Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 21 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σε ευχαριστουμε πολύ!!

      Tι χοριακη ειχες μετα την αχνη γραμμη? Μακάρι 🙏

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Δεν έχω ιδέα. Κανείς πάντως από την οικογένεια δεν είχε.. θα φοβόντουσαν για τιποτε άλλο αν συνεχίζονταν κι αν μετά την ενυδάτωση δεν βελτιωνομουν. Παρ' όλα αυτά μου έκαναν εξετάσεις αίματος ούρων κ όλα καλά!

@Giotitsa και @tsilona Για δώστε πητ να φτιάξουμε πινακακι!!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Farmakotriftena είπε:

Δεν έχω ιδέα. Κανείς πάντως από την οικογένεια δεν είχε.. θα φοβόντουσαν για τιποτε άλλο αν συνεχίζονταν κι αν μετά την ενυδάτωση δεν βελτιωνομουν. Παρ' όλα αυτά μου έκαναν εξετάσεις αίματος ούρων κ όλα καλά!

@Giotitsa και @tsilona Για δώστε πητ να φτιάξουμε πινακακι!!

Χαχαχαχχαχαχχα ωραίο αυτό με την Πητ αγάπη εγώ δεν ξέρω ποτε θα γεννησω χθες εκανα Doppler μητριαιων αρτηριών και δειχνω δείγματα για προεκλαψια λόγω της θρομβοφιλιας το περιμέναμε μου είπε ο γιατρός αν το κρίνει θα μου πάρει το παιδί νωρίς αυτά @Farmakotriftena


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχαχχαχαχχα ωραίο αυτό με την Πητ αγάπη εγώ δεν ξέρω ποτε θα γεννησω χθες εκανα Doppler μητριαιων αρτηριών και δειχνω δείγματα για προεκλαψια λόγω της θρομβοφιλιας το περιμέναμε μου είπε ο γιατρός αν το κρίνει θα μου πάρει το παιδί νωρίς αυτά @Farmakotriftena

Τουλάχιστον είστε υποψιασμένοι κ θα σε ελέγχει! Οπότε όλα καλά!! Κανονικά τι πητ θα είχες; απλά για να υπάρχεις στο πινακακι κι εσυ αν θες!


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Τουλάχιστον είστε υποψιασμένοι κ θα σε ελέγχει! Οπότε όλα καλά!! Κανονικά τι πητ θα είχες; απλά για να υπάρχεις στο πινακακι κι εσυ αν θες!

Χαχαχαχαχαχαχαχα ναι ναι είναι ελεγχόμενο λοιπον 4 Οκτωβρίου είναι Πητ κανονικα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Farmakotriftena είπε:

Οξεία γαστρεντερίτιδα κορίτσια. Νιώθω καλύτερα τώρα μου βάζουν μονίμως ορούς κ είμαι καλύτερα..

Τι λες βρε κοριτσακι μου; Πω πω, περαστικα κ γρηγορα ευχομαι. Κ συντομα στο σπιτακι σου... Σε γλυκοφιλω... 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Οξεία γαστρεντερίτιδα κορίτσια. Νιώθω καλύτερα τώρα μου βάζουν μονίμως ορούς κ είμαι καλύτερα..

Περαστικα σου κοριτσι μου!!!Ευχομαι να γινεις συντομα καλα και να επιστρεψεις στο σπιτακι σου!!

  • Μου αρέσει 1

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


7 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Τουλάχιστον είστε υποψιασμένοι κ θα σε ελέγχει! Οπότε όλα καλά!! Κανονικά τι πητ θα είχες; απλά για να υπάρχεις στο πινακακι κι εσυ αν θες!

Κορίτσι μου πώς είσαι σήμερα; Νιώθεις καθόλου καλύτερα;

 

6 ώρες πρίν, elpida20 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου αύριο εγώ αυχενικη. Διάβασα και εσάς που πήγατε ωρε άγχος που εχωωωω

Άντε με το καλό Ελπίδα μου καλά αποτελέσματα να έχεις!

 

Just now, winspert είπε:

Κοριτσιαααααααααααααα!!!!!!! 

