Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , Elenpap είπε:

Στο εξωτερικο το β επιπεδου το λενε anatomy η anomaly scan, ελεγχουν βαρος, ανατομια κτλ...αγορακι κ γω, ναι. Κ δεν εχω ιδέα πως μεγαλώνεις ένα αγοράκι.

Να πάρεις, φυσικα. Κοριτσάκι θα χεις λογικά. :) Μάρτη θα προμηθευτω συντόμως.

Λες να εχω εγώ το κοριτσάκι ? Θα σας πω την τρίτη ...

Α ναι ? Δεν τι ήξερα ότι το λένε έτσι ...οπότε η λέξη η ίδια περιγραφή όλοι την εξέταση ...

πρίν από 8 λεπτά , happysmile είπε:

Εγω να δειςςςς!!σε νιωθω απολυτα απτα χριστουγεννα ηθελα να του παρω κατι κ κρατιεμαι σκεψου!!!!

Από τα Χριστούγεννα κρατιέσαι? Πως το κατάφερες αυτό τόσο καιρό ? 

Εμένα τότε δεν μου είχε μπει η ιδέα ακόμα χαχαχαχ 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 13 λεπτά , Giosotpk είπε:

Λες να εχω εγώ το κοριτσάκι ? Θα σας πω την τρίτη ...

Α ναι ? Δεν τι ήξερα ότι το λένε έτσι ...οπότε η λέξη η ίδια περιγραφή όλοι την εξέταση ...

Από τα Χριστούγεννα κρατιέσαι? Πως το κατάφερες αυτό τόσο καιρό ? 

Εμένα τότε δεν μου είχε μπει η ιδέα ακόμα χαχαχαχ 

Καλα παραλογισμος στο μεγαλειο του!θα παρω δωρο στην βαφτιστικια κ οχι στο μωρο μου ετσι το βλεπα χαχαχαχα!αλλα δεν πήρα!το ειδα το φυλλαδιο κ γω μολις εχει καποια που συμφερουν ε!να σας ρωτησω τη γνωμη εχετε για τα βρεφικα π φερνει το  jumbo θα ψωνιζατε?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , happysmile είπε:

Καλα παραλογισμος στο μεγαλειο του!θα παρω δωρο στην βαφτιστικια κ οχι στο μωρο μου ετσι το βλεπα χαχαχαχα!αλλα δεν πήρα!το ειδα το φυλλαδιο κ γω μολις εχει καποια που συμφερουν ε!να σας ρωτησω τη γνωμη εχετε για τα βρεφικα π φερνει το  jumbo θα ψωνιζατε?

Ωραια λοιπον να παμε και μια βολτα στο lidl...εγω να σου πω την αληθεια θα  μου δωσει πολλα ρουχαλακια και τετοια η κουνιαδα μου που εχει απ τα δικα της..αλλα σιγουρα θα παω και στο jumbo να παρω και ρουχαλακια και οτι αλλο χρειαστει..εχω 2 φιλες οι οποιες οτι ρουχα ειχαν παρει ηταν απο τα jumbo και δεν παθανε ποτε τιποτα τα μωρα...


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Ωραια λοιπον να παμε και μια βολτα στο lidl...εγω να σου πω την αληθεια θα  μου δωσει πολλα ρουχαλακια και τετοια η κουνιαδα μου που εχει απ τα δικα της..αλλα σιγουρα θα παω και στο jumbo να παρω και ρουχαλακια και οτι αλλο χρειαστει..εχω 2 φιλες οι οποιες οτι ρουχα ειχαν παρει ηταν απο τα jumbo και δεν παθανε ποτε τιποτα τα μωρα...

Ξερεις πως το σκεφτομαι ετσι κ αλλιως ολα κινεζικα ειναι τα ρουχα των μωρων κ τα δικα μας καλως η κακως!κ επειδη αλλαζουν τοσο γρηγορα ειναι κριμα να δωσουμε πολλα λεφτα για φορμακια με ενα καλο πλυσιμο κ σιδερο μεσα εξω να καυτηριαστουν θα ναι μια χαρα πιστευω!

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Giosotpk said:

Λες να εχω εγώ το κοριτσάκι ? Θα σας πω την τρίτη ...

