Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , gogouli_ είπε:

Κι εμένα τα ίδια ρε κορίτσια μου είπε χτες αλλά ειναι σχεδόν ένας μήνας μέχρι τότε, και σίγουρα θα αγχώνομαι. Της ζήτησα να με δει στο ενδιάμεσο πριν την Αυχενική για να είμαι πιο ήρεμη.

 

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!

@Mamacita AlinaAl Κι εγώ τις ίδιες σκέψεις και ανησυχίες έχω, απλώς είμαι επαρχία και ο συγκεκριμένος γιατρός έχει πολύ μεγάλη ζήτηση, εξού και το σύντομο κλείσιμο ραντεβού. Πότε έχεις γιατρό εσυ κορίτσι μου;

Γιατρό έχω μέσα στην εβδομάδα. Λογικα Τρίτη. Κι εμένα ο γιατρός περιζήτητος είναι και εύχομαι να προλάβω να κλείσω ... Αλλά αν δε δω το σπορι πάλι δε κλείνω που να σκάσω χαχαχα 

Αφήστε είμαι πολύ επιφυλακτικη ώρες ώρες...


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

1 hour ago, Mamacita Alina είπε:

Γιατρό έχω μέσα στην εβδομάδα. Λογικα Τρίτη. Κι εμένα ο γιατρός περιζήτητος είναι και εύχομαι να προλάβω να κλείσω ... Αλλά αν δε δω το σπορι πάλι δε κλείνω που να σκάσω χαχαχα 

Αφήστε είμαι πολύ επιφυλακτικη ώρες ώρες...

Aντε με το καλό να δεις την Τρίτη το σποράκι να ηρεμήσεις!  Μου λεει η γιατρός μου χτες τώρα σε δω μετά την αυχενική, λεω δε γίνεται να έρθω ξανά σε δυο βδομάδες, μου λέει μήπως να σε πάρω σπίτι μου; Πήγα να της πω δεν είναι κακή ιδέα! χαχαχα

  • Χαχα 3

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...ήθελα να σας ρωτήσω μιας και είχα μια κουβέντα με την κολλητή μου...εγώ περιμένω κανόνικα περίοδο Δευτέρα με Τρίτη  το αργότερο...ενώ μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο πόνο εχθές ξαφνικά το βράδυ είχα πολυυυυυυυυυ δυνατούς πόνους περίοδου  κάτω δεξιά μόνο σαν τσιμπίματα εντονα ...λέω εντάξει αυτό ήταν τι να γίνει θα αδιαθετησω.. ενοιωθα σαν να μου έρχεται εκείνη την ώρα ακριβως....πήρα και δύο παυσίπονα ξάπλωσα κ με την ηλεκτρική κουβερτουλα μου και λέω τον άλλον μήνα πάλι προσπάθειες...σήμερα όμως δεν έχω καθόλου πόνους ...και να ξανά η ελπίδες ρε μήπως τελικά???είχε καμία πολύ έντονους πόνους λίγο πριν την ακατανομαστη και τελικά να είναι έγκυος???εγώ νομίζω ότι τελικά δεν τα καταφέραμε ούτε τώρα απλά μου έβαλε την ιδέα ξανά η φίλη μου...να σημειωθεί ότι το στήθος μου ήταν πρησμένο μέχρι και προχθές....εχθές τίποτα ούτε πόνο ούτε πρήξιμο ..νοιώθω και τους πόνους και λέω νάτη ήρθε η ακατανομαστη...αλλά όχι ακόμα..και έτσι είπα να ρωτήσω εσάς που τα έχετε πρόσφατα αν είχατε έντονους πονους!!!!

