Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Ωχ την κρατησες τουλάχιστον για την εξέταση;

Καλέ όχι μια που την ήπια μια που την εβγαλα

Just now, Clue είπε:

 

Μακάρι να είναι εύκολη στην κούνια!!! Τι να πω...

@Giotitsa είχα φάει, ειχα περπατήσει, έφαγα γλυκό και αλμυρό κλπ. Τίποτα! Ελπίζω την άλλη εβδομάδα!

@marioula1234 κρίμα... πρέπει να ξαναπάς τώρα, ε?

Αγάπη μου δυστυχώς δεν μπορώ να το ξανά κάνω... 


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1791

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, marioula1234 είπε:

Καλέ όχι μια που την ήπια μια που την εβγαλα

Αγάπη μου δυστυχώς δεν μπορώ να το ξανά κάνω... 

Οοοοοοο ρε αγάπη σε καταλαβαίνω απόλυτα σε καταλαβαίνω όμως

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vassia13 είπε:

Αν δεν έχεις πάει ακόμα και για όσες περνάνε να θυμάστε να πηγαίνουν άλλοι! (Αντρας-μαμα) υποτίθεται ότι εμείς δεν μπορούμε!! Απλά δίνουν το χαρτί και υπογράφουν... Έχω περάσει 4 φορές! Έμαθα!

Σ'ευχαριστώ κοπέλα μου, όλα καλά τελικά! Πήγαμε μαζί με τον άντρα μου και ήταν ευγενέστατοι δεν το περίμενα.. Του το είπαν ότι μπορούσε να έρθει και μόνος του όπως λες αλλά εμείς δεν το ξέραμε. Μου πέρασαν 3 αναρρωτικές μαζί και δεν χρειάζεται να ξαναπάω τώρα ευτυχώς!

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κεφτεδακια μου τι λέει;; με πήρε τηλ η γυναικολόγος μου με λέει πήρα τα αποτελέσματα της εξέτασης αίματος ωραία λέω τον είδες τον αιματοκρίτη μου λέει; τον είδα λέω, όμορφος μου λέει; και ένα δάκρυ κυλησε:tongue: έκανα το σίδηρο 3 την ημέρα και πρέπει να αρχίσω να τρώω φακές και κόκκινο κρέας γιατί θα χω θέμα όταν γεννήσω. Τι ωραία νεακια που χω χιχιχι. Επίσης φτιάξαμε το δωμάτιο της μικρής εσείς πως ειστεε

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, elpida20 είπε:

Κεφτεδακια μου τι λέει;; με πήρε τηλ η γυναικολόγος μου με λέει πήρα τα αποτελέσματα της εξέτασης αίματος ωραία λέω τον είδες τον αιματοκρίτη μου λέει; τον είδα λέω, όμορφος μου λέει; και ένα δάκρυ κυλησε:tongue: έκανα το σίδηρο 3 την ημέρα και πρέπει να αρχίσω να τρώω φακές και κόκκινο κρέας γιατί θα χω θέμα όταν γεννήσω. Τι ωραία νεακια που χω χιχιχι. Επίσης φτιάξαμε το δωμάτιο της μικρής εσείς πως ειστεε

Με το καλο Ελπιδακι να χαρει η μπεμπα σας το δωματιο της!!!Ποσο βγηκε ο αιματοκριτης σου?Εννοειται οτι πρεπει να τρως μοσχαρακι!Επισης, να πινεις φυσικους χυμους πορτοκαλι και πολυ βιταμινη C εχουν και οι πιπεριες να ξερεις.