Α ναι ? Δεν τι ήξερα ότι το λένε έτσι ...οπότε η λέξη η ίδια περιγραφή όλοι την εξέταση ...

Από τα Χριστούγεννα κρατιέσαι? Πως το κατάφερες αυτό τόσο καιρό ? 

Εμένα τότε δεν μου είχε μπει η ιδέα ακόμα χαχαχαχ 

Ναι ναι, λογικά έχεις κοριτσάκι...:) Εμένα ο κύκλος μου δεν έχει μωρά, οπότε δεν περιμένω να μ δώσει κ κανένας. Κ γω κρατιέμαι να μην αγοράσω... κ για τα αγοράκια είναι πιο περιορισμένα κ τα χρώματα κ όλα.

10 minutes ago, Γλυκερια123 said:

Ωραια λοιπον να παμε και μια βολτα στο lidl...εγω να σου πω την αληθεια θα  μου δωσει πολλα ρουχαλακια και τετοια η κουνιαδα μου που εχει απ τα δικα της..αλλα σιγουρα θα παω και στο jumbo να παρω και ρουχαλακια και οτι αλλο χρειαστει..εχω 2 φιλες οι οποιες οτι ρουχα ειχαν παρει ηταν απο τα jumbo και δεν παθανε ποτε τιποτα τα μωρα...

Το αποκλείω νομίζω να πάθει κάτι το μωρό,απλά αν γίνεται να είναι βαμβακερά τα ρουχάκια. Κ το h&m εχει οικονομικα κ ωραία ρουχάκια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οντως πολυ κριμα τοσα λεφτα για λιγους μηνες..δεν εχετε καμια συγγενη φιλη που να χει να σας δωσει λιγα ρουχα ωστε να μην χρειαστει να τα παρετε ολα; κι ομως ειναι πολλες που λενε οτι τους εχουν δημιουργησει προβληματα αυτα απο το jumbo..αλλα κι εγω πιστευω οτι μ ενα καλο σιδερο θα ειναι μια χαρα ..η ποιοτητα δεν ξερω..σιγουρα το h&m θα χει καλυτερη ποιοτητα..το χω ακουσει..τι εχουμε να τραβηξουμε εμεις οι αγορομανες ουτε μια πλεξιδα ουτε ενα τουλι πολυ περιορισμος ρε παιδακι μου χαχαχα


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Γλυκερια123 said:

Οντως πολυ κριμα τοσα λεφτα για λιγους μηνες..δεν εχετε καμια συγγενη φιλη που να χει να σας δωσει λιγα ρουχα ωστε να μην χρειαστει να τα παρετε ολα; κι ομως ειναι πολλες που λενε οτι τους εχουν δημιουργησει προβληματα αυτα απο το jumbo..αλλα κι εγω πιστευω οτι μ ενα καλο σιδερο θα ειναι μια χαρα ..η ποιοτητα δεν ξερω..σιγουρα το h&m θα χει καλυτερη ποιοτητα..το χω ακουσει..τι εχουμε να τραβηξουμε εμεις οι αγορομανες ουτε μια πλεξιδα ουτε ενα τουλι πολυ περιορισμος ρε παιδακι μου χαχαχα

Έχει βέβαια χαριτωμένα ρούχα κ για αγοράκια. Και δν χρειάζεται να ναι όλα σιελ κ μπλε. Είναι κ το βεραμάν, το πρασινο, το γκρι, το λευκό.:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Οντως πολυ κριμα τοσα λεφτα για λιγους μηνες..δεν εχετε καμια συγγενη φιλη που να χει να σας δωσει λιγα ρουχα ωστε να μην χρειαστει να τα παρετε ολα; κι ομως ειναι πολλες που λενε οτι τους εχουν δημιουργησει προβληματα αυτα απο το jumbo..αλλα κι εγω πιστευω οτι μ ενα καλο σιδερο θα ειναι μια χαρα ..η ποιοτητα δεν ξερω..σιγουρα το h&m θα χει καλυτερη ποιοτητα..το χω ακουσει..τι εχουμε να τραβηξουμε εμεις οι αγορομανες ουτε μια πλεξιδα ουτε ενα τουλι πολυ περιορισμος ρε παιδακι μου χαχαχα

Πωωωω πραγματικά ουτε ενα φιογκακι μια κορδελιτσα τπτ!δεν πειραζει!θα ξαναερωτευτουμε ομως αλλον αντρα!!

