Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

Just now, theodora gel είπε:

Κοριτσια μου τι ζέστη είναι αυτή και είπαν ότι το σκ θα έχει 42....θα σκάσουν τα μπεμπακια μας..ο δικός μου ζεσταίνεται πάντως το καταλαβαίνω από τα ποδαράκια του...πώς τα πάτε όσες θηλάζετε??έχετε μπει σε πρόγραμμα??

Σε λίγο θα αρχίσει να ιδρώνει. Εμένα πλέον το κεφαλάκι του γίνετε μουσκεμα. Όλη μέρα τον έχω στο κλιματιστικό αλλά το βράδυ ανοίγω λίγο γιατί δεν κάνει συνέχεια και εκείνη την ώρα βλέπεις κανονικά τον ιδρώτα στο κεφαλάκι του. Κορίτσια τα άλματα ανάπτυξης είναι χάλια. 12 ώρες μουρμούραει ο μπέμπης. Δεν βολευετε πουθενά. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Anna17 είπε:

Σε λίγο θα αρχίσει να ιδρώνει. Εμένα πλέον το κεφαλάκι του γίνετε μουσκεμα. Όλη μέρα τον έχω στο κλιματιστικό αλλά το βράδυ ανοίγω λίγο γιατί δεν κάνει συνέχεια και εκείνη την ώρα βλέπεις κανονικά τον ιδρώτα στο κεφαλάκι του. Κορίτσια τα άλματα ανάπτυξης είναι χάλια. 12 ώρες μουρμούραει ο μπέμπης. Δεν βολευετε πουθενά. 

Εγώ κλιματιστικό έχω στο σαλόνι όταν τον έχω στο δωμάτιο και το αντίστροφο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια εγώ χρησιμοποιώ της πάνες Pampers premium κάπως έτσι τις λέει. Ακόμα δεν έχει κάποιο πρόβλημα μόνο δύο φορές έχει κολλήσει η πάνα στο πωπουδακι του και με λίγο νερό ξεκολλάει. Εμείς κλιματιστικό όλη μέρα και το βράδυ αλλά όχι στο ίδιο δωμάτιο..


Cyo8p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, theodora gel είπε:

Κοριτσια μου τι ζέστη είναι αυτή και είπαν ότι το σκ θα έχει 42....θα σκάσουν τα μπεμπακια μας..ο δικός μου ζεσταίνεται πάντως το καταλαβαίνω από τα ποδαράκια του...πώς τα πάτε όσες θηλάζετε??έχετε μπει σε πρόγραμμα??

Ποιο πρόγραμμα αγάπη...? Δεν υπάρχει πρόγραμμα! Πέμπτη μέρα σήμερα με έχει ξεζουμισει και κοιμάται μόνο αν τον βάλω στον μάρσιπο..  Πονάει μέση πλάτη.. Όλα...  

Εχθές κάναμε και έλεγχο ισχιων..  Όλα τέλεια..  Κατουρησαμε και τον γιατρό.. Κάναμε και κακά αλλά ευτυχώς εκεί πρόλαβα και έβαλα μπροστά την πάνα και δεν τον κάναμε χειρότερα....  

Πάει λάθος το τικερακι μου σήμερα ε? 1 μήνα και 5 μέρες είμαστε.. 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elen211 είπε:

Ποιο πρόγραμμα αγάπη...? Δεν υπάρχει πρόγραμμα! Πέμπτη μέρα σήμερα με έχει ξεζουμισει και κοιμάται μόνο αν τον βάλω στον μάρσιπο..  Πονάει μέση πλάτη.. Όλα...  

Εχθές κάναμε και έλεγχο ισχιων..  Όλα τέλεια..  Κατουρησαμε και τον γιατρό.. Κάναμε και κακά αλλά ευτυχώς εκεί πρόλαβα και έβαλα μπροστά την πάνα και δεν τον κάναμε χειρότερα....  

Πάει λάθος το τικερακι μου σήμερα ε? 1 μήνα και 5 μέρες είμαστε.. 

Μια από τα ίδια πρόγραμμα μηδέν...όποτε θέλει ποτέ στην ώρα πότε και μετά από τέταρτο που έχει φαει...η μέρα πάει καλύτερα όμως από το βράδυ...το βράδυ κάθε μισάωρο σχεδόν....και πως βγαίνετε βόλτα ρε συ εγώ έτσι όλη μέρα τόπλες δε πάω πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, theodora gel είπε:

Μια από τα ίδια πρόγραμμα μηδέν...όποτε θέλει ποτέ στην ώρα πότε και μετά από τέταρτο που έχει φαει...η μέρα πάει καλύτερα όμως από το βράδυ...το βράδυ κάθε μισάωρο σχεδόν....και πως βγαίνετε βόλτα ρε συ εγώ έτσι όλη μέρα τόπλες δε πάω πουθενά.