  • Μου αρέσει 2

H2Vhp2.png3ieAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, elpida20 είπε:

Κεφτεδακια μου τι λέει;; με πήρε τηλ η γυναικολόγος μου με λέει πήρα τα αποτελέσματα της εξέτασης αίματος ωραία λέω τον είδες τον αιματοκρίτη μου λέει; τον είδα λέω, όμορφος μου λέει; και ένα δάκρυ κυλησε:tongue: έκανα το σίδηρο 3 την ημέρα και πρέπει να αρχίσω να τρώω φακές και κόκκινο κρέας γιατί θα χω θέμα όταν γεννήσω. Τι ωραία νεακια που χω χιχιχι. Επίσης φτιάξαμε το δωμάτιο της μικρής εσείς πως ειστεε

Τέλειααααα κι εμείς από βδομάδα θα αρχίσουμε το δωμάτιο του μπέμπαρου!!! Πόσο ήταν ο αιματοκρίτης σου Ελπιδάκι? Κι εγώ μόλις πήρα απαντήσεις.. 32 ήταν εμένα και ξεκίνησα εδώ και λίγες μέρες 2 χάπια σίδηρο αντί για 1! Πήρα και την καμπύλη, οι τιμές ήταν 83, 112 και 99.. Πολύ χαμηλά για άνθρωπο που τρώει συχνά ζυμαρικά και τσακίζει και μια παγωτάρα ναααα σε καθημερινή βάση!! :razz:

  • Μου αρέσει 3

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Τέλειααααα κι εμείς από βδομάδα θα αρχίσουμε το δωμάτιο του μπέμπαρου!!! Πόσο ήταν ο αιματοκρίτης σου Ελπιδάκι? Κι εγώ μόλις πήρα απαντήσεις.. 32 ήταν εμένα και ξεκίνησα εδώ και λίγες μέρες 2 χάπια σίδηρο αντί για 1! Πήρα και την καμπύλη, οι τιμές ήταν 83, 112 και 99.. Πολύ χαμηλά για άνθρωπο που τρώει συχνά ζυμαρικά και τσακίζει και μια παγωτάρα ναααα σε καθημερινή βάση!! :razz:

Ποπο ρε αγάπη τι ωραίες τιμες χαχαχαχαχαχαχαχα αλλά μην χτυπατε και εμας μας προκαλείτε δηλαδή 


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ποπο ρε αγάπη τι ωραίες τιμες χαχαχαχαχαχαχαχα αλλά μην χτυπατε και εμας μας προκαλείτε δηλαδή 

Χαχαχαχα ρε με το που σχολίασα το κατάλαβα και λέω ωχχχχ θα αρχίσουν οι ζαχαρένιες να βαράνε από παντού.. Απλά προσπεράστε το σχόλιο μου!!! Χαχαχ


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εγώ έχω και ευχάριστα και δυσάρεστα. Η μπέμπα μας είναι 1085 γραμμάρια, ζωηρή και όλα πάνε κατευχην. 

Πάω τώρα στα δυσάρεστα. Είχαμε ατύχημα λόγω καιρικών συνθηκών, μας έπιασε απίστευτο χαλάζι στην επιστροφή από γιατρό, βγήκαμε από το δρόμο, χωρίς να τουμπαρουμε, έσπασε όλο το αυτοκίνητο μας από το χαλάζι, και γενικά κορίτσια είμαι σε πάρα πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Κλείνω τα μάτια και τα βλέπω όλα ξανά, ακούω εκείνο το θόρυβο από τη θεομηνία, δε μπορώ να συνέλθω με τίποτα. Πρώτη φορά στη ζωή μου φοβήθηκα για τη ζωή μας, για το μωράκι μας, τον άντρα μου... προσπαθώ να το αποβάλλω για να μη στενοχωρω τη μπέμπα μας αλλά ακόμα δεν μπορώ! Μόνο υγεία κορίτσια μου, τίποτα άλλο. Χίλια συγγνώμη που σαν μαυριζω αλλά είχα τόσο ανάγκη να το μοιραστώ!

  • Λυπημένη/-ος 6

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου ο αιματοκρίτης μου ήταν 30.το θέμα είναι ότι και στον 4 μήνα που κάναμε εξετάσεις ο αιματοκρίτης ήταν ΠΑΛΙ 30..επινα 2 σιδηρα τόσο καιρό αλλά τίποτα και τα έκανα 3.αν δεν γίνει κάτι πάλι θα αλλάξουμε σιδηρο

  • Μου αρέσει 1

n0O1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου εγώ έχω και ευχάριστα και δυσάρεστα. Η μπέμπα μας είναι 1085 γραμμάρια, ζωηρή και όλα πάνε κατευχην. 

