Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

Μανουλες Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , boukitsa123 είπε:

Βρε κορίτσια έχω φοβερή υπνηλία έτσι θα με πάει μέχρι το τέλος; :(

Τι να πω ελπίζω όχι. Κοιμήθηκα μαζί με τη μικρή μου κανένα δίωρο και δεν ήθελα να ξυπνήσω. Και εννοείται το βράδυ θα αρχίσω να νυστάζω από τις 10.  Εγώ γενικά νιώθω ότι κουράζομαι πολύ πιο εύκολα από την πρώτη φορά. Και εσύ είσαι έτσι?


Great Teachers Inspire

Great Teachers Motivate

Great Teachers Change the World

Link to comment
Share on other sites

Just now, katerina04 είπε:

Τι να πω ελπίζω όχι. Κοιμήθηκα μαζί με τη μικρή μου κανένα δίωρο και δεν ήθελα να ξυπνήσω. Και εννοείται το βράδυ θα αρχίσω να νυστάζω από τις 10.  Εγώ γενικά νιώθω ότι κουράζομαι πολύ πιο εύκολα από την πρώτη φορά. Και εσύ είσαι έτσι?

Εγω θυμάμαι στην 1η μου εγκυμοσύνη πριν 5 χρόνια έριχνα κάτι 16ωρα ύπνου και 4ωρα μεσημεριού αχ αξέχαστες εποχές 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχω στις 8 γιατρο κι εχω αγωνια αλλα ανεβηκα στην ζυγαρια κι εβαλα 1 κιλακι οπου δεν τρωω κοριτσια αυτην την φορα. Θα μου πεις χαζουλα ειμαι αλλα το βλεπω σαν καλο οτι παει καλα αγου δεν χλαπακιαζω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια!

Αγαπουλινι δεν πειράζει, όλα για καλό είναι - εξάλλου είσαι και στον τρίτο μήνα, σωστά; εγώ έχω χάσει 2,5 μέχρι στιγμής αλλά είναι από τις ανακατωσούρες κ τις αναγούλες τόσο καιρό που με δυσκολία τρώω.. θα έλεγα ωστόσο να φας κάτι μικρό πριν πας στο γιατρό ώστε να είναι ζωηρούλι το μικράκι σου! boukitsa123 συμπάσχω όσο δεν φαντάζεσαι, βάζω για ύπνο τον μικρό από τις 21.00 κάθε βράδυ κ με παίρνει κ εμένα ο ύπνος για πλάκα αν τολμήσω να ξαπλώσω έστω και για μισό λεπτό.. πφφφ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εγώ γύρισα από το μαιευτήριο πήγα να μου βάλουν ορό γιατί κόλλησα γαστρεντερίτιδα και όλη νύχτα έκανα 13 εμετούς και διάρροια και αν συνεχίσουν οι εμετοί θα πάω πάλι να με κρατήσουν 1 βράδυ είμαι χάλια ευτυχώς το μωράκι μου ήταν καλά και κουνούσε χέρια πόδια. 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια μου εγώ γύρισα από το μαιευτήριο πήγα να μου βάλουν ορό γιατί κόλλησα γαστρεντερίτιδα και όλη νύχτα έκανα 13 εμετούς και διάρροια και αν συνεχίσουν οι εμετοί θα πάω πάλι να με κρατήσουν 1 βράδυ είμαι χάλια ευτυχώς το μωράκι μου ήταν καλά και κουνούσε χέρια πόδια. 

Πωωω περαστικά σου βρε κοπέλα μου..εσύ θα ταλαιπωρηθεις λιγο,το μωράκι θα ναι μια χαρά μη στενοχωριέσαι.περαστικα σου και γρήγορα!! 

  • Μου αρέσει 1

q7O9p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια μου εγώ γύρισα από το μαιευτήριο πήγα να μου βάλουν ορό γιατί κόλλησα γαστρεντερίτιδα και όλη νύχτα έκανα 13 εμετούς και διάρροια και αν συνεχίσουν οι εμετοί θα πάω πάλι να με κρατήσουν 1 βράδυ είμαι χάλια ευτυχώς το μωράκι μου ήταν καλά και κουνούσε χέρια πόδια. 

Αμαν βρε κοριτσι μου.....αυτο σου ελειπε τωρα!!!!! Αντε γρηγορα να γινεις καλά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, boukitsa123 είπε:

Κορίτσια μου εγώ γύρισα από το μαιευτήριο πήγα να μου βάλουν ορό γιατί κόλλησα γαστρεντερίτιδα και όλη νύχτα έκανα 13 εμετούς και διάρροια και αν συνεχίσουν οι εμετοί θα πάω πάλι να με κρατήσουν 1 βράδυ είμαι χάλια ευτυχώς το μωράκι μου ήταν καλά και κουνούσε χέρια πόδια. 

περαστικα σου boukitsa123 !!!  ( δεν ειμαι εγκυος αλλα κολλησα και εγω γαστρεντεριτιδα , )

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Αγαπουλινι είπε:

Πηγα στον γιατρο κι ολα καλα. Αυχενικη 19/07

Εγω το πρωι εχω αυχενικη..δεν με βλεπω να κοιμαμαι αποψε..κοιμηθηκα και το απογευμα και το ματι ειναι γαριδα..

  • Μου αρέσει 2

askg.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, MariaGS είπε:

Εγω το πρωι εχω αυχενικη..δεν με βλεπω να κοιμαμαι αποψε..κοιμηθηκα και το απογευμα και το ματι ειναι γαριδα..

Αντε με το καλο ολες ωραια νεα να εχουμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...