Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Jerina είπε:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την ενημέρωση!! Και ο γιατρός μου, μου είπε την κατάσταση με τους συνοδούς και ότι χρησιμοποιούν μόνο δίκλινα και μονοκλινα αυτήν την περίοδο αλλά και εγώ ελπίζω μέχρι τον Ιούνιο να έχουν τελειώσει όλα αυτά. Εκτός και αν βιαστούν τα κοριτσάκια μας να έρθουν στον κόσμο. Αν πάρεις τηλέφωνο και θέλεις πες μου τι σου είπαν. Αν σε προλάβω και πάρω εγώ θα σε ενημερώσω. 

Φυσικα κοριτσι μου :) οταν επικοινωνησω μαζι τους θα σε πω!

  • Ευχαριστώ 1

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια κι από μένα!!! Περιμένω κι εγω το πρώτο μου παιδακι- αγόρι- κι εχω πητ την 24.06.2020. Από Θεσσαλονίκη ειμαι, δεν ξερω ακόμα που θα γεννήσω. Σκεφτόμουν ιπποκρατειο αλλα δεν ξερω μηπως λόγω καταστασης παω Γενεσις η διαβαλκανικο. Εύχομαι σε ολες χαρούμενη και τελειομηνη κυηση!! Και σε όσες μανουλες γεννησαν να τους ζήσουν τα μωράκια τους να είναι υγιη κι ευτυχισμένα!

  • Μου αρέσει 3

m8pQp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klairi31 είπε:

Γεια σας κορίτσια κι από μένα!!! Περιμένω κι εγω το πρώτο μου παιδακι- αγόρι- κι εχω πητ την 24.06.2020. Από Θεσσαλονίκη ειμαι, δεν ξερω ακόμα που θα γεννήσω. Σκεφτόμουν ιπποκρατειο αλλα δεν ξερω μηπως λόγω καταστασης παω Γενεσις η διαβαλκανικο. Εύχομαι σε ολες χαρούμενη και τελειομηνη κυηση!! Και σε όσες μανουλες γεννησαν να τους ζήσουν τα μωράκια τους να είναι υγιη κι ευτυχισμένα!

Καλώς ήρθες!!! Έχουμε μια μέρα διαφορά στην ΠΗΤ. Εγώ 23/6. Θα γεννήσω πρώτα ο Θεός στο Γένεσις Θεσσαλονίκη. Εκεί είναι ο γιατρός μου συνεργάζεται δηλαδή και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από τα κορίτσια εδώ για την κλινική.


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Καλώς ήρθες!!! Έχουμε μια μέρα διαφορά στην ΠΗΤ. Εγώ 23/6. Θα γεννήσω πρώτα ο Θεός στο Γένεσις Θεσσαλονίκη. Εκεί είναι ο γιατρός μου συνεργάζεται δηλαδή και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από τα κορίτσια εδώ για την κλινική.

Καλως σας βρήκα!! Ω τελεια!! Κι εμενα ο γιατρός μου συνεργάζεται και είχα πάει κι εγω η ιδια πριν δυο χρονια οταν Γεννουσε μια πολυ καλή φίλη μου εκει. Μου είχε κάνει θετική εντύπωση. Πας για φτ η καισαρικη; γνωρίζεις; έχει πάρει θεση; τι φυλο περιμενεις;; Εγώ έχω έναν μήνα να παω γιατρο. Θα πάω τώρα τη Μ. Πέμπτη!!

Just now, Nina94 είπε:

Κορίτσια μου πως είστε σήμερα;;

Να ρωτήσω... έχει παραγγείλει καμία νυχτικες-πιτζάμες-ρόμπα από το ιντερνετ; Αν ναι από που;;

Καλησπερα!! Παρηγγειλα απο oysho! Ηρθαν απο Ισπανία σε περιπου 15 ημερες. Αλλες 15 ημέρες τις είχα τις νυχτικες εξω στο μπαλκόνι να πάρουν τον αέρα τους ;-)

  • Μου αρέσει 1

m8pQp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Klairi31 είπε:

Καλως σας βρήκα!! Ω τελεια!! Κι εμενα ο γιατρός μου συνεργάζεται και είχα πάει κι εγω η ιδια πριν δυο χρονια οταν Γεννουσε μια πολυ καλή φίλη μου εκει. Μου είχε κάνει θετική εντύπωση. Πας για φτ η καισαρικη; γνωρίζεις; έχει πάρει θεση; τι φυλο περιμενεις;; Εγώ έχω έναν μήνα να παω γιατρο. Θα πάω τώρα τη Μ. Πέμπτη!!

