Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανουλες Μαρτιου 2019!!


oneira_glyka

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα! 

Ευτυχως το βραδυ δεν ανέβασε πυρετο .μονο σημερα το πρωι εφτασε ως 37 αλλα τον αφηνω να δω αν θα ανεβει. Γενικα απο ορεξη είμαστε πολυ καλυτερα κ στο θεμα φαγητού ευτυχως! 

@evio μου ναι του δινω και εισπνοες aerolin 

@Nicol_ ειναι πολυ δυσκολο αυτο που περνάς.  Μηπως να δοκιμαζες αυτο που σου ειπε η εβιο? Αν τον ενοχλουν κ τα ουλα του θα κοιμηθεί κ αυτος ησυχος!

κοριτσια οσο αφορα τις τροφες εμένα θελει  η γιατρος να ξεκινήσουμε με ζωμό μοσχαριου.. κ το φοβαμαι για αλλεργια η αληθεια ειναι.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καρότο ,κολοκύθι ,σελινοριζα και ένα κομματάκι μοσχάρι με λίγο από το ζουμακι του, θρίαμβος ! :-o

Τώρα που τρώνε τρία γεύματα στέρεες κοιμουνται και καλύτερα το βράδυ, λιιιγος ύπνος παραπάνω κορίτσια. :)

Link to comment
Share on other sites

On 30/8/2019 at 6:44 ΜΜ, Xioni είπε:

Την αποστείρωση ποτέ την σταματάμε; Από ότι ξέρω όταν ξεκινήσει το φαγητό. Το θηλαστρο που βγάζω το γάλα δεν πρέπει όμως να το αποστείρωνω και αργότερα

Καλησπέρα κορίτσια.

Σολ περαστικά σας τι να πω. Εμένα τελικά υποχώρησε ο βήχας και τ φλεματα. 

Νικόλ υπομονη τι να πω μεγάλο ζόρι τραβάς....

Κοριτσια εμένα η παιδίατρος μου είπε να σταματήσω αποστείρωση αφού ξεκίνησε στερεές τροφες. Το θέμα μας είναι ότι ξεκινήσαμε με φρούτοκρεμα μας έκανε δυσκοιλιοτητα σταμάτησα για 4 μέρες όλα καλα, έκανε κακάκια κάθε μέρα μαλακά τώρα ξεκίνησα φροθτοκρεμα και μετά φαγητό και ξανά στ ίδια. Σφίγγεται συνέχεια να κάνει κακά ποτέ κάνει λίγο ποτέ καθόλου... Απλά τώρα την κούρασε όλο αυτο. Η παιδίατρος λεει καλή ενυδάτωση και λιγότερη πατάτα στο φαγητό και καρότο πιο λίγο και περισσότερο κολοκύθι. Αύριο έχουμς εμβόλιο οπότε θα μου πει και από κοντά τι άλλο να κάνω.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Xrysasid είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.

Σολ περαστικά σας τι να πω. Εμένα τελικά υποχώρησε ο βήχας και τ φλεματα. 

Νικόλ υπομονη τι να πω μεγάλο ζόρι τραβάς....

Κοριτσια εμένα η παιδίατρος μου είπε να σταματήσω αποστείρωση αφού ξεκίνησε στερεές τροφες. Το θέμα μας είναι ότι ξεκινήσαμε με φρούτοκρεμα μας έκανε δυσκοιλιοτητα σταμάτησα για 4 μέρες όλα καλα, έκανε κακάκια κάθε μέρα μαλακά τώρα ξεκίνησα φροθτοκρεμα και μετά φαγητό και ξανά στ ίδια. Σφίγγεται συνέχεια να κάνει κακά ποτέ κάνει λίγο ποτέ καθόλου... Απλά τώρα την κούρασε όλο αυτο. Η παιδίατρος λεει καλή ενυδάτωση και λιγότερη πατάτα στο φαγητό και καρότο πιο λίγο και περισσότερο κολοκύθι. Αύριο έχουμς εμβόλιο οπότε θα μου πει και από κοντά τι άλλο να κάνω.