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου κι εγώ γύρισα από γιατρό. 162 παλμοί και είμαστε 1.64cm. Μου είπε ότι πάμε καλά! Τα καλύτερα εύχομαι ολοψυχα σε ολες και ειδικά στις μαχητριες της παρέας μας❤❤

γογουλι μου τελεια τα νεα σου!!!! :)

17 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

κοριτσαρες μουυυυυ...μανουλες μ γλυκές....φιλες μ...ΑΝΘΡΩΠΟΙ  πανω απ ολα εισται. κλαίω από χαρά για τα τόσο όμορφα μνματα  σας....Πόσο πολύ ένας άγνωστος μπορεί να ανακουφίσει...τι κάνατε για μενα??? Πόσο λυπηθηκατε????ότι κ να πω είναι λίγο για την ανθρωπιά σας κ την δύναμη της ψυχή σας...Δεν περίμενα τίποτα λιγότερο βεβαια από δω μέσα...εισται ολες ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ.

άργησα να απαντήσω γιατί ήμουν στον δρόμο για Αθήνα....Μόλις έφτασα κ σας διάβασα...Αύριο 9 το πρωι θα είναι μια καινούργια μέρα για μενα...θα ξαναφησω   πίσω μ κ παλι όλη την στεναχώρια μ κ θα κοιτάξω μπροστά...κ μονο μπροστα ...άλλωστε αυτό με αντιπροσωπεύει τωρα τα τελευταία 9 χρόνια κ αυτό θα κανω κ παλι.

Ένα ευχαριστώ είναι πολύ λίγο για τις μεγάλες καρδιές που έχετε...ΜΑΝΟΥΛΕΣ Μ 

να ξέρετε ότι το σχοινί τ ταρζαν παει μονο μπροστα κ ποτέ πίσω...χαχαχαχα

κατω τα χέρια από τα βυζια σας μην ξεχνιόμαστε κιολας....χαχαχαχαχα

δεν πάω πουθενά θα σας παρακολουθώ κ θα χαίρομαι μαζι σας για τα μπεμπακια σας ...αλλωστε το αξιζεται ολες...

κ όλες σας θα τα πάτε ΤΈΛΕΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ.

όλη μ η αγαπη...οι αγκαλιές....κ η πίστη μ είναι μαζι σας κ στα μωρά σας....

καλεεεεεε ας με σταματήσει κάποια....πάλι παρλαπιπας εγινα...μπουχαχαχαχαχα....ποοοοοοοο ολο μιλαω...

Αλλά ήθελα τόσο πολύ να σας πω κ αλλα πολλά ακόμα αλλα θα γράφω μέχρι μεθαύριο ετσι όπως παω....αχαχχαχα ευχαριστώ 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ.

υγ: οποια δω από δω μέσα να πειράξει τα βυζια της πήρα το σχοινί μ κ ήρθα...σας προιδοοιω να μην λέτε μετα μα κ μου...

Όταν τελειώσω αύριο θα  σας πω τα νέα μ κ πως θα προχωρήσουμε...9 Έχω ραντεβού οπότε περιμένετε με κατά τις 12 να έχω μπει να γράψω...οχιιιι_ μην φοβάσται δεν κρατάει τόσο αλλα δεν θα έχω ίντερνετ μαζι μ.

τούφες τωρα λοιπόν ολες σας να μεγαλώσουν τα μωρα μας...άντε κ γρηγορααααα παρακαλωωωωω...φιλουμπακια στις κοιλιτσες σας κ στα μαγουλακια σας...

 

 

 

ραφαελινι μου γλυκο σου στελνω μια τεραστια αγκαλια! 

15 ώρες πρίν, Ευη274 είπε:

Κορίτσια εύχομαι σε όλες να πάνε όλα κατ’ευχην!!!

Εγω είμαι 5 εβδομάδων έχω κάνει μόνο υπερυχο έως τώρα. 

Σημερα το πρωί είδα ροζ υγρά και φαντάστηκα πως δεν θα ήταν κάτι σοβαρό. 

Πηρα τον γιατρο και μου είπε να πάρω utrogestan και να ξεκουράζομαι. 

Δεν το περίμενα, έπαθα λίγο σοκ και το μυαλό μου έχει πάρει φωτιά. 

Αυριο το πρωί θα κάνω τις εξετάσεις που μου είχε πει ο ιατρός. 

Ελπιζω να το κρατήσω το σουσαμακι μου(διάβασα ότι αυτό το μέγεθος έχει το έμβρυο την 5η εβδομάδα).

