Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

Just now, Nicol_ είπε:

Κοριτσια εμενα εφαγε με επιτυχια τις 8 κουταλιές. Για να του δειξω πως να τρωει ταιζα απο ενα αλλο μπολάκι τον αντρα μου κ αυτος εμενα χαχα..

 

Μπραβο Νικολ!!! Τελεια τα παει ο μικρούλης σου!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nicol_ είπε:

Κοριτσια ποσα γεύματα θα έχετε στο τελος του πρωτου μηνα? Εμενα 3 που μου ειπε κου φαίνονται πολλα

Και εμένα 3 μου έχει πει αλλά νομίζω ότι θα εξαρτηθεί από το παιδί. Δεν πρόκειται να την πιέσω με το φαγητό ούτε να της στερήσω γάλα για να αναγκαστεί να φάει. Προς το παρόν τρώμε 2 γεύματα δεκατιανό φρούτο και μεσημεριανό φαγητό και τη θηλάζω εάν ζητήσει μετά. Μπήκα κάποια στιγμή στον πειρασμό και άρχισα να ζυγίζω και να μετράω κουταλιές στην αρχή. Τώρα απλά ακολουθώ το θέλω της μικρής και είναι μια χαρά. Θέλω να χτίσουμε μια υγιή σχέση με το φαγητό, ούτε ψυχαναγκασμό ούτε παιχνίδι. Θέλω να μάθει να απολαμβάνει τις διαφορετικές γεύσεις και να κοινωνικοποιηθεί και με τη διαδικασία του φαγητου. Νηστικό δεν πρόκειται να μείνει κανενα παιδάκι. Το καθένα έχει το ρυθμό του και θα βρει τον τρόπο του. Μην αγχώνεσαι 

  • Μου αρέσει 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου τι κάνεις; Εμείς θα βαφτίσουμε τον μπέμπη τον Οκτώβριο που θα είναι 7 μηνών..

Βαρελακια ούτε εμένα κάνει ακόμα αλλά κάνει όπως η μικρή σου γυρίζει στα πλάγια δεξιά αριστερά και από ανάσκελα μπρούμυτα..από μπρούμυτα ανάσκελα δεν το έχει βρει ακόμα χαχαχα

Στερεές πότε ξεκινάτε εσείς;

Εχουμε ξεκινησει με λιγο ρυζάλευρο και μεσα Σεπτέμβρη θα βάλουμε και τα φρούτα. 

Εγω μαλλον θα τη βαφτισω την άνοιξη, Μάιο λέω. 

  • Μου αρέσει 1

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, palmoira είπε:

Και εμένα 3 μου έχει πει αλλά νομίζω ότι θα εξαρτηθεί από το παιδί. Δεν πρόκειται να την πιέσω με το φαγητό ούτε να της στερήσω γάλα για να αναγκαστεί να φάει. Προς το παρόν τρώμε 2 γεύματα δεκατιανό φρούτο και μεσημεριανό φαγητό και τη θηλάζω εάν ζητήσει μετά. Μπήκα κάποια στιγμή στον πειρασμό και άρχισα να ζυγίζω και να μετράω κουταλιές στην αρχή. Τώρα απλά ακολουθώ το θέλω της μικρής και είναι μια χαρά. Θέλω να χτίσουμε μια υγιή σχέση με το φαγητό, ούτε ψυχαναγκασμό ούτε παιχνίδι. Θέλω να μάθει να απολαμβάνει τις διαφορετικές γεύσεις και να κοινωνικοποιηθεί και με τη διαδικασία του φαγητου. Νηστικό δεν πρόκειται να μείνει κανενα παιδάκι. Το καθένα έχει το ρυθμό του και θα βρει τον τρόπο του. Μην αγχώνεσαι 

Έτσι σκεφτομαι κ εγω. Δεν θελω καθολου να τον ζορισω θα πάω οπως με παει ο μικρος μου. Παλμοιρα της δίνεις να παίζει με το φαγητο της? Ετσι διαβασα οτι ειναι καλο να πιανουν το φαγητο να το μυρίζουν να βλέπουν την υφη του. Αλλα με τα αλεσμενα εχει νοημα αυτο?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, fairy-mary είπε:

Εχουμε ξεκινησει με λιγο ρυζάλευρο και μεσα Σεπτέμβρη θα βάλουμε και τα φρούτα. 