Λιγοτερη μπανανα ή μηλο κ περισσοτερο αχλαδι...δεν ξερω αν τα εχετε ξεκινησει ολα αυτα κ εμενα εκανε στην αρχη βαρβατη δυσκιλιοτητα.....ειναι μεχρι να συνηθισει το εντερακι στα νεα δεδομενα.....αν δινεις νερακι δινε πιο πολυ μαλακωνει τα κακακια!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπέρα! Περαστικα στα άρρωστα μωράκια μας. Ελπίζω να είναι καλύτερα όσο περνάνε οι μέρες. Με το φαγητό εμεις είχαμε πισωγυρίσματα και φταίω εγώ γιατί λόγω άλλων υποχρεώσεων δεν προλάβαινα να ετοιμάζω το φαγητό της στην ώρα της. Κάναμε και το εμβόλιο για την μηνιγγίτιδα που δεν είναι υποχρεωτικό και ευτυχως πήγαν όλα καλά. Πήραμε προληπτικά ντεπόν βέβαια για 24ωρες. Διαβάζω για τους συνδυασμούς των φαγητών που γράφετε και ανυπομονώ να δοκιμάσει και άλλες γεύσεις. Έχω τυπωσει ένα πινακακι με τους μήνες και τα λαχανικά εποχής για κάθε μήνα!  Ο γιατρός μας είπε ότι μπορούμε να δοκιμάσουμε σταδιακά όλα τα λαχανικά εκτός από σέλινο,πατζαρι και σπανακι και όλα τα φρούτα. Απλά να τηρώ την τριήμερη εισαγωγή. Με τα ζυμαρικά πήγαμε επίσης πολύ καλά αλλά εκείνες τις ημέρες δεν βάζαμε καθόλου γλυκοπατάτα στο φαγητό. Για δυσκοιλιότητα εμένα μου είπε να μειώνω πατάτα,καροτο,μπανάνα και ζυμαρικά και να αυξάνω τα υπόλοιπα και υποχρεωτικά καθημερινά κρέας. Αύριο δοκιμάζουμε κοτοπουλο! Παντως δοκιμάστε να βάζετε και λίγο παραπάνω λεμονακι, εμένα της αρέσει πολύ! 

  • Μου αρέσει 2

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια!

Ναι εχω υπόψη μου να του δωσω ντεπον αν δω οτι ειναι πολυ έντονη η ενόχληση στα ουλα,προς το παρόν του βαζω την αλοιφη της φρεζιντερμ. Εσεις ποια αλοιφη εχετε?

@palmoira ποτε σου ξεκινησε το κρεας? Εμενα τον πρωτο μηνα δεν μου εχει.. Τα υπολοιπα κοριτσια ξεκινήσατε κρεας η ακομα? 

Εμείς με τα στερεα είμαστε με τις μερες μας. Κανα 2 φορες έφαγε πολυ λιγο. Αλλα ειμαστε στο ξεκίνημα ακομα οποτε δεν ανησυχώ. 

Κοριτσια σας πεφτουν τα μαλλια?? Κοντεύω να καραφλιασω! Ποτε σταματάει αυτο?

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια! Πως ειναι τα μωρακια που ηταν αρρωστα;

Η μπεμπα μου δεν θελει να φαει με τιποτα. Πλεον βλεπει κουταλι κ σφραγιζει το στομα...δεν ξερω που εκανα λαθος. Οτι φαγητο δικο μας της παω κοντα ανοιγει το στομα σαν κροκοδειλος, τα δικα της δεν θελει. Να δοκιμασω να την ταισω με το χερι μου χωρις κουταλι; Χτες της εβρασα κ το ροδακινο 2 λεπτα κ μετα το χτυπησα με μπανανα οπως διαβασα σε μια συνταγη, τιποτα. Στην αρχη εκανε καπως σαν δυσκοιλια τωρα μια χαρα. Απλα απο εκει που τα εκανε 4-5 φορες τη μερα τωρα μια ή δυο.

