Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχαχα. Και εγώ πορτοκαλαδα χωρίς ανθρακικό. Γιατί δεν μου αρέσουν τα αναψυκτικά. 1 ποτήρι κρασί την πρωτοχρονια και  1 τώρα το Πάσχα μου έλειψαν, γιατί μόνο τότε πίνω και μόνο κρασι. Αλλά δεν θα το κάνω. Και σήμερα ρε κορίτσια που γύριζα από τη λαϊκή βρήκα στο δρόμο ένα μπουκάλι κρασί χύμα στη σακούλιτσα του από έναν καλό παραγωγο. Με κοροϊδεύει κάνεις; χαχαχα 

Νηστεία εγώ σκέφτομαι μόνο το κρέας. Γάλα και αυγα δεν θα νηστεψω. Όχι να φάω γλυκά και βούτυρα. Αλλά το ποτήρι γάλα πρωί βράδυ δεν θα το σταματήσω. Και αυγό για να συμπληρώσω την πρωτεΐνη που θα χρειαστεί μέσα στη μέρα. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Χαχαχα. Και εγώ πορτοκαλαδα χωρίς ανθρακικό. Γιατί δεν μου αρέσουν τα αναψυκτικά. 1 ποτήρι κρασί την πρωτοχρονια και  1 τώρα το Πάσχα μου έλειψαν, γιατί μόνο τότε πίνω και μόνο κρασι. Αλλά δεν θα το κάνω. Και σήμερα ρε κορίτσια που γύριζα από τη λαϊκή βρήκα στο δρόμο ένα μπουκάλι κρασί χύμα στη σακούλιτσα του από έναν καλό παραγωγο. Με κοροϊδεύει κάνεις; χαχαχα 

Νηστεία εγώ σκέφτομαι μόνο το κρέας. Γάλα και αυγα δεν θα νηστεψω. Όχι να φάω γλυκά και βούτυρα. Αλλά το ποτήρι γάλα πρωί βράδυ δεν θα το σταματήσω. Και αυγό για να συμπληρώσω την πρωτεΐνη που θα χρειαστεί μέσα στη μέρα. 

Πες μου ότι το άφησες το κρασί και δεν το πήρες ? 

Δεν ξέρω αν σε κοροϊδεύει κάνεις αλλά είναι από τα αγραφτα αυτό να βρεις τώρα κρασί που δεν μπορείς να πιεις ... 

Και εμένα το κρασί μου έχει λείψει να πω την αλήθεια τα Χριστούγεννα έβρεξα λίγο τα χείλη μου με κρασί γιατί δεν άντεχα ήθελα ... 

Εγώ που ρώτησα έναν παπά που του έχω πολύ αδυναμία μου είπε το γάλα και το αυγό να το φάω και την μεγάλη εβδομάδα χωρίς τύψεις και επιβάλλεται να το φάω ...το κρέας αν αντέξω αν όχι να το φάω αλλά όχι μεγάλη Παρασκευή ...και οπότε νιώσω να πάω να κοινωνήσω δεν είναι ανάγκη να νηστεψω ... 

Βρε κορίτσια οι άντρες σας είναι σαν τον δικό μου συνέχεια μου ζητάει διάφορα και περίεργα φαγητά ...σήμερα ξυπνάει το πρωί και μου λέει μου έχει πάει στο μυαλό να φάω σούπα εχθές το βράδυ μου έλεγε για κρέπες μια άλλη μέρα μου έλεγε Καλαμαριά ...πω πω λες και είναι έγκυος κάνει ...τώρα μου ζητάει παγωτό και το περίεργο είναι μου το ζητάει εμένα όχι να πάει να πάρει χαχαχχα 

  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα φυσικά. Θα το πιουν οι άλλοι. Αλλά πραγματικά ο πειρασμος στα πόδια μου. Ναι μωρέ σιγά. Να είσαι καλός άνθρωπος και δεν πειράζει το φαγητό. Αυτό το πίστευα πάντα. Απλά είναι ωραίο να το κάνεις έστω και μια εβδομάδα. Νιώθεις ότι έρχετε το Πάσχα. Είχα διαβάσει κάποτε ότι και κάποιοι άντρες περνάνε την εγκυμοσύνη με τις συντρόφους τους. Ψυχολογικα. Δεν ξέρω βέβαια αν ισχύει. Αλλά ίσως ο συζηγος σου με κάνει να το πιστέψω χαχαχα. 


zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Anna17 είπα και εγώ το άφησες το κρασί ... Αμαρτία να το άφηνες ... 

Και πραγματικά ήρθε το Πάσχα μια εβδομάδα έμεινε ...και του χρόνου θα έχουμε και τα μωράκια μας ...το πιστεύεται ? 