Εγω μαλλον θα τη βαφτισω την άνοιξη, Μάιο λέω. 

Ααα έχετε ξεκινήσει; Εμάς η παιδίατρος είπε τον άλλον μήνα επειδή είναι αλλεργικός ο μικρός..πως της φαίνεται της αρέσει;

Αα είναι η καλύτερη εποχή..εμείς απλά θα κάνουμε και τον γάμο τον Οκτώβρη 

 


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicol_ είπε:

Έτσι σκεφτομαι κ εγω. Δεν θελω καθολου να τον ζορισω θα πάω οπως με παει ο μικρος μου. Παλμοιρα της δίνεις να παίζει με το φαγητο της? Ετσι διαβασα οτι ειναι καλο να πιανουν το φαγητο να το μυρίζουν να βλέπουν την υφη του. Αλλα με τα αλεσμενα εχει νοημα αυτο?

Ναι την αφήνω και βάζει τα χέρια της και το περιεργάζεται. Βέβαια μετά είμαστε για μπάνιο! 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Εγω ευτυχως ειμαι καλυτερα.

@Sol_10 κοριτσι μου εσυ εισαι κουτσικη:grin: Ανετα κανεις κ 3 κ οσα παιδακια θελεις!

@Nicol_ κ εμενα ετσι πολυ γρηγορα μου εχει τα 3 γευματα. Αλλο που εγω σημερα θα δωσω μεσημεριανο. Απο οτι την κοβω τη δικια μου εχουμε ακομη πολυ δρομο μεχρι να φτασουμε στα 3 γευματα. Μαζι με μας θα την βαλω να φαει σημερα οπως κανατε κ εσεις. Αει να δουμε...

Αλλαξαν κ οι συνηθειες της περι κενωσεων. Με το ζορι κανει μια κ αυτη σφιγγεται αρκετα να την κανει. Αλλα κ παλι δεν την λες δυσκοιλια. Προφανως πρεπει να συνηθισει το γαστρεντερικο της στην νεα κατασταση.

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Εγω ευτυχως ειμαι καλυτερα.

@Sol_10 κοριτσι μου εσυ εισαι κουτσικη:grin: Ανετα κανεις κ 3 κ οσα παιδακια θελεις!

@Nicol_ κ εμενα ετσι πολυ γρηγορα μου εχει τα 3 γευματα. Αλλο που εγω σημερα θα δωσω μεσημεριανο. Απο οτι την κοβω τη δικια μου εχουμε ακομη πολυ δρομο μεχρι να φτασουμε στα 3 γευματα. Μαζι με μας θα την βαλω να φαει σημερα οπως κανατε κ εσεις. Αει να δουμε...

Αλλαξαν κ οι συνηθειες της περι κενωσεων. Με το ζορι κανει μια κ αυτη σφιγγεται αρκετα να την κανει. Αλλα κ παλι δεν την λες δυσκοιλια. Προφανως πρεπει να συνηθισει το γαστρεντερικο της στην νεα κατασταση.

Εμενα μου ειπε η παιδίατρος οτι κάνουν δυσκοιλιότητα με τα στερεα και γιαυτο να προσπαθήσω με το νερο απο την τεταρτη μερα κ μετα. Μονο με το θηλασμο δεν διορθωνεται η δυσκοιλιότητα μου ειπε.  Να δουμε πως θα πάει 

  • Λυπημένη/-ος 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ααα έχετε ξεκινήσει; Εμάς η παιδίατρος είπε τον άλλον μήνα επειδή είναι αλλεργικός ο μικρός..πως της φαίνεται της αρέσει;

Αα είναι η καλύτερη εποχή..εμείς απλά θα κάνουμε και τον γάμο τον Οκτώβρη 

 

Καλα τα πάει  μπορώ να πω, φαινεται να της αρέσει, απλα δυσκολευεται λιγο με το κουταλι δε το εχει συνηθισει και δε ξερει ακριβως τι να κανει.

