Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα με τέλειες αυχενικες για όλες μας (λίγο πολύ νομίζω σχεδόν για όλες ο Μάρτης είναι ο μήνας της αυχενικης)

@Rafaelatarzan Πολλά πολλά φιλάκια κορίτσι μου και εύχομαι ολόψυχα να ήταν η τελευταία άσχημη δοκιμασία για σένα. Με περιμένουν τα άλλα σου παγωτινια και η επόμενη φορά που θα βρεθείς στο μητέρα να είναι για τα νέα μωράκια!! Στο εύχομαι ολόψυχα!

@Ευη274 καλώς όρισες κορίτσι μου!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Κορίτσια @winspert @Mamacita Alina @marioula1234 @elpida20 @Farmakotriftena και προς όλα τα αλλά κορίτσια μου είπε να σας πω το Ταρζανακι μας ότι είναι καλά οτι πήγαν όλα καλά και οτι θα σας στείλει μήνυμα το βράδυ αυτά φιλάκια και απο μένα

  • Μου αρέσει 6

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Giotitsa είπε:

Κορίτσια @winspert @Mamacita Alina @marioula1234 @elpida20 @Farmakotriftena και προς όλα τα αλλά κορίτσια μου είπε να σας πω το Ταρζανακι μας ότι είναι καλά οτι πήγαν όλα καλά και οτι θα σας στείλει μήνυμα το βράδυ αυτά φιλάκια και απο μένα

Ευχαριστούμε πολύ Γιωτούλα μου... Χαιρομαι πολυ γιατι την εχουμε έννοια... Τα φιλια μου... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Ευχαριστούμε πολύ Γιωτούλα μου... Χαιρομαι πολυ γιατι την εχουμε έννοια... Τα φιλια μου... 

Και ποιος δεν την έχει έννοια είναι μια χαρά το Ταρζανακο μας σωστός Ταρζάν δεν κολωνει μια

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Farmakotriftena είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα με τέλειες αυχενικες για όλες μας (λίγο πολύ νομίζω σχεδόν για όλες ο Μάρτης είναι ο μήνας της αυχενικης)

@Rafaelatarzan Πολλά πολλά φιλάκια κορίτσι μου και εύχομαι ολόψυχα να ήταν η τελευταία άσχημη δοκιμασία για σένα. Με περιμένουν τα άλλα σου παγωτινια και η επόμενη φορά που θα βρεθείς στο μητέρα να είναι για τα νέα μωράκια!! Στο εύχομαι ολόψυχα!

@Ευη274 καλώς όρισες κορίτσι μου!!

Όντως φτάνει η αυχενική!! Το σκεφτόμουν πριν λίγο. Ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει και έρχεται κιόλας το τέλος του πρώτου τριμήνου!! Χριστέ μου να είναι καλά και γερά τα πλασματάκια μας να τα κρατήσουμε αγκαλιά. Μετά τις αυχενικες έχω σκοπό να φτιάξω πινακακι που θα έχει συγκεντρωμένες Πητ και ανάλογα το φύλο σιγά σιγά θα προσθέτουμε και χρώμα χιχι. Έτσι να αισιόδοξουμε λίγο παραπάνω!! 

Εύη καλώς ήρθες κοριτσι μου. Λογικό να αγχώνεσαι με το παραμικρό αλλά πραγματικά σχεδόν όλες τα έχουμε αυτά τα βασανιστικά υγρά ... Ξάπλωσε, πάρε τα ουτρο και θα πάνε όλα καλά θα δεις!! :)

  • Μου αρέσει 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Όντως φτάνει η αυχενική!! Το σκεφτόμουν πριν λίγο. Ακόμη δεν το έχω συνειδητοποιήσει και έρχεται κιόλας το τέλος του πρώτου τριμήνου!! Χριστέ μου να είναι καλά και γερά τα πλασματάκια μας να τα κρατήσουμε αγκαλιά. Μετά τις αυχενικες έχω σκοπό να φτιάξω πινακακι που θα έχει συγκεντρωμένες Πητ και ανάλογα το φύλο σιγά σιγά θα προσθέτουμε και χρώμα χιχι. Έτσι να αισιόδοξουμε λίγο παραπάνω!! 

