Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

πρίν από 8 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια....τα νέα μ δεν ειναι καλά...δυστηχως η καρδούλα μας σταμάτησε κ πλέον είμαστε αγγελάκι στον ουρανό....Παρασκευή παω για απόξεση κ ειμαι ειδη ετοιμη για τα επόμενα παγωτινια μ....σε 20 μερες θα τα χω βαλει παλι....

μην μ στεναχωριέσται καθολου....εγω μανα θα γίνω....Τέλος...

Θέλω πολύ να μείνω στην παρέα σας....οπότε λοιπόν θα με ανεκτητε  για πολυ ακομα....

κ κανονίστε Αφήστε κατω τα βυζια σας γιατί πήρα το σχοινί μ κ ήρθα στα σπίτια σας....χαχαχαχα.

σας ευχαριστώ όλες για όλα ΑΥΤΆ που κάνατε για μενα τόσο καιρό....εισται κατάπληκτες ολες σας....

τα δικά σας μπεμπακια θα μ δώσουν ακόμα δύναμη για να πετύχω κ εγώ κάποια στιγμή...

 

Δε σταματαμε αγάπη μου. Δεν κολλάμε σε τίποτα! Σήκωσε το κεφάλι ψηλά, πάρε τα πάνω σου και πάμε για τα επόμενα! Φυσικά και θα γίνεις μαμά, φυσικά και θα κρατήσεις το μπεμπακι σου αγκαλιά, και το αγγελάκι σου θα σας προσέχει και τους δυο. Λυπάμαι τόσο πολύ, που δεν έχω λόγια, αλλά είμαστε δυνατές σωστά;;; Καλά εννοείται ότι δεν έχεις να πας πουθενά!!!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

πρίν από 10 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια....τα νέα μ δεν ειναι καλά...δυστηχως η καρδούλα μας σταμάτησε κ πλέον είμαστε αγγελάκι στον ουρανό....Παρασκευή παω για απόξεση κ ειμαι ειδη ετοιμη για τα επόμενα παγωτινια μ....σε 20 μερες θα τα χω βαλει παλι....

μην μ στεναχωριέσται καθολου....εγω μανα θα γίνω....Τέλος...

Θέλω πολύ να μείνω στην παρέα σας....οπότε λοιπόν θα με ανεκτητε  για πολυ ακομα....

κ κανονίστε Αφήστε κατω τα βυζια σας γιατί πήρα το σχοινί μ κ ήρθα στα σπίτια σας....χαχαχαχα.

σας ευχαριστώ όλες για όλα ΑΥΤΆ που κάνατε για μενα τόσο καιρό....εισται κατάπληκτες ολες σας....

τα δικά σας μπεμπακια θα μ δώσουν ακόμα δύναμη για να πετύχω κ εγώ κάποια στιγμή...

 

Οχι ρε συ... Οχι ταρζανακι μου.... Δεν το πιστεύω.... Τι ηταν τωρα αυτο.... Εχω συγκλονιστει αληθεια.... Στενοχωριεμαι αφανταστα για σενα... Πραγματικα δεν ξερω τι να σου πω... Τα ειπες ολα μονη σου... Λυπαμαι τοοοοσο πολυ που δε λέγεται... 

Σου στέλνω ολη την αγαπη μου κ τη σκεψη μου... :(


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια....τα νέα μ δεν ειναι καλά...δυστηχως η καρδούλα μας σταμάτησε κ πλέον είμαστε αγγελάκι στον ουρανό....Παρασκευή παω για απόξεση κ ειμαι ειδη ετοιμη για τα επόμενα παγωτινια μ....σε 20 μερες θα τα χω βαλει παλι....

μην μ στεναχωριέσται καθολου....εγω μανα θα γίνω....Τέλος...

Θέλω πολύ να μείνω στην παρέα σας....οπότε λοιπόν θα με ανεκτητε  για πολυ ακομα....

κ κανονίστε Αφήστε κατω τα βυζια σας γιατί πήρα το σχοινί μ κ ήρθα στα σπίτια σας....χαχαχαχα.

