Ή ότι θα ελευθερωθεί σε καποιες μερες; Συγγνώμη που ρωτάω αλλά θέλω να το κάνω σωστά 

Μόλις είναι στο πικ η ορμόνη δηλαδή θετικό το τεστ μέσα σε 12 με 36 ώρες θα γίνει η ωορρηξία οπότε πρέπει να υπάρχει απόθεμα σπέρματος μέσα μας ώστε να το βρει να περιμένει το ωαριακι..

Just now, Ria_ είπε:

Κορίτσια εμένα μου συνεβει κάτι περίεργο σήμερα δεν έχω κανένα σημάδι ότι θα αδιαθετησω αν και πολλές φορές δεν έχω... Το μεσημέρι στο σκούπισμα είδα μερικές σταγόνες αίμα και λίγο καφέ στο εσώρουχο και τώρα δεν έχω τίποτα...

Περιμένεις περίοδο σήμερα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Μόλις είναι στο πικ η ορμόνη δηλαδή θετικό το τεστ μέσα σε 12 με 36 ώρες θα γίνει η ωορρηξία οπότε πρέπει να υπάρχει απόθεμα σπέρματος μέσα μας ώστε να το βρει να περιμένει το ωαριακι..

Περιμένεις περίοδο σήμερα;;

Έπρεπε να αδιαθετησω 12/2 και ακόμα δεν έχω αδιαθετηση.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Έπρεπε να αδιαθετησω 12/2 και ακόμα δεν έχω αδιαθετηση.

Ωραία αν δεις ότι δεν εξελίσσεται το αίμα και το πρωί έχει σταματήσει ξανακάνε μεθαύριο κανένα τεστ

Just now, Ellidr είπε:

Ωραία αν δεις ότι δεν εξελίσσεται το αίμα και το πρωί έχει σταματήσει ξανακάνε μεθαύριο κανένα τεστ

Η θερμοκρασία σου;; Τη μετράς;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ωραία αν δεις ότι δεν εξελίσσεται το αίμα και το πρωί έχει σταματήσει ξανακάνε μεθαύριο κανένα τεστ

Η θερμοκρασία σου;; Τη μετράς;;

Όχι δε τη μετράω σταμάτησα , πέρα απ' την 22η μέρα που είχαμε τη τελευταία μας επαφή στις γόνιμες  ,μετά δεν ξαναείχαμε για αρκετές μέρες την 33η μόνο και σήμερα είμαι 39η...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Όχι δε τη μετράω σταμάτησα , πέρα απ' την 22η μέρα που είχαμε τη τελευταία μας επαφή στις γόνιμες  ,μετά δεν ξαναείχαμε για αρκετές μέρες την 33η μόνο και σήμερα είμαι 39η...

Ωραία δες αν σταματήσει το αίμα αν σταματήσει είναι καλό σημάδι 

Just now, Ellidr είπε:

Ωραία δες αν σταματήσει το αίμα αν σταματήσει είναι καλό σημάδι 

Αα και μέτρα το πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι τη θερμοκρασία σου αν είναι υψηλή είναι καλό σημάδι αν έχει πέσει μάλλον έρχεται η κιουρια

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Ωραία δες αν σταματήσει το αίμα αν σταματήσει είναι καλό σημάδι 

Αα και μέτρα το πρωί πριν σηκωθείς από το κρεβάτι τη θερμοκρασία σου αν είναι υψηλή είναι καλό σημάδι αν έχει πέσει μάλλον έρχεται η κιουρια

Μέχρι στιγμής σταμάτησε δεν έχω τίποτα πράγμα σπάνιο για μένα δε μου έχει ξανά τυχει , θα φανεί εκτός και αν έρχεται σιγά σιγα σε ευχαριστώ πάρα πολύ ... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ria_ είπε:

Μέχρι στιγμής σταμάτησε δεν έχω τίποτα πράγμα σπάνιο για μένα δε μου έχει ξανά τυχει , θα φανεί εκτός και αν έρχεται σιγά σιγα σε ευχαριστώ πάρα πολύ ... 

Κορίτσι μου εννοείται σου εύχομαι να μη ξανάρθει για αρκετό καιρό 

Περιμένουμε νέα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσι μου εννοείται σου εύχομαι να μη ξανάρθει για αρκετό καιρό 

Περιμένουμε νέα 

Κοίτα σύμφωνα με τις επαφές μας δε νομίζω να υπάρχει τέτοια περίπτωση , αλλά τι να πω ποτέ δε ξέρεις...!σε ευχαριστώ πάρα πολύ...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ellidr είπε:

Μόλις είναι στο πικ η ορμόνη δηλαδή θετικό το τεστ μέσα σε 12 με 36 ώρες θα γίνει η ωορρηξία οπότε πρέπει να υπάρχει απόθεμα σπέρματος μέσα μας ώστε να το βρει να περιμένει το ωαριακι..

Άρα μόλις βρεις θετικό τεστ για τουλάχιστον 3 ημερες συνεχόμενες πρέπει να εχεις επαφές ... Οκ κατάλαβα ευχαριστώ παρά πολύ!! 

1 hour ago, Ria_ είπε:

Κορίτσια εμένα μου συνεβει κάτι περίεργο σήμερα δεν έχω κανένα σημάδι ότι θα αδιαθετησω αν και πολλές φορές δεν έχω... Το μεσημέρι στο σκούπισμα είδα μερικές σταγόνες αίμα και λίγο καφέ στο εσώρουχο και τώρα δεν έχω τίποτα...

Τι να σου πω βρε Ρια μου ελπίζω να μην σου έρθει βέβαια αλλά νομίζω να μιλήσεις με τον γιατρο σου την Δευτέρα αν δεν έρθει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Άρα μόλις βρεις θετικό τεστ για τουλάχιστον 3 ημερες συνεχόμενες πρέπει να εχεις επαφές ... Οκ κατάλαβα ευχαριστώ παρά πολύ!! 

Τι να σου πω βρε Ρια μου ελπίζω να μην σου έρθει βέβαια αλλά νομίζω να μιλήσεις με τον γιατρο σου την Δευτέρα αν δεν έρθει 

Ναι ναι τη Δευτέρα ότι και να γίνει θα το πάρω τηλέφωνο να πάω να με δει... Απλά δε μου ξανά έτυχε αυτό ,και τώρα που ξανά πήγα δεν έχω τίποτα...ούτε καφέ τίποτα τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Ναι ναι τη Δευτέρα ότι και να γίνει θα το πάρω τηλέφωνο να πάω να με δει... Απλά δε μου ξανά έτυχε αυτό ,και τώρα που ξανά πήγα δεν έχω τίποτα...ούτε καφέ τίποτα τίποτα..

Καλό σημάδι είναι αυτό βέβαια, βγαίνουν οι μερες από τις επαφές να είναι της εμφύτευση; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...