Που χαθηκατε ολες σημερα;;;;;; 

Παρούσα εγωωωω! Δύσκολη μέρα, πολλές δουλειές! Τι μου κάνεις κορίτσι;

Πώς είστε οι υπόλοιπες;


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Παρούσα εγωωωω! Δύσκολη μέρα, πολλές δουλειές! Τι μου κάνεις κορίτσι;

Γεια σου κοριτσάκι μου. Γιατι πολλες δουλειές κ γιατι τις κανεις εσυ;;; Εσυ πρέπει να εισαι χαλαρα... Επειδη δε θυμαμαι, εργάζεσαι; 

Εγω γενικα καλα ειμαι κ σημερα. Δεν ανακατευομαι αλλα ευτυχως ποναει το στηθος. Δε βλεπω τις μερες να περασουν να παω την Τετάρτη για υπερηχο... Εσυ κατα τ αλλα καλα; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Γεια σου κοριτσάκι μου. Γιατι πολλες δουλειές κ γιατι τις κανεις εσυ;;; Εσυ πρέπει να εισαι χαλαρα... Επειδη δε θυμαμαι, εργάζεσαι; 

Εγω γενικα καλα ειμαι κ σημερα. Δεν ανακατευομαι αλλα ευτυχως ποναει το στηθος. Δε βλεπω τις μερες να περασουν να παω την Τετάρτη για υπερηχο... Εσυ κατα τ αλλα καλα; 

Αγάπη όχι στο σπίτι αυτά τα ανέλαβε ο σύζυγος! Εργάζομαι ναι, αλλά επειδή φτιάχνουμε καινούριο σπίτι σήμερα πήγαμε για κάτι τελευταίες λεπτομέρειες, και κάποια νέα έπιπλα-ηλεκτρικα. Ε δε γινόταν να τα αφήσω στην κρίση του συζύγου γιατί την κρίση θα την παθαίναμε εγώ μετα χαχαχαχα

Μπράβο αγάπη φάε ότι λαχταριστό σου έλειψε αφού δεν ανακατευεσαι, χαχα! Μη σε ακούσει η @Rafaelatarzan για το στήθος! Άντε αντίστροφη μέτρηση ούτε μια βδομάδα δε σου έμεινε! Αχ αναρωτιέμαι αν μέχρι τέλους έτσι θα μετράμε τις μέρες για τον υπέρηχο, σα φαντάροι γίναμε!

  • Χαχα 3

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Αγάπη όχι στο σπίτι αυτά τα ανέλαβε ο σύζυγος! Εργάζομαι ναι, αλλά επειδή φτιάχνουμε καινούριο σπίτι σήμερα πήγαμε για κάτι τελευταίες λεπτομέρειες, και κάποια νέα έπιπλα-ηλεκτρικα. Ε δε γινόταν να τα αφήσω στην κρίση του συζύγου γιατί την κρίση θα την παθαίναμε εγώ μετα χαχαχαχα

Μπράβο αγάπη φάε ότι λαχταριστό σου έλειψε αφού δεν ανακατευεσαι, χαχα! Μη σε ακούσει η @Rafaelatarzan για το στήθος! Άντε αντίστροφη μέτρηση ούτε μια βδομάδα δε σου έμεινε! Αχ αναρωτιέμαι αν μέχρι τέλους έτσι θα μετράμε τις μέρες για τον υπέρηχο, σα φαντάροι γίναμε!

Χαχαχαχα, καλο αυτο με την κριση... Κ εγω οταν φτιαχναμε το σπιτι ημουν εκει σε ολα... Μου αρεσε κιολας... Οπουε λογικο να εχεις τρεξιμο σήμερα... Γενικα τρωωκ μπορει να στο άσχετο να ανακατευτω για κανα 5λεπτο κ ολα καλα μετα. Εχουν υποχωρήσει τα εντονα... Μονο σαν τους φανταρους;;; Αστα... Βεβαια εγω νομιζω οτι το υπερβολικο αγχος θα μου φυγει στην αυχενικη. Μετα θα ειναι μια φορα το μηνα κ θα κουνιεται κιολας  κ θα το καταλαβαινουμε... Το ταρζανακι μέχρι την αυχενικη μου εχει δωσει το ελεύθερο. Τα ζουλαω για να ηρεμώ, χαχαχα.... Με το καλο το νεο σας σπιτακι... :wub:


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχαχα, καλο αυτο με την κριση... Κ εγω οταν φτιαχναμε το σπιτι ημουν εκει σε ολα... Μου αρεσε κιολας... Οπουε λογικο να εχεις τρεξιμο σήμερα... Γενικα τρωωκ μπορει να στο άσχετο να ανακατευτω για κανα 5λεπτο κ ολα καλα μετα. Εχουν υποχωρήσει τα εντονα... Μονο σαν τους φανταρους;;; Αστα... Βεβαια εγω νομιζω οτι το υπερβολικο αγχος θα μου φυγει στην αυχενικη. Μετα θα ειναι μια φορα το μηνα κ θα κουνιεται κιολας  κ θα το καταλαβαινουμε... Το ταρζανακι μέχρι την αυχενικη μου εχει δωσει το ελεύθερο. Τα ζουλαω για να ηρεμώ, χαχαχα.... Με το καλο το νεο σας σπιτακι... :wub:

Πήρα σχοινί έρχομαι είπαμε Εχω το ελεύθερο για κατσε καλα μαρηηηη παει το τσαπλιασες χαχχαχαχ θα βγάλει γάλα στο τέλος @winspert


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...