Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Evangeliaa είπε:

@Farmakotriftena πώς και δεν εχεις ξεκινησει ακομα τον σιδηρο να τονωθεις απο τη μια που εισαι αδυναμη, κι απο την αλλη νομιζω πως προκαλει δυσκοιλιοτητα...σωστα δεν λεω? Μηπως τα εξισορροπησεις τα πραγματα...

Θα ξεκινήσω λίγο αργότερα. Δεν προκαλούν όλοι.. Στη 2η μόνο ένας μου προκάλεσε δυσκοιλιότητα και τον σταμάτησα αμέσως. Βασικά εγώ μετά το γύρισα σε έναν φυτικό και μια χαρά!

Είναι και αλλά κορίτσια που έχουν καιρό να μπούνε και ανησυχώ..  Ελπίζω να είναι όλες καλά και απλά ας σταμάτησαν να μπαίνουν εδώ. .


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 23 λεπτά , marioula1234 είπε:

:wub::wub::wub:

@agg83 κοπελα μου εσυ πως εισαι σημερα; η σκεψη μας ειναι διπλα σας!!! 

Είμαι καλά! Μέχρι την αυριανή επέμβαση, λέω να πάω να το τσικνισω! Μη πέφτουμε κορίτσια! Σας ευχαριστώ κ σας φιλώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , agg83 είπε:

Είμαι καλά! Μέχρι την αυριανή επέμβαση, λέω να πάω να το τσικνισω! Μη πέφτουμε κορίτσια! Σας ευχαριστώ κ σας φιλώ!

να πας να το τσικνισεις κοπελα μου να περασεις καλα! ολα θα πανε καλα και ευχομαι συντομα ενα μπεμπακι στην κοιλιτσα σου!!!! :)


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κούκλες μου. Η αλήθεια είναι ότι η πρώτη που μίλησα γενικά και με συμβούλεψε.. Με καθησυχασε ήταν η ραφελα,και ούτε ήθελα να μπω σήμερα... Εγώ κορίτσια σταμάτησα το μαγνησιο παίρνω μόνο βιταμίνες.. Η γυναικολόγος μου δε θέλει από τώρα να με φορτώσει με χάπια.. Σήμερα έκανα όλες τις αιματολογικες εξετάσεις.. Χθες ήταν όλα τέλεια στον υπέρηχο. Την προηγούμενη φορά είδα έναν σακο απλά μια σταλιά και χθες ξαφνικά βλέπω μέσα ένα τόσο δα μπεμοακι που κουνιόταν κ ολας το άτιμο.. Είχε κεφαλάκι.. Χεράκια... Αχχχ και αυτός ο γρήγορος ήχος ο παράδεισος ο ίδιος... Ο Θεός να μας βοηθήσει όλες να είμαστε καλά.... Και εμείς και τα μωράκια μας... Σας φιλω

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου κι εγώ γύρισα από γιατρό. 162 παλμοί και είμαστε 1.64cm. Μου είπε ότι πάμε καλά! Τα καλύτερα εύχομαι ολοψυχα σε ολες και ειδικά στις μαχητριες της παρέας μας❤❤

  • Μου αρέσει 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, elpida20 είπε:

Γειά σας κούκλες μου. Η αλήθεια είναι ότι η πρώτη που μίλησα γενικά και με συμβούλεψε.. Με καθησυχασε ήταν η ραφελα,και ούτε ήθελα να μπω σήμερα... Εγώ κορίτσια σταμάτησα το μαγνησιο παίρνω μόνο βιταμίνες.. Η γυναικολόγος μου δε θέλει από τώρα να με φορτώσει με χάπια.. Σήμερα έκανα όλες τις αιματολογικες εξετάσεις.. Χθες ήταν όλα τέλεια στον υπέρηχο. Την προηγούμενη φορά είδα έναν σακο απλά μια σταλιά και χθες ξαφνικά βλέπω μέσα ένα τόσο δα μπεμοακι που κουνιόταν κ ολας το άτιμο.. Είχε κεφαλάκι.. Χεράκια... Αχχχ και αυτός ο γρήγορος ήχος ο παράδεισος ο ίδιος... Ο Θεός να μας βοηθήσει όλες να είμαστε καλά.... Και εμείς και τα μωράκια μας... Σας φιλω

 

1 ώρα πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου κι εγώ γύρισα από γιατρό. 162 παλμοί και είμαστε 1.64cm. Μου είπε ότι πάμε καλά! Τα καλύτερα εύχομαι ολοψυχα σε ολες και ειδικά στις μαχητριες της παρέας μας❤❤

Τελεια κορίτσια... Πολυ ευχαριστα νεα... Καλη συνεχεια... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσαρες μουυυυυ...μανουλες μ γλυκές....φιλες μ...ΑΝΘΡΩΠΟΙ  πανω απ ολα εισται. κλαίω από χαρά για τα τόσο όμορφα μνματα  σας....Πόσο πολύ ένας άγνωστος μπορεί να ανακουφίσει...τι κάνατε για μενα??? Πόσο λυπηθηκατε????ότι κ να πω είναι λίγο για την ανθρωπιά σας κ την δύναμη της ψυχή σας...Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο βεβαια από δω μέσα...εισται ολες ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.

