Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Κι εμενα μου γελαει αλλα οχι συνειδητα..περιμενω πως και πως για ενα χαμογελο!!!:xτις τελευταιες μερες τον κοιμιζω αγκαλια κοιμαται τον βαζω στην κουνια κι αρχιζει να σκουζει..!λετε να εμαθε στην αγκαλια ;ολοι ετσι μου λενε..εν τω μεταξυ δεν παλευεται και αγκαλια συνεχεια..

@Giosotpk που εισαιιι;κλεισανε μηνα χτες τα μπεμπακια μας!!! Ποτε περασε ουτε που το καταλαβα..μου περναει απιστευτα γρηγορα ο καιρος..!

Ελλλλαααα ναι γίναμε ενός εχθές ...εγώ να πω την αμαρτία μου το ξέχασα εχθές ....έχουμε κάτι μέρες γκρίνια άλμα ανάπτυξης μου είπε η παιδίατρος ... .αλήθεια σου πέρασε γρήγορα ο καιρός ? 

Εμένα καθόλου .... Ατέλειωτη η μέρες μου φαίνεται...πως είστε μεγαλώνετε? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elen211 είπε:

Εγώ σώθηκα με τον μαρσιπο..  Ήθελε μόνο αγκαλιά..  Οπότε τον έχω στον μάρσιπο όλη μέρα! Κάνω τις δουλειές μου, και έχω ήρεμο μπεμπακι! Σήμερα όταν θέλει να κάτσει κάτω κάθεται! Σήμερα ήταν ξύπνιος μια ώρα μόνος του στην κούνια..  Εγώ έκανα δουλειές..  μετά ήθελε αγκαλίτσα..  Δεν θέλω να του το στερησω..πόσα χρόνια θα είναι αγκαλιά? Οπότε τον έβαλα στο μάρσιπο, Κοιμήθηκε και πήρε και εμένα ο ύπνος έτσι δεμενη μαζί του...  Και τωρα κοιμάται πάλι πάνω μου το αγαπακι μου..  Ευτυχώς το βράδυ τον αφήνω στην κούνια του και κοιμάται!  

Τι μάρσιπο έχεις; 

Link to comment
Share on other sites

@Giosotpk η μπεμπα σου χει παρει το μυαλο μου φαινεται!!εμενα μου περασε πολυ γρηγορα..αν μεγαλωνουμε λεει..εχουμε κανει μαγουλα και μπουτακια και τρελαινομαιιιι..να τον φαω μου ρχεται..εσεις πως πατε;;

Κι εγω ετσι πιστευω δεν μαθαινουν απο τωρα..και ναι αμα δεν ειναι τωρα στην αγκαλια της μαμας τους που ναι μικρουλια ποτε θα ναι..αυτα λεω κι εγω και μ αρχιζουυν..κι εγω μαρσιπο μια φορα τον εβαλα και δεν του πολυαρεσε..θα ξανακανω μια αποπειρα αυριο...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Giosotpk said:

Ελλλλαααα ναι γίναμε ενός εχθές ...εγώ να πω την αμαρτία μου το ξέχασα εχθές ....έχουμε κάτι μέρες γκρίνια άλμα ανάπτυξης μου είπε η παιδίατρος ... .αλήθεια σου πέρασε γρήγορα ο καιρός ? 

Εμένα καθόλου .... Ατέλειωτη η μέρες μου φαίνεται...πως είστε μεγαλώνετε? 

Κ μένα δεν μ φαίνεται οτι περνάει γρήγορα ο καιρός...βέβαια τελευταια επειδή βγαίνουμε, είναι πιο καλά. Ξεκινήσαμε να πηγαίνουμε σε καφετέριες, 1 φορά σε εστιατόριο. Εννοείται ο μικρός έξω κοιμάται όλη μέρα. :)

Εγώ έχω βγει κ μόνη μου κάποιες λίγες φορές κατι 2ωράκια. Κ αυτό είναι πολύ ανανεωτικό. Αλλά η καλύτερη μου είναι οταν βγαίνουμε οι 3 μας.

Τώρα π κάθεσαι έξω είναι ωραία με το μωρό, όταν χειμωνιάσει πιο δύσκολα γτ σε πολλά μέρη καπνίζουν...

Κορίτσια πιπίλα γενικά δίνετε;

Επεξεργάστηκαν by Elenpap
Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Κορίτσια πιπίλα γενικά δίνετε;

Εμένα μου είπε η παιδίατρος μετά τις 20 μέρες αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να μάθει με πιπίλα. Θα δείξει βέβαια τι θα κάνουμε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ του δίνω. Όταν είμαστε έξω την περνει. Στο σπίτι την περνει το πάτωμα :-P Το μάρσιπο είναι θεικο και εμένα που δεν κάθετε πουθενά στο μάρσιπο του αρέσει. Αλλά εγώ δουλειές δεν μπορώ να κάνω. Γιατί δεν φτάνουν τα χέρια μου. Επίσης δεν μπορώ να κάτσω γιατί κρεμονται τα ποδαράκια. Αλλά βρε κορίτσια έξω λυπαμε να τον βγάλω. Έχει πολύ ζέστη ακόμη και το βράδυ. Γιατί εμένα στις 9 κοιμάται. Οπότε πιο νωρίς έχει ακόμη ζέστη. Εκτός αυτού είναι και τα κουνούπια. Καλό το καλοκαίρι αλλά για μεγαλύτερα παιδάκια νομίζω. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κ γω του δίνω πιπίλα, προσπαθώ όχι εύκολα. Κ γω έχω νιωσει καποιες φορες οτι με έχει σώσει. 

Όσο για το έξω, εμένα ποτέ δεν το έχει τσιμπήσει ούτε ένα κουνούπι. Γενικά φετος δν έχει πολλά κουνούπια. Κ υπαρχουν καποιες μέρες π έχει καλη θερμοκρασία με αεράκι κ είναι για βόλτα. Πέρα απο μένα νομίζω οτι ωφελεί κ το μωρό, η παιδίατρος μ είπε να το βγάζω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια προσπαθώ για πιπίλα δεν την θέλει με τίποτα όλων τον ειδών και όλες της μάρκες .... Έχω γεμίσει πιπίλες και δεν της χρησιμοποιήσουμε ... 

Εγώ ακόμα δεν έχω βγει βόλτα ...φοβάμαι κάπως δεν ξέρω δεν μπορώ να συντονιστώ


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Κ γω του δίνω πιπίλα, προσπαθώ όχι εύκολα. Κ γω έχω νιωσει καποιες φορες οτι με έχει σώσει. 

Όσο για το έξω, εμένα ποτέ δεν το έχει τσιμπήσει ούτε ένα κουνούπι. Γενικά φετος δν έχει πολλά κουνούπια. Κ υπαρχουν καποιες μέρες π έχει καλη θερμοκρασία με αεράκι κ είναι για βόλτα. Πέρα απο μένα νομίζω οτι ωφελεί κ το μωρό, η παιδίατρος μ είπε να το βγάζω.

Κορίτσι να σε ρώτησω κάτι εχεις σαραντησει το μωρο τωρα που το βγαζεις ποσο μηνών είναι ;


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγω τον βγαζωω στο πορτ μπεμπε με κουνουπιερα..!τιποτα δεν τον εχει τσιμπησει!!!κι εγω φοβομουν να τον βγαλω αλλα τελικα ολα οκ..η πρωτη φορα ηταν δυσκολη..τωρα τον εχω βγαλει 4 φορες..

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...