Πάω τώρα στα δυσάρεστα. Είχαμε ατύχημα λόγω καιρικών συνθηκών, μας έπιασε απίστευτο χαλάζι στην επιστροφή από γιατρό, βγήκαμε από το δρόμο, χωρίς να τουμπαρουμε, έσπασε όλο το αυτοκίνητο μας από το χαλάζι, και γενικά κορίτσια είμαι σε πάρα πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Κλείνω τα μάτια και τα βλέπω όλα ξανά, ακούω εκείνο το θόρυβο από τη θεομηνία, δε μπορώ να συνέλθω με τίποτα. Πρώτη φορά στη ζωή μου φοβήθηκα για τη ζωή μας, για το μωράκι μας, τον άντρα μου... προσπαθώ να το αποβάλλω για να μη στενοχωρω τη μπέμπα μας αλλά ακόμα δεν μπορώ! Μόνο υγεία κορίτσια μου, τίποτα άλλο. Χίλια συγγνώμη που σαν μαυριζω αλλά είχα τόσο ανάγκη να το μοιραστώ!

Γωγουλι μου γκαρντασινα εδώ. Κάτι παρόμοιο πέρασα χτες που γυρνούσα απτό γιατρό, χωρίς υλικές ζημιές όμως. κ οδηγούσα εγώ κ είχα κ την κόρη μου μαζί... Σε καταλαβαίνω α π ο Λ Υ τ α.... 

Τα σίδερα φτιαχνουν, αυτό σκέψου μόνο. Είστε όλοι υγιής κ θα μπορούσε να χει συμβεί το οτιδήποτε μ αυτόν τον παλιό καιρό που είχε 

  • Λυπημένη/-ος 3

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσια μου εγώ έχω και ευχάριστα και δυσάρεστα. Η μπέμπα μας είναι 1085 γραμμάρια, ζωηρή και όλα πάνε κατευχην. 

Πάω τώρα στα δυσάρεστα. Είχαμε ατύχημα λόγω καιρικών συνθηκών, μας έπιασε απίστευτο χαλάζι στην επιστροφή από γιατρό, βγήκαμε από το δρόμο, χωρίς να τουμπαρουμε, έσπασε όλο το αυτοκίνητο μας από το χαλάζι, και γενικά κορίτσια είμαι σε πάρα πολύ άσχημη ψυχολογική κατάσταση. Κλείνω τα μάτια και τα βλέπω όλα ξανά, ακούω εκείνο το θόρυβο από τη θεομηνία, δε μπορώ να συνέλθω με τίποτα. Πρώτη φορά στη ζωή μου φοβήθηκα για τη ζωή μας, για το μωράκι μας, τον άντρα μου... προσπαθώ να το αποβάλλω για να μη στενοχωρω τη μπέμπα μας αλλά ακόμα δεν μπορώ! Μόνο υγεία κορίτσια μου, τίποτα άλλο. Χίλια συγγνώμη που σαν μαυριζω αλλά είχα τόσο ανάγκη να το μοιραστώ!

Αγάπη μου είστε καλά, μόνο αυτό έχει σημασία!!! Μην στεναχωριέστε για λαμαρίνες και μαλακίες όπως το είπες ΜΟΝΟ η υγεία μας μετράει και τίποτα άλλο! Θα μπορούσε να είχε γίνει το οτιδήποτε, προσπάθησε να διώξεις τις άσχημες εικόνες από το μυαλό σου.. Όσο για τη μπέμπα μας φτου φτου θεάρα!!!

Just now, tsilona είπε:

Γωγουλι μου γκαρντασινα εδώ. Κάτι παρόμοιο πέρασα χτες που γυρνούσα απτό γιατρό, χωρίς υλικές ζημιές όμως. κ οδηγούσα εγώ κ είχα κ την κόρη μου μαζί... Σε καταλαβαίνω α π ο Λ Υ τ α.... 