άργησα να απαντήσω γιατί ήμουν στον δρόμο για Αθήνα....Μόλις έφτασα κ σας διάβασα...Αύριο 9 το πρωι θα είναι μια καινούργια μέρα για μενα...θα ξαναφησω   πίσω μ κ παλι όλη την στεναχώρια μ κ θα κοιτάξω μπροστά...κ μονο μπροστα ...άλλωστε αυτό με αντιπροσωπεύει τωρα τα τελευταία 9 χρόνια κ αυτό θα κανω κ παλι.

Ένα ευχαριστώ είναι πολύ λίγο για τις μεγάλες καρδιές που έχετε...ΜΑΝΟΥΛΕΣ Μ 

να ξέρετε ότι το σχοινί τ ταρζαν παει μονο μπροστα κ ποτέ πίσω...χαχαχαχα

κατω τα χέρια από τα βυζια σας μην ξεχνιόμαστε κιολας....χαχαχαχαχα

δεν πάω πουθενά θα σας παρακολουθώ κ θα χαίρομαι μαζι σας για τα μπεμπακια σας ...αλλωστε το αξιζεται ολες...

κ όλες σας θα τα πάτε ΤΈΛΕΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.

όλη μ η αγαπη...οι αγκαλιές....κ η πίστη μ είναι μαζι σας κ στα μωρά σας....

καλεεεεεε ας με σταματήσει κάποια....πάλι παρλαπιπας εγινα...μπουχαχαχαχαχα....ποοοοοοοο ολο μιλαω...

Αλλά ήθελα τόσο πολύ να σας πω κ αλλα πολλά ακόμα αλλα θα γράφω μέχρι μεθαύριο ετσι όπως παω....αχαχχαχα ευχαριστώ 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ.

υγ: οποια δω από δω μέσα να πειράξει τα βυζια της πήρα το σχοινί μ κ ήρθα...σας προιδοοιω να μην λέτε μετα μα κ μου...

Όταν τελειώσω αύριο θα  σας πω τα νέα μ κ πως θα προχωρήσουμε...9 Έχω ραντεβού οπότε περιμένετε με κατά τις 12 να έχω μπει να γράψω...οχιιιι_ μην φοβάσται δεν κρατάει τόσο αλλα δεν θα έχω ίντερνετ μαζι μ.

τούφες τωρα λοιπόν ολες σας να μεγαλώσουν τα μωρα μας...άντε κ γρηγορααααα παρακαλωωωωω...φιλουμπακια στις κοιλιτσες σας κ στα μαγουλακια σας...

 

 

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κοριτσαρες μουυυυυ...μανουλες μ γλυκές....φιλες μ...ΑΝΘΡΩΠΟΙ  πανω απ ολα εισται. κλαίω από χαρά για τα τόσο όμορφα μνματα  σας....Πόσο πολύ ένας άγνωστος μπορεί να ανακουφίσει...τι κάνατε για μενα??? Πόσο λυπηθηκατε????ότι κ να πω είναι λίγο για την ανθρωπιά σας κ την δύναμη της ψυχή σας...Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο βεβαια από δω μέσα...εισται ολες ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.

άργησα να απαντήσω γιατί ήμουν στον δρόμο για Αθήνα....Μόλις έφτασα κ σας διάβασα...Αύριο 9 το πρωι θα είναι μια καινούργια μέρα για μενα...θα ξαναφησω   πίσω μ κ παλι όλη την στεναχώρια μ κ θα κοιτάξω μπροστά...κ μονο μπροστα ...άλλωστε αυτό με αντιπροσωπεύει τωρα τα τελευταία 9 χρόνια κ αυτό θα κανω κ παλι.