πρίν από 14 λεπτά , Elenpap είπε:

Έχει βέβαια χαριτωμένα ρούχα κ για αγοράκια. Και δν χρειάζεται να ναι όλα σιελ κ μπλε. Είναι κ το βεραμάν, το πρασινο, το γκρι, το λευκό.:)

Ωραια χρωματακια και αυτα!η μαυρο χαχα θυμηθηκα την Σωσω απτα Εγκληματα μαυρο φορμακι στο μωρο τι γελιο!

πρίν από 50 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Οντως πολυ κριμα τοσα λεφτα για λιγους μηνες..δεν εχετε καμια συγγενη φιλη που να χει να σας δωσει λιγα ρουχα ωστε να μην χρειαστει να τα παρετε ολα; κι ομως ειναι πολλες που λενε οτι τους εχουν δημιουργησει προβληματα αυτα απο το jumbo..αλλα κι εγω πιστευω οτι μ ενα καλο σιδερο θα ειναι μια χαρα ..η ποιοτητα δεν ξερω..σιγουρα το h&m θα χει καλυτερη ποιοτητα..το χω ακουσει..τι εχουμε να τραβηξουμε εμεις οι αγορομανες ουτε μια πλεξιδα ουτε ενα τουλι πολυ περιορισμος ρε παιδακι μου χαχαχα

Κ του ζαρα ειναι φοβερα!κ απο ιντερνετ θα κοιταξω!motherbaby εχει πολυ ωραια!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια και για τον εαυτό μου έχω αγοράσει από τα τζάμπο και μου έχουν βγει μια χαρά ... 

Διάβασα ότι καλό είναι να πάρεις πολύ λίγα ρουχαλακια 0-3 μηνών και τα πιο πολλά από 3 και πάνω ... εξάλλου θα είναι και καλοκαίρι οπότε μια χαρά την βολεψαμε που δεν θα έχουμε να αντιμετωπίσουμε το κρύο ...

Τα h&m έχουν καλή ποιότητα σε ρουχαλακια και πολύ πιο όμορφα μου φαίνονται από τα τζάμπο ... 

Εγώ που θέλω αγοράκι θα δείτε που θα έχω κοριτσάκι χαχαχαχ... Καλά αυτό είναι το τελευταίο να είναι γερό μόνο θέλω ... 

Να σας πω ..πως θα τα ντύνουμε τον Ιούλιο ? Το έχετε σκεφτεί γιατί θα έχει και ζεστή οπότε τι τους φοράμε ?  

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Giosotpk είπε:

Εγώ κορίτσια και για τον εαυτό μου έχω αγοράσει από τα τζάμπο και μου έχουν βγει μια χαρά ... 

Διάβασα ότι καλό είναι να πάρεις πολύ λίγα ρουχαλακια 0-3 μηνών και τα πιο πολλά από 3 και πάνω ... εξάλλου θα είναι και καλοκαίρι οπότε μια χαρά την βολεψαμε που δεν θα έχουμε να αντιμετωπίσουμε το κρύο ...

Τα h&m έχουν καλή ποιότητα σε ρουχαλακια και πολύ πιο όμορφα μου φαίνονται από τα τζάμπο ... 

Εγώ που θέλω αγοράκι θα δείτε που θα έχω κοριτσάκι χαχαχαχ... Καλά αυτό είναι το τελευταίο να είναι γερό μόνο θέλω ... 

Να σας πω ..πως θα τα ντύνουμε τον Ιούλιο ? Το έχετε σκεφτεί γιατί θα έχει και ζεστή οπότε τι τους φοράμε ?  