σας ευχαριστώ όλες για όλα ΑΥΤΆ που κάνατε για μενα τόσο καιρό....εισται κατάπληκτες ολες σας....

τα δικά σας μπεμπακια θα μ δώσουν ακόμα δύναμη για να πετύχω κ εγώ κάποια στιγμή...

 

Όχι ρεεε.. ΟΧΙ!!!!! Πόσο άδικο... Μαύρισε η ψυχή μου, αλήθεια στο λέω!! Αγάπη μου μάζεψε τις δυνάμεις σου, φυσικά και θα γίνεις μανούλα! Αν όχι εσύ τότε ποια?!? Εδωωω θα μείνεις, είσαι η ψυχή της παρέας!!!! Άντεεεε επίτηδες μας την έκανες για να είναι το μωράκι σου το πιο μικρό και το πιο γλυκούλι, να είναι το χα'ι'δεμένο της παρέας!!!! (Και όταν λέω το πιο μικρό εννοώ ένα μήνα πιο μικρό) Το μπεμπάκι σου εεεερχεται πολύ πολύ σύντομα!!!!!!!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

εισται ολες τόσο καλές....πραγματικά σας χρειαζόμουν μαζί μ...Ακόμα κ γω η σκληρή λίγο λύγισα σημεραααα...Αλλά για λίγο...Πάμε για αλλααααααα....

σας ευχαριστώ όλες μας ολες μα ολες....

Δεν αναφέρομαι σε καθεμία σας προσωπικά θα χαθώ...Είμαστε κ πολλές χαχαχαχαχαχα....

πάω τώρα να παραγγείλω τα πιτογυρα μ γιατί νηστικό αρκούδι δεν χορεύει....

να κοιτάτε τον εαυτό σας πολυ κ τα μωρα σας....κ γω θα μαι εδώ από πίσω σας βλέπω...

κ θα επανέλθω σύντομα στην παρέα σας.απλως θα χουμε ένα μήνα διαφορα ...Ε και σιγααααα...

περιμένετε ο ταρζαν θα πάρει το σχοινί τ γρηγορα κ θα επανέλθει στην ομάδα.

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα. Είχα κι εγώ άσχημα μαντάτα εχθές (αν θυμάστε ένα έμβρυο που παρότι την δεύτερη φορά ακούσαμε καρδιά δεν είχε μεγαλώσει καθόλου). Είπα να μη σας γράψω εχθές, έτσι για να μη σας στενοχωρω. Όμως βρε Ραφαέλα δεν το πιστεύω. Κάναμε ίδια μέρα εβρυομεταφορα, ίδια μέρα παλινδρομη κ την Παρασκευή πάω κι εγώ για αποξεση! Τι να πω, λυπάμαι κ για σένα κ για μένα, όμως πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα μας τύχει κι εμάς! Εγώ θα αποχαιρετήσω το τοπικ, κορίτσια να έχετε, όμορφες, τελειομηνες εγκυμοσύνες κ γερά, χαρούμενα παιδιά! Μου κρατήσατε πραγματική παρέα τόσο καιρό, σας ευχαριστώ κ εις το επανιδείν!

  • Λυπημένη/-ος 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, Giwtouli1990 είπε:

Ναι είναι απόλυτα φυσιολογικό μου έχει πει!!! Έτσι είναι αγάπη, όλα πρωτόγνωρα και για μένα αλλά και τόσο όμορφα ταυτόχρονα! Λοιπόν, μου έφερε ο άντρας μου ένα βιβλίο που λέγεται Η εγκυκλοπαίδεια της εγκυμοσύνης και έχει απίστευτα πράγματα μέσα.. Έχω μάθει πολλά, ρωτάω φυσικά και το γιατρό για τα πάντα! Γράφει λοιπόν μέσα ότι πριν την εγκυμοσύνη η μήτρα έχει το μέγεθος ενός δαμάσκηνου, όταν φτάνεις στις 6 εβδομάδες είναι στο μέγεθος ενός μήλου και μέχρι το τέλος θα διασταλεί και θα φτάσει 500 φορές στο φυσιολογικό της μέγεθος!!!