Ένα ευχαριστώ είναι πολύ λίγο για τις μεγάλες καρδιές που έχετε...ΜΑΝΟΥΛΕΣ Μ 

να ξέρετε ότι το σχοινί τ ταρζαν παει μονο μπροστα κ ποτέ πίσω...χαχαχαχα

κατω τα χέρια από τα βυζια σας μην ξεχνιόμαστε κιολας....χαχαχαχαχα

δεν πάω πουθενά θα σας παρακολουθώ κ θα χαίρομαι μαζι σας για τα μπεμπακια σας ...αλλωστε το αξιζεται ολες...

κ όλες σας θα τα πάτε ΤΈΛΕΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.

όλη μ η αγαπη...οι αγκαλιές....κ η πίστη μ είναι μαζι σας κ στα μωρά σας....

καλεεεεεε ας με σταματήσει κάποια....πάλι παρλαπιπας εγινα...μπουχαχαχαχαχα....ποοοοοοοο ολο μιλαω...

Αλλά ήθελα τόσο πολύ να σας πω κ αλλα πολλά ακόμα αλλα θα γράφω μέχρι μεθαύριο ετσι όπως παω....αχαχχαχα ευχαριστώ 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ.

υγ: οποια δω από δω μέσα να πειράξει τα βυζια της πήρα το σχοινί μ κ ήρθα...σας προιδοοιω να μην λέτε μετα μα κ μου...

Όταν τελειώσω αύριο θα  σας πω τα νέα μ κ πως θα προχωρήσουμε...9 Έχω ραντεβού οπότε περιμένετε με κατά τις 12 να έχω μπει να γράψω...οχιιιι_ μην φοβάσται δεν κρατάει τόσο αλλα δεν θα έχω ίντερνετ μαζι μ.

τούφες τωρα λοιπόν ολες σας να μεγαλώσουν τα μωρα μας...άντε κ γρηγορααααα παρακαλωωωωω...φιλουμπακια στις κοιλιτσες σας κ στα μαγουλακια σας...

 

 

 

Ταρζανακι μου γλυκο δεν θα σου πω πολλα τωρα. Μονο οτι σ αγαπω πολυ κ η σκέψη μου θα ειναι μαζι σου. Σε φιλω, καλο σου βραδυ... :wub:

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Ταρζανακι μου γλυκο δεν θα σου πω πολλα τωρα. Μονο οτι σ αγαπω πολυ κ η σκέψη μου θα ειναι μαζι σου. Σε φιλω, καλο σου βραδυ... :wub:

❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κοριτσαρες μουυυυυ...μανουλες μ γλυκές....φιλες μ...ΑΝΘΡΩΠΟΙ  πανω απ ολα εισται. κλαίω από χαρά για τα τόσο όμορφα μνματα  σας....Πόσο πολύ ένας άγνωστος μπορεί να ανακουφίσει...τι κάνατε για μενα??? Πόσο λυπηθηκατε????ότι κ να πω είναι λίγο για την ανθρωπιά σας κ την δύναμη της ψυχή σας...Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο βεβαια από δω μέσα...εισται ολες ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.

άργησα να απαντήσω γιατί ήμουν στον δρόμο για Αθήνα....Μόλις έφτασα κ σας διάβασα...Αύριο 9 το πρωι θα είναι μια καινούργια μέρα για μενα...θα ξαναφησω   πίσω μ κ παλι όλη την στεναχώρια μ κ θα κοιτάξω μπροστά...κ μονο μπροστα ...άλλωστε αυτό με αντιπροσωπεύει τωρα τα τελευταία 9 χρόνια κ αυτό θα κανω κ παλι.

Ένα ευχαριστώ είναι πολύ λίγο για τις μεγάλες καρδιές που έχετε...ΜΑΝΟΥΛΕΣ Μ 

να ξέρετε ότι το σχοινί τ ταρζαν παει μονο μπροστα κ ποτέ πίσω...χαχαχαχα

κατω τα χέρια από τα βυζια σας μην ξεχνιόμαστε κιολας....χαχαχαχαχα

δεν πάω πουθενά θα σας παρακολουθώ κ θα χαίρομαι μαζι σας για τα μπεμπακια σας ...αλλωστε το αξιζεται ολες...

κ όλες σας θα τα πάτε ΤΈΛΕΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.

όλη μ η αγαπη...οι αγκαλιές....κ η πίστη μ είναι μαζι σας κ στα μωρά σας....

καλεεεεεε ας με σταματήσει κάποια....πάλι παρλαπιπας εγινα...μπουχαχαχαχαχα....ποοοοοοοο ολο μιλαω...

Αλλά ήθελα τόσο πολύ να σας πω κ αλλα πολλά ακόμα αλλα θα γράφω μέχρι μεθαύριο ετσι όπως παω....αχαχχαχα ευχαριστώ 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ.

