Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Πήρα σχοινί έρχομαι είπαμε Εχω το ελεύθερο για κατσε καλα μαρηηηη παει το τσαπλιασες χαχχαχαχ θα βγάλει γάλα στο τέλος @winspert

Χαχαχα, εννοια σου. Με τοσο ζουλιγμα θα βγαλουν στο τελος... Καλα εισαι καλη μου εσυ;;; 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

20 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Κορίτσια συγχαρητήρια για τις αυχενικες σας!! Και με το καλό οι υπόλοιπες!

Εγώ είμαι με εισαγωγή και προς το παρόν παρακολούθηση. Υποτροπιασα.. Αύριο πιστεύω πως θα βρω όμως.

ελα βρε ζουζουνα περαστικά σου! 

κοριτσια υποχώρησαν και εμενα κατα πολυ οι ναυτιες :)

  • Μου αρέσει 1

83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Αγάπη όχι στο σπίτι αυτά τα ανέλαβε ο σύζυγος! Εργάζομαι ναι, αλλά επειδή φτιάχνουμε καινούριο σπίτι σήμερα πήγαμε για κάτι τελευταίες λεπτομέρειες, και κάποια νέα έπιπλα-ηλεκτρικα. Ε δε γινόταν να τα αφήσω στην κρίση του συζύγου γιατί την κρίση θα την παθαίναμε εγώ μετα χαχαχαχα

Μπράβο αγάπη φάε ότι λαχταριστό σου έλειψε αφού δεν ανακατευεσαι, χαχα! Μη σε ακούσει η @Rafaelatarzan για το στήθος! Άντε αντίστροφη μέτρηση ούτε μια βδομάδα δε σου έμεινε! Αχ αναρωτιέμαι αν μέχρι τέλους έτσι θα μετράμε τις μέρες για τον υπέρηχο, σα φαντάροι γίναμε!

αχ αχ τις εχω δώσει όντως ελεύθερο να τα ματσαλιασει μέχρι Αυχενική....Μετά θα πέσεις ο βουρδουλας....χαχαχαχα 

Just now, winspert είπε:

Χαχαχαχα, καλο αυτο με την κριση... Κ εγω οταν φτιαχναμε το σπιτι ημουν εκει σε ολα... Μου αρεσε κιολας... Οπουε λογικο να εχεις τρεξιμο σήμερα... Γενικα τρωωκ μπορει να στο άσχετο να ανακατευτω για κανα 5λεπτο κ ολα καλα μετα. Εχουν υποχωρήσει τα εντονα... Μονο σαν τους φανταρους;;; Αστα... Βεβαια εγω νομιζω οτι το υπερβολικο αγχος θα μου φυγει στην αυχενικη. Μετα θα ειναι μια φορα το μηνα κ θα κουνιεται κιολας  κ θα το καταλαβαινουμε... Το ταρζανακι μέχρι την αυχενικη μου εχει δωσει το ελεύθερο. Τα ζουλαω για να ηρεμώ, χαχαχα.... Με το καλο το νεο σας σπιτακι... :wub:

Μετά την Αυχενική που θα ναι συπερ γιατί   θα είναι δεν το διαπραγματευομαι αυτο με την καμία αν σε ξανακούσω να τα ζουλας θα πάρω κ Βίτσα μαζι με το σχοινί μ κ θα σ κάνω τον πωπο μαύρο να ξέρεις...χαχαχαχαχα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Giotitsa είπε:

Ρε κορίτσι τι λες τώρα Ποπο περιαστικά σου να είναι γαστρεντερίτιδα πως κολλησες;

Πως είσαι βρε κορίτσι; @Farmakotriftenaεσένα λέω, αλλά ντ άλλων πάτησα παλι

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, εννοια σου. Με τοσο ζουλιγμα θα βγαλουν στο τελος... Καλα εισαι καλη μου εσυ;;; 

Τι ζουλατε ρε παιδιά;; 


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αχ αχ τις εχω δώσει όντως ελεύθερο να τα ματσαλιασει μέχρι Αυχενική....Μετά θα πέσεις ο βουρδουλας....χαχαχαχα 

Μετά την Αυχενική που θα ναι συπερ γιατί   θα είναι δεν το διαπραγματευομαι αυτο με την καμία αν σε ξανακούσω να τα ζουλας θα πάρω κ Βίτσα μαζι με το σχοινί μ κ θα σ κάνω τον πωπο μαύρο να ξέρεις...χαχαχαχαχα 

Χαχαχα, οχι στο υπόσχομαι... Θα ηρεμησω μετα... Τουλάχιστον με αυτα τα σύμπτωματα... Μετα θα αρχισω άλλα... Χαχαχαχα


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, tsilona είπε:

Πως είσαι βρε κορίτσι; @Farmakotriftenaεσένα λέω, αλλά ντ άλλων πάτησα παλι

Τι ζουλατε ρε παιδιά;; 