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα  κορίτσια.  Διαβασα τα νέα σας και χαίρομαι  που τα μπεμπακια  μας πέρασαν σε αυτή την φάση του φαγητού.  Για κλάματα μπορεί να είναι πιο εύκολα  ή για αλλά πιο δύσκολα,  είναι όμως νια καινούρια εμπειρία κ με ενθουσιάζει..   και ανυπομονώ  κ μεις να ξεκινήσουμε. Εμείς  πάντως  είμαστε  εξοικειωμενοι με το κουταλι  γιατί μέχρι τώρα από την γέννηση  παίρνουμε με αυτό τις βιταμίνες  d και τον σίδηρο.  Τώρα πια με το που δει το κουταλι  ανοίγει  το στόμα της διαπλατα και το πιάνει κ μόνη της με τα χέρια.  Εν  πιο μικρή  αντσνακλαστικα  το εσπρωχνε  έξω με την γλώσσα.  Συν τις άλλοις,  κάθε φορά που τρώω  με βλέπει  κ με περιεργαζετσι  με ανοιχτό  το στόμα κοιτώντας  με στα μάτια  κ Λιώνω  στα γέλια.  Κ ότι κρατάω θέλει  φυσικά  να το αρπάξει.   Δεν ξέρω αν θα είναι εύκολη ή δύσκολη αρχή κ για μας  αλλά συμφωνώ  κ γω με στα λεγόμενα της παλμοιρα  για τους ρυθμούς μας με το φαγητό... 

Προχτές κορίτσια  έπιασε νευρικό γέλιο την μπεμπα  μου,  γιατί την είδα που κοιτούσε  επίμονα την συσκευασία  από τα παξιμαδια  που έτρωγα  και την άφησα να την πιάσει στο χέρι  ..  Ε τότε έγινε πανικός.  Δεν την έχω ξανά ακούσει να γελάει  έτσι τόσο δυνατα με τσιριδες,  για κάνα τέταρτο,  το τράβηξα βίντεο  να το έχω να το θυμάμαι..  Το έχουν πάθει  εσάς τα μπεμπακια  σας;  

@Sol_10 τελικά πήρες το ίδιο  καρεκλακι  φαγητού  με μένα να σε ρωτήσω  κάτι που θέλω; 

Επίσης κάτι άλλο για τις κενώσεις..  Πως είναι η υφή τους τώρα πια στσ μπεμπακια  σας; εννοώ  πρι ν ξεκινήσετε τις Στερεες  γιατί ξέρω ότι αλλάζουν μετά.   Είναι ακόμα υδαρεις  όπως στην αρχή;  εμένα τώρα τελευταία  ενώ είναι σχετικά νερουλες  που είναι φυσιολογικό  αυτό,  έχει κομμάτια που είναι πιο πήρα κάπως ..  Σορρυ  για την περιγραφή αλλά δεν ξέρω αν είναι νορμάλ.  Επίσης κάποιες φορές είναι πράσινα  αυτά τα κομμάτια αλλά τον γιατρό μου δεν τον ανησυχεί  το πράσινο  χρώμα.  Αλλά η υφή με προβληματιζει 

  • Μου αρέσει 1

 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλα τα πάει  μπορώ να πω, φαινεται να της αρέσει, απλα δυσκολευεται λιγο με το κουταλι δε το εχει συνηθισει και δε ξερει ακριβως τι να κανει.

