Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      1 hour ago, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      πρίν από 8 λεπτά , Nima21 είπε:

      Τους εχω ενημερώσει ήδη, απλως ειχα απορια ποια η διαφορά στον τρόπο χορήγησης  και αν γνωριζει καποια κοπελα .. Γιατι ας πουμε δεν τα παιρνουν ολες κολπικά εφόσον ειναι μικρότερες και οι πιθανές παρενεργειες λογικά;

      *Μία νυστα παντως και εγω την έχω.. 😝

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Ό,τι καλύτερο και σε σένα! 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , sissy_geo είπε:

@Rafaelatarzan Δεν έγραψα πολλές φορές εδω στην παρέα, αλλά σε ξεχώρισα γιατί είσαι και εσυ απο εξωσωματική, όπως και εγω.... Έχω καταστεναχωρηθεί.. Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο... Μαύρισε η ψυχή μου.... Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου.. Είχα μείνει έγκυος με την πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής και το χάσαμε την 8η εβδομάδα.... Ξέρω 100% πως νοιώθεις.. Έχω μουδιάσει ολόκληρη όταν διάβασα αυτό που έγινε... Θέλω να σου πω, πως παρά τον πόνο, δεν το έβαλα ποτέ κάτω. Όχι μέρα, ούτε μια στιγμή! Πέρασα πάρα πολλά μετά την αποβολή μου, αλλά τα κατάφερα. Δυστυχώς όμως, έχοντας ζήσει την απώλεια, ζω καθημερινά με το άγχος και τον φόβο και δεν μπορώ να χαρώ στιγμή..  Πεθαίνω απο τον φόβο σε κάθε υπέρηχο γιατί ξέρω πως είναι να σου ανακοινώνουν ότι σταμάτησε η καρδούλα του... Κανείς δεν μπορεί να καταλάβει αν δεν το έχει ζήσει. Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο πονάω όταν μαθαίνω κάτι τέτοιο.... Όμως θέλω να ξέρεις ότι δεν τελείωσε τίποτα! Να το έχεις πάντα πάντα στο μυαλό σου αυτό! Να το έχεις στην καρδιά σου το νινί σου αυτό και να μην το ξεχάσεις ποτέ,  αλλά να γεμίσεις πάλι δύναμη για να έρθει στην αγκαλιά σου το δεύτερο. Εύχομαι ο Θεός να σας δώσει δύναμη  και γαλήνη. Να σηκώσεις τα μανίκια όπως κάθε γυναίκα που ξέρει τι θα πει εξωσωματική, και να πας να φέρεις τα αδερφάκια που περιμένουν στο σπίτι!  

αν θα πάω λεει να τα φέρω....τρέχοντας κιολας  θα πάω....Έχω πάει κιόλας μην σ πω...Δεν μασάω εγω να ξέρεις....μασάω κ σίδερα ανναμενα.δεν το βαλα κάτω 9 χρόνια τώρα θα το βαλω...χα ...Όχι βέβαια...σκυλα μαύρη εγινα σ λεω...σε ευχαριστώ πολύ για ολα...Φιλάκια στην κοιλιτσα σ...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Καμία άλλη είχε έτσι κανένα θέμα με την καρδούλα να την άκουσε αργότερα??? Επίσης μου εδωσε προγεστερονη και μου είπε 3 την ημέρα και άμα με πειράξουν να τα κάνω δύο.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Ραφαέλα μου μαυρίζει η δική μας ψυχή για να μείνει η δική σου ψυχάρα φωτεινή. Ελπίζω να μπορέσουμε να μοιραστούμε λίγη απτη λύπη σου για να κλείσει κι αυτή η πληγή γρήγορα. Δεν αμφιβάλλω ότι θα γίνεις μανούλα σύντομα. Θαυμάζω τη δύναμη της ψυχής σου, την υγεία του μυαλού σου και το μεγαλείο της καρδιάς σου. Χαμογελάω όταν σκέφτομαι πόσο τυχερά θα είναι τα μικρά σου που θα έρθουν. Σιγά μην σταματήσεις εσύ στο πρώτο! Μακάρι όλα τα μωράκια του κόσμου να έχουν άξιους ανθρώπους για γονείς όπως είσαι εσύ. Με το καλό σε κανά μήνα να μας ανακοινώσεις τα όμορφα νέα σου αγάπη μου... 