Καλησπερα!! Παρηγγειλα απο oysho! Ηρθαν απο Ισπανία σε περιπου 15 ημερες. Αλλες 15 ημέρες τις είχα τις νυχτικες εξω στο μπαλκόνι να πάρουν τον αέρα τους ;-)

Χαχαχα αυτό θα πει να τις αερίσεις καλά! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Φούφη είπε:

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ

NANSY29 ♡ΠΗΤ: 15 -6-20 2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ

ZINA21 ♡ ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡♡

PLAYBANNY♡ΠΗΤ:26-6-20 ΑΓΟΡΙ&ΚΟΡΙΤΣΙ

KERMIT82 ♡ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

BUTERFLY19ΠΗΤ:  ;♡ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ

 

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET   ΠΗΤ:  2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

DAISYZ♡ ΠΗΤ:8-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 7-4-20♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

KANGAN♡ΠΗΤ:  7-6-20♡ΑΓΟΡΆΚΙ ♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΑNNA_ K♡ΠΗΤ:  26-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΆΝΝΑ.ΚΡΗΤΗ♡ΠΗΤ:2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΝΙΝΑ94♡ ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MARY_ K♡ ΠΗΤ:16-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

BOUBOU93♡ ΠΗΤ: 7-6-20 ♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

TONI@♡ ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

JERINA♡ ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

 

 

Καλωσήρθαν τα πρώτα μωράκια της ομαδούλα μας @Zina21 @daisyz Καλωστέριωτα καλοφωτισμένα με υγεία και αγάπη τα μωράκια σας♡♡

Εύχομαι η ζωή και ο θεός να σας τα χαρίζει κάθε μέρα με πολλά πολλά αληθινά χαμόγελα♡♡

Τι αληθινή χαρα μου δώσατε κοριτσούδια μου ♡♡♡

Άντε και στις υπόλοιπες να πάρουμε αγκαλίτσα τα μπεμπάκια μας♡♡

Σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!Να είσαι καλά και με το καλό τα μικρούλια σας σε όλες τις μανούλες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Klairi31 είπε:

Καλως σας βρήκα!! Ω τελεια!! Κι εμενα ο γιατρός μου συνεργάζεται και είχα πάει κι εγω η ιδια πριν δυο χρονια οταν Γεννουσε μια πολυ καλή φίλη μου εκει. Μου είχε κάνει θετική εντύπωση. Πας για φτ η καισαρικη; γνωρίζεις; έχει πάρει θεση; τι φυλο περιμενεις;; Εγώ έχω έναν μήνα να παω γιατρο. Θα πάω τώρα τη Μ. Πέμπτη!!

Καλησπερα!! Παρηγγειλα απο oysho! Ηρθαν απο Ισπανία σε περιπου 15 ημερες. Αλλες 15 ημέρες τις είχα τις νυχτικες εξω στο μπαλκόνι να πάρουν τον αέρα τους ;-)

Περιμένω κοριτσάκι! Δεν έχει πάρει ακόμη θέση και κάνει περιτυλιξεις οπότε δεν ξέρουμε τι έκβαση θα έχει ο τοκετός. Α πολύ ωραία θα πας να δεις το μωράκι σου!!! Εγώ έχω 30/4 γιατρό.λογικα θα κάνετε και ντομπλερ τώρα ε;

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina είπε:

Περιμένω κοριτσάκι! Δεν έχει πάρει ακόμη θέση και κάνει περιτυλιξεις οπότε δεν ξέρουμε τι έκβαση θα έχει ο τοκετός. Α πολύ ωραία θα πας να δεις το μωράκι σου!!! Εγώ έχω 30/4 γιατρό.λογικα θα κάνετε και ντομπλερ τώρα ε;

Αχ κοριτσακι! Τι καλα! Παντα κοριτσια ηθελα αλλα τωρα που δουλεψα αναγκαστικα μεσα μου το αγόρι πλέον νομιζω θα γινω σαν τις αγορομανες που κοροϊδεύω τοσα χρονια!! Μαλλον ισχυει αυτο που λεν οτι αγαπας ο.τι εχεις! Ναι ακόμα είναι λίγο νωρις για να πάρουν οριστική θέση. Τωρα θα παω στον γιατρο μου και Στις 30 απριλη έχω κλείσει για το ντομπλερ στον εμβρυολογο. Αν μεθαυριο τα δει ολα καλα, ισως να μην πάω για ντομπλερ. Οψομεθα!!