 

Εγω που ειμαι σε νησι κ εχει τρομερη ζεστη πιστευω μονο με το ζιπουνι θα τον εχω!κ το βραδυ αντε κανενα σεντονακι για το χαραμα που εχει λιγο ψυχρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια παω για β επιπεδου και την επομενη κατ ευθειαν jumbo..Οντως  εμεις γι αρχη μονο ζιπουνακια θα θελουμε δε νομιζω τιποτ αλλο...εχω ακουσει ομως οτι τα νεογεννητα πρεπει να φορανε καλτσουλες οτι εποχη και να ναι..ισχυει;

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, happysmile είπε:

Εγω που ειμαι σε νησι κ εχει τρομερη ζεστη πιστευω μονο με το ζιπουνι θα τον εχω!κ το βραδυ αντε κανενα σεντονακι για το χαραμα που εχει λιγο ψυχρα!

Με τα μπουτακια έξω ? Χιχιχι πολύ τρελενομαι όταν βλέπω μωράκι έτσι ...

Και εγώ αυτό σκεφτόμουν μόνο με το ζιπουνακι την ημέρα μιας και σε μένα το σπίτι το βλέπει ο ήλιος όλοι μέρα και κάνει τρομερή ζέστη το καλοκαίρι ...αλλά το είπα σε μια γνωστή μου που γέννησε Σεπτεμβρίο αυτή και πως και δεν με έφαγε ...μου έιπε ότι πρέπει να το ντύνω πολύ καλά ζιπουνακι φόρμουλα από κάτω μακρυμάνικο από πάνω και ζακετουλα λεπτή και της έλεγα να θα σκάσει το παιδί έτσι και γύρισε και μου είπε ότι δεν έχω ιδέα ...και λέω μέσα μου μήπως όντως έχει δίκιο αλλά και πάλι τόσα πολλά να του βάλω ? 

Και με έπιασαν κάτι αμφιβολίες για τον εαυτό μου ήμουν πολύ πεσμένη κάτι μέρες είχα φτάσει στο σημείο να σκέφτομαι πως δεν θα τα καταφέρω σαν μάνα ... 

Με συνέφερε όμως ο σύζυγός ευτυχώς ... 

1 hour ago, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσια παω για β επιπεδου και την επομενη κατ ευθειαν jumbo..Οντως  εμεις γι αρχη μονο ζιπουνακια θα θελουμε δε νομιζω τιποτ αλλο...εχω ακουσει ομως οτι τα νεογεννητα πρεπει να φορανε καλτσουλες οτι εποχη και να ναι..ισχυει;

Κορίτσι μου να πάνε όλα καλά και αν προλάβεις στείλε μας να μας πεις πως πήγε ... 

Ναι πιστεύω ότι της καλτσουλες της θέλει ...διάβασα ότι με τα γαντακια εκνευρίζονται αφάνταστα τα μικρουλια αλλά θες δεν θες δεν πρέπει να τους βάλεις ? 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Giosotpk είπε:

 

Κορίτσι μου να πάνε όλα καλά και αν προλάβεις στείλε μας να μας πεις πως πήγε ... 

Ναι πιστεύω ότι της καλτσουλες της θέλει ...διάβασα ότι με τα γαντακια εκνευρίζονται αφάνταστα τα μικρουλια αλλά θες δεν θες δεν πρέπει να τους βάλεις ? 

Ε θα τους βαλεις ναι!! Κι ειναι τοσο χαριτωμενα χανονται εκει μεσα...Δηστυχως δεν παω τωρα ...14/3 εχω ραντεβου..μακαρι να πηγαινα τωρα γιατι μ εχει φαει το αγχος..!!εσυ ποτε εχεις ραντεβου?


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Γλυκερια123 είπε:

Κοριτσια παω για β επιπεδου και την επομενη κατ ευθειαν jumbo..Οντως  εμεις γι αρχη μονο ζιπουνακια θα θελουμε δε νομιζω τιποτ αλλο...εχω ακουσει ομως οτι τα νεογεννητα πρεπει να φορανε καλτσουλες οτι εποχη και να ναι..ισχυει;

Ισχυει αγαπη..

πρίν από 8 λεπτά , Γλυκερια123 είπε:

Ε θα τους βαλεις ναι!! Κι ειναι τοσο χαριτωμενα χανονται εκει μεσα...Δηστυχως δεν παω τωρα ...14/3 εχω ραντεβου..μακαρι να πηγαινα τωρα γιατι μ εχει φαει το αγχος..!!εσυ ποτε εχεις ραντεβου?

Μαζι......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...