Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Σου εξήγησε που μπορεί να οφείλετε ; Μήπως την επόμενη να ακολουθήσετε άλλο πρωτόκολλο μήπως γίνει δουλίτσα; 

      Μου είπε ότι δεν είναι όλοι οι κύκλοι καλοί. Απλά τόσο καιρό με τ ίδιο προτοκολο δεν είχα κανένα θέμα. Μετά από την επέμβαση κλπ έχω αυτό

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Κοριτσια δράμα τουλάχιστον εσείς θα προλάβετε να φτιαχτείτε μιας και νομίζω θα ανοίξουν εγώ που γενναω 15 Μαΐου σκατουλίτσες θα προλαβω να κάνω.. το νύχι του ποδιου άβαφο...τα μαλλιά μου τα βαφω μαυρα οποτε δεν έχω θέμα ρίζας.. εγω είμαι ευλιγιστη τουλάχιστον και κάθομαι οκλαδον συνέχεια οποτε έτσι τα κόβω. 


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Κοριτσια δράμα τουλάχιστον εσείς θα προλάβετε να φτιαχτείτε μιας και νομίζω θα ανοίξουν εγώ που γενναω 15 Μαΐου σκατουλίτσες θα προλαβω να κάνω.. το νύχι του ποδιου άβαφο...τα μαλλιά μου τα βαφω μαυρα οποτε δεν έχω θέμα ρίζας.. εγω είμαι ευλιγιστη τουλάχιστον και κάθομαι οκλαδον συνέχεια οποτε έτσι τα κόβω. 

Εσύ όντως άτυχη...εγώ θυμάμαι όταν γέννησα τον δεύτερο πρόωρα έπαθα τα ίδια έπαιρνα τηλ από την κλινική κ ακυρωνα ραντεβού αισθητικό κομμωτήριο πεντικιούρ κ όχι τίποτα άλλο σαράντα μέρες αργότερα αξιώθηκα και τα έκανα μετά.. αλλά δεν πειράζει τα μωρά μας ας είναι καλά.

Just now, Melody90 είπε:

Εσύ όντως άτυχη...εγώ θυμάμαι όταν γέννησα τον δεύτερο πρόωρα έπαθα τα ίδια έπαιρνα τηλ από την κλινική κ ακυρωνα ραντεβού αισθητικό κομμωτήριο πεντικιούρ κ όχι τίποτα άλλο σαράντα μέρες αργότερα αξιώθηκα και τα έκανα μετά.. αλλά δεν πειράζει τα μωρά μας ας είναι καλά.

Μια γνωστή μου με καταστήμα ρούχων μου είπε ότι ο εμπορικός σύλλογος τους είπε ότι ανοίγουν πάλι στις 15 Μαΐου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Melody90 είπε:

Εσύ όντως άτυχη...εγώ θυμάμαι όταν γέννησα τον δεύτερο πρόωρα έπαθα τα ίδια έπαιρνα τηλ από την κλινική κ ακυρωνα ραντεβού αισθητικό κομμωτήριο πεντικιούρ κ όχι τίποτα άλλο σαράντα μέρες αργότερα αξιώθηκα και τα έκανα μετά.. αλλά δεν πειράζει τα μωρά μας ας είναι καλά.

Αυτό το εχω σκεφτεί κι εγώ... μην γίνει τπτ ξαφνικό κ με βρει αξύριστη κ μαύρο χαλι...χαχαχ

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Ενταξει... Και αποτριχωση και με κερι, εχω μείνει αφωνη! Θεουλης!! :)

Ο δικος μου με το ζορι ενα τριψιμο ή ένα μασάζ. :mrgreen:

Καλά είστε όλες μη γκρινιάζετε!! Εμένα ούτε καληνύχτα προλαβαίνει να μου πει..κατευθείαν ροχαλητο!! :(

Άλλη ερώτηση... Νύχια τζελ η ημιμόνιμο σας αφήνουν;;; Εγώ ερασιτεχνικά τα έκανα μόνη μου κανονικά και τζελ και ημιμόνιμο αλλά ο γιατρός μου το απαγόρεψε και κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα εφτά μήνες!!!!κοιτάω να πραγματακια μου και κλαιωωωω!!! Μαλλιά δεν βάφω ούτως ή άλλως αλλά το νύχι;;; Να μην το κάνω;;

  • Λυπημένη/-ος 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Καλά είστε όλες μη γκρινιάζετε!! Εμένα ούτε καληνύχτα προλαβαίνει να μου πει..κατευθείαν ροχαλητο!! :(

Χαχαχχα μην μου λέτε τέτοια 15 μέρες παντρεμένη είμαι... έτσι θα μου κάνει σε λίγο;; Χαχαχα

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nina94 είπε:

Χαχαχχα μην μου λέτε τέτοια 15 μέρες παντρεμένη είμαι... έτσι θα μου κάνει σε λίγο;; Χαχαχα

Όχι κοριτσάκι μου μη φοβάσαι!! Αν δεν το αφήσεις εσύ δεν θα γίνει. Εμείς είμαστε με τις μέρες μας αλλά καλημέρα λέμε πάντα τουλάχιστον χαχαχαχα


 

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το βαψιμο στα νύχια χερια-ποδια δεν με νοιάζει καθόλου. Αβαφα τα εχω συνήθως τον χειμώνα. Η ριζα είναι κατασπρη δυστυχώς, οποτε θα παρω μαζι 2 κορδελες φαρδιες, τραβηγμα προς τα πισω και τελος. Ξυρισμα κανουν στο μαιευτήριο αρα κομπλε ολα! :D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Όχι κοριτσάκι μου μη φοβάσαι!! Αν δεν το αφήσεις εσύ δεν θα γίνει. Εμείς είμαστε με τις μέρες μας αλλά καλημέρα λέμε πάντα τουλάχιστον χαχαχαχα

Χαχχχαχα όλα χρειάζονται από λίγο... και το ροχαλητό τους μερικές φορές μας αρέσει κακα τα ψέμματα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina94 είπε:

Χαχχχαχα όλα χρειάζονται από λίγο... και το ροχαλητό τους μερικές φορές μας αρέσει κακα τα ψέμματα! 

