Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

1 hour ago, Elenpap είπε:

Κ γω είμαι από αυτές που με απασχολεί πώς θα ναι ο γάμος μου με τον ερχομό του μωρού...Μην σε ανησυχεί αυτό, μια χαρά μανούλα θα σαι. Αγάπη κ χρόνο θέλουν τα παιδιά. Και γω δεν θέλω εύκολα βοήθεια, γιατί δεν μαρέσει να χω άτομα στα πόδια μου. Αυτό που θα μ βοηθήσει είναι κανένα φαγητό ειδικά στην αρχή, αυτό. 

Καλά είμαι σήμερα, βγήκα και για ένα φαγητό έξω. Μην ανησυχείς για την τρίτη, κατά πάσα πιθανότητα θα ναι όλα καλα. Θα μάθεις κ το φύλο οριστικά! :grin:

Όπως το είπες δεν μου αρέσει και εμένα να έχω άτομα στα πόδια μου ... Αυτό με το φαγητό σου λύνει τα χέρια εγώ όταν δουλεύω έχω την πεθερά που κάνει το φαγητό και έχω σωθεί... Οπότε αν έχεις αυτή την βοήθεια θα σωθείς πραγματικά θα έχεις τον χρόνο σου για το μωρό και τον άντρα σου ... 

Αν είσαι δεμένο ζευγάρι θέλω να πιστεύω πως το μωρό δεν θα επιρεασει το γάμο ίσα ίσα που δένεται ακόμα πιο πολύ τι ζευγάρι ... Πρέπει να γίνουν όμως υποχωρήσεις και από την δύο μεριές ... 

Ωραία κάνει και καλές μέρες και απολαμβάνεις την ημέρα την χαίρεσαι ... 

Ξέρεις αν θέλει κάποια προετοιμασία πριν την β επιπέδου ? 

Να δούμε τελικά τι είναι και εμείς κάνουν προβλέψεις όλοι :razz:


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

30 minutes ago, Giosotpk said:

Όπως το είπες δεν μου αρέσει και εμένα να έχω άτομα στα πόδια μου ... Αυτό με το φαγητό σου λύνει τα χέρια εγώ όταν δουλεύω έχω την πεθερά που κάνει το φαγητό και έχω σωθεί... Οπότε αν έχεις αυτή την βοήθεια θα σωθείς πραγματικά θα έχεις τον χρόνο σου για το μωρό και τον άντρα σου ... 

Αν είσαι δεμένο ζευγάρι θέλω να πιστεύω πως το μωρό δεν θα επιρεασει το γάμο ίσα ίσα που δένεται ακόμα πιο πολύ τι ζευγάρι ... Πρέπει να γίνουν όμως υποχωρήσεις και από την δύο μεριές ... 

Ωραία κάνει και καλές μέρες και απολαμβάνεις την ημέρα την χαίρεσαι ... 

Ξέρεις αν θέλει κάποια προετοιμασία πριν την β επιπέδου ? 

Να δούμε τελικά τι είναι και εμείς κάνουν προβλέψεις όλοι :razz:

 Μπα, καμία προετοιμασία, απλά να πας:razz:

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Giosotpk said:

Α ωραία ...είπα μήπως χρειαζόταν να πιω νερό όπως στην αυχενική ... 

 

Εγώ ούτε στην αυχενική είχα πιει νερό...ίσα ίσα με εβαλαν να παω τουαλετα πριν μπω για εξεταση... αρα δεν ξέρω:roll:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Elenpap είπε:

Εγώ ούτε στην αυχενική είχα πιει νερό...ίσα ίσα με εβαλαν να παω τουαλετα πριν μπω για εξεταση... αρα δεν ξέρω:roll:

Εμένα το αντίθετο είχα πάει χωρίς να έχω πιει νερό και με έβαλαν να πιω ...μετά σχεδόν τα έκανα πάνω μου :razz:


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 minutes ago, Giosotpk said:

Μόνο παράξενα :P

Κρέμες στο πρόσωπο βάζετε; Είναι χημικές αλλα δεν νομίζω κ οτι βλάπτουν το μωρό...αντηλιακό πρέπει να βάζουμε σίγουρα μην κάνουμε λεκιέδες από τον ήλιο. Ειδικά απο δω και πέρα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Elenpap είπε:

Κρέμες στο πρόσωπο βάζετε; Είναι χημικές αλλα δεν νομίζω κ οτι βλάπτουν το μωρό...αντηλιακό πρέπει να βάζουμε σίγουρα μην κάνουμε λεκιέδες από τον ήλιο. Ειδικά απο δω και πέρα.

Εγώ δεν βάζω κρέμες στο πρόσωπο γενικότερα ούτε πριν την εγκυμοσύνη... 

Μόνο αντηλιακό βάζω το καλοκαίρι μιας και έχω λευκή και χρειάζεται ... 

Από ότι ξέρω δεν βλάπτει το μωρό η κρέμα προσώπου.... 

Κρέμα για της ραγαδες βάζεις ?


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Giosotpk said:

Εγώ δεν βάζω κρέμες στο πρόσωπο γενικότερα ούτε πριν την εγκυμοσύνη... 

Μόνο αντηλιακό βάζω το καλοκαίρι μιας και έχω λευκή και χρειάζεται ... 

Από ότι ξέρω δεν βλάπτει το μωρό η κρέμα προσώπου.... 

Κρέμα για της ραγαδες βάζεις ?

Κ γω δν πολυβάζω, προσπαθώ να θυμάμαι να βάζω μια ματιών. Εσύ είσαι και 27, για ρωτα κ το δικό μου το μωρό θέλει να βλέπει μπροστά του μια μαμά ή μια γιαγιά; Ας βάζω καμιά κρέμα εγώ...:razz: για ραγάδες αγόρασα αλλά δεν βάζω ακόμα, κακώς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 58 λεπτά , Elenpap είπε:

Κ γω δν πολυβάζω, προσπαθώ να θυμάμαι να βάζω μια ματιών. Εσύ είσαι και 27, για ρωτα κ το δικό μου το μωρό θέλει να βλέπει μπροστά του μια μαμά ή μια γιαγιά; Ας βάζω καμιά κρέμα εγώ...:razz: για ραγάδες αγόρασα αλλά δεν βάζω ακόμα, κακώς

Χαχαχχαχα... Ε όχι και γιαγιά ...η μητέρα μου μου είχε πει μετά την γέννα θέλει δεν θέλει μια γυναίκα θα βάλει κρέμα στο πρόσωπο της πιο νωρίς βλέπει αυτά που θέλει να δει ... 

Όπως το είπες κακός που δεν βάζεις ... Κάθε βράδυ στην κοιλίτσα και στο στήθος ...αν όχι κάθε βράδυ μια ναι μια όχι 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Giosotpk said:

Χαχαχχαχα... Ε όχι και γιαγιά ...η μητέρα μου μου είχε πει μετά την γέννα θέλει δεν θέλει μια γυναίκα θα βάλει κρέμα στο πρόσωπο της πιο νωρίς βλέπει αυτά που θέλει να δει ... 

Όπως το είπες κακός που δεν βάζεις ... Κάθε βράδυ στην κοιλίτσα και στο στήθος ...αν όχι κάθε βράδυ μια ναι μια όχι 

Θα το προσπαθήσω

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Eleni2512 said:

κοριτσια ερωτηση: αναψυκτικα πινετε? εγω τα ειχα κοψει τους πρωτους μηνες αλλα τις τελευταιες μερες παρασυρομαι :mad:

Πίνω αλλά προσπαθώ σπάνια...και μαρέσουν πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...