 

καλως ηρθες στην παρεα μας καλη μου ξεκουρασου και ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι :)

6 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλό μήνα με τέλειες αυχενικες για όλες μας (λίγο πολύ νομίζω σχεδόν για όλες ο Μάρτης είναι ο μήνας της αυχενικης)

@Rafaelatarzan Πολλά πολλά φιλάκια κορίτσι μου και εύχομαι ολόψυχα να ήταν η τελευταία άσχημη δοκιμασία για σένα. Με περιμένουν τα άλλα σου παγωτινια και η επόμενη φορά που θα βρεθείς στο μητέρα να είναι για τα νέα μωράκια!! Στο εύχομαι ολόψυχα!

@Ευη274 καλώς όρισες κορίτσι μου!!

εγω εχω αυχενικη 2 απριλη :)

6 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Κορίτσια @winspert @Mamacita Alina @marioula1234 @elpida20 @Farmakotriftena και προς όλα τα αλλά κορίτσια μου είπε να σας πω το Ταρζανακι μας ότι είναι καλά οτι πήγαν όλα καλά και οτι θα σας στείλει μήνυμα το βράδυ αυτά φιλάκια και απο μένα

αντε Παναγία μου να ναι καλα το κοριτσι μας και ολα θα γινουν! 

4 ώρες πρίν, Babalou είπε:

Καλησπερα μανουλες! Περιμενω και γω,το πλασματακι μου τον Οκτωβριο! Με το καλο σε ολες μας, να κρατησουμε τα ψυχουλινια μας, στην αγκαλια μας! 

καλως ηρθες στην παρεα μας γλυκια μου με το καλο το παιδακι σου! 

3 ώρες πρίν, Babalou είπε:

Αν μπορειτε κοριτσια να με βοηθησετε, με αυτα τα τικερακια,γιατι ειμαι ψιλοασχετη!!!

φυσικα θα σε βοηθησουμε καλε

πρίν από 33 λεπτά , Pagor είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...ήθελα να σας ρωτήσω μιας και είχα μια κουβέντα με την κολλητή μου...εγώ περιμένω κανόνικα περίοδο Δευτέρα με Τρίτη  το αργότερο...ενώ μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο πόνο εχθές ξαφνικά το βράδυ είχα πολυυυυυυυυυ δυνατούς πόνους περίοδου  κάτω δεξιά μόνο σαν τσιμπίματα εντονα ...λέω εντάξει αυτό ήταν τι να γίνει θα αδιαθετησω.. ενοιωθα σαν να μου έρχεται εκείνη την ώρα ακριβως....πήρα και δύο παυσίπονα ξάπλωσα κ με την ηλεκτρική κουβερτουλα μου και λέω τον άλλον μήνα πάλι προσπάθειες...σήμερα όμως δεν έχω καθόλου πόνους ...και να ξανά η ελπίδες ρε μήπως τελικά???είχε καμία πολύ έντονους πόνους λίγο πριν την ακατανομαστη και τελικά να είναι έγκυος???εγώ νομίζω ότι τελικά δεν τα καταφέραμε ούτε τώρα απλά μου έβαλε την ιδέα ξανά η φίλη μου...να σημειωθεί ότι το στήθος μου ήταν πρησμένο μέχρι και προχθές....εχθές τίποτα ούτε πόνο ούτε πρήξιμο ..νοιώθω και τους πόνους και λέω νάτη ήρθε η ακατανομαστη...αλλά όχι ακόμα..και έτσι είπα να ρωτήσω εσάς που τα έχετε πρόσφατα αν είχατε έντονους πονους!!!!

παγκορ μουυυ τι κανεις κοπελα μου εισαι καλα; ευχομαι να σαι εγκυουλα!!! ξεχασες τη δικημου περιπτωση που ως κ τωρα εχω σημαδια περιοδου;;; 

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια, ειπα να μπω κι εγω σιγα σιγα στο παρεακι σας!!Καποιες σας ξερω ηδη απο το cafe εξωσωματικης, με τις υπολοιπες ηρθε η ωρα να γνωριστουμε μιας κι ειμαι κι εγω στην 6η εβδομαδα...