υγ: οποια δω από δω μέσα να πειράξει τα βυζια της πήρα το σχοινί μ κ ήρθα...σας προιδοοιω να μην λέτε μετα μα κ μου...

Όταν τελειώσω αύριο θα  σας πω τα νέα μ κ πως θα προχωρήσουμε...9 Έχω ραντεβού οπότε περιμένετε με κατά τις 12 να έχω μπει να γράψω...οχιιιι_ μην φοβάσται δεν κρατάει τόσο αλλα δεν θα έχω ίντερνετ μαζι μ.

τούφες τωρα λοιπόν ολες σας να μεγαλώσουν τα μωρα μας...άντε κ γρηγορααααα παρακαλωωωωω...φιλουμπακια στις κοιλιτσες σας κ στα μαγουλακια σας...

 

 

 

Κούκλα μου η σκέψη και η θετική μας ενέργεια μαζι σου!!! Σε έχουμε στο μυαλό μας. Μια καινούρια σελίδα έρχεται για σενα! Περιμένουμε νέα σου! Να προσέχεις❤


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Θα ξεκινήσω λίγο αργότερα. Δεν προκαλούν όλοι.. Στη 2η μόνο ένας μου προκάλεσε δυσκοιλιότητα και τον σταμάτησα αμέσως. Βασικά εγώ μετά το γύρισα σε έναν φυτικό και μια χαρά!

Είναι και αλλά κορίτσια που έχουν καιρό να μπούνε και ανησυχώ..  Ελπίζω να είναι όλες καλά και απλά ας σταμάτησαν να μπαίνουν εδώ. .

Αν σου πω οτι κι εγω το σλεφτομουν αυτο για τα κοριτσια που εχουν καιρο να γραψουν...ας ελπισουμε οτι ολα ειναι καλα και ας μην επικοινωνουν...

@Rafaelatarzan και @agg83 καλη επιτυχια για αυριο! Σας σκεφτομαστε και σας αγαπαμε! Μια νεα σελιδα ξεκιναει...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εύχομαι σε όλες να πάνε όλα κατ’ευχην!!!

Εγω είμαι 5 εβδομάδων έχω κάνει μόνο υπερυχο έως τώρα. 

Σημερα το πρωί είδα ροζ υγρά και φαντάστηκα πως δεν θα ήταν κάτι σοβαρό. 

Πηρα τον γιατρο και μου είπε να πάρω utrogestan και να ξεκουράζομαι. 

Δεν το περίμενα, έπαθα λίγο σοκ και το μυαλό μου έχει πάρει φωτιά. 

Αυριο το πρωί θα κάνω τις εξετάσεις που μου είχε πει ο ιατρός. 

Ελπιζω να το κρατήσω το σουσαμακι μου(διάβασα ότι αυτό το μέγεθος έχει το έμβρυο την 5η εβδομάδα).

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Ευη274 είπε:

Κορίτσια εύχομαι σε όλες να πάνε όλα κατ’ευχην!!!

Εγω είμαι 5 εβδομάδων έχω κάνει μόνο υπερυχο έως τώρα. 

Σημερα το πρωί είδα ροζ υγρά και φαντάστηκα πως δεν θα ήταν κάτι σοβαρό. 

Πηρα τον γιατρο και μου είπε να πάρω utrogestan και να ξεκουράζομαι. 

Δεν το περίμενα, έπαθα λίγο σοκ και το μυαλό μου έχει πάρει φωτιά. 

Αυριο το πρωί θα κάνω τις εξετάσεις που μου είχε πει ο ιατρός. 

Ελπιζω να το κρατήσω το σουσαμακι μου(διάβασα ότι αυτό το μέγεθος έχει το έμβρυο την 5η εβδομάδα).

 

Καλωσηρθες στην παρεα μας! Εδω οι περισσοτερες εχουν δει ροζ καφε υγρα και ειναι ολα καλα! Μην αγχωνεσαι... Να κανεις αυριο τις εξετασεις σου και να ξεκουραστεις!


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ουφ, ανησυχώ με οτιδήποτε γιατί είναι η πρώτη μου εγκυμοσυνη και δεν γνωριζω και πολλά. 

Βασικα ακόμα προσπαθώ να το συνειδητοποιήσω!!

Χαιρομαι παρα πολύ που υπάρχει αυτό το φόρουμ, πραγματικά είστε πολύ ωραία παρέα. 

Νιωθω ότι δεν είμαι μόνη μου σε αυτό.

Είναι υπέροχο να μοιραζόμαστε όλα όσα περνάμε και να περνούμε κουράγιο η μια από την άλλη και χαρά.

Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...