@Nicol_ κ εμας κρεας μας ειπε απο το επομενο ραντεβου. Σε καμια βδομαδα δηλαδη. Ανυπομονω μηπως κ νοστιμεψουν τα φαγητα της κ τα φαει. Τα μαλλια τωρα σταματησαν να μου πεφτουν τουφες ολοκληρες. Περιττο να πω οτι η κοτσιδα εμεινε η μιση.


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, evio είπε:

Καλημερα κοριτσια! Πως ειναι τα μωρακια που ηταν αρρωστα;

Η μπεμπα μου δεν θελει να φαει με τιποτα. Πλεον βλεπει κουταλι κ σφραγιζει το στομα...δεν ξερω που εκανα λαθος. Οτι φαγητο δικο μας της παω κοντα ανοιγει το στομα σαν κροκοδειλος, τα δικα της δεν θελει. Να δοκιμασω να την ταισω με το χερι μου χωρις κουταλι; Χτες της εβρασα κ το ροδακινο 2 λεπτα κ μετα το χτυπησα με μπανανα οπως διαβασα σε μια συνταγη, τιποτα. Στην αρχη εκανε καπως σαν δυσκοιλια τωρα μια χαρα. Απλα απο εκει που τα εκανε 4-5 φορες τη μερα τωρα μια ή δυο.

@Nicol_ κ εμας κρεας μας ειπε απο το επομενο ραντεβου. Σε καμια βδομαδα δηλαδη. Ανυπομονω μηπως κ νοστιμεψουν τα φαγητα της κ τα φαει. Τα μαλλια τωρα σταματησαν να μου πεφτουν τουφες ολοκληρες. Περιττο να πω οτι η κοτσιδα εμεινε η μιση.

Μια χαρά είναι βρε εάν κάνει 1-2 φορές την ημέρα. Τώρα τρώνε φαγητό δεν θα κάνουν το ίδιο συχνά με πριν. Δοκίμασε να της αφήσεις φαγητό στο δίσκο μπροστά της για να το πιάσει με τα χεράκια της ή άστην να βάλει μέσα στο μπολάκι το χέρι της και να τρώει μόνη της από εκεί. Άλλαξε κουτάλι μήπως δεν της αρέσει αυτό. Μην αγχώνεσαι παντως. Ξέρεις κανεναν να μην έφαγε τελικά? Αχλάδι μπανάνα που είναι γλυκός συνδυασμός δοκίμασες? Καρπούζι σε διχτάκι για να το μασουλάει μόνη της που είναι και δροσερό για τα ούλα? 

@Nicol_ εμένα κρέας μου έβαλε μετά από 2 φρούτα, τα λαχανικά και το λάδι και λεμονι. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Ναι εχω υπόψη μου να του δωσω ντεπον αν δω οτι ειναι πολυ έντονη η ενόχληση στα ουλα,προς το παρόν του βαζω την αλοιφη της φρεζιντερμ. Εσεις ποια αλοιφη εχετε?

@palmoira ποτε σου ξεκινησε το κρεας? Εμενα τον πρωτο μηνα δεν μου εχει.. Τα υπολοιπα κοριτσια ξεκινήσατε κρεας η ακομα? 

Εμείς με τα στερεα είμαστε με τις μερες μας. Κανα 2 φορες έφαγε πολυ λιγο. Αλλα ειμαστε στο ξεκίνημα ακομα οποτε δεν ανησυχώ. 

Κοριτσια σας πεφτουν τα μαλλια?? Κοντεύω να καραφλιασω! Ποτε σταματάει αυτο?