Στη δικη μου περιπτωση βεβαια δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι οτι θα γινω μανουλα Οκτωβριου, καθως λογω της ανωμαλιας της μητρας μου (διδελφυς), οι πιθανοτητες προωρου τοκετου ειναι ιδιαιτερα αυξημενες...Ωστοσο, εγω θελω να παραμενω αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα...ακομα και σημερα, που λογω αιμοραγιας, επισκεφθηκα εσπευσμενα το γιατρο κι εμαθα οτι ειχαμε μια μικρη αποκολληση...Το σημαντικο ειναι το μικρουλι ειναι μια χαρα!!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , marioula1234 είπε:

γογουλι μου τελεια τα νεα σου!!!! :)

ραφαελινι μου γλυκο σου στελνω μια τεραστια αγκαλια! 

καλως ηρθες στην παρεα μας καλη μου ξεκουρασου και ολα καλα θα πανε μην αγχωνεσαι :)

εγω εχω αυχενικη 2 απριλη :)

αντε Παναγία μου να ναι καλα το κοριτσι μας και ολα θα γινουν! 

καλως ηρθες στην παρεα μας γλυκια μου με το καλο το παιδακι σου! 

φυσικα θα σε βοηθησουμε καλε

παγκορ μουυυ τι κανεις κοπελα μου εισαι καλα; ευχομαι να σαι εγκυουλα!!! ξεχασες τη δικημου περιπτωση που ως κ τωρα εχω σημαδια περιοδου;;; 

Καλά είμαι γλυκούλα μου σε χάσαμε από το άλλο θέμα...εύχομαι όλα να σου πηγαίνουν τέλεια...απλά εχθές απογοητευτικά ..λέω πάει ξεπρηστικε και το στήθος είχα και τσιμπίματα δυνατά κάτω δεξιά ...λέω αυτό ήταν πάει πάλι...αλλά να που σήμερα ξανά μου μπήκαν ιδέες...και λέω ας ρωτήσω από εδώ που τα κοριτσάκια τα έχουν πιο πρόσφατα αυτά...δηλαδή εσύ είχες δυνατούς πόνους???το στήθος σου ήταν πρησμένο???εμένα εχθές που μου ξεπρηστικε λίγο στεναχωρήθηκα και λέω πάει και αυτός ο μήνας... Βέβαια να πω ότι είδα παλιότερο σχόλιο στο ίδιο forum που της συνεβει το ίδιο και ήταν...τι να πω...σαν την παλαβή κάνω.. από την μια λέω δεν πειραζει πάω για τον άλλον μήνα ...μετά ξανά λέω μήπως όμως..  αυτά...σας ζαλησα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , katerinaki 86 είπε:

Κοριτσια, ειπα να μπω κι εγω σιγα σιγα στο παρεακι σας!!Καποιες σας ξερω ηδη απο το cafe εξωσωματικης, με τις υπολοιπες ηρθε η ωρα να γνωριστουμε μιας κι ειμαι κι εγω στην 6η εβδομαδα...

Στη δικη μου περιπτωση βεβαια δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι οτι θα γινω μανουλα Οκτωβριου, καθως λογω της ανωμαλιας της μητρας μου (διδελφυς), οι πιθανοτητες προωρου τοκετου ειναι ιδιαιτερα αυξημενες...Ωστοσο, εγω θελω να παραμενω αισιοδοξη οτι ολα θα πανε καλα...ακομα και σημερα, που λογω αιμοραγιας, επισκεφθηκα εσπευσμενα το γιατρο κι εμαθα οτι ειχαμε μια μικρη αποκολληση...Το σημαντικο ειναι το μικρουλι ειναι μια χαρα!!!

Κατερινουλα μου, καλώς ήρθες κ εδω... Μια παρεα ειμαστε κ θα τα λεμε... Φιλακια 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

επ σας επιασαααααααα...τι μ κάνετε κοκονες μ κ μανουλες μ???? 