Αυτό το έχω διαβάσει και εγώ... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan στεναχωρήθηκα πάρα πολύ για σένα. Ξέρεις, είσαι η ψυχή της παρέας εδώ πάντα τρελιαρα και αισιόδοξη. Σε θαυμάζω για τη δύναμη που δείχνεις τώρα . Και για την αισιοδοξία που ακόμα κρατάς. Πάντα θαύμαζα τέτοιους ανθρώπους σαν εσένα και πάντα πίστευα και πιστεύω πως αυτοί οι άνθρωποι στο τέλος κατακτούν ό,τι ονειρεύονται.  Εύχομαι πραγματικά σε πολύ λίγο καιρό να σε δω μανούλα σε ένα άλλον κοντινό μήνα.

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , agg83 είπε:

Καλησπέρα κι από μένα. Είχα κι εγώ άσχημα μαντάτα εχθές (αν θυμάστε ένα έμβρυο που παρότι την δεύτερη φορά ακούσαμε καρδιά δεν είχε μεγαλώσει καθόλου). Είπα να μη σας γράψω εχθές, έτσι για να μη σας στενοχωρω. Όμως βρε Ραφαέλα δεν το πιστεύω. Κάναμε ίδια μέρα εβρυομεταφορα, ίδια μέρα παλινδρομη κ την Παρασκευή πάω κι εγώ για αποξεση! Τι να πω, λυπάμαι κ για σένα κ για μένα, όμως πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα μας τύχει κι εμάς! Εγώ θα αποχαιρετήσω το τοπικ, κορίτσια να έχετε, όμορφες, τελειομηνες εγκυμοσύνες κ γερά, χαρούμενα παιδιά! Μου κρατήσατε πραγματική παρέα τόσο καιρό, σας ευχαριστώ κ εις το επανιδείν!

κοίτα η τύχη μας....Είμαστε ομως πολυ δυνατες....μην το βαλεις κατω ποτε με ακούς ποτε όμως....οπότε θελήσεις να ξανάρθεις εδώ θα είμαστε...να μας μιλας .....να προσέχεις τον εαυτό σ παρα πολυ...Καλή μας επυτιχια μεσα απο την καρδια μ....

πρίν από 15 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

@Rafaelatarzan στεναχωρήθηκα πάρα πολύ για σένα. Ξέρεις, είσαι η ψυχή της παρέας εδώ πάντα τρελιαρα και αισιόδοξη. Σε θαυμάζω για τη δύναμη που δείχνεις τώρα . Και για την αισιοδοξία που ακόμα κρατάς. Πάντα θαύμαζα τέτοιους ανθρώπους σαν εσένα και πάντα πίστευα και πιστεύω πως αυτοί οι άνθρωποι στο τέλος κατακτούν ό,τι ονειρεύονται.  Εύχομαι πραγματικά σε πολύ λίγο καιρό να σε δω μανούλα σε ένα άλλον κοντινό μήνα.

πες μ τα νεα σ...Πώς πήγε στο γιατρό???? μεγάλωσε το γιγαντακι σ??? 

Θέλω να μ λέτε πάντα πως πάτε....μην με ξεχάσετε σας παρακαλώ....θα προχωράτε εσεις κ γω θα παίρνω πιο πολύ  δύναμη για να προχωρώ κ γω....

σας αγαπωωωωωωωωω

Θέλω να μ λέτε πάντα πως πάτε....μην με ξεχάσετε σαςπαρακαλώ....θα προχωράτε εσεις κ γω θα παίρνω πιο πολύ  δύναμη για να προχωρώ κ γω....

σας αγαπωωωωωωωωω

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κοίτα η τύχη μας....Είμαστε ομως πολυ δυνατες....μην το βαλεις κατω ποτε με ακούς ποτε όμως....οπότε θελήσεις να ξανάρθεις εδώ θα είμαστε...να μας μιλας .....να προσέχεις τον εαυτό σ παρα πολυ...Καλή μας επυτιχια μεσα απο την καρδια μ....