με έκανες να κλάψω...σε ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , MariaTs92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, διαβάζω αυτό το θέμα από όταν φτιάχτηκε πραγματικά και νιωθω λες και σας γνωρίζω! Θα είμαι και εγώ καλώς εχόντων των πραγμάτων μανούλα για δεύτερη φορά τον Οκτώβριο του 2019. Είμαι 6w +2d και είχα και εγώ υπέρηχο σήμερα, και τσίμπησαμε μια μερική αποκόλληση του σάκου και δεν ακούσαμε και καρδούλα! Ελπίζω (οι άλλοι βέβαια γιατί εγώ έχω προδικασει) την άλλη εβδομάδα κάτι να κάνουμε! Rafaela πραγματικά σου εύχομαι να είναι πάντα η Παναγία μαζί σου! Και σε όλες βέβαια... 

Καλώς την!!!! Όλα καλά θα είναι με το μωράκι σου, να είσαι σίγουρη γι'αυτό.. Εγώ αύριο γίνομαι 6 εβδομάδων και σήμερα στον υπέρηχο ο γιατρός πίστευε ότι δεν θα ακούσουμε καρδούλα και από το πουθενά ακούγεται για 5 δευτερόλεπτα αυτό το μαγικό τικ τακ τικ τακ και μου λέει άκου την τσακώσαμε!!!! Το μωράκι μου ήθελε να το ακούσω έστω και για τόσο λίγο και μου έκανε τη χάρη! Είναι απλά πολύ μικρά τα νινάκια μας ακόμα, γι' αυτό και δεν το άκουσες γλυκιά μου.. Στον επόμενο υπέρηχο η καρδούλα του θα χτυπάει σαν τρελή!!!!!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

με έκανες να κλάψω...σε ευχαριστώ 

Εσύ να δεις πόσες φορές μας έχεις κάνει να κλάψουμε από συγκίνηση. Τα επόμενα δάκρυα θα είναι χαράς...

1 ώρα πρίν, agg83 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα. Είχα κι εγώ άσχημα μαντάτα εχθές (αν θυμάστε ένα έμβρυο που παρότι την δεύτερη φορά ακούσαμε καρδιά δεν είχε μεγαλώσει καθόλου). Είπα να μη σας γράψω εχθές, έτσι για να μη σας στενοχωρω. Όμως βρε Ραφαέλα δεν το πιστεύω. Κάναμε ίδια μέρα εβρυομεταφορα, ίδια μέρα παλινδρομη κ την Παρασκευή πάω κι εγώ για αποξεση! Τι να πω, λυπάμαι κ για σένα κ για μένα, όμως πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα μας τύχει κι εμάς! Εγώ θα αποχαιρετήσω το τοπικ, κορίτσια να έχετε, όμορφες, τελειομηνες εγκυμοσύνες κ γερά, χαρούμενα παιδιά! Μου κρατήσατε πραγματική παρέα τόσο καιρό, σας ευχαριστώ κ εις το επανιδείν!

Να είσαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις πολύ σύντομα και θα ξαναγυρισεις με άλλη διάθεση στην παρέα. Γυναίκες τόσο αποφασισμένες να γίνουν μανούλες, που ξεπερνούν τόσες δυσκολίες μαχόμενες, δεν έχουν άλλη επιλογή παρά μόνο να τα καταφέρουν κορίτσι μου...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Κορίτσιαααααααα είδα το μωρό μου επιτέλους!!! Ηρέμησα τόσο που είδα ότι είναι μέσα στη μήτρα.. Όλα τέλεια!!! 2,5 χιλιοστά είναι μωρέ το μικράκι μου, αύριο γίνομαι 6 εβδομάδων! Ακούσαμε και την καρδούλα, ο πιο όμορφος ήχος που έχω ακούσει ποτέ στη ζωή μου!!!!!!!!!! Μου έγραψε να κάνω ένα σκασμό εξετάσεις αίματος! Αυτά! Είμαι τόσο χαρούμενη! Περιμένω και τα δικά σας νέα..

Εμένα βάσει τελ.περιόδου είναι 24/10!!!

μπραβο βρε γιωτουλι μου τελεια τα νεα σου! 

