Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

πρίν από 47 λεπτά , Eleni2512 είπε:

κοριτσια ερωτηση: αναψυκτικα πινετε? εγω τα ειχα κοψει τους πρωτους μηνες αλλα τις τελευταιες μερες παρασυρομαι :mad:

Κι εγω πινω..αν και προσπαθω με μετρο...με καφε τι κανετε?


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

46 minutes ago, Γλυκερια123 said:

Κι εγω πινω..αν και προσπαθω με μετρο...με καφε τι κανετε?

Κανέναν ντεκάφ πίνω αλλά όχι κ συχνά. Και ο ντεκάφ και καλά δν είναι καλός. Επιτρέπεται κ τπτ;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Κι εγω πινω..αν και προσπαθω με μετρο...με καφε τι κανετε?

Ενας καφες την ημερα επιτρεπεται!!

23 ώρες πρίν, Elenpap είπε:

Κ γω δν πολυβάζω, προσπαθώ να θυμάμαι να βάζω μια ματιών. Εσύ είσαι και 27, για ρωτα κ το δικό μου το μωρό θέλει να βλέπει μπροστά του μια μαμά ή μια γιαγιά; Ας βάζω καμιά κρέμα εγώ...:razz: για ραγάδες αγόρασα αλλά δεν βάζω ακόμα, κακώς

Τι κρεμα πηρες αν επιτρέπεται?σκεφτομαι να παρω bio oil!

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, happysmile said:

Ενας καφες την ημερα επιτρεπεται!!

Τι κρεμα πηρες αν επιτρέπεται?σκεφτομαι να παρω bio oil!

Μία της elancyl, γενικά έχω θέμα με τα λάδια, δεν τα θέλω. Το bio oil πρέπει να ναι καλό.

Link to comment
Share on other sites

Γεια και από εμένα ... 

Εμένα τα αναψυκτικά μου τα έχει κόψει ο γιατρός πιάνει και λόξυγκα το μωρό και έτσι μου είπε να μην πίνω ...καφέ ένα την ημέρα πίνω από την στιγμή που έπινες καφέ πριν την εγκυμοσύνη καλύτερα είναι να το μειώσεις στον έναν την ημέρα πάρα να το κόψεις εντελώς ... 

Και για της ραγαδες βάζω από τον δεύτερο μήνα αμυγδαλελαιο στην κοιλιά και στο στήθος ... 

Πως ήταν η Κυριακή σας κορίτσια ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αμαν πια ολα μας τα εχουν κοψει..κρεμες εγω ακομα δεν βαζω αλλα θ αρχισω κι εγω..σ

1 ώρα πρίν, Giosotpk είπε:

Γεια και από εμένα ... 

Εμένα τα αναψυκτικά μου τα έχει κόψει ο γιατρός πιάνει και λόξυγκα το μωρό και έτσι μου είπε να μην πίνω ...καφέ ένα την ημέρα πίνω από την στιγμή που έπινες καφέ πριν την εγκυμοσύνη καλύτερα είναι να το μειώσεις στον έναν την ημέρα πάρα να το κόψεις εντελώς ... 

Και για της ραγαδες βάζω από τον δεύτερο μήνα αμυγδαλελαιο στην κοιλιά και στο στήθος ... 

Πως ήταν η Κυριακή σας κορίτσια ? 

Κρεμες εγω δεν βαζω ακομα αλλα θ αρχισω..σημερα ηταν ωραια γιατι ειχαμε το καρναβαλι των μικρων(Πατρα) και πηγαμε και για ενα καφε μετα οποτε περασε ωραια η μερα..ειχε και πολυ καλο καιρο..εσυ?


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, happysmile said:

Καλημερα κοριτσια μου πως ειμαστε???

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Εγώ είμαι καλα, σκέφτομαι πότε να κάνω καμιά ανταύγια. Δεν έχω άσπρα αλλα θέλω μια ανενέωση. Και τα νύχια μου. :) κορίτσια με τα ρούχα σας τι κάνετε; Εγω φοράω μαυρο κολάν και απο πάνω χαλαρό φορεματάκι. Προς το παρόν με το κολάν δεν δυσανασχετώ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Elenpap είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Εγώ είμαι καλα, σκέφτομαι πότε να κάνω καμιά ανταύγια. Δεν έχω άσπρα αλλα θέλω μια ανενέωση. Και τα νύχια μου. :) κορίτσια με τα ρούχα σας τι κάνετε; Εγω φοράω μαυρο κολάν και απο πάνω χαλαρό φορεματάκι. Προς το παρόν με το κολάν δεν δυσανασχετώ.