να καλωσορίσω τα νεα μας κοριτσια να έχουν μια τέλεια εγκυμοσύνη κ πάντα υγεία....

Εγώ μπήκα 10 παρά το πρωί κ βγήκα 10....10 κ 5 επινα καφε με τον φανταστικό γιατρο μ...

δεν κατάλαβα τίποτα δεν πόνεσα κ δεν πονάει...Ούτε σωματικά ουτε ψυχικά.ηθελα να τελειώνω κ να πάω παρακάτω...κ αυτό έγινε...μόλις μ έρθει η περίοδος μ θα πάμε για αλλα η μια προσπάθεια ακομα...το πλάνο τ δεν το ξέρω ακόμα θα το βγάλει μόνος τ...χαχαχαχα τον αφησα ν ακανει οτι θελεις αλλωστε ξέρει καλητερα απο μένα....

Αυτά τα νεα μ αγάπες μ ..σας ευχαριστώ όλες σας για τα όμορφα λόγια σας....

Κάτω τα χέρια από τα βυζια σας....χαχαχαχα

σας αγαπω πολυ κ να προσέχετε 

..αν κ είμαι σίγουρη ότι το κάνετε κ με το παραπάνω..

@katerinaki 86 κλαως την ζουζούνα μας...διάβασα τι έπαθες αλλα ηρέμησα τωρα...γι'αυτό λοιπόν βαλε τον κωλο σ κατω μην πάρω το σχοινί μ κ έρθω εκει με με ακούς????χαχαχαχα πλάκα κάνω...να μην φοβάσαι το ζουζουνι μας είναι καλά κ θα μείνει εκεί το ξέρω εγώ μ το πε....σε φιλώ. 

πάλι πολλά είπα η παρλαπιπα....χαχαχαχα α δεν ξερω αν σας το πα αλλα εγω δεν φεύγω από δω να ξέρετε...Από πίσω σας θα μαι...

κανονίστε να με ξεχάσετε θα πάρω σχοινί σας λεω...χαχαχαχααχ

φιλουμπακια στα μαγουλακια σας κ στις όμορφες κοιλιτσες σας...ο Θεός μαζί μας...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Aντε με το καλό να δεις την Τρίτη το σποράκι να ηρεμήσεις!  Μου λεει η γιατρός μου χτες τώρα σε δω μετά την αυχενική, λεω δε γίνεται να έρθω ξανά σε δυο βδομάδες, μου λέει μήπως να σε πάρω σπίτι μου; Πήγα να της πω δεν είναι κακή ιδέα! χαχαχα

Δε κατάλαβες εγώ του είπα να σας ανοίξω κι άλλο ιατρείο; Μου λέει έχεις τέτοια δυνατότητα; Σαφώς του λέω, στο σπίτι μου. Ξεσπασαμε όλοι σε γέλια αλλά με ένα ναί είχα κάνει το παιδικό γυναικολογικό χαχαχα 


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Pagor είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια μου...ήθελα να σας ρωτήσω μιας και είχα μια κουβέντα με την κολλητή μου...εγώ περιμένω κανόνικα περίοδο Δευτέρα με Τρίτη  το αργότερο...ενώ μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο πόνο εχθές ξαφνικά το βράδυ είχα πολυυυυυυυυυ δυνατούς πόνους περίοδου  κάτω δεξιά μόνο σαν τσιμπίματα εντονα ...λέω εντάξει αυτό ήταν τι να γίνει θα αδιαθετησω.. ενοιωθα σαν να μου έρχεται εκείνη την ώρα ακριβως....πήρα και δύο παυσίπονα ξάπλωσα κ με την ηλεκτρική κουβερτουλα μου και λέω τον άλλον μήνα πάλι προσπάθειες...σήμερα όμως δεν έχω καθόλου πόνους ...και να ξανά η ελπίδες ρε μήπως τελικά???είχε καμία πολύ έντονους πόνους λίγο πριν την ακατανομαστη και τελικά να είναι έγκυος???εγώ νομίζω ότι τελικά δεν τα καταφέραμε ούτε τώρα απλά μου έβαλε την ιδέα ξανά η φίλη μου...να σημειωθεί ότι το στήθος μου ήταν πρησμένο μέχρι και προχθές....εχθές τίποτα ούτε πόνο ούτε πρήξιμο ..νοιώθω και τους πόνους και λέω νάτη ήρθε η ακατανομαστη...αλλά όχι ακόμα..και έτσι είπα να ρωτήσω εσάς που τα έχετε πρόσφατα αν είχατε έντονους πονους!!!!