Εχθές που ήμουν στον ορθοπεδικο για τον υπέρηχο ισχιων τον τάιζα μέσα στον μάρσιπο καθώς περπατούσα..  

  • Μου αρέσει 1

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen211 είπε:

Εχθές που ήμουν στον ορθοπεδικο για τον υπέρηχο ισχιων τον τάιζα μέσα στον μάρσιπο καθώς περπατούσα..  

Και υποτίθεται ότι μετά τις 40ημερες αυτό φτιάχνει κάπως αυτόματα???:-P

Στο μπανάκι ποτέ τα βάλατε κορίτσια??

Link to comment
Share on other sites

Just now, theodora gel είπε:

Και υποτίθεται ότι μετά τις 40ημερες αυτό φτιάχνει κάπως αυτόματα???:-P

Στο μπανάκι ποτέ τα βάλατε κορίτσια??

Δηλαδή απλά να κάνω υπομονή μέχρι την Τρίτη? Χαχαχα  εγώ τον έβαλα πάνω στον μήνα ακριβώς..  Ήθελα και πιο νωρίς αλλά ήμουν μόνη μου συνέχεια οπότε ήταν δύσκολο..  Οπότε από την στιγμή που ήταν εδώ ο άντρας μου του βάλαμε! Καλά δεν μπορείτε να φανταστείτε την φάτσα του..  Αγαλλίαση μέσα στη μπανιέρα του.. 


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen211 είπε:

Δηλαδή απλά να κάνω υπομονή μέχρι την Τρίτη? Χαχαχα  εγώ τον έβαλα πάνω στον μήνα ακριβώς..  Ήθελα και πιο νωρίς αλλά ήμουν μόνη μου συνέχεια οπότε ήταν δύσκολο..  Οπότε από την στιγμή που ήταν εδώ ο άντρας μου του βάλαμε! Καλά δεν μπορείτε να φανταστείτε την φάτσα του..  Αγαλλίαση μέσα στη μπανιέρα του.. 

Εγω να το δοκιμάσω που είναι 27ημερων?? γιατί στο νιπτήρα δεν του αρέσει καθόλου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, theodora gel είπε:

Εγω να το δοκιμάσω που είναι 27ημερων?? γιατί στο νιπτήρα δεν του αρέσει καθόλου...

Από την στιγμή που έχει πέσει ο αφαλος και έχει καθαρίσει, δηλαδή δεν εχει άλλα κακαδακια κλπ τα κάνουν κανονικά στο μπανιερακι τους.  Εγώ άργησα μόνο επειδή ήμουν μόνη μου.  Αλλιώς από 15 ημερών κανονικά εκεί θα τον έκανα 

  • Μου αρέσει 1

Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elen211 είπε:

Από την στιγμή που έχει πέσει ο αφαλος και έχει καθαρίσει, δηλαδή δεν εχει άλλα κακαδακια κλπ τα κάνουν κανονικά στο μπανιερακι τους.  Εγώ άργησα μόνο επειδή ήμουν μόνη μου.  Αλλιώς από 15 ημερών κανονικά εκεί θα τον έκανα 

Μου εδωσεμπανακι η κουνιαδα μου ...με τι να το καθαρίσω πριν τον βάλω??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , theodora gel είπε:

Μου εδωσεμπανακι η κουνιαδα μου ...με τι να το καθαρίσω πριν τον βάλω??

Εγώ να σου πω την αλήθεια το ψεκασα με καθαριστικό που χρησιμοποιώ σπίτι και το μετάνιωσα, οπότε μετά έριξα πολύ νερό να ξεπλυθει και το σαπουνισα με το αφρόλουτρο.


Tauip3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

@theodora gel εμείς όταν έπεσε ο αφαλός την βάλαμε στο μπανάκι της ...οπότε μην το φοβάσαι ...πάρε και το ειδικό διχτακι μην κάνεις το λάθος σαν εμένα και πάρεις το σφουγγάρι που κάνει την ίδια δουλειά είναι χάλια άσε που σκίζεται θέλει στυψιμο μετά και ιστορία ολόκληρη και εγώ το διχτακι θα πάω να πάρω με ευκαιρία ... 

 

  • Μου αρέσει 2

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

@theodora gel εμείς όταν έπεσε ο αφαλός την βάλαμε στο μπανάκι της ...οπότε μην το φοβάσαι ...πάρε και το ειδικό διχτακι μην κάνεις το λάθος σαν εμένα και πάρεις το σφουγγάρι που κάνει την ίδια δουλειά είναι χάλια άσε που σκίζεται θέλει στυψιμο μετά και ιστορία ολόκληρη και εγώ το διχτακι θα πάω να πάρω με ευκαιρία ... 

 

Και πως το κάνουμε στο μπανακι??:-Pγιατι ένα μήνα τώρα συνήθισα στη βρύση... χρησιμοποιείς κανατουλα??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...