Όπως τα λες... μερικές φορές χαχαχαχα και άλλες που δεν αντέχεται!!


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Όπως τα λες... μερικές φορές χαχαχαχα και άλλες που δεν αντέχεται!!

Εμένα λόγω δουλειάς είναι σε διαφορετική πόλη όποτε τις λίγες μέρες που κοιμόμαστε μαζί μέχρι κ το ροχαλητό του το βρίσκω ωραίο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nina94 είπε:

Εμένα λόγω δουλειάς είναι σε διαφορετική πόλη όποτε τις λίγες μέρες που κοιμόμαστε μαζί μέχρι κ το ροχαλητό του το βρίσκω ωραίο! 

Ε λογικό!! Να είστε πάντα καλά και αγαπημένοι κορίτσι μου!! Οι σύντροφοι μας είναι η οικογένεια μας!! Είναι η "αιτία" του μικρού θαύματος που μεγαλώνει μέσα μας!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Καλά είστε όλες μη γκρινιάζετε!! Εμένα ούτε καληνύχτα προλαβαίνει να μου πει..κατευθείαν ροχαλητο!! :(

Άλλη ερώτηση... Νύχια τζελ η ημιμόνιμο σας αφήνουν;;; Εγώ ερασιτεχνικά τα έκανα μόνη μου κανονικά και τζελ και ημιμόνιμο αλλά ο γιατρός μου το απαγόρεψε και κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα εφτά μήνες!!!!κοιτάω να πραγματακια μου και κλαιωωωω!!! Μαλλιά δεν βάφω ούτως ή άλλως αλλά το νύχι;;; Να μην το κάνω;;

Ναι κανονικα,  εγω κανω ημιμονιμο νυχια απο την αρχη .  Μαλλια  απο τον 4ο μηνα και μετα . Γιατι σου απαγορεψε τα νυχια;
Επισης ξερει καμια αν πρεπει για τη γεννα να τα εχουμε αβαφτα; Η δεν πειραζει αν ειναι βαμμενα; Τα χερια δεν με πολυνοιαζει αν θα ειναι βαμμενα ουτως η αλλως ενα ροζακι απαλο σκεφτομουνα αλλα τα κατω τελειως αβαφα; Θα ειναι και καλοκαιρακι δεν θα φοραμε κ καλτσες οχι τιποτα αλλο χαχαα :D


a85np3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μακαρι να τον είχα εδώ κι ας ροχαλίζει..τα νύχια είναι νεκρα κύτταρα δεν απαγορεύεται να τους κάνεις το οτιδήποτε.. προφανώς στο είπε για να μη μυρίζεις κάτι που θα σε ζαλισει..

  • Μου αρέσει 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary_k είπε:

Ναι κανονικα,  εγω κανω ημιμονιμο νυχια απο την αρχη .  Μαλλια  απο τον 4ο μηνα και μετα . Γιατι σου απαγορεψε τα νυχια;
Επισης ξερει καμια αν πρεπει για τη γεννα να τα εχουμε αβαφτα; Η δεν πειραζει αν ειναι βαμμενα; Τα χερια δεν με πολυνοιαζει αν θα ειναι βαμμενα ουτως η αλλως ενα ροζακι απαλο σκεφτομουνα αλλα τα κατω τελειως αβαφα; Θα ειναι και καλοκαιρακι δεν θα φοραμε κ καλτσες οχι τιποτα αλλο χαχαα :D

Όχι δεν έχουν θέμα αν είναι βαμμένα... εγώ ξέρω πως καλό είναι να μην είναι μακριά για να μην γρατσουνίσουμε κατά λάθος το νινί μας αλλά κ για τα μικρόβια..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary_k είπε:

Ναι κανονικα,  εγω κανω ημιμονιμο νυχια απο την αρχη .  Μαλλια  απο τον 4ο μηνα και μετα . Γιατι σου απαγορεψε τα νυχια;
Επισης ξερει καμια αν πρεπει για τη γεννα να τα εχουμε αβαφτα; Η δεν πειραζει αν ειναι βαμμενα; Τα χερια δεν με πολυνοιαζει αν θα ειναι βαμμενα ουτως η αλλως ενα ροζακι απαλο σκεφτομουνα αλλα τα κατω τελειως αβαφα; Θα ειναι και καλοκαιρακι δεν θα φοραμε κ καλτσες οχι τιποτα αλλο χαχαα :D

Γιατί μου είπε έχουν βαρέα μέταλλα κλπ.και για τις μυρωδιές όπως είπε η @Άννα.Κρήτη.@Άννα.Κρήτη. μάλλον δεν τα γνωρίζει καλά δεν ξέρω.... Δεν επέμενα και εγώ.. οπότε τα άφησα να ξεκουραστούν.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...