5 ώρες πρίν, winspert είπε:

Πω πω, φοβερα πράγματα συμβαινουν μεσα μας... Θεωρείς οτι αξίζει να το παρω κ εγω ή εχει πράγματα που μπορω τα βρω και στο διαδίκτυο; 

στο διαδίκτυο έχει παρα πολλα αγαπη μου.. μπορεις να μπεις κ στη νουτριτσια και να κανεις λογαριασμο σου λεει καθε βδομαδα τι συμβαινει με το μωρο κ με εσενα... τα λεει ολα σου στελνει κ δειγματακια της νουτριτσια και εχει και λαιβ τσατ για αποριες που τυχον εχεις :)

3 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι άσχετο; βλέπει καμία άλλη αγχωτικα όνειρα η μόνο εγώ έχω τρελαθεί. Χτες έβλεπα ότι σκουπιστηκα στην τουαλέτα και είχα παρά πολύ αιμα και έχασα το μωράκι. Μάλλον το άγχος μου έχει επηρεάσει αισθητά το υποσυνείδητο!

εγω βλέπω πολλους εφιαλτες....κ ειδα κ ακριβως το ίδιο ονειρο πριν μερες... 

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια....τα νέα μ δεν ειναι καλά...δυστηχως η καρδούλα μας σταμάτησε κ πλέον είμαστε αγγελάκι στον ουρανό....Παρασκευή παω για απόξεση κ ειμαι ειδη ετοιμη για τα επόμενα παγωτινια μ....σε 20 μερες θα τα χω βαλει παλι....

μην μ στεναχωριέσται καθολου....εγω μανα θα γίνω....Τέλος...

Θέλω πολύ να μείνω στην παρέα σας....οπότε λοιπόν θα με ανεκτητε  για πολυ ακομα....

κ κανονίστε Αφήστε κατω τα βυζια σας γιατί πήρα το σχοινί μ κ ήρθα στα σπίτια σας....χαχαχαχα.

σας ευχαριστώ όλες για όλα ΑΥΤΆ που κάνατε για μενα τόσο καιρό....εισται κατάπληκτες ολες σας....

τα δικά σας μπεμπακια θα μ δώσουν ακόμα δύναμη για να πετύχω κ εγώ κάποια στιγμή...

 

ραφαελινι μου :(:(  ποσο λυπαμαι γλυκια μου!!! ευχομαι πολυ πολυ συντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα και να πάνε ολα καλα αυτη τη φορα!!! 

2 ώρες πρίν, agg83 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα. Είχα κι εγώ άσχημα μαντάτα εχθές (αν θυμάστε ένα έμβρυο που παρότι την δεύτερη φορά ακούσαμε καρδιά δεν είχε μεγαλώσει καθόλου). Είπα να μη σας γράψω εχθές, έτσι για να μη σας στενοχωρω. Όμως βρε Ραφαέλα δεν το πιστεύω. Κάναμε ίδια μέρα εβρυομεταφορα, ίδια μέρα παλινδρομη κ την Παρασκευή πάω κι εγώ για αποξεση! Τι να πω, λυπάμαι κ για σένα κ για μένα, όμως πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα μας τύχει κι εμάς! Εγώ θα αποχαιρετήσω το τοπικ, κορίτσια να έχετε, όμορφες, τελειομηνες εγκυμοσύνες κ γερά, χαρούμενα παιδιά! Μου κρατήσατε πραγματική παρέα τόσο καιρό, σας ευχαριστώ κ εις το επανιδείν!

πω όχι ρε γμτ ναι θυμαμαι που λεγαμε μην ανησυχεις και οτι μιλαμε για χιλιοστα... λυπαμαι παρα πολυ κοπελα μου! παντως μεινε μαζι μας να τα λεμε σε θελουμε στο τοπικ :)

πρίν από 57 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Ναι μεγάλωσε και έχουμε 176 σφυγμούς. Όλα καλά.. Αχ γλυκειά μου Ραφαελιτσα,  στεναχωρήθηκα ρε γαμωτο...

Μπράβο καλη μου τελεια νεα! 

πρίν από 44 λεπτά , MariaTs92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, διαβάζω αυτό το θέμα από όταν φτιάχτηκε πραγματικά και νιωθω λες και σας γνωρίζω! Θα είμαι και εγώ καλώς εχόντων των πραγμάτων μανούλα για δεύτερη φορά τον Οκτώβριο του 2019. Είμαι 6w +2d και είχα και εγώ υπέρηχο σήμερα, και τσίμπησαμε μια μερική αποκόλληση του σάκου και δεν ακούσαμε και καρδούλα! Ελπίζω (οι άλλοι βέβαια γιατί εγώ έχω προδικασει) την άλλη εβδομάδα κάτι να κάνουμε! Rafaela πραγματικά σου εύχομαι να είναι πάντα η Παναγία μαζί σου! Και σε όλες βέβαια... 

μαρακι μου καλως ηρθες στην ομαδα μας με το καλο να φερεις το ζουζουνακι σου στον κοσμο! 