  • Μου αρέσει 1

m8pQp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Klairi31 είπε:

Αχ κοριτσακι! Τι καλα! Παντα κοριτσια ηθελα αλλα τωρα που δουλεψα αναγκαστικα μεσα μου το αγόρι πλέον νομιζω θα γινω σαν τις αγορομανες που κοροϊδεύω τοσα χρονια!! Μαλλον ισχυει αυτο που λεν οτι αγαπας ο.τι εχεις! Ναι ακόμα είναι λίγο νωρις για να πάρουν οριστική θέση. Τωρα θα παω στον γιατρο μου και Στις 30 απριλη έχω κλείσει για το ντομπλερ στον εμβρυολογο. Αν μεθαυριο τα δει ολα καλα, ισως να μην πάω για ντομπλερ. Οψομεθα!!

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!θα γίνεις φοβερή αγορομανα!και εμείς αγόρι νομίζαμε στην αρχή και χάρηκα...ήθελα να βλέπω τον μπαμπά του να μεγαλώνει μέσα από το αγοράκι μας...αλλά μάλλον η κόρη μας θα βγεί ίδια ο μπαμπάς της από ότι μας λέει και ο γιατρός. Όλα καλά θα μας πάνε μην ανησυχείς!! Το πρώτο σου είναι;

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jerina είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!!θα γίνεις φοβερή αγορομανα!και εμείς αγόρι νομίζαμε στην αρχή και χάρηκα...ήθελα να βλέπω τον μπαμπά του να μεγαλώνει μέσα από το αγοράκι μας...αλλά μάλλον η κόρη μας θα βγεί ίδια ο μπαμπάς της από ότι μας λέει και ο γιατρός. Όλα καλά θα μας πάνε μην ανησυχείς!! Το πρώτο σου είναι;

Αχαχαχχα φανταζομαι χαρα ο μπαμπάς!!! Γερά να ναι ! Τα υπόλοιπα είναι λεπτομερειες. Το πρώτο μου ναι! Εσας;; 

  • Μου αρέσει 1

m8pQp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Klairi31 είπε:

Αχαχαχχα φανταζομαι χαρα ο μπαμπάς!!! Γερά να ναι ! Τα υπόλοιπα είναι λεπτομερειες. Το πρώτο μου ναι! Εσας;; 

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ω ναι ο μπαμπάς κατουριεται ήδη πάνω του!! Χαχαχαχαχα γερά να είναι! Και εμάς το πρώτο!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ω ναι ο μπαμπάς κατουριεται ήδη πάνω του!! Χαχαχαχαχα γερά να είναι! Και εμάς το πρώτο!

Καλημερα κουκλιτσα! Πως εισαι σημερα? Εφαγα μια τελειως ασχετη φλασια... μιλουσαμε το 2018 στο τοπικ "Ελπίζουμε να γίνουμε γονείς το 2019..." και με την @Nansy29 και πως τα εφερε η ζωη να ειμαστε εδω μαζι :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Καλημερα κουκλιτσα! Πως εισαι σημερα? Εφαγα μια τελειως ασχετη φλασια... μιλουσαμε το 2018 στο τοπικ "Ελπίζουμε να γίνουμε γονείς το 2019..." και με την @Nansy29 και πως τα εφερε η ζωη να ειμαστε εδω μαζι :wub:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι!!!!! Είμαι εγώ που προσπαθούσα τρία χρόνια!!και τελικά πέτυχε η δεύτερη σπερματεγχυση! Τι καλά κορίτσια μου!! Να είμαστε καλά και να βγάλουμε υγιή μωρά!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Ναι!!!!! Είμαι εγώ που προσπαθούσα τρία χρόνια!!και τελικά πέτυχε η δεύτερη σπερματεγχυση! Τι καλά κορίτσια μου!! Να είμαστε καλά και να βγάλουμε υγιή μωρά!!

Αυτο ειναι το σημαντικοτερο για ολες και τα μπεμπεκακια μας! Yγεια πανω απο ολα, τα υπολοιπα θα τα βρουμε! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...