Καλώς την στη παρέα μας. Τι κάνεις; Και μαζί είχαμε μιλήσει νομίζω.

Να σου πω τώρα ειλικρινά κάτι που ξέρω πόσο δύσκολο είναι, αλλά το επιβεβαίωσα με τη δεύτερη εγκυμοσύνη μου ακόμη περισσότερο. Τα συμπτώματα περιόδου και κύησης σε αυτό το στάδιο είναι πανομοιότυπα. Σπάνια υπάρχει κάποιο σύμπτωμα περίεργο που πάλι δε προϊδεάζει απαραίτητα για εγκυμοσύνη όπως η διάρροια που είχα και έχω εγώ. Όσο μπορείς μη δίνεις βάση σε παρακαλώ γιατί πόνους περιόδου είχαμε και έχουμε ακόμη πολλές μας από δω όπως και είχαμε όταν δεν είμασταν έγκυες. Και στις δύο μου εγκυμοσύνες έλεγα νααααα τη ηρθε. Εν τέλει δεν ήρθε. Χαλάρωσε όσο μπορείς καλή μου και προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι. Τη πρώτη μέρα καθυστέρησης τεστακι. Ααα και επίσης με ρεγουλο την ηλεκτρική κουβέρτα έχω διαβάσει ότι δεν είναι ότι καλύτερο στην εγκυμοσύνη όπως και το πολύ ζεστό ντουζακι. Σου εύχομαι ένα τεράστιο θηριώδες συυυν!!!

πρίν από 7 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

επ σας επιασαααααααα...τι μ κάνετε κοκονες μ κ μανουλες μ???? 

να καλωσορίσω τα νεα μας κοριτσια να έχουν μια τέλεια εγκυμοσύνη κ πάντα υγεία....

Εγώ μπήκα 10 παρά το πρωί κ βγήκα 10....10 κ 5 επινα καφε με τον φανταστικό γιατρο μ...

δεν κατάλαβα τίποτα δεν πόνεσα κ δεν πονάει...Ούτε σωματικά ουτε ψυχικά.ηθελα να τελειώνω κ να πάω παρακάτω...κ αυτό έγινε...μόλις μ έρθει η περίοδος μ θα πάμε για αλλα η μια προσπάθεια ακομα...το πλάνο τ δεν το ξέρω ακόμα θα το βγάλει μόνος τ...χαχαχαχα τον αφησα ν ακανει οτι θελεις αλλωστε ξέρει καλητερα απο μένα....

Αυτά τα νεα μ αγάπες μ ..σας ευχαριστώ όλες σας για τα όμορφα λόγια σας....

Κάτω τα χέρια από τα βυζια σας....χαχαχαχα

σας αγαπω πολυ κ να προσέχετε 

..αν κ είμαι σίγουρη ότι το κάνετε κ με το παραπάνω..

@katerinaki 86 κλαως την ζουζούνα μας...διάβασα τι έπαθες αλλα ηρέμησα τωρα...γι'αυτό λοιπόν βαλε τον κωλο σ κατω μην πάρω το σχοινί μ κ έρθω εκει με με ακούς????χαχαχαχα πλάκα κάνω...να μην φοβάσαι το ζουζουνι μας είναι καλά κ θα μείνει εκεί το ξέρω εγώ μ το πε....σε φιλώ. 

πάλι πολλά είπα η παρλαπιπα....χαχαχαχα α δεν ξερω αν σας το πα αλλα εγω δεν φεύγω από δω να ξέρετε...Από πίσω σας θα μαι...