Ο άντρας μου από την ώρα που έμαθε ότι είμαι έγκυος περνάει την δικιά του εγκυμοσύνη κυριολεκτικά ... Ειδικά αυτές η τρελές όρεξης για κάτι φαγητά ξεπερνούν και εμένα ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ κορίτσια λέω να νηστεψω από κρέας!!!! Όλα τα υπόλοιπα θα τα τρώω όλες τις ημέρες εκτός από Μ. Παρασκευή που θα φάω μόνο λάδι!!! Εγώ πάντως μια μπυριτσα θα την πιω το Πάσχα.... επιτρέπεται!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αγγελικη85 είπε:

Εγώ κορίτσια λέω να νηστεψω από κρέας!!!! Όλα τα υπόλοιπα θα τα τρώω όλες τις ημέρες εκτός από Μ. Παρασκευή που θα φάω μόνο λάδι!!! Εγώ πάντως μια μπυριτσα θα την πιω το Πάσχα.... επιτρέπεται!!! 

Επιτρέπεται μπύρα ? Αλήθεια λες ? 

Τώρα που το λες θα πάω να πάρω μπύρα χωρίς αλκοόλ.... 

Ανυπομονώ τώρα να έρθει το Πάσχα χαχαχαχ 

  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως ο γιατρος μου ειχε πει πως ενα ποτηρι κοκκινο κρασι μπορω να πινω αφοβα μια.φορα την εβδομαδα αλλα δε το κανω.  

βρε κοριτσια εχω ενα προβλημα, εδω και καιρο εχω τη θεια μου που μου λεει συνεχεια να κοινωνησω και το θεμα δεν ειναι οτι δε θελω ειδικα τωρα το πασχα, αλλα τοσοι ανθρωποι απο το ιδιο κουταλι? φοβαμαι οσο να ναι. στο ιδιο συμφωνει και ο αντρας που το εχουμε συζητησει. εσας ποια η αποψη σας? 


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eleni2512 είπε:

εμενα παντως ο γιατρος μου ειχε πει πως ενα ποτηρι κοκκινο κρασι μπορω να πινω αφοβα μια.φορα την εβδομαδα αλλα δε το κανω.  

βρε κοριτσια εχω ενα προβλημα, εδω και καιρο εχω τη θεια μου που μου λεει συνεχεια να κοινωνησω και το θεμα δεν ειναι οτι δε θελω ειδικα τωρα το πασχα, αλλα τοσοι ανθρωποι απο το ιδιο κουταλι? φοβαμαι οσο να ναι. στο ιδιο συμφωνει και ο αντρας που το εχουμε συζητησει. εσας ποια η αποψη σας? 

Και εγώ ήθελα να κοινωνήσω αλλά από αυτό το λόγο που λες το ξανά σκέφτομαι ...για άντε πες μπορεί να σε αφήσουν η μεγάλη να περάσεις μπροστά λέμε τώρα αλλά πρώτα θα πανε τα παιδάκια αυτά και αν κουβαλάνε μικρόβια και ίωσης ...ξέρω εγώ ...ίσως είναι κακό που σκεφτόμαστε έτσι αλλά δεν έχουμε και άδικο ... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Giosotpk είπε:

Επιτρέπεται μπύρα ? Αλήθεια λες ? 

Τώρα που το λες θα πάω να πάρω μπύρα χωρίς αλκοόλ.... 

Ανυπομονώ τώρα να έρθει το Πάσχα χαχαχαχ 

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται, εμένα ο γιατρός μου μου έχει πει κανένα ποτηράκι ειδικά μπυριτσα μπορώ να πίνω!!! Γενικά είναι πιο cool ο γιατρός μου... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giosotpk είπε:

Καλημερααααα....τι κάνετε πως είστε σήμερα ? 

Καλημερα κοριτσι μου!! Καλαα δεν εχω τι να κανω και πειραζω το μπεμπη :-D:-D εσυ;η μπεμπα σου;

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Καλαα δεν εχω τι να κανω και πειραζω το μπεμπη :-D:-D εσυ;η μπεμπα σου;

Κριμααα ο μπέμπης ...και εσύ γιατί τον πειράζεις ? 

Θα στο κρατάει και κάνα βράδυ δεν θα κάθεται ήσυχος και θα μείνεις χωρίς ύπνο ... 

Η μπέμπα καλά είναι κύρια μια με ενοχλεί μια κάθεται ... Εχθές έκανε γενική στην κοιλιά μου και σήμερα από ότι φαίνεται της βγήκε η κούραση ...χαχαχαχ 

@Elenpap τι κάνεις ?  Ένα όμορφο σαββατοκύριακο να έχουμε και από ότι φαίνεται καλοκαιριαζει για τα καλά ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk said:

Κριμααα ο μπέμπης ...και εσύ γιατί τον πειράζεις ? 

Θα στο κρατάει και κάνα βράδυ δεν θα κάθεται ήσυχος και θα μείνεις χωρίς ύπνο ... 

Η μπέμπα καλά είναι κύρια μια με ενοχλεί μια κάθεται ... Εχθές έκανε γενική στην κοιλιά μου και σήμερα από ότι φαίνεται της βγήκε η κούραση ...χαχαχαχ 

@Elenpap τι κάνεις ?  Ένα όμορφο σαββατοκύριακο να έχουμε και από ότι φαίνεται καλοκαιριαζει για τα καλά ... 

Αχ καλά είμαι, εδώ έχουμε συννεφιά πάλι. :/ αλλά από αύριο θα έχει πάλι ήλιο. Είμαι καλά, θα βγω για φαγητάκι με τον άντρα μου. :-D ο μπέμπης ακμαίος, ζωηρούλης.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...