τα βυζια τους ζούλαανε αγαπη μ....με έχουν πεθάνει εδω μεσα με τις τρελές που εχω...χαχαχαχαχ 

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, οχι στο υπόσχομαι... Θα ηρεμησω μετα... Τουλάχιστον με αυτα τα σύμπτωματα... Μετα θα αρχισω άλλα... Χαχαχαχα

αι να δω τι θα αρχίσεις μετα...ωχχχχχ μανα μ τι τραβάω με εσάς τις τρελές εδω μεσα....χαχαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γτ καλέ τα ζουλατε; δεν πονάνε; ααχαχαχα 

Εγω να τ ακουμπήσω δε μπορώ 

Οταν ανακατευομαι καταλαβαίνω οτι ολα πανε καλα, αφου ετσι ξεκινησα... Οταν λοιπον κάποιες μέρες αισθάνομαι καλα κ δεν ανακατευομαι ψαχνω να βρω συμπτωματα αλλα. Οποτε αν πονανε τα μεμε λεω ολα καλα... Χαχαχα, μην το ψάχνεις. Μια αγχωμενη ζουρλη ειμαι... 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Χαχαχα, εννοια σου. Με τοσο ζουλιγμα θα βγαλουν στο τελος... Καλα εισαι καλη μου εσυ;;; 

Πάντα λέω αγάπη δόξα τον Θεο και την Παναγία είμαι καλά

Just now, tsilona είπε:

Γτ καλέ τα ζουλατε; δεν πονάνε; ααχαχαχα 

Εγω να τ ακουμπήσω δε μπορώ 

Αααα εγώ δεν τα ζουλαω τα αφήνω στην ησυχία τους χαχχαχα

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γτ καλέ τα ζουλατε; δεν πονάνε; ααχαχαχα 

Εγω να τ ακουμπήσω δε μπορώ 

Μια χαρά τους πονάνε κ τα δικά τους αλλα τους έχει μείνει συνήθειο να τα ζούλαανε...Για να πεθάνουν εμενα το λένε να ξέρεις....180 σελίδες έχουμε γράψει κ η 150 είναι για τα βυζια ..τους..χαχαχα @winspert ακουςςςςςςςςς....χαχαχαχα

έχει χαρεί που σε αι λοβ γιου καργα αλλιωςςςςςςςς...βιτσαααααααα time.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Μια χαρά τους πονάνε κ τα δικά τους αλλα τους έχει μείνει συνήθειο να τα ζούλαανε...Για να πεθάνουν εμενα το λένε να ξέρεις....180 σελίδες έχουμε γράψει κ η 150 είναι για τα βυζια ..τους..χαχαχα @winspert ακουςςςςςςςςς....χαχαχαχα

έχει χαρεί που σε αι λοβ γιου καργα αλλιωςςςςςςςς...βιτσαααααααα time.

Χαχαχα, εχω το ακαταλογιστο!!! 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Farmakotriftena, τι κάνεις κοριτσακι μου;;; Συνηλθες; Ολα καλα; Σε χασαμε. Γενικα χαθηκαμε ολες εδω μεσα... 

Κορίτσια, τι κανετε; Εγω σε γενικές γραμμές είμαι καλά. Δεν εχω έντονα συμπτωματα... Εχει κ τελειες μερες τωρα... Σημερα θα βγουμε για εναν...... χυμο!!! Καλα να περασετε!!!! 

  • Μου αρέσει 1

kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , winspert είπε:

@Farmakotriftena, τι κάνεις κοριτσακι μου;;; Συνηλθες; Ολα καλα; Σε χασαμε. Γενικα χαθηκαμε ολες εδω μεσα... 

Κορίτσια, τι κανετε; Εγω σε γενικές γραμμές είμαι καλά. Δεν εχω έντονα συμπτωματα... Εχει κ τελειες μερες τωρα... Σημερα θα βγουμε για εναν...... χυμο!!! Καλα να περασετε!!!! 

Καλά να περάσεις!!

Εγώ όχι δεν είμαι καλά ακόμα. . .

  • Λυπημένη/-ος 1

yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Farmakotriftena είπε:

Καλά να περάσεις!!

Εγώ όχι δεν είμαι καλά ακόμα. . .

Ελα ρε κοριτσακι μου, λυπάμαι... Φανταζομαι εισαι σπιτι ετσι; Δεν είσαι καλα απο θεμα γαστρεντερίτιδας εννοείς; Τα φιλια μου 


kF5Ep3.pngkXAzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, winspert είπε:

Ελα ρε κοριτσακι μου, λυπάμαι... Φανταζομαι εισαι σπιτι ετσι; Δεν είσαι καλα απο θεμα γαστρεντερίτιδας εννοείς; Τα φιλια μου 

Ναι πέρα από αυτό που με κάνει χάλια, έχω από χθες και πονολαιμο έκλεισε και εντελώς η φωνή μου και δε βγαίνει καθόλου φωνή. Έχω και στομαχοπονο. Γενικά είμαι σκ@τ@ σωματικά και ψυχολογικά...


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...