πες μ τα νεα σ...Πώς πήγε στο γιατρό???? μεγάλωσε το γιγαντακι σ??? 

Θέλω να μ λέτε πάντα πως πάτε....μην με ξεχάσετε σας παρακαλώ....θα προχωράτε εσεις κ γω θα παίρνω πιο πολύ  δύναμη για να προχωρώ κ γω....

σας αγαπωωωωωωωωω

Ναι μεγάλωσε και έχουμε 176 σφυγμούς. Όλα καλά.. Αχ γλυκειά μου Ραφαελιτσα,  στεναχωρήθηκα ρε γαμωτο...

  • Μου αρέσει 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Farmakotriftena είπε:

Ναι μεγάλωσε και έχουμε 176 σφυγμούς. Όλα καλά.. Αχ γλυκειά μου Ραφαελιτσα,  στεναχωρήθηκα ρε γαμωτο...

ποοοοοο φίλε ένα γιγάντιο μωρο ..ποοοοοοοο...τα φιλακια μ στη κοιλιτσα σ....δεν πειράζει μην στεναχωριέσται μασάω κ κάρβουνα εγω αμαλαχι.

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα, διαβάζω αυτό το θέμα από όταν φτιάχτηκε πραγματικά και νιωθω λες και σας γνωρίζω! Θα είμαι και εγώ καλώς εχόντων των πραγμάτων μανούλα για δεύτερη φορά τον Οκτώβριο του 2019. Είμαι 6w +2d και είχα και εγώ υπέρηχο σήμερα, και τσίμπησαμε μια μερική αποκόλληση του σάκου και δεν ακούσαμε και καρδούλα! Ελπίζω (οι άλλοι βέβαια γιατί εγώ έχω προδικασει) την άλλη εβδομάδα κάτι να κάνουμε! Rafaela πραγματικά σου εύχομαι να είναι πάντα η Παναγία μαζί σου! Και σε όλες βέβαια... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan Δεν έγραψα πολλές φορές εδω στην παρέα, αλλά σε ξεχώρισα γιατί είσαι και εσυ απο εξωσωματική, όπως και εγω.... Έχω καταστεναχωρηθεί.. Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο... Μαύρισε η ψυχή μου.... Είναι η δεύτερη εγκυμοσύνη μου.. Είχα μείνει έγκυος με την πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής και το χάσαμε την 8η εβδομάδα.... Ξέρω 100% πως νοιώθεις.. Έχω μουδιάσει ολόκληρη όταν διάβασα αυτό που έγινε... Θέλω να σου πω, πως παρά τον πόνο, δεν το έβαλα ποτέ κάτω. Όχι μέρα, ούτε μια στιγμή! Πέρασα πάρα πολλά μετά την αποβολή μου, αλλά τα κατάφερα. Δυστυχώς όμως, έχοντας ζήσει την απώλεια, ζω καθημερινά με το άγχος και τον φόβο και δεν μπορώ να χαρώ στιγμή..  Πεθαίνω απο τον φόβο σε κάθε υπέρηχο γιατί ξέρω πως είναι να σου ανακοινώνουν ότι σταμάτησε η καρδούλα του... Κανείς δεν μπορεί να καταλάβει αν δεν το έχει ζήσει. Δεν μπορώ να σου περιγράψω πόσο πονάω όταν μαθαίνω κάτι τέτοιο.... Όμως θέλω να ξέρεις ότι δεν τελείωσε τίποτα! Να το έχεις πάντα πάντα στο μυαλό σου αυτό! Να το έχεις στην καρδιά σου το νινί σου αυτό και να μην το ξεχάσεις ποτέ,  αλλά να γεμίσεις πάλι δύναμη για να έρθει στην αγκαλιά σου το δεύτερο. Εύχομαι ο Θεός να σας δώσει δύναμη  και γαλήνη. Να σηκώσεις τα μανίκια όπως κάθε γυναίκα που ξέρει τι θα πει εξωσωματική, και να πας να φέρεις τα αδερφάκια που περιμένουν στο σπίτι!  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , MariaTs92 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα, διαβάζω αυτό το θέμα από όταν φτιάχτηκε πραγματικά και νιωθω λες και σας γνωρίζω! Θα είμαι και εγώ καλώς εχόντων των πραγμάτων μανούλα για δεύτερη φορά τον Οκτώβριο του 2019. Είμαι 6w +2d και είχα και εγώ υπέρηχο σήμερα, και τσίμπησαμε μια μερική αποκόλληση του σάκου και δεν ακούσαμε και καρδούλα! Ελπίζω (οι άλλοι βέβαια γιατί εγώ έχω προδικασει) την άλλη εβδομάδα κάτι να κάνουμε! Rafaela πραγματικά σου εύχομαι να είναι πάντα η Παναγία μαζί σου! Και σε όλες βέβαια... 