  • Ευχαριστώ 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MariaTs92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, διαβάζω αυτό το θέμα από όταν φτιάχτηκε πραγματικά και νιωθω λες και σας γνωρίζω! Θα είμαι και εγώ καλώς εχόντων των πραγμάτων μανούλα για δεύτερη φορά τον Οκτώβριο του 2019. Είμαι 6w +2d και είχα και εγώ υπέρηχο σήμερα, και τσίμπησαμε μια μερική αποκόλληση του σάκου και δεν ακούσαμε και καρδούλα! Ελπίζω (οι άλλοι βέβαια γιατί εγώ έχω προδικασει) την άλλη εβδομάδα κάτι να κάνουμε! Rafaela πραγματικά σου εύχομαι να είναι πάντα η Παναγία μαζί σου! Και σε όλες βέβαια... 

Μαράκι μου καλωσηρθες στην παρέα. Μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Να προσέχεις και να ξεκουράζεσαι. Την επόμενη εβδομάδα θα ακούσεις σίγουρα τον μαγικό ήχο!

 

1 hour ago, Myrtw80 είπε:

Ραφαέλα μου μαυρίζει η δική μας ψυχή για να μείνει η δική σου ψυχάρα φωτεινή. Ελπίζω να μπορέσουμε να μοιραστούμε λίγη απτη λύπη σου για να κλείσει κι αυτή η πληγή γρήγορα. Δεν αμφιβάλλω ότι θα γίνεις μανούλα σύντομα. Θαυμάζω τη δύναμη της ψυχής σου, την υγεία του μυαλού σου και το μεγαλείο της καρδιάς σου. Χαμογελάω όταν σκέφτομαι πόσο τυχερά θα είναι τα μικρά σου που θα έρθουν. Σιγά μην σταματήσεις εσύ στο πρώτο! Μακάρι όλα τα μωράκια του κόσμου να έχουν άξιους ανθρώπους για γονείς όπως είσαι εσύ. Με το καλό σε κανά μήνα να μας ανακοινώσεις τα όμορφα νέα σου αγάπη μου... 

Πόσο ωραία και αληθινά τα διατυπωσες Μυρτώ μου. Είμαστε νομίζω όλες τόσο στενοχωρημενες και φορτισμενες! Με συγκίνησες!

2 ώρες πρίν, agg83 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα. Είχα κι εγώ άσχημα μαντάτα εχθές (αν θυμάστε ένα έμβρυο που παρότι την δεύτερη φορά ακούσαμε καρδιά δεν είχε μεγαλώσει καθόλου). Είπα να μη σας γράψω εχθές, έτσι για να μη σας στενοχωρω. Όμως βρε Ραφαέλα δεν το πιστεύω. Κάναμε ίδια μέρα εβρυομεταφορα, ίδια μέρα παλινδρομη κ την Παρασκευή πάω κι εγώ για αποξεση! Τι να πω, λυπάμαι κ για σένα κ για μένα, όμως πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα μας τύχει κι εμάς! Εγώ θα αποχαιρετήσω το τοπικ, κορίτσια να έχετε, όμορφες, τελειομηνες εγκυμοσύνες κ γερά, χαρούμενα παιδιά! Μου κρατήσατε πραγματική παρέα τόσο καιρό, σας ευχαριστώ κ εις το επανιδείν!

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου, μην το βάζεις κάτω. Είστε πραγματικές μαχητριες. Θα γίνετε μανούλες και συντομα μάλιστα, γιατί το αξίζετε!!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, gogouli_ είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι άσχετο; βλέπει καμία άλλη αγχωτικα όνειρα η μόνο εγώ έχω τρελαθεί. Χτες έβλεπα ότι σκουπιστηκα στην τουαλέτα και είχα παρά πολύ αιμα και έχασα το μωράκι. Μάλλον το άγχος μου έχει επηρεάσει αισθητά το υποσυνείδητο!

Όνειρα δεν βλεπω...αλλα απο τη στιγμη και μετα που φερνεις στον κοσμο μια ζωουλα, απροστατευτη, ευθραστη, που σε εχει τοσο μεγαλη αναγκη κι εξαρταται απο σενα, απο το δικο σου σωμα...απο κει και περα ζεις με το αγχος μην πάθει κατι...το αγχος των γονιων, και κυριως της μανας, φανταζομαι, δεν τελειωνει ποτε...οσο ζω θα ανησυχω για τα παιδιά μου...μεχρι και τωρα που ειναι 10 μηνων ο γιος μου ξυπναω 4-5 φορες μες στη νυχτα να δω αν ειναι καλα...