Τα σίδερα φτιαχνουν, αυτό σκέψου μόνο. Είστε όλοι υγιής κ θα μπορούσε να χει συμβεί το οτιδήποτε μ αυτόν τον παλιό καιρό που είχε 

Αχ ρε κορίτσι μου κι εσύ και με το παιδί μαζί... Πω πωωω αν είναι δυνατόν αλλά όπως είπα και στη Γωγώ είστε καλά και μόνο αυτό κρατάμε! Έβλεπα ειδήσεις πριν και με πήραν τα ζουμιά με τις εικόνες αυτές, τι περάσατε γαμώτο μου....

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Γωγουλι μου γκαρντασινα εδώ. Κάτι παρόμοιο πέρασα χτες που γυρνούσα απτό γιατρό, χωρίς υλικές ζημιές όμως. κ οδηγούσα εγώ κ είχα κ την κόρη μου μαζί... Σε καταλαβαίνω α π ο Λ Υ τ α.... 

Τα σίδερα φτιαχνουν, αυτό σκέψου μόνο. Είστε όλοι υγιής κ θα μπορούσε να χει συμβεί το οτιδήποτε μ αυτόν τον παλιό καιρό που είχε 

Κορίτσι μου, άστα!!! Εννοείται για λαμαρίνες δε σκάμε, βέβαια όταν μας είπαν τιμή σήμερα μας έπιασε ένας κρύος ιδρώτας, αλλά να πάνε να γα... τα παλιοσίδερα! Αχ ελπίζω να είστε καλά και εσυ και η μικρή, φαντάζομαι τρομάρα που πήρες!

 

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Αγάπη μου είστε καλά, μόνο αυτό έχει σημασία!!! Μην στεναχωριέστε για λαμαρίνες και μαλακίες όπως το είπες ΜΟΝΟ η υγεία μας μετράει και τίποτα άλλο! Θα μπορούσε να είχε γίνει το οτιδήποτε, προσπάθησε να διώξεις τις άσχημες εικόνες από το μυαλό σου.. Όσο για τη μπέμπα μας φτου φτου θεάρα!!!

Έτσι ακριβώς αγάπη μου!! Αυτό είναι που δεν μπορώ να αποβαλλω, το τι θα μπορούσε να συμβεί. Ευχαριστώ όλη μέρα το Θεό που είμαστε καλά και γεροί και οι τρεις μας!!! Τελικά όλα τα άλλα είναι ασήμαντα. Και τα θεωρούμε όλα τόσο δεδομένα ρε γαμωτο...

  • Μου αρέσει 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Κορίτσι μου, άστα!!! Εννοείται για λαμαρίνες δε σκάμε, βέβαια όταν μας είπαν τιμή σήμερα μας έπιασε ένας κρύος ιδρώτας, αλλά να πάνε να γα... τα παλιοσίδερα! Αχ ελπίζω να είστε καλά και εσυ και η μικρή, φαντάζομαι τρομάρα που πήρες!

 

Έτσι ακριβώς αγάπη μου!! Αυτό είναι που δεν μπορώ να αποβαλλω, το τι θα μπορούσε να συμβεί. Ευχαριστώ όλη μέρα το Θεό που είμαστε καλά και γεροί και οι τρεις μας!!! Τελικά όλα τα άλλα είναι ασήμαντα. Και τα θεωρούμε όλα τόσο δεδομένα ρε γαμωτο...

Καλά παιδι μου τι λες τώρα ευτυχώς ειστε καλά να ανάψεις ένα κεράκι στην Παναγια Ποπο τι να πω ουτε που θέλω να φανταστώ την τρομάρα σου ευτυχώς είστε καλά αυτό να λες και τιποτα άλλο Αστα ολα τα αλλά οι εικονες θα φύγουν με τον χρονο απλα προσπαθησε να μην αγχωνεσαι


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...