Κορίτσι εγώ δεν απέκτησα ποτέ το μαλλί που είχα είναι ορμονικό θηλάζεις κιόλας το σώμα σου τα έχει παίξει έχω πολύ λίγα μαλλιά πλέον στο κεφάλι μου είναι καθαρά ορμονικό δεν ξέρω αν χρήζει βελτίωσης μια φίλη μου έχασε σχεδόν όλα τα μαλλιά της μετά από 4 παιδιά :(


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Λιγοτερη μπανανα ή μηλο κ περισσοτερο αχλαδι...δεν ξερω αν τα εχετε ξεκινησει ολα αυτα κ εμενα εκανε στην αρχη βαρβατη δυσκιλιοτητα.....ειναι μεχρι να συνηθισει το εντερακι στα νεα δεδομενα.....αν δινεις νερακι δινε πιο πολυ μαλακωνει τα κακακια!

Καλησπέρα Βαλεντίνα. Ναι έτσι έκανα και τώρα έχω 2 μέρες που δίνω μόνο αχλάδι πεπόνι και δαμάσκηνο. Στο φαγητό προσέθεσα μπάμιες μου είπε η γιατρός και όσο μπορώ δίνω νερακι. Δν της αρέσει, με πολύ ζορυ να πιει 40μλ το πολύ νερό. 

Κοριτσια το Οκτώβρη ήταν να κανει η μικρή την 3 δόση πνευμονιόκοκκου(prevenar) αλλά σήμερα μου είπε η παιδίατρος ότι ο Που είπε ότι με τις 2 δόσεις ειναι καλυμμένα και ότι θα κάνει επαναληπτικό στο χρονο τώρα. 

14 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Κοριτσια καλησπέρα! Περαστικα στα άρρωστα μωράκια μας. Ελπίζω να είναι καλύτερα όσο περνάνε οι μέρες. Με το φαγητό εμεις είχαμε πισωγυρίσματα και φταίω εγώ γιατί λόγω άλλων υποχρεώσεων δεν προλάβαινα να ετοιμάζω το φαγητό της στην ώρα της. Κάναμε και το εμβόλιο για την μηνιγγίτιδα που δεν είναι υποχρεωτικό και ευτυχως πήγαν όλα καλά. Πήραμε προληπτικά ντεπόν βέβαια για 24ωρες. Διαβάζω για τους συνδυασμούς των φαγητών που γράφετε και ανυπομονώ να δοκιμάσει και άλλες γεύσεις. Έχω τυπωσει ένα πινακακι με τους μήνες και τα λαχανικά εποχής για κάθε μήνα!  Ο γιατρός μας είπε ότι μπορούμε να δοκιμάσουμε σταδιακά όλα τα λαχανικά εκτός από σέλινο,πατζαρι και σπανακι και όλα τα φρούτα. Απλά να τηρώ την τριήμερη εισαγωγή. Με τα ζυμαρικά πήγαμε επίσης πολύ καλά αλλά εκείνες τις ημέρες δεν βάζαμε καθόλου γλυκοπατάτα στο φαγητό. Για δυσκοιλιότητα εμένα μου είπε να μειώνω πατάτα,καροτο,μπανάνα και ζυμαρικά και να αυξάνω τα υπόλοιπα και υποχρεωτικά καθημερινά κρέας. Αύριο δοκιμάζουμε κοτοπουλο! Παντως δοκιμάστε να βάζετε και λίγο παραπάνω λεμονακι, εμένα της αρέσει πολύ! 

Κορίτσι μου πως είσαι? Να σε ρωτήσω πόσο είναι το μωράκι σου που κάνατε το εμβόλιο μηνιγγίτιδας? Εμένα μου είπε μετά τον χρόνο να το κάνω. 

Σήμερα εμένα η παιδίατρος μου είπε παντζάρι να δώσω κανονικά αν και εγώ δν θέλω με αγχώνει αλλά και σέλινο σπανάκι. Για να την βοηθάει να ενεργειται. Αλλά θα τ δίνω με βάση την εποχή, πότε γίνεται το καθένα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σε μας εγιναν δυο μικρα θαυματα σημερα. Η μικρη κοιμηθηκε ενα 6ωρο σερι το βραδυ κ εφαγε κ λαχανικα με ορεξη! Της εκανα φασολακια με ντοματα κ καροτο, ιδιο με χτες απλα σημερα ειχε πιο πολλη ντοματα κ μαλλον αυτο της αρεσε. Ουφ αντε να κανουμε μια αρχη κ εμεις!

@palmoira αχλαδι οχι δεν εχω δωσει. Της δινω ομως πεπονι κ μπανανα που ειναι γλυκα αλλα δεν τα θελει. Απλα θα επιμεινω μπας κ τα συνηθισει... Ναι δεν ανησυχω για τα κακακια της:mrgreen:. Με βολευει κιολας γιατι ειχα κουραστει ολη την ωρα να ξεσκατιζω χαχαχ!

@Xrysasidτο ειχα ακουσει κ εγω αυτο για το prevenar κ ειχα ρωτησει την παιδιατρο σχετικα. Μου ειχε πει πριν εναν μηνα οτι δεν ειχαν επισημη οδηγια. Βγηκε αραγε;

  • Μου αρέσει 1

8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, evio είπε:

Κοριτσια σε μας εγιναν δυο μικρα θαυματα σημερα. Η μικρη κοιμηθηκε ενα 6ωρο σερι το βραδυ κ εφαγε κ λαχανικα με ορεξη! Της εκανα φασολακια με ντοματα κ καροτο, ιδιο με χτες απλα σημερα ειχε πιο πολλη ντοματα κ μαλλον αυτο της αρεσε. Ουφ αντε να κανουμε μια αρχη κ εμεις!

@palmoira αχλαδι οχι δεν εχω δωσει. Της δινω ομως πεπονι κ μπανανα που ειναι γλυκα αλλα δεν τα θελει. Απλα θα επιμεινω μπας κ τα συνηθισει... Ναι δεν ανησυχω για τα κακακια της:mrgreen:. Με βολευει κιολας γιατι ειχα κουραστει ολη την ωρα να ξεσκατιζω χαχαχ!

@Xrysasidτο ειχα ακουσει κ εγω αυτο για το prevenar κ ειχα ρωτησει την παιδιατρο σχετικα. Μου ειχε πει πριν εναν μηνα οτι δεν ειχαν επισημη οδηγια. Βγηκε αραγε;

Ααα μπραβο εβιο! Χαίρομαι που εφαγε η μικρη σου. Πως τα εκανες το λαχανικα στον ατμο?Μυρωδικα εβαλες?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Xrysasid είπε:

Καλησπέρα Βαλεντίνα. Ναι έτσι έκανα και τώρα έχω 2 μέρες που δίνω μόνο αχλάδι πεπόνι και δαμάσκηνο. Στο φαγητό προσέθεσα μπάμιες μου είπε η γιατρός και όσο μπορώ δίνω νερακι. Δν της αρέσει, με πολύ ζορυ να πιει 40μλ το πολύ νερό. 

Κοριτσια το Οκτώβρη ήταν να κανει η μικρή την 3 δόση πνευμονιόκοκκου(prevenar) αλλά σήμερα μου είπε η παιδίατρος ότι ο Που είπε ότι με τις 2 δόσεις ειναι καλυμμένα και ότι θα κάνει επαναληπτικό στο χρονο τώρα. 

Κορίτσι μου πως είσαι? Να σε ρωτήσω πόσο είναι το μωράκι σου που κάνατε το εμβόλιο μηνιγγίτιδας? Εμένα μου είπε μετά τον χρόνο να το κάνω. 

Σήμερα εμένα η παιδίατρος μου είπε παντζάρι να δώσω κανονικά αν και εγώ δν θέλω με αγχώνει αλλά και σέλινο σπανάκι. Για να την βοηθάει να ενεργειται. Αλλά θα τ δίνω με βάση την εποχή, πότε γίνεται το καθένα. 

Για το prevenar υπάρχει οδηγία για μωρά που γεννιουνται μετά την 37η εβδομάδα να γίνονται μόνο δυο δόσεις. 

Για το εμβόλιο της μηνιγγίτιδας δεν υπάρχει συγκεκριμένη οδηγία για πότε να γίνει. Εμεις επιλέξαμε να το κάνουμε τώρα μετά από ενημέρωση του παιδιάτρου μας. 

Just now, evio είπε:

Κοριτσια σε μας εγιναν δυο μικρα θαυματα σημερα. Η μικρη κοιμηθηκε ενα 6ωρο σερι το βραδυ κ εφαγε κ λαχανικα με ορεξη! Της εκανα φασολακια με ντοματα κ καροτο, ιδιο με χτες απλα σημερα ειχε πιο πολλη ντοματα κ μαλλον αυτο της αρεσε. Ουφ αντε να κανουμε μια αρχη κ εμεις!

@palmoira αχλαδι οχι δεν εχω δωσει. Της δινω ομως πεπονι κ μπανανα που ειναι γλυκα αλλα δεν τα θελει. Απλα θα επιμεινω μπας κ τα συνηθισει... Ναι δεν ανησυχω για τα κακακια της:mrgreen:. Με βολευει κιολας γιατι ειχα κουραστει ολη την ωρα να ξεσκατιζω χαχαχ!

@Xrysasidτο ειχα ακουσει κ εγω αυτο για το prevenar κ ειχα ρωτησει την παιδιατρο σχετικα. Μου ειχε πει πριν εναν μηνα οτι δεν ειχαν επισημη οδηγια. Βγηκε αραγε;

Μπράβο! Μια χαρά θα τα πάει η μικρούλα σου μην ανησυχείς. Εμεις σήμερα με το κοτοπουλο δεν ενθουσιαστήκαμε! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!

Εμεις απο την ιωση ειμαστε πολυ καλυτερα.. αυριο θα τον παω και στην παιδιατρο να τον δει. Συνεχιζουμε με αντιβιωση και εισπνοες κανονικα και αυριο φανταζομαι θα μου πει ποτε να σταματήσω! Χθες ομως μου εκανε ασχημα κακα και βλεπω πως τον ενοχλει το εντερο του .ειναι σαν να βλεπω το εργο για τριτη φορα. Ευτυχως αιμα δεν ειδα αλλα η πανα του ηταν πρασινο σκουρο . Η γιατρος μου ειπε πως μπορει να ειναι απο την αντιβίωση.  Και αυτο ευχομαι γτ αλλιως θα τρελαθω! Τα χαπια που περνω για το γαλα με εχουν επηρεασει παρα πολυ αλλα ευτυχως θα τα περνω ως την Παρασκευή. 

@Nicol_ τουφες βγαζω και εγω ! Αφου σκεφτομαι να ξανα κανω εξετασεις! 

@evio πολυ χαιρομαι ! Μερα με τη μερα θα ειναι καλύτερα!

Ανυπομονω πολυ για τις στερεες ! Επιτελους παρηγγειλα και το καθισματακι γτ πολυ το χα αμελήσει! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Ναι εχω υπόψη μου να του δωσω ντεπον αν δω οτι ειναι πολυ έντονη η ενόχληση στα ουλα,προς το παρόν του βαζω την αλοιφη της φρεζιντερμ. Εσεις ποια αλοιφη εχετε?

@palmoira ποτε σου ξεκινησε το κρεας? Εμενα τον πρωτο μηνα δεν μου εχει.. Τα υπολοιπα κοριτσια ξεκινήσατε κρεας η ακομα? 

Εμείς με τα στερεα είμαστε με τις μερες μας. Κανα 2 φορες έφαγε πολυ λιγο. Αλλα ειμαστε στο ξεκίνημα ακομα οποτε δεν ανησυχώ. 

Κοριτσια σας πεφτουν τα μαλλια?? Κοντεύω να καραφλιασω! Ποτε σταματάει αυτο?

Και εμένα μου πέφτουν πολύ τα μαλλια. Πρώτη φορά στην ζωή μου τόσο πολύ. Απλά ανησύχησα μήπως ήταν και από την ταλαιπωρία της χολής. Τελικά διάβασα ότι είναι ορμονικό. Οπότε υπομονή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...