5 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια....τα νέα μ δεν ειναι καλά...δυστηχως η καρδούλα μας σταμάτησε κ πλέον είμαστε αγγελάκι στον ουρανό....Παρασκευή παω για απόξεση κ ειμαι ειδη ετοιμη για τα επόμενα παγωτινια μ....σε 20 μερες θα τα χω βαλει παλι....

μην μ στεναχωριέσται καθολου....εγω μανα θα γίνω....Τέλος...

Θέλω πολύ να μείνω στην παρέα σας....οπότε λοιπόν θα με ανεκτητε  για πολυ ακομα....

κ κανονίστε Αφήστε κατω τα βυζια σας γιατί πήρα το σχοινί μ κ ήρθα στα σπίτια σας....χαχαχαχα.

σας ευχαριστώ όλες για όλα ΑΥΤΆ που κάνατε για μενα τόσο καιρό....εισται κατάπληκτες ολες σας....

τα δικά σας μπεμπακια θα μ δώσουν ακόμα δύναμη για να πετύχω κ εγώ κάποια στιγμή...

 

Πολυ κριμα για το αγγελακι σου...κοπελα μου τι να πω...κουραγιο και πεισμα και αισιοδοξια...εισαι ενα υπεροχο πλασμα και σου αξιζει να γινεις μανουλα!!! Σου ευχομαι τα καλυτερα απο καρδιας!

4 ώρες πρίν, agg83 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα. Είχα κι εγώ άσχημα μαντάτα εχθές (αν θυμάστε ένα έμβρυο που παρότι την δεύτερη φορά ακούσαμε καρδιά δεν είχε μεγαλώσει καθόλου). Είπα να μη σας γράψω εχθές, έτσι για να μη σας στενοχωρω. Όμως βρε Ραφαέλα δεν το πιστεύω. Κάναμε ίδια μέρα εβρυομεταφορα, ίδια μέρα παλινδρομη κ την Παρασκευή πάω κι εγώ για αποξεση! Τι να πω, λυπάμαι κ για σένα κ για μένα, όμως πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα μας τύχει κι εμάς! Εγώ θα αποχαιρετήσω το τοπικ, κορίτσια να έχετε, όμορφες, τελειομηνες εγκυμοσύνες κ γερά, χαρούμενα παιδιά! Μου κρατήσατε πραγματική παρέα τόσο καιρό, σας ευχαριστώ κ εις το επανιδείν!

Κριμα...κριμα...κριμα... Σου ευχομαι τα καλυτερα κοριτσι μου και συντομα να σε συναντησουμε στο φορουμ ξανα με ευχαριστα νεα! Πολλα φιλακια! Εχω παθει σοκ...


verzp2.pngYgrLp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια....τα νέα μ δεν ειναι καλά...δυστηχως η καρδούλα μας σταμάτησε κ πλέον είμαστε αγγελάκι στον ουρανό....Παρασκευή παω για απόξεση κ ειμαι ειδη ετοιμη για τα επόμενα παγωτινια μ....σε 20 μερες θα τα χω βαλει παλι....

μην μ στεναχωριέσται καθολου....εγω μανα θα γίνω....Τέλος...

Θέλω πολύ να μείνω στην παρέα σας....οπότε λοιπόν θα με ανεκτητε  για πολυ ακομα....

κ κανονίστε Αφήστε κατω τα βυζια σας γιατί πήρα το σχοινί μ κ ήρθα στα σπίτια σας....χαχαχαχα.

σας ευχαριστώ όλες για όλα ΑΥΤΆ που κάνατε για μενα τόσο καιρό....εισται κατάπληκτες ολες σας....

τα δικά σας μπεμπακια θα μ δώσουν ακόμα δύναμη για να πετύχω κ εγώ κάποια στιγμή...