κανονίστε να με ξεχάσετε θα πάρω σχοινί σας λεω...χαχαχαχααχ

φιλουμπακια στα μαγουλακια σας κ στις όμορφες κοιλιτσες σας...ο Θεός μαζί μας...

Να το, το κορίτσι μου!!!!

Να τη η βυζονόμος μου. Πώς είσαι αγαπημένη μου; Απόλαυσε τώρα τους τρελούς ρυθμούς του καρναβαλιού γιατί από τον επόμενο μήνα θα έχεις σπορι μάνα μου και θα έρθει για να μείνει οπότε εδω θα είμαστε να γκρινιάζουμε για μπριζολακια και βυζιά εννοείται!!! Σε φιλώ γλυκά! Να είσαι πάντα έτσι αισιόδοξη αλήθεια είσαι αξιοθαύμαστη!!! Μουυυατς

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Καλώς την στη παρέα μας. Τι κάνεις; Και μαζί είχαμε μιλήσει νομίζω.

Να σου πω τώρα ειλικρινά κάτι που ξέρω πόσο δύσκολο είναι, αλλά το επιβεβαίωσα με τη δεύτερη εγκυμοσύνη μου ακόμη περισσότερο. Τα συμπτώματα περιόδου και κύησης σε αυτό το στάδιο είναι πανομοιότυπα. Σπάνια υπάρχει κάποιο σύμπτωμα περίεργο που πάλι δε προϊδεάζει απαραίτητα για εγκυμοσύνη όπως η διάρροια που είχα και έχω εγώ. Όσο μπορείς μη δίνεις βάση σε παρακαλώ γιατί πόνους περιόδου είχαμε και έχουμε ακόμη πολλές μας από δω όπως και είχαμε όταν δεν είμασταν έγκυες. Και στις δύο μου εγκυμοσύνες έλεγα νααααα τη ηρθε. Εν τέλει δεν ήρθε. Χαλάρωσε όσο μπορείς καλή μου και προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι. Τη πρώτη μέρα καθυστέρησης τεστακι. Ααα και επίσης με ρεγουλο την ηλεκτρική κουβέρτα έχω διαβάσει ότι δεν είναι ότι καλύτερο στην εγκυμοσύνη όπως και το πολύ ζεστό ντουζακι. Σου εύχομαι ένα τεράστιο θηριώδες συυυν!!!

Να το, το κορίτσι μου!!!!

Να τη η βυζονόμος μου. Πώς είσαι αγαπημένη μου; Απόλαυσε τώρα τους τρελούς ρυθμούς του καρναβαλιού γιατί από τον επόμενο μήνα θα έχεις σπορι μάνα μου και θα έρθει για να μείνει οπότε εδω θα είμαστε να γκρινιάζουμε για μπριζολακια και βυζιά εννοείται!!! Σε φιλώ γλυκά! Να είσαι πάντα έτσι αισιόδοξη αλήθεια είσαι αξιοθαύμαστη!!! Μουυυατς

βυζονομε μ....Αυτό θα κάνω...θα παρταρω κ για σας εννοείτε...Κανόνισε ασε τα βυζια σ κατω...ερχομαιιιιιιιιιιιι...Φιλάκια κοιλιτσα.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Mamacita Alina είπε:

Καλώς την στη παρέα μας. Τι κάνεις; Και μαζί είχαμε μιλήσει νομίζω.

Να σου πω τώρα ειλικρινά κάτι που ξέρω πόσο δύσκολο είναι, αλλά το επιβεβαίωσα με τη δεύτερη εγκυμοσύνη μου ακόμη περισσότερο. Τα συμπτώματα περιόδου και κύησης σε αυτό το στάδιο είναι πανομοιότυπα. Σπάνια υπάρχει κάποιο σύμπτωμα περίεργο που πάλι δε προϊδεάζει απαραίτητα για εγκυμοσύνη όπως η διάρροια που είχα και έχω εγώ. Όσο μπορείς μη δίνεις βάση σε παρακαλώ γιατί πόνους περιόδου είχαμε και έχουμε ακόμη πολλές μας από δω όπως και είχαμε όταν δεν είμασταν έγκυες. Και στις δύο μου εγκυμοσύνες έλεγα νααααα τη ηρθε. Εν τέλει δεν ήρθε. Χαλάρωσε όσο μπορείς καλή μου και προσπάθησε να μη το σκέφτεσαι. Τη πρώτη μέρα καθυστέρησης τεστακι. Ααα και επίσης με ρεγουλο την ηλεκτρική κουβέρτα έχω διαβάσει ότι δεν είναι ότι καλύτερο στην εγκυμοσύνη όπως και το πολύ ζεστό ντουζακι. Σου εύχομαι ένα τεράστιο θηριώδες συυυν!!!