Κ γω τα ιδια βολευομαι πολυ με το κολαν!τα νυχια μ εγω τα εκανα τζελ!τωρα με την αλλεργια δεν τα κανα αυτο το μηνα!μαλλιαμια φορα εβαψσ με φυτικη!θελω κουρεμα οπωσδηποτε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Elenpap είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Εγώ είμαι καλα, σκέφτομαι πότε να κάνω καμιά ανταύγια. Δεν έχω άσπρα αλλα θέλω μια ανενέωση. Και τα νύχια μου. :) κορίτσια με τα ρούχα σας τι κάνετε; Εγω φοράω μαυρο κολάν και απο πάνω χαλαρό φορεματάκι. Προς το παρόν με το κολάν δεν δυσανασχετώ.

Καλημερα κοριτσι μου!!να κανεις επιτρεπεται..κι εγω κολαν φοραω με μπλουζες φαρδιες....η κοιλιτσα φαινεται κοριτσια ?γιατι εμενα οχι τοσο πολυ


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!να κανεις επιτρεπεται..κι εγω κολαν φοραω με μπλουζες φαρδιες....η κοιλιτσα φαινεται κοριτσια ?γιατι εμενα οχι τοσο πολυ

Αγαπη ειναι αυτο το πιο πολυ φαινεται σαν να παχυνα παρα οτι ειμαι εγκυος!ποστευω απτον αλλο μηνα θα φαινομαστε εγκυες!ο μικρος εντομεταξυ οταν ειμαι ξαπλωμενη καθιστη σπανια!δινει ρεστα δεν καταλαβαινω αν κλωτσαεο η αν αλλαζει θεση παντως εχει πλακα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , happysmile είπε:

Αγαπη ειναι αυτο το πιο πολυ φαινεται σαν να παχυνα παρα οτι ειμαι εγκυος!ποστευω απτον αλλο μηνα θα φαινομαστε εγκυες!ο μικρος εντομεταξυ οταν ειμαι ξαπλωμενη καθιστη σπανια!δινει ρεστα δεν καταλαβαινω αν κλωτσαεο η αν αλλαζει θεση παντως εχει πλακα..

Απιστευτο αυτο το συναισθημα ετσι;να νιωθεις και καποιον αλλο στην κοιλιτσα σου!!εγω αυτη την εβδομαδα τον καταλαβα κι εχω τρελαθει..ανηπομονω να φαινεται η κοιλιτσα μας..μ αρεσει παρα πολυ..αν και εγω οταν ειχα παει για την αυχενικη περιμεναν και κοπελες τοτε για τη β επιπεδου κι ειχαν ολες κατι κοιλιες πολυ μεγαλες και περιμενα οτι ετσι θα μαι..αλλα δεν χαχα..κατω χαμηλα σε κλοτσαει η πιο πανω καταλαβαινεις;


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Απιστευτο αυτο το συναισθημα ετσι;να νιωθεις και καποιον αλλο στην κοιλιτσα σου!!εγω αυτη την εβδομαδα τον καταλαβα κι εχω τρελαθει..ανηπομονω να φαινεται η κοιλιτσα μας..μ αρεσει παρα πολυ..αν και εγω οταν ειχα παει για την αυχενικη περιμεναν και κοπελες τοτε για τη β επιπεδου κι ειχαν ολες κατι κοιλιες πολυ μεγαλες και περιμενα οτι ετσι θα μαι..αλλα δεν χαχα..κατω χαμηλα σε κλοτσαει η πιο πανω καταλαβαινεις;

Χαμηλα αγαπη μου!!πιο κατω απτον αφαλο!στις αρχες τον αισθανομουν που κ που μια φορα την μερα .μερα παρα μερα τωρα καθε μερα!σε 10 μερες εχω β επιπεδου εγω!παιζει κ ρολο οτι ειναι η πρωτη εγκυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, happysmile said:

Χαμηλα αγαπη μου!!πιο κατω απτον αφαλο!στις αρχες τον αισθανομουν που κ που μια φορα την μερα .μερα παρα μερα τωρα καθε μερα!σε 10 μερες εχω β επιπεδου εγω!παιζει κ ρολο οτι ειναι η πρωτη εγκυμοσυνη

Κ γω αρκετά χαμηλά αλλα κάποιες φορές και λίγο πιο ψηλά. Για όλες μας είναι η πρώτη εγκυμοσύνη ε; :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια! καλη εβδομαδα!!! 

εγω με τα κρυα φορουσα κολαν και απο.πανω ξεκουμπωτο τζιν με μακρια μπλουζα :-P σημερα θα.παω και απο τα lidl να δω αν εφεραν.και τα ρουχαλακια για εγκυους. εγω μολις μπηκα 19η εβδομαδα και οταν ειμαι ξαπλωμενη ή οδηγω τη νιωθω να.κουνιεται συνεχεια. εριξε και.κανα δυο γερες κλοτσιτσες μια φορα. μαλιστα σε ενα site διαβασα οτι τα.μπεμπακια μας τωρα κοιμουνται 20 ωρες και ειναι ξυπνια 4, οποτε φαινεται οταν ξυπνανε ξεπιανονται :-D


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...