 

Σε θαυμάζω!!! Αυτό τίποτα άλλο!!!! Καλημέρα αγάπη μου γλυκια


n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Όλες να είμαστε καλά να έχουμε υγεία και όλα θα γίνουν, αν όχι τώρα κάποια άλλη στιγμή σίγουρα!!! Ευτυχώς κάποιος εκεί πάνω ξέρει ποιο πολλά και βλέπει πιο μπροστά και μας προφυλάσσει... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Καλημερα κορίτσια μου! @Jennak83 που είσαι ρε κοριτσι; μας έχεις ξεχάσει! Ελπίζω να είναι όλα καλά !! Τα υπόλοιπα κορίτσια πως ειναι; 

Καλημερα κοπελα μου. Εκτος απο  πολυ στενοχωρημενη μ αυτα που γίνονται κ φοβισμενη κατ τ αλλα τα ιδια. Καθε φιρα που τρωω ανακατευομαι κ συνεχιζω κ εχω κατι πονακια που με τρομαζουν. Το ειπα στο γιατρο μου κ ειπε οτι δεν ειναι κατι... Την αλλη Πέμπτη παω παλι για υπερηχο στις 7 του μηνα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , winspert είπε:

Καλημερα κοπελα μου. Εκτος απο  πολυ στενοχωρημενη μ αυτα που γίνονται κ φοβισμενη κατ τ αλλα τα ιδια. Καθε φιρα που τρωω ανακατευομαι κ συνεχιζω κ εχω κατι πονακια που με τρομαζουν. Το ειπα στο γιατρο μου κ ειπε οτι δεν ειναι κατι... Την αλλη Πέμπτη παω παλι για υπερηχο στις 7 του μηνα... 

Κι εγώ στην ίδια ψυχολογία είμαι. Κι επίσης φοβάμαι και θα φοβάμαι μέχρι να περάσει αυτό το άτιμο, το πρώτο τρίμηνο. Υπομονή κορίτσι μου. Τι άλλο μπορούμε να κάνουμε. Τα πονακια μη σε φοβίζουν. Μεγαλώνει η μήτρα σου γι αυτό. Εγω έχω σχεδόν καθημερινό πρόβλημα με διαρροιες. Άλλο και τουτο πάλι. Ο γιατρός μου είπε πως ίσως είναι λόγω εγκυμοσύνης ή ίσως Έχω αρπάξει ίωση που δε νομίζω γιατί ειμαι έτσι σχεδόν από τότε που έμαθα ότι ειμαι έγκυος.

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Κι εγώ στην ίδια ψυχολογία είμαι. Κι επίσης φοβάμαι και θα φοβάμαι μέχρι να περάσει αυτό το άτιμο, το πρώτο τρίμηνο. Υπομονή κορίτσι μου. Τι άλλο μπορούμε να κάνουμε. Τα πονακια μη σε φοβίζουν. Μεγαλώνει η μήτρα σου γι αυτό. Εγω έχω σχεδόν καθημερινό πρόβλημα με διαρροιες. Άλλο και τουτο πάλι. Ο γιατρός μου είπε πως ίσως είναι λόγω εγκυμοσύνης ή ίσως Έχω αρπάξει ίωση που δε νομίζω γιατί ειμαι έτσι σχεδόν από τότε που έμαθα ότι ειμαι έγκυος.

Λογικο ειναι να επηρεαζομαστε. Ευχομαι να πανε ολα καλα... Διαρροιες ξερω κ εγω οτι ειναι συμπτωμα της εγκυμοσύνης... Ποιος ξερει... Σε φιλω γλυκα... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan φίλη μου. Γονάτισα.

Μπήκα να δω τι κάνατε με τους υπερήχους και αυτή τη στιγμή είναι μουδιασμένο το είναι μου. Δεν έχω λόγια. Έχω όμως απεριόριστο θαυμασμό στη δύναμη και τον χαρακτήρα σου!! Μπράβο σου για αυτό που είσαι. Είσαι πηγή έμπνευσης για όλες μας για κάθε δυσκολία έχεις το κεφάλι ψηλά και ακόμη περισσότερη αισιοδοξία!! Εννοείται θα γίνεις μαμά, εννοείται πως δε φεύγεις από εδώ μαζί το κάναμε παρεάκι αυτό εδώ το τοπικ. Ήσουν η πρώτη που μπήκε το θυμάμαι. Εννοείται πως θα σου λέμε και θα μας λες. Και εννοείται πως όλα θα πάνε καλά στο τέλος, αν δεν πάνε δεν είναι το τέλος! Είναι το μότο μου και στο χαρίζω!

Ότι θέλεις οπότε το θέλεις είμαστε εδω. Ακόμη και σε π.μ... Σου εύχομαι να είσαι πάντα έτσι, άξιο κοριτσι μας και να έχεις σύντομα ένα σπορακι ξανά.

Εισαι ο πιο αισιόδοξος άνθρωπος που έχω γνωρίσει να ξέρεις. Ειλικρινά σε θαυμάζω. Να προσέχεις πολύ τον εαυτό σου γιατί έρχονται σπορακια σύντομα. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Φιλιά.

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...