Να το, το κορίτσι μου!!!!

Να τη η βυζονόμος μου. Πώς είσαι αγαπημένη μου; Απόλαυσε τώρα τους τρελούς ρυθμούς του καρναβαλιού γιατί από τον επόμενο μήνα θα έχεις σπορι μάνα μου και θα έρθει για να μείνει οπότε εδω θα είμαστε να γκρινιάζουμε για μπριζολακια και βυζιά εννοείται!!! Σε φιλώ γλυκά! Να είσαι πάντα έτσι αισιόδοξη αλήθεια είσαι αξιοθαύμαστη!!! Μουυυατς

Ναι ναι είχαμε μίλησει μαζί  στο άλλο θεματακι...Να σου πω εχθές που ποναγα και έλεγα να τη μου ήρθε δεν περίμενα ούτε στεναχωρήθηκα λέω δεν περαζει τον επόμενο μήνα απλά σήμερα είχα μια κουβέντα με την κολλητή μου κ λέω κάτσε να ρωτήσω και τα κορίτσια που το έχουν πολύ πρόσφατα....η αλήθεια είναι ότι η ηλεκτρικη κουβερτουλα είναι η καλύτερη μου φίλη αυτές τις μέρες...αλλά έχεις δίκιο θα την μειώσω καλού κακού....σας ευχαριστώ όλες πολύ...με το καλό τα νινακια σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κόρες μαζευτείτε!!! Θα απαγγείλω!!!

Όχι όχι αστειεύομαι!!!! 

Παίρνω το σοβαρό οσκαρικό μου ύφος και λέγω τα εξής:

Ως δημιουργός του θέματος αυτού είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω πως η @Rafaelatarzan που μας την κάνει για αργότερα δε θα τη γλιτώσει έτσι. Με την ιδιώτητα λοιπόν της δημιουργού ανακηρυσσω την Ραφαέλα Ταρζάν ως τη μια και μοναδική βυζονόμο του θέματος!!!! Ένα χειροκρότημα παρακαλώ, ένα χαμόγελο γιατί η ζωή είναι μικρή και ζορικη αλλά είναι ωραία και χωρίς χιούμορ δεν πάει μπροστά !!!!

Εγώ πάντως γελάω μόνη μου με τις βλακείες μου χιχιχιιι ....

 

πρίν από 3 λεπτά , Pagor είπε:

Ναι ναι είχαμε μίλησει μαζί  στο άλλο θεματακι...Να σου πω εχθές που ποναγα και έλεγα να τη μου ήρθε δεν περίμενα ούτε στεναχωρήθηκα λέω δεν περαζει τον επόμενο μήνα απλά σήμερα είχα μια κουβέντα με την κολλητή μου κ λέω κάτσε να ρωτήσω και τα κορίτσια που το έχουν πολύ πρόσφατα....η αλήθεια είναι ότι η ηλεκτρικη κουβερτουλα είναι η καλύτερη μου φίλη αυτές τις μέρες...αλλά έχεις δίκιο θα την μειώσω καλού κακού....σας ευχαριστώ όλες πολύ...με το καλό τα νινακια σας!!!

Η κολλητή σου άδικο δεν έχει. Αυτή τη φορά που το έχω πρόσφατο θυμάμαι και είχα όχι απλά πόνους περιόδου αλλά κραμπαρες... Οπότε ποτέ μη λες ποτέ. Σου έρχεται γενικά νωρίτερα;

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...