Εύη καλώς ήρθες κοριτσι μου. Λογικό να αγχώνεσαι με το παραμικρό αλλά πραγματικά σχεδόν όλες τα έχουμε αυτά τα βασανιστικά υγρά ... Ξάπλωσε, πάρε τα ουτρο και θα πάνε όλα καλά θα δεις!! :)

Καλό μήνα κορίτσια μου! Όντως μήνας αυχενικων για τις περισσότερες. Εγώ σήμερα έκλεισα τη δική μου για 26.03. Εσείς αγάπες έχετε κλείσει; 

 

1 hour ago, Giotitsa είπε:

Κορίτσια @winspert @Mamacita Alina @marioula1234 @elpida20 @Farmakotriftena και προς όλα τα αλλά κορίτσια μου είπε να σας πω το Ταρζανακι μας ότι είναι καλά οτι πήγαν όλα καλά και οτι θα σας στείλει μήνυμα το βράδυ αυτά φιλάκια και απο μένα

Αχ μπράβο, ευχαριστούμε πολύ Γιωτιτσα μας!

@Ευη274 Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας. Σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Μην αγχώνεσαι για τα υγρά, να προσέχεις όμως και να ξεκουραζεσαι όσο μπορείς!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Giotitsa είπε:

Κορίτσια @winspert @Mamacita Alina @marioula1234 @elpida20 @Farmakotriftena και προς όλα τα αλλά κορίτσια μου είπε να σας πω το Ταρζανακι μας ότι είναι καλά οτι πήγαν όλα καλά και οτι θα σας στείλει μήνυμα το βράδυ αυτά φιλάκια και απο μένα

Ήμουν σίγουρη ότι θα πάνε όλα καλά!! Η Ραφαέλα μας είναι δύναμη. Μακάρι να μας πει τα νέα του και το άλλο μας κοριτσι που περνάει το ίδιο σήμερα.

 

Ξέχασα να ευχηθώ καλό μήνα κορίτσια. Καλή άνοιξη με λουλουδένια σπορακια. Να είναι ευλογημένος!! :)

 

πρίν από 7 λεπτά , gogouli_ είπε:

Καλό μήνα κορίτσια μου! Όντως μήνας αυχενικων για τις περισσότερες. Εγώ σήμερα έκλεισα τη δική μου για 26.03. Εσείς αγάπες έχετε κλείσει; 

 

Αχ μπράβο, ευχαριστούμε πολύ Γιωτιτσα μας!

@Ευη274 Καλώς ήρθες στην παρεούλα μας. Σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου μια ήρεμη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Μην αγχώνεσαι για τα υγρά, να προσέχεις όμως και να ξεκουραζεσαι όσο μπορείς!

Δεν έκλεισα ακόμη εγώ.... Θα πάω άλλη μια φορά στον γιατρό μου και μετά θα κλείσω. Να δω ότι είναι όλα καλά για ακόμη μια φορά... Ο χειρότερος μου φόβος για αυτό το τρίμηνο είναι αυτό που συνέβη στα κορίτσια μας και πάντα κινούμαι τη τελευταία στιγμή :/ 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα πάρω σήμερα να κλείσω και μάλλον θα ναι γύρω στις 25/3... @Mamacita Alina κι εγώ θα ήθελα ιδανικά να έβλεπα ξανά το σπουργιτακι πριν την αυχενικη αλλά ο γιατρός μου είπε πως δεν υπάρχει λόγος οπότε είπε να κάνω πρώτα την αυχενικη και μετά να πάω σε αυτόν. Πολύς καιρός μέχρι τότε, λίγο τα συμπτώματα με κάνουν να νιώθω ότι πάνε καλά τα πράγματα όσο κι αν δεν τα αντέχω πλέον...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια η αυχενικη γίνεται αφου κλείσουμε τους 3 μηνες; Αν είναι ετσι εγω μάλλον θα παω Απρίλη. Την Πέμπτη που θα παω για υπερηχο, πρωτα ο θεος να είναι ολα καλα θα μου πει ο γιατρος μου ποτε να παω... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , winspert είπε:

Κορίτσια η αυχενικη γίνεται αφου κλείσουμε τους 3 μηνες; Αν είναι ετσι εγω μάλλον θα παω Απρίλη. Την Πέμπτη που θα παω για υπερηχο, πρωτα ο θεος να είναι ολα καλα θα μου πει ο γιατρος μου ποτε να παω... 