 

Χαχαχα πλάκα έχουν τα μικρουλια..άντε ανυπομονώ και εμεις να ξεκινήσουμε


 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Καλησπέρα  κορίτσια.  Διαβασα τα νέα σας και χαίρομαι  που τα μπεμπακια  μας πέρασαν σε αυτή την φάση του φαγητού.  Για κλάματα μπορεί να είναι πιο εύκολα  ή για αλλά πιο δύσκολα,  είναι όμως νια καινούρια εμπειρία κ με ενθουσιάζει..   και ανυπομονώ  κ μεις να ξεκινήσουμε. Εμείς  πάντως  είμαστε  εξοικειωμενοι με το κουταλι  γιατί μέχρι τώρα από την γέννηση  παίρνουμε με αυτό τις βιταμίνες  d και τον σίδηρο.  Τώρα πια με το που δει το κουταλι  ανοίγει  το στόμα της διαπλατα και το πιάνει κ μόνη της με τα χέρια.  Εν  πιο μικρή  αντσνακλαστικα  το εσπρωχνε  έξω με την γλώσσα.  Συν τις άλλοις,  κάθε φορά που τρώω  με βλέπει  κ με περιεργαζετσι  με ανοιχτό  το στόμα κοιτώντας  με στα μάτια  κ Λιώνω  στα γέλια.  Κ ότι κρατάω θέλει  φυσικά  να το αρπάξει.   Δεν ξέρω αν θα είναι εύκολη ή δύσκολη αρχή κ για μας  αλλά συμφωνώ  κ γω με στα λεγόμενα της παλμοιρα  για τους ρυθμούς μας με το φαγητό... 

Προχτές κορίτσια  έπιασε νευρικό γέλιο την μπεμπα  μου,  γιατί την είδα που κοιτούσε  επίμονα την συσκευασία  από τα παξιμαδια  που έτρωγα  και την άφησα να την πιάσει στο χέρι  ..  Ε τότε έγινε πανικός.  Δεν την έχω ξανά ακούσει να γελάει  έτσι τόσο δυνατα με τσιριδες,  για κάνα τέταρτο,  το τράβηξα βίντεο  να το έχω να το θυμάμαι..  Το έχουν πάθει  εσάς τα μπεμπακια  σας;  

@Sol_10 τελικά πήρες το ίδιο  καρεκλακι  φαγητού  με μένα να σε ρωτήσω  κάτι που θέλω; 

Επίσης κάτι άλλο για τις κενώσεις..  Πως είναι η υφή τους τώρα πια στσ μπεμπακια  σας; εννοώ  πρι ν ξεκινήσετε τις Στερεες  γιατί ξέρω ότι αλλάζουν μετά.   Είναι ακόμα υδαρεις  όπως στην αρχή;  εμένα τώρα τελευταία  ενώ είναι σχετικά νερουλες  που είναι φυσιολογικό  αυτό,  έχει κομμάτια που είναι πιο πήχτα  κάπως ..  Σορρυ  για την περιγραφή αλλά δεν ξέρω αν είναι νορμάλ.  Επίσης κάποιες φορές είναι πράσινα  αυτά τα κομμάτια αλλά τον γιατρό μου δεν τον ανησυχεί  το πράσινο  χρώμα.  Αλλά η υφή με προβληματιζει 

 

8 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Καλησπέρα  κορίτσια.  Διαβασα τα νέα σας και χαίρομαι  που τα μπεμπακια  μας πέρασαν σε αυτή την φάση του φαγητού.  Για κλάματα μπορεί να είναι πιο εύκολα  ή για αλλά πιο δύσκολα,  είναι όμως νια καινούρια εμπειρία κ με ενθουσιάζει..   και ανυπομονώ  κ μεις να ξεκινήσουμε. Εμείς  πάντως  είμαστε  εξοικειωμενοι με το κουταλι  γιατί μέχρι τώρα από την γέννηση  παίρνουμε με αυτό τις βιταμίνες  d και τον σίδηρο.  Τώρα πια με το που δει το κουταλι  ανοίγει  το στόμα της διαπλατα και το πιάνει κ μόνη της με τα χέρια.  Εν  πιο μικρή  αντσνακλαστικα  το εσπρωχνε  έξω με την γλώσσα.  Συν τις άλλοις,  κάθε φορά που τρώω  με βλέπει  κ με περιεργαζετσι  με ανοιχτό  το στόμα κοιτώντας  με στα μάτια  κ Λιώνω  στα γέλια.  Κ ότι κρατάω θέλει  φυσικά  να το αρπάξει.   Δεν ξέρω αν θα είναι εύκολη ή δύσκολη αρχή κ για μας  αλλά συμφωνώ  κ γω με στα λεγόμενα της παλμοιρα  για τους ρυθμούς μας με το φαγητό... 