Καλώς την κούκλα μας....Όλα θα σ πανε τελεια χαρα μ....μην ανχωνεσαι για τίποτα....εδώ  θα μείνεις κ συ μαζί με τις άλλες....κ όλα θα σας πάνε καλά...το λέω εγώ κ είναι νόμος...καλη σ εγκυμοσύνη να χεις μέσα από την καρδιά μ...το αξιζεται ολες σας...

σε ευχαριστω για τις ευχες σ...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσια....τα νέα μ δεν ειναι καλά...δυστηχως η καρδούλα μας σταμάτησε κ πλέον είμαστε αγγελάκι στον ουρανό....Παρασκευή παω για απόξεση κ ειμαι ειδη ετοιμη για τα επόμενα παγωτινια μ....σε 20 μερες θα τα χω βαλει παλι....

μην μ στεναχωριέσται καθολου....εγω μανα θα γίνω....Τέλος...

Θέλω πολύ να μείνω στην παρέα σας....οπότε λοιπόν θα με ανεκτητε  για πολυ ακομα....

κ κανονίστε Αφήστε κατω τα βυζια σας γιατί πήρα το σχοινί μ κ ήρθα στα σπίτια σας....χαχαχαχα.

σας ευχαριστώ όλες για όλα ΑΥΤΆ που κάνατε για μενα τόσο καιρό....εισται κατάπληκτες ολες σας....

τα δικά σας μπεμπακια θα μ δώσουν ακόμα δύναμη για να πετύχω κ εγώ κάποια στιγμή...

 

Ραφαέλα μου μαυρίζει η δική μας ψυχή για να μείνει η δική σου ψυχάρα φωτεινή. Ελπίζω να μπορέσουμε να μοιραστούμε λίγη απτη λύπη σου για να κλείσει κι αυτή η πληγή γρήγορα. Δεν αμφιβάλλω ότι θα γίνεις μανούλα σύντομα. Θαυμάζω τη δύναμη της ψυχής σου, την υγεία του μυαλού σου και το μεγαλείο της καρδιάς σου. Χαμογελάω όταν σκέφτομαι πόσο τυχερά θα είναι τα μικρά σου που θα έρθουν. Σιγά μην σταματήσεις εσύ στο πρώτο! Μακάρι όλα τα μωράκια του κόσμου να έχουν άξιους ανθρώπους για γονείς όπως είσαι εσύ. Με το καλό σε κανά μήνα να μας ανακοινώσεις τα όμορφα νέα σου αγάπη μου... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rafaelatarzan είπε:

Καλώς την κούκλα μας....Όλα θα σ πανε τελεια χαρα μ....μην ανχωνεσαι για τίποτα....εδώ  θα μείνεις κ συ μαζί με τις άλλες....κ όλα θα σας πάνε καλά...το λέω εγώ κ είναι νόμος...καλη σ εγκυμοσύνη να χεις μέσα από την καρδιά μ...το αξιζεται ολες σας...

σε ευχαριστω για τις ευχες σ...

Καλά ναι γιατί να σου πω την αλήθεια εμείς οι γυναίκες μακρυά και αγαπημένες!!! Οπότε θα παίρναμε καλά εδώ μέσα... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...