Γίνεται από 11+1 έως 13βδ. Το ιδανικό είναι κάπου κοντά στην 12η. Στην κόρη μου είχα πάει 11+4 και στον γιο 12+2 αν θυμάμαι καλά!

πρίν από 5 λεπτά , Babalou είπε:

Καλησπερα μανουλες! Περιμενω και γω,το πλασματακι μου τον Οκτωβριο! Με το καλο σε ολες μας, να κρατησουμε τα ψυχουλινια μας, στην αγκαλια μας! 

Γεια σου κορίτσι! Καλώς ήλθες κι εσύ στην παρέα μας! Μπαίνουν κορίτσια καινούρια και χαιρόμαστε! Πόσο εισαι; φτιάξε ένα τικερακι!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Γίνεται από 11+1 έως 13βδ. Το ιδανικό είναι κάπου κοντά στην 12η. Στην κόρη μου είχα πάει 11+4 και στον γιο 12+2 αν θυμάμαι καλά!

Γεια σου κορίτσι! Καλώς ήλθες κι εσύ στην παρέα μας! Μπαίνουν κορίτσια καινούρια και χαιρόμαστε! Πόσο εισαι; φτιάξε ένα τικερακι!

Ειμαι 5εβδομαδων και 6ημερες! Μολις γυρισα απο γιατρο και ειδα στον υπερηχο το μωρακι! Πως φτιαχνω τικερακι; Τι ειναι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Babalou είπε:

Ειμαι 5εβδομαδων και 6ημερες! Μολις γυρισα απο γιατρο και ειδα στον υπερηχο το μωρακι! Πως φτιαχνω τικερακι; Τι ειναι; 

Είναι η υπογραφή (η εικόνα που φαίνεται κάτω από κάθε ποστ μας) που έχουμε βάλει. @marioula1234 εσύ που είσαι η ειδική των τικερακιων(δική μου λεξη) βοηθάς το κοριτσι;

  • Χαχα 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Είναι η υπογραφή (η εικόνα που φαίνεται κάτω από κάθε ποστ μας) που έχουμε βάλει. @marioula1234 εσύ που είσαι η ειδική των τικερακιων(δική μου λεξη) βοηθάς το κοριτσι;

Αν μπορειτε κοριτσια να με βοηθησετε, με αυτα τα τικερακια,γιατι ειμαι ψιλοασχετη!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Farmakotriftena είπε:

Κι εγώ θα πάρω σήμερα να κλείσω και μάλλον θα ναι γύρω στις 25/3... @Mamacita Alina κι εγώ θα ήθελα ιδανικά να έβλεπα ξανά το σπουργιτακι πριν την αυχενικη αλλά ο γιατρός μου είπε πως δεν υπάρχει λόγος οπότε είπε να κάνω πρώτα την αυχενικη και μετά να πάω σε αυτόν. Πολύς καιρός μέχρι τότε, λίγο τα συμπτώματα με κάνουν να νιώθω ότι πάνε καλά τα πράγματα όσο κι αν δεν τα αντέχω πλέον...

Κι εμένα τα ίδια ρε κορίτσια μου είπε χτες αλλά ειναι σχεδόν ένας μήνας μέχρι τότε, και σίγουρα θα αγχώνομαι. Της ζήτησα να με δει στο ενδιάμεσο πριν την Αυχενική για να είμαι πιο ήρεμη.

 

πρίν από 13 λεπτά , Babalou είπε:

Αν μπορειτε κοριτσια να με βοηθησετε, με αυτα τα τικερακια,γιατι ειμαι ψιλοασχετη!!!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

@Mamacita AlinaAl Κι εγώ τις ίδιες σκέψεις και ανησυχίες έχω, απλώς είμαι επαρχία και ο συγκεκριμένος γιατρός έχει πολύ μεγάλη ζήτηση, εξού και το σύντομο κλείσιμο ραντεβού. Πότε έχεις γιατρό εσυ κορίτσι μου;

  • Ευχαριστώ 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...