Προχτές κορίτσια  έπιασε νευρικό γέλιο την μπεμπα  μου,  γιατί την είδα που κοιτούσε  επίμονα την συσκευασία  από τα παξιμαδια  που έτρωγα  και την άφησα να την πιάσει στο χέρι  ..  Ε τότε έγινε πανικός.  Δεν την έχω ξανά ακούσει να γελάει  έτσι τόσο δυνατα με τσιριδες,  για κάνα τέταρτο,  το τράβηξα βίντεο  να το έχω να το θυμάμαι..  Το έχουν πάθει  εσάς τα μπεμπακια  σας;  

@Sol_10 τελικά πήρες το ίδιο  καρεκλακι  φαγητού  με μένα να σε ρωτήσω  κάτι που θέλω; 

Επίσης κάτι άλλο για τις κενώσεις..  Πως είναι η υφή τους τώρα πια στσ μπεμπακια  σας; εννοώ  πρι ν ξεκινήσετε τις Στερεες  γιατί ξέρω ότι αλλάζουν μετά.   Είναι ακόμα υδαρεις  όπως στην αρχή;  εμένα τώρα τελευταία  ενώ είναι σχετικά νερουλες  που είναι φυσιολογικό  αυτό,  έχει κομμάτια που είναι πιο πήρα κάπως ..  Σορρυ  για την περιγραφή αλλά δεν ξέρω αν είναι νορμάλ.  Επίσης κάποιες φορές είναι πράσινα  αυτά τα κομμάτια αλλά τον γιατρό μου δεν τον ανησυχεί  το πράσινο  χρώμα.  Αλλά η υφή με προβληματιζει 

Πιο Πήχτα ήθελα να πω... 


 

ydztp2.png
To get the code: 
Link to comment
Share on other sites

On 25/8/2019 at 5:11 ΜΜ, Sol_10 είπε:

Εβιο μου περαστικά! Ευχομαι συντομα να σου περασει !! Ειμαι 26! Γι'αυτό και το σκεφτομαι για 3.. κ γενικά εχω μεγαλωσει σε μεγαλη οικογένια και ισως και αυτος ειναι ενας λογος παραπανω δεν ξερω! 

:) κ εγώ 27..  με 2 παιδάκια.. Κ πρώτα ο Θεός εύχομαι να τα κάνω κ εγω 3.. μου αρέσουν τα 3 παιδιά..  βέβαια ξέρω πόσο δύσκολα θα είναι γτ κ τώρα με 2 κ τα έχω παίξει..  χαχαχα.. 

Για θυμησε μου. Εσύ έχεις 1?

Link to comment
Share on other sites

Just now, February17 είπε:

:) κ εγώ 27..  με 2 παιδάκια.. Κ πρώτα ο Θεός εύχομαι να τα κάνω κ εγω 3.. μου αρέσουν τα 3 παιδιά..  βέβαια ξέρω πόσο δύσκολα θα είναι γτ κ τώρα με 2 κ τα έχω παίξει..  χαχαχα.. 

Για θυμησε μου. Εσύ έχεις 1?

Να σου ζήσουν τ παιδακια σου και σου ευχομαι να εκπληρωσεις την επιθυμία σου!! Εμενα ναι ειναι το πρωτο μου και θα θελα συντομα πρωτα ο θεος να κανω και δευτερο!

11 ώρες πρίν, Alex1989 είπε:

Καλησπέρα  κορίτσια.  Διαβασα τα νέα σας και χαίρομαι  που τα μπεμπακια  μας πέρασαν σε αυτή την φάση του φαγητού.  Για κλάματα μπορεί να είναι πιο εύκολα  ή για αλλά πιο δύσκολα,  είναι όμως νια καινούρια εμπειρία κ με ενθουσιάζει..   και ανυπομονώ  κ μεις να ξεκινήσουμε. Εμείς  πάντως  είμαστε  εξοικειωμενοι με το κουταλι  γιατί μέχρι τώρα από την γέννηση  παίρνουμε με αυτό τις βιταμίνες  d και τον σίδηρο.  Τώρα πια με το που δει το κουταλι  ανοίγει  το στόμα της διαπλατα και το πιάνει κ μόνη της με τα χέρια.  Εν  πιο μικρή  αντσνακλαστικα  το εσπρωχνε  έξω με την γλώσσα.  Συν τις άλλοις,  κάθε φορά που τρώω  με βλέπει  κ με περιεργαζετσι  με ανοιχτό  το στόμα κοιτώντας  με στα μάτια  κ Λιώνω  στα γέλια.  Κ ότι κρατάω θέλει  φυσικά  να το αρπάξει.   Δεν ξέρω αν θα είναι εύκολη ή δύσκολη αρχή κ για μας  αλλά συμφωνώ  κ γω με στα λεγόμενα της παλμοιρα  για τους ρυθμούς μας με το φαγητό... 

Προχτές κορίτσια  έπιασε νευρικό γέλιο την μπεμπα  μου,  γιατί την είδα που κοιτούσε  επίμονα την συσκευασία  από τα παξιμαδια  που έτρωγα  και την άφησα να την πιάσει στο χέρι  ..  Ε τότε έγινε πανικός.  Δεν την έχω ξανά ακούσει να γελάει  έτσι τόσο δυνατα με τσιριδες,  για κάνα τέταρτο,  το τράβηξα βίντεο  να το έχω να το θυμάμαι..  Το έχουν πάθει  εσάς τα μπεμπακια  σας;  

@Sol_10 τελικά πήρες το ίδιο  καρεκλακι  φαγητού  με μένα να σε ρωτήσω  κάτι που θέλω; 

Επίσης κάτι άλλο για τις κενώσεις..  Πως είναι η υφή τους τώρα πια στσ μπεμπακια  σας; εννοώ  πρι ν ξεκινήσετε τις Στερεες  γιατί ξέρω ότι αλλάζουν μετά.   Είναι ακόμα υδαρεις  όπως στην αρχή;  εμένα τώρα τελευταία  ενώ είναι σχετικά νερουλες  που είναι φυσιολογικό  αυτό,  έχει κομμάτια που είναι πιο πήρα κάπως ..  Σορρυ  για την περιγραφή αλλά δεν ξέρω αν είναι νορμάλ.  Επίσης κάποιες φορές είναι πράσινα  αυτά τα κομμάτια αλλά τον γιατρό μου δεν τον ανησυχεί  το πράσινο  χρώμα.  Αλλά η υφή με προβληματιζει 

Αλεξ μου το εχω αμελήσει η αληθεια ειναι και ακομα δεν το εχω παραγγείλει! Ομως ναι σαν το δικο σου θελω! Γενικα πως το βλεπεις? Αρεσει στην μικρη σου?  Εμενα αυτα τα γελακια 2 φορες τα εχει κανει μονο χαχα ειναι ομως απόλαυση! Τωρα οσο αφορα τα κακα εμενα του εχουν αλλαξει τελειως απο οταμ θηλαζα! Ειναι λιγο πιο πηχτα και εχει μεσα κατι σαν σπορια ασπρα να το πω?? Τα ειδε η παιδιατρος και μου ειπε